Jump to content

Triatel (Telekom Baltija) bezvadu internets (CDMA, EVDO) — zemūdens akmeņi un citas nianses


Kloons
 Share

Recommended Posts

te buus tada neliela pamaciba lai triatels ieslegtos automatiski (iesledzot datoru ) varbuut kadam noder jo man sita labak nevajag katru reizi spiest dial!!

tatad nospiezam uz Triatel Properties- shorcut-find targed

tad atkal uz triatel ar labo properties-options-un tur vejag nonemt visus keksus no dialing options un uzlikt 30 sek uz time between redial atempts pec tam OK

tagad atpakal uz desktop triatel ar labo Copy un Start-all programms - startup ( ar lobo Open ) un taja mapee paste viss gatavs iesledzot datoru Triatels reizee iesleegsiess

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • Replies 211
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • mafijs

    9

  • ridao

    8

  • kapis26

    11

  • Semorka

    12

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sveiki.

Man ir problēma ar triatel internetu. Dzīvoju Jelgavas nomalē. Modems MV400 Series 3G Gateway, 23LS mēn.

Max Lejuplādes ātrums 3.1Mbs/s, Upload 1.8Mbs/s. Bet, kad kautko velk atrums ir 250,100 kb/s. Varbūt viņš

ir tik lēns jo nav zonas? Itkā ir kautkāda ārējā antea, tikai nezinu vai viņa kautko dos. Tur kur es dzīvoju nevar ievilkt interenetu ar kabeli, un jauna kabeļa ievilkšana maksā, 1000LS. Un pingu arī nevar samazināt?

Ceru uz atsaucību. :smile:

Link to comment
Share on other sites

250KB/s ir tīri normāli, ja tev ir noteikt ātrums līdz 3Mb/s

 

Bet tas ir reti, kad tik augstu uzkrīt. Parasti ir 150.

 

Bet nevar nekādīgi pingu samazināt?

Link to comment
Share on other sites

snopfrog

Batista, ja tev 150 KB/s vēl ir par maz, tad iedomājies kā ir man ar saviem MAX 60 KB/s !!! Un tāpat tie 60 KB/s nav vienmēr.Dažreiz pat gadās 3 vai 4 KB/s.Tapēc priecājies par savu ātrumu.Protams visi ir pelnijuši to ātrumu kuru mūsu Superkantoris ''Triatel'' ir solijis t.i. 3,1 vai 3,7 MB/s kāds nu kuram modēms.Un manuprāt mums pazemīgajiem Latviešiem ir kaut kas jāsāk darīt.Nu ar pamatīgu aplikšanu blogos nepietiek.Protams man nav ne jausmas ko varētu iesākt, bet ceru, ka kāds radošs cilvēks no BOOT Lv foruma atsauksies.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Es lietoju Triatel mobilo internetu, varu padalīties pieredzē.

 

Man tieši ir tarifu plāns Trīs, kurš paredz 3 LVL abonēšanas maksu un 0,03 LVL maksu par 1 MB.

 

Neesmu sekojis cenām līdzi, bet kad mēnesi atpakaļ ņēmu, tad viņiem bija vislētākais MB – 0,03 LVL.

 

Tiem lielākajiem tarifu plāniem pat 0,01 LVL.

 

Es viņu paņēmu, jo man mēnesī ir nepieciešami ~ 100 MB, kas Triatel’ā man izmaksā 3 LVL + 3 LVL abonēšana = 6 LVL.

 

Protams, ka mobilais internets ir mobilais internets, bet kopumā varu teikt, ka esmu apmierināts.

 

Ā, un vēl viens iemesls, kāpēc ņēmu Triatel - bija pārklājums. Triatelam tieši šim ātrgaitas internetam ir vislielākais pārklājums LV – pats dienu dienā braukāju pa Latviju un zona man pagaidām ir bijusi visur. Ja kas tad var iegādāties papildus tādu mazu magnētisku antenu par kaut kādiem 10 vai 12 LVL (es nerunāju par GSM GPRS UN EDGE – tas ir pa lēnu).

Link to comment
Share on other sites

Triatel: Mobilā interneta tirgus attīstību bremzē zināšanu trūkums

 

Cilvēkiem trūkst zināšanu par mobilo internetu, un tas kavē mobilā interneta tirgus attīstību, liecina Triatel novērojumi.

 

„Daudzi cilvēki nespēj novērtēt mobilā interneta priekšrocības, jo tas asociējas ar piekļuvi globālajam tīmeklim ar mobilā tālruņa palīdzību. Šī iemesla dēļ viņi nemaz neapsver mobilā interneta iegādi kā alternatīvu esošajiem interneta pieslēguma veidiem,”

Neapšaubāmi, patērētājs ir jāizglīto, ka viņam ir nepieciešams produkts X.

Izglītošanas kampaņu var ērti realizēt ar augstākminētā uzņēmuma Triatel marketinga budžeta līdzekļiem.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Tātad laukos tagad paņēmu Triatel modēmu uz īri. Ātrums daudz fiksāks nekā LMT vai Lattelecom.

Download/upload - 600kbps/80kbps. Tas izmantojot Lattelecom anteni.

 

Ja uzliktu niknāku anteni augstāk mastā, vai varētu dabūt lielāku neta ātrumu šeit laukos mežā?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ar janvāri sākot LTC piedāvās jaunu pakalpojumu "Mobilais internets". Varat īpaši nesapriecāties, tas būs šis pats Triatela internets, tikai ar oranžu LTC lentīti apsiets. Cenas un nosacījumi aptuveni tie paši... P2p apgriezts, virs nolīgtajiem 0,5, 5 vai 10 GB par katru MB 1 santīms, modēms noteikti jāīrē vai ikmēneša 4.9 Ls vai vienreizējie 180Ls. Reālais pakalpojuma nodrošinātājs jau tas pats Triatel vien būs...

Link to comment
Share on other sites

un ātrums līdz 1 mbit/s

 

 

Mezhaveci: Ja Tev signāls ir labs, nu "pilna skala" tad antena neko nedos, bet ja signāls pavājš jeb visu laiku svārstīgs, tad ir iespēja, ka tas uzlabos ātrumu.

Vajag notestēt :)

Link to comment
Share on other sites

Es varu pateikt tikai to, ka 60 KB/s ir normāls ātrum. Pareizini ar 8 un Tu dabūsi pus megabitu. vienkārši katram ir savas vēlmes un vajadzības - viens brauc uz VW, bet citam vajag Lexus! Nav tas velns nemaz tik melns, cik Tu viņu mālē!

 

 

Batista, ja tev 150 KB/s vēl ir par maz, tad iedomājies kā ir man ar saviem MAX 60 KB/s !!! Un tāpat tie 60 KB/s nav vienmēr.Dažreiz pat gadās 3 vai 4 KB/s.Tapēc priecājies par savu ātrumu.Protams visi ir pelnijuši to ātrumu kuru mūsu Superkantoris ''Triatel'' ir solijis t.i. 3,1 vai 3,7 MB/s kāds nu kuram modēms.Un manuprāt mums pazemīgajiem Latviešiem ir kaut kas jāsāk darīt.Nu ar pamatīgu aplikšanu blogos nepietiek.Protams man nav ne jausmas ko varētu iesākt, bet ceru, ka kāds radošs cilvēks no BOOT Lv foruma atsauksies.
Link to comment
Share on other sites

Triatels ir domaats tikai un vieniigi tiem cilveekiem, kam galiigi nekaadu citu iespeeju nav. Var pilniigi aizmirst par P2P, speeleem online, VPN u.t.t.

 

Plika web brovzeeshana un e-mail chekoshana ar ne iipashi labu aatrumu. Tas pats attiecas pret LMT, Tele2 un Bite. Visi izmanto taa saucamaas mobiilaas tehnologjijas, kas uz doto briidi ir tikai beernu autinjos, tamdeelj no taam nav nekaa laba.

 

Uz doto briidi Triatel CDMA tehnologjina izmanto A reviiziju, kas uz vienu sektoru speej nodroshinaat datu pluusmu 3,1 mbit/s DL ( downlink ) un 1,8 mbit/s UL ( uplink ). Jaanjem veeraa ir tas, ka shis aatrums ietver sevii ne tikai klientu datu trafiku, bet arii servisa trafiku, kas sevii ietver kljuudu korekcijas, sinhronizaacijas u.t.t. bitus, kas noziimee, ka reaalais maksimaalais aatrums ir gandriiz uz pusi zemaaks, taapat, ka jebkuriem citiem bezvadu risinaajumiem. Maksimaalais iespeejamais aatrums ir sasniedzams, apvienojot visus iespeejamos shiis tehnologjijas frekvenchu kanaalus, kas ir 15, taadejaadi it kaa vareetu ieguut diezgan lielu caurlaides speeeju, jeb 73,5 mbit/s DL un 27 UL, bet pateicoties tam, ka Triatels piedaavaa savaa frekvenchu joslaa arii mobiilos sakarus un citus pakalpojumus, domaaju, ka uz vienu torni vairaak par 2 - 3 kanaaliem netiek izmantots. Veel ir jautaajums, kaa Triatels sanjem trafiku liidz tornim, no kura raida. Domaaaju, ka tur ar ir savs ierobezhotaajs trafika zinjaa.

 

Nu un tagad varat pasecinaat pashi - ja viena sektora reaalais klientu kopeejais aatrums var buut ne lielaaks par 2 mbit/s nometot servisa trafiku, kas notiek, ja pie shii sektora piesleedzas teiksim 10 lietotaaji vienlaiciigi un grib ko iepumpeet? Pateicoties tam, ka neeksistee nekaads trafika ierobezhojums attieciibaa pret klientiem, tad ir skaidrs, ka vaaks ir - vairaak par 200 kbit/s uz katru lietotaaju nebuus. Njemot veel veeraa to, ka Triatels meedz pie viena tornja piesleegt ap 30 - 40 klientiem, jo sit uz klientu massu, nevis uz kvalitaati, tad ir veel daudz beediigaak.

 

Tamdeelj pashiem jaasaprot, ka tas, ka Triatels ir nogriezis visus P2P un iesleedzis trafika ierobezhojumu meenesii ir tikai centieni nodroshinaat vismaz kaut kaadu netu, saglabaakot lielaaku klientu daudzumu.

 

Tas pats ir arii ar konkureejosho UMTS tehnologiju, ko izmanto LMT, Bite un Tele2. Uz doto briidi sheit ir nedaudz labaaks raadiitaajs - 7,2 mbit/s uz vienu sektoru iekljaujot servisa trafiku.

 

Un sakaraa ar to, uz doto briidi varat pat necereet, ka kaut kas buus labaaks, gluzhi preteeji - ja pateereetaaji palielinaasies, kvalitaate kritiis momentaali un visspeeciigaak to izjutiis tie, kas atrodas lielaas pilseetaas vai ap taam. Laukos buus veel daudz maz okei.

Link to comment
Share on other sites

Es aprakstu to, kaa tas ir uz doto briidi Latvijaa.

 

Varu piekrist tam, ka UMTS ir labaaks nekaa CDMA no Triatel, tomeer tavs prieks var buut diezgan iiss, viss atkariigs no Tele2 marketinga. Pieaugs klientu skaits un visi tavi prieki buus veejaa. Principaa Tele2 izmanto taadu marketinga gaajienu, ka piedaavaa pa daudz maz sapraatiigu cenu nenogriestu P2P pakalpojumu, kas ir apsveicami, jo prieksh klienta tas ir viens no aspektiem par labu shim pakalpojuma sniedzeejam. Taadejaadi tiek zem seviim savaakti klienti. Tajaa momentaa, kad klientu daudzums palielinaasies, tiks uzlikti ierobezhojumi, par to es nu toch neshaubos, jo savaadaak buus pakalja. Njemot veeraa to, ka UMTS izmanto triis pakalpojuma sniedzeeji - Tele2, LMT un Bite, tad frekvenchu josla ir katram izdaliita ne paaraak liela, lai pakalpojuma kvalitaate visiem buutu laba un viens otru neietekmeetu, kas noziimee, ka vairaak par dazhiem sektoriem katrs no operatoriem vienkaarshi nespees uzlikt, jo tas tiks ierobezhots ar izmantojamo frekvenchu spektru, ko regulee elektrosakaru inspekcija.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Tāks, šodien uzmetām antenu uz jumta, pievienojām Wifi modemu un uzlabojums bik ir. Laikam šim miestam šis te varētu būt maksimums.

 

P.S. 20m kabelis izrādījās pa īsu un 10m pielodējām klāt.

 

Rezultāti šādi:

378836397.png

Labots - mezhavecis
Link to comment
Share on other sites

Pēc pieredzes varu pateikt, ka ar vairāk kā 20m kabeļiem vajag būt ļoti uzmanīgam. Kad es savam Triatel netam uzliku 35m kabeli, tad man antena deva 2x mazāku jēgu nekā tad, ka uzliku labu 20m kabeli. Nu ideja tāda - jo garāks kabelis, jo sliktāk, tas pats, kas ar TV, bet nu, protams, viss jau atkarīgs no kabeļa - ja ir labs kabelis, tad var arī līdz pat 50m garumam. Man pēc Tava rakstītā neliekas pārāk laba tā lieta - 20m paņēmu no viena, 10m pielodēju pats... Nu skaties - es tikai tā - brīdinu.

 

Tāks, šodien uzmetām antenu uz jumta, pievienojām Wifi modemu un uzlabojums bik ir. Laikam šim miestam šis te varētu būt maksimums.

 

P.S. 20m kabelis izrādījās pa īsu un 10m pielodējām klāt.

 

Rezultāti šādi:

378836397.png

Link to comment
Share on other sites

Sveicieni Jaunajā Gadā!

 

 

Vai kāds ir eksperimentējis ar ātruma konfigurāciju TRIATEL CDMA modemiem?

Kad uzstādu modemu zem modema konfigurācijas zem Windows (Maximum speed (bps)) stāv default 115200, bet ja iestāda maksimumu likas, ka ātrums pieaug.

Vai gadījumā tas arī nepalīdz?

Man personīgi laukos baigi labi strādā, pat meži ir apkārt un klajums arī, bet TRIATEL lido.

 

 

Ģirts.

Link to comment
Share on other sites

Šodien saņemtajā elektroniskajā rēķinā par pakalpojumu, kas sniegts pagājušo gadu (no 01.12.2008 līdz 31.12.2008), aprēķinā jau pasteigušies izmantot PVN 21% likmi, lai gan pēc likuma "Par pievienotās vērtības nodokli" 55. panta likmei bija jābūt 18% lielai.

 

Aizrakstīju šamiem e-vēstuli, interesanti, ko atbildēs :)

 

Labots: iespējams, kļūdījies esmu :oops:

Labots - kvass
Link to comment
Share on other sites

Tā runā, ka palīdz, bet apgalvot nevaru.

 

 

Sveicieni Jaunajā Gadā!

 

 

Vai kāds ir eksperimentējis ar ātruma konfigurāciju TRIATEL CDMA modemiem?

Kad uzstādu modemu zem modema konfigurācijas zem Windows (Maximum speed (bps)) stāv default 115200, bet ja iestāda maksimumu likas, ka ātrums pieaug.

Vai gadījumā tas arī nepalīdz?

Man personīgi laukos baigi labi strādā, pat meži ir apkārt un klajums arī, bet TRIATEL lido.

 

 

Ģirts.

Link to comment
Share on other sites

Vai kāds zin nosaukt Triatel mobilā interneta SMTP serveri, lai pastus var izsūtīt?

 

Cilvēciņš viens interesējas.

 

... mail.baltia.net ir īstais, kā izrādās.

 

Man arii Triatels bet ievadiitais mail.baltia.net laikam neder jo kaa meegjinu nosuutiit veestuli atnaak veestule kuraa raxtiits:

"Your message did not reach some or all of the intended recipients.

 

Subject: subjekts

Sent: datums

 

The following recipient(s) cannot be reached:

 

epasts on datums

550 5.7.1 <epasts>... Relaying denied. IP name lookup failed [ip adrese]

 

 

Kas vareetu buut par lietu?

Link to comment
Share on other sites

mail2.baltia.net

 

Varētu būt, ka tā d-450 resets nedarbojas uz priekšapmaksas internetu. Man ar neizdevās.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

"Triatel" apgrozījums pērn palielinājies par 11%, nozare.lv 2009.02.16

 

Rīga, 16.febr., LETA. Telekomunikāciju operatora "Triatel" apgrozījums pagājušajā gadā bija septiņi miljoni latu, kas ir par 11% vairāk nekā gadu iepriekš, aģentūru LETA informēja "Triatel" preses sekretārs Oskars Lakšēvics.

 

Uzņēmuma peļņa pērn tika dubultota, sasniedzot 200 000 latu. Palielinājās arī ieņēmumi pirms nodokļu nomaksas un amortizācijas, kas 2008.gadā bija 1,3 miljoni latu.

 

"Pagājušā gada sākumā "Triatel" pabeidza mobilā interneta tīkla izbūvi visā Latvijā, tādēļ strauji auga klientu skaits, kas arī atspoguļojas uzņēmuma rādītājos. Tas tikai pierāda - kaut arī dzīvojam digitalizācijas laikmetā, tomēr vēl joprojām daudziem nebija pieejams internets," sacīja "Triatel" valdes priekšsēdētājs Raimonds Peļņa.

 

Uzņēmums šogad iecerējis kāpināt apgrozījumu par 5%-7%, savukārt peļņu plānots trīskāršot salīdzinājumā ar 2008.gada rādītājiem.

 

"Triatel" apgrozījums pērn sasniedzis 7 miljonus latu, nozare.lv 2009.02.16

 

Telekomunikāciju operatora Triatel apgrozījums 2008. gadā bija 7 milj. latu, kas ir par 11% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma peļņa salīdzinājumā ar 2007. gadu tika dubultota un sasniedza 200 000 latu. Palielinājās arī ieņēmumi pirms nodokļu nomaksas un amortizācijas, kas 2008. gadā bija 1,3 milj. latu.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
selection

sveiki,nesen pamaniju kad darbojas P2p ..taka var lietot.nu protams kad tas limits 5 gb ir par maz ,man 1 filma velkas gandriz 2 dienas (tas apmer 1,37 gb) JuMs ar darbojas viss ka man..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Tātad pastatstišu par Triatel (esmu 3 gadus klients,bet ofc atteikšos ka beigsies līgums jo itka ir pieejams LMT 3g internets pie manis protams izmeginašu to,iesaku ta vienmēr darīt..) kad piesledza biju ļoti priecīgs ka vispar ir internets,bet velāk kad sapratu tadas CSS u t t nevar normali uz.spelēt,jo pings min bij 190... fck...:D un nesapratu jo no pilsetas esu kadus 4 km attalumā,diemžell nevaru uzzināt uz kuru pusi ir tuvakais triatel tornis varbūt tas līdzetu (pagriest modemu uz to pusi ) un kur gaja runa par tiem trafikiem ka 3 -4 stāv jā tā varētu but jo kad visi lieto i-netu ir galigi atrums 20-30 kb sec kad nesenīt pamodos 5cos uz darbu taisijos un iegāju neta apskatijos delfos ut t bij video paņemu skatos atri ieladeja .. hmmm .. tad utorent apskatijos max vilka līdz 170 kb stulbi tas bij.. pings arī 180 tatad sapratu nav noslogota zona bet slikta frekvence (precizs signāls neiet ) kautkā tā..

Un vispār tas ir stulbums,ka triatels ir tik nekaunīgs maksa liela atrums sūdīgs un limits ar ir... un tie kas liek rīga tos 3g netus kuri iet lidz 7.2 mbit nu dieva deļ kapēc rīga kadam vajag to bezvadu netu ja ir tāds OPTISKAIS kamer citas pilsetas neko pat ar laukiem nedoma... Ja LMT tiešam ir 3g tik plaš parklājums iesaku pameģināt.. es ceru ka Lattelecom arī sāks domāt par laukiem lai tiešam nebutu tā ka Cilvekiem kas laukos dzīvo redzēt i netu kas velk nost 1 mb download liktos uber atrs nerunasim par optisko kurš velk tik atri cik HDD spej lasīt :D

 

Par WIFi ja līdz pilsētai ir man 4+- lidz wifi zonai kadi 5 km drošvien jau atnetu gruti uzspiest tadu jaudu butu ne?

Link to comment
Share on other sites

Nu, es gan te laukos īpaši nesūdzos par Triatel. Paspaidīju viņus bišķi uz vietas ofisā un dabūju speciālo pieslēgumu- 15GB mēnesī par 15Ls. Pie tam līgums beztermiņa, jo par modemu samaksāju 49Ls uzreiz, tā ka varu jebkurā brīdī atteikties no pakalpojuma, bet pēc tam atkal turpināt izmantot, ja ir vēlme. Ātrums stabili turas robežās no 350 līdz 700Kb/s. Naktīs un no rītiem mēdz būt ap 1Mb/s. Es gan izmantoju jumta antenu. Nekā labāka pieejama nav, jo nevienam operatoram šeit nav 3G pārklājuma.

Lattelecom solīja rudens pusē superātru bezvadu netu, bet pagaidām klusums. Dzīvosim, redzēsim.

Link to comment
Share on other sites

Nu kā kuram protams ja nedaudz paruna ar viņiem visu var dabūt ipašu atrumu un apraides apjomu..

Link to comment
Share on other sites

Runājot par ātrumu- normālu ātrumu nevar dabūt ar veco Axesstel D450 modemu. Jālieto kādu no jaunākajiem modeļiem. Vismaz man, pārejot uz MV410, situācija stipri mainījās uz labo pusi. Ja signāls pavājš, jālieto jumta antena. Tad nemaz tik slikti ar to Triatelu nav. Protams videoklipus dienas vidū, kad tīkls noslogots, bez pārrāvumiem nepaskatīsies gan.

Link to comment
Share on other sites

Lattelecom solīja rudens pusē superātru bezvadu netu, bet pagaidām klusums. Dzīvosim, redzēsim.

LTC forumā sola ziņas uz septembra vidu.Visdrīzāk jau tas būs tas pats Triatel-sava tīkla jau šiem nav, bet LTC CDMA telefoni iet caur Triatel...

Link to comment
Share on other sites

Iepriekš jau gan Lattelecom piedāvājumā bija bezvadu nets, izmantojot Triatel tīklu un to pašu Axesstel MV410 modemu, bet pavasarī šie no tā pasākuma atteicās. Diez vai pie tā atgriezīsies. Un šaubos, ka triatel tīklā var piedāvāt kaut vai tos 10 Mb/s. Ja nu vienīgi Triatels veicis modernizāciju un arī gatavojas pāriet uz citiem ātrumiem. Nekas gan tāds nav dzirdēts.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Man gan kaut kādas aizdomas, ka tik Lattelecoms neizdomā piedāvāt kaut ko līdzīgu šim , kur lejuplādes trafiks tiek ņemts no DVB-T TV torņa raidītāja, bet uz augšu tiek sūtīts caur to pašu GPRS vai kādu citu veidu... Tad jau redzēs ko tas Lattelecom tādu "sensacionālu" piedāvās :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Semorka777

Izmantoju RevB bāzes atjaunoto staciju, protams ātrums kas tika solīts nekad nav bijis 14,7 megabīti, maksimums ko es izspiedu ar ārējo antenu ir 5 megabīti. Modems MV600. Tas ir smieklīgi 7km no mājām līdz bāzei ar ārējo antenu, pat pusi nesansiedzu to ko solīja triatels!

post-94707-0-35334700-1351520647_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

17 km attālumā tika dabūti ap 8 mbit. Viss jau vēl ir atkarīgs no torņa noslogojuma dotajā mirklī.

Vakaros,kad visi "kačātāji" iekaras torņos, tad ātrums ir lejā.

Pamēri agri no rīta. Pamaini antenas polarizāciju.

Link to comment
Share on other sites

Es nezinu kā es viens pats varu precīzi notēmēt uz to bāzes staciju, ja būtu viņiem speciāls aparāts kurš rādītu mērķi vai punktu uz kuru vajadzētu trāpīt, tad jau varētu viegli notēmēt antenu, bet redz, es uzskrienu uz jumta, pagriežu antenu, nokāpju lejā paskatos savā rūterī network information, nav labi, atkal skrienu uz jumta un tā visu laiku kamēr kautcik tabūju to ātrumu, bet es vienalga mainīšu antenas pozīcīju, jo man tie sasodītie 10megabīti ir vajadzīgi, kā nekā es maksāju bezlimita paku 23Ls ar visu rūteri uz diviem gadiem. Nu pagaidām es Battlefield 3 uz Zviedrijas serveri varu paspēlēt un cs, bet pingu ļoti vajag uzlabot vismaz uz 30-40, tad varētu labāk paspēlēt!

 

P.S.

Un vispār man vienalga kas tur ir noslogots, ja viņi nevar dot o ko sola, tad ko tad viņi melo, kad es piegāju pie klientu apkalpošanas centra darbinieces, viņa tik pārliecināti muldēja; jā ja ņemsiet bezlimita paku, tad jums būs ātrums lielāks, un jums būs tas un šitas. IT speciālists Liepājā pie pašas datu bāzes bija pieslēdzies un visu ko maksimums viņš sasniedza bija 7 megabīti, un viņš sacīja, kad reāli dzīvē nekad 14,7 megabītus mēs nesasniegsim, tas ir tāpat kā fiktīvais limits. Es pēc tam jautāju Triatelam, par to ka viņu pašu IT speciālisti pārliecināja mani, ka ātrums nekad nebūs tāds, viņi vienkārši manu vēstuli ignorēja un kā vienēr atrunājās; viss atkarīgs no noslogotības, reljefa, ēku dadzuma un attāluma!

Labots - Semorka
Link to comment
Share on other sites

Tak antenu notēmēt ir vienkārši, ja zināms kur tas Triatel raidītājs atrodas. Paņem kartē http://www.balticmaps.eu/ novelc līniju no savas mājas uz raidītāju un pēc satelītattēla atrodi tuvāko orientieri antenas virzienam un būs Tev absolūti precīzi noregulēta antena.

Link to comment
Share on other sites

Tad tu gribi lai es ar visu portatīvo kāpju uz jumta? Un ko novelc līniju? Un caur kādu satelītu tu domā, google satelite?

Link to comment
Share on other sites

Tad tu gribi lai es ar visu portatīvo kāpju uz jumta? Un ko novelc līniju? Un caur kādu satelītu tu domā, google satelite?

Nu nē tak! Nekur Tev nav jākāpj. Sameklē tajā kartē savu māju un Triatel raidītāju.Izmantojot kartes funkciju " zīmēt līniju" savieno tos. Pēc tam, nospied labajā augšējā kartes stūrī " foto" , palielini kartes attēlu un skaties tuvāko orientieri netālu no mājas, uz kuru jāskatās antenai.

Tas izskatās apmēram tā : http://www.balticmap...om=1&layer=orto

Labots - ridao
Link to comment
Share on other sites

Tad tu gribi lai es ar visu portatīvo kāpju uz jumta?

 

Tieši tā arī tika regulētas antenas savā laikā.

portiks, modēms, un uz jumta vai nu kur tā antena ir. Bet vispirms ar antenu 6m garā kātā apstaigāts ap māju un atrasts labākais virziens, polarizācija. A ko tad tu domāji - tā bac bac un ir ? Nekā nebija! :) Pāris stundas darba. ja grib lai būtu max labākais rezultāts konkrētā vietā.

Link to comment
Share on other sites

Es uzliku uz jumta, 3 stāva aukstumā, kur nu vēl aukstāk un apkārt par māju staigāt, da nu nah, viņam tāpat ir jāķer.

Link to comment
Share on other sites

malinens2

Ko tu vari pukstēt un pingoties- bezvadu internetam vienmēr ir lielāks "pings" un ar to ir jāsamierinās...

Link to comment
Share on other sites

Nu ja "nah, tad nah" Ja nevēlies regulēt antenu, tad mečīksti. Varbūt apkārt citas bāzes stacijas, signāls no tām jaucas klāt un vēl citi sīkumi. Tici man, peitiekamidaudz visādi brīnumi ir redzēti liekot antenas.

Bet nu tu jau pats gudrs, nah ! :)

Un vēl - triatel sola ātrumu _līdz_ , tātad nekas melots nav. Tas tā. precizītātei.

P.s neesmu es triatela darbinieks.

Link to comment
Share on other sites

  • Ronalds unpinned this tēmaa

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...