Jump to content

Triatel (Telekom Baltija) bezvadu internets (CDMA, EVDO) — zemūdens akmeņi un citas nianses


Kloons
 Share

Recommended Posts

nigerskijs gangsterskijs

Ar Triatel liigums uz 24 meeneshi un diemzjel vinjsh ir jau nosleegts. Kaa jau teicu zonas nav, normala ir tikai LMT un tos negribas tapat, tie ir lauki un tur reaali nav citu alternatiivu. Ja butu tas nets ko šāret tad jau izdomatu kā.

Latelekom linija bija, bet tad shie pirms kada pusotra gada salika visas majas, kaut kadas bezvadu telefona kastes, lai nav javeido normala ciparu liniju infrastruktuura. Saucas Latvijas fiksēto telefonu ciparizaacija :D Taa ka DSL ari nespid.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 211
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • mafijs

    9

  • ridao

    8

  • kapis26

    11

  • Semorka

    12

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mr.Capric

bija laba pazīstamā frāze krievu valodā - "A vi, druzja, kak ņi saģiķesj, vsjo v muzikanti ņe goģiķesj" ! Īsti pateikts...

God. Zotova kungs tika nomests "parastajos locekļos", tagad par peļņu ir atbildīgs Peļņa!!! kopā ar kungu ar skanīgu uzvārdu "Topors" (jeb, Cirvis).

 

www.cdma.lv - Triatels rullē!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Kas tieši tika mainīts, klientiem jāmeklē pašiem — attieksme iespārda :)

Sadaļa, kurā jāmeklē līgumi, arī...

Nekad nebūtu aizdomājies, ka pakalpojuma lietošanas noteikumiem jābūt sadaļā "Par Mums"

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Strādā gan skype gan citi voipi tipa vyke. Laukos, kur nav lattelekom infrastruktūras, vienkārši citu variantu reāli nav, vai ir stipri dārgāki pasākumi. Tāda diemžēl ir realitāte. P2p un spēles neizmantoju. Ja ko vaig, visu var atrast rsharē. Strādā ieņemami. Downloadam iesaku izmantot kādu axeli, kas izmanto multifragment metodes- var dabūt ievērojami ātrāku un stabilāku downloadu. Rshare iet ap 80 - 100 KB, ja izmanto guest mode. Pluss ir tas ka guest mode resetojās vienkārši uztaisot disconnect +connect (dinamiskā ip). :idea:

 

Vēl viens Triatel mīnuss ir tas, ka atrodoties internetā vairāk par 1 stundu, internets sāk manāmi bremzēt. Ticamākais, ka serverī uzlikts kaut kas līdzīgs trigerim uz autodisconnect pēc 1 h. Tas jāņem vērā, ja lādē lielus failus un nav resumē funkcija. Pēc stundas prātīgākais ir pašam atslēgties un pieslēgties atpakaļ netā. Stulbums ir tas ka paši Triatel par to nesaka ne vārda.

:-x

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Centrāltirgus pieeja: pamatbizness labi, bet virspeļņa, apčakarējot klientu, vēl labāk... Civilizētajā pasaulē tā parasti nedara.

Link to comment
Share on other sites

Vispār, būtu tāda izglītība un apņēmība, varētu viņus iesūdzēt. Kad slēdzu līgumu pirms kādiem pāris gadiem, tur NEKAS par tādu ierobežojumu 5GB nebija rakstīts! Te nesen vienā dienā mēneša vidū vienkārši nets pazūd, parādās iespēja izvēlēties "neizmantot interneta pakalpojumus līdz nākamā mēneša 1. datumam" vai "turpināt lietot par papildus samaksu".

Aizsūtīju viņiem vēstuli ar jautājumu, kas par lietu, ka manā līgumā nekas tāds nav minēts. Pēc 2 nedēļām atnāk atbilde ar linku uz jaunajiem noteikumiem, kas stājušies spēkā pāris dienas atpakaļ, kuros minēts šis ierobežojums. Kgan līgumā skaidri un gaiši rakstīts, ka līguma izmaiņu gadījumā pakalpojuma sniedzējam par to jāziņo pakalpojuma saņēmējam 30 dienas pirms līguma spēkā stāšanās brīža.

Liekas, ka Triatel paši nezin ko viņi sola un zem kā parakstās.

Un par pārklājumu/savienojumu runājot. Bija pirms līguma slēgšanas iepriekš reāli pārbaudīts, ka uztver to netu normāli. Taču viņiem kompītī rādījās, ka nav man zona, tāpēc lika parakstīt atsevišķu līgumu, ka esmu par to informēta un nesūdzēšu viņus tiesā, ja manā adresē signāls nebūs pietiekami labs.

Teikšu kā ir - ātrums normāls, cik nu no tāda var vispār gribēt, nevar taču salīdzīnat bezvadu un vadu internetu. Taču kaut vienas pilsētas robežās tomēr diezgan manāmi atšķiras tas ātrums dažādās vietās, nezinu no kā tas atkarīgs.

Link to comment
Share on other sites

Uz PTAC tiks aiziets. Tikai vispirms jāsagaida atbilde par prasību pārrēķināt manu rēķinu, jo viņu pakalpojumus pus mēnesi nesaņēmu. Jāskatās, ko atbildēs. Abildētāji viņi diezgan slinki.

Starpcitu, tā lieta, ko vēl līgumā pamanīju, vismaz savā, ka viņi visādus sīkākus paskaidrojumus norāda skatīt mājaslapā, kas principā nozīmē NEKO.

Link to comment
Share on other sites

Mr.Capric

Jā, vēl niance par Trepotela mārketingu...

 

Viņi piedāvā tarifu plānu 3 un Profesionālais (skatāmies šeit).

Pirmajā pie abon.maksas 3 Ls katrs mb maksā 3 santīmus. Otrajā ab.maksā 11,80 Ls ir iekļauti 300 mb un tālāk katrs mb izmaksās 3,9 sant.

 

Reizinam 300 mb ar 3 sant. - t.i. 9 lati. Atskaitam tos no 11,80 - sanāk 2,80, jeb, gandrīz tie paši 3 Ls. Bet sanāk, ka no 321-ta megabaita "Prof." plāna lietotājs sāk pārmaksāt salīdzinājumā ar pirmā tarifu plānu. Tātad, labāk būt par "amatieru", nekā par "profesionālu". Kur ir loģika, kas man paskaidros??? :mrgreen:

 

Laikam, ar matemātiku viņiem ir grūti - ne tikai ar taisnīgu attieksmi pret klientiem! :?

Labots - Mr.Capric
Link to comment
Share on other sites

Manejie radi panema bez liguma,ka noperc to modemu,pirmie 3 menesi par velti,ja piesaisti vel kadu,tad vel menesis par velti!Ta,laikam,ir prieksapmaksa,menesis kadus 20ls maksaja,sanak,ka menesi varu lietot,nakamo nelietot,nekada abonesanas maksa!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sveiki!

Šausmīgs bij mans pārsteigums piesēžoties pie datora ar Triater bezvadu internetu un secinot, ka nestrādā nekas no P2P. Zvanu šiem - atbild tante -prasu kapēc nekas no P2P nestrādā, tantuks iesaka restartēt modēmu...... Beigās izdzirdot vārdu "bitcomet" šī saka, ka tas viss (p2p) esot šiem atslēgts (līgumā pat atrunāts, precīzāk lietotšanas instruikcijā), protams, man šoks. Mūsdienās lai kaut cik normāls provaiders griztu nost p2p! :lol:

Ātri pārskrēju līgumam cauri, neko par p2p neatradu, atradu tikai 3ciparu soda naudas, ja ar šiem lauz ligumu!

Tiešām Triatel nogriezis p2p? Ir kādas iespējas tomēr izmantot p2p lietojot šādu Internetu?

Link to comment
Share on other sites

dzhonsons

NJa, vajadzēja vispirms noskaidrot visu, pirms slēgt klāt.. ;)

Cik noprotu, šamie noslēdza, lai nebūtu pārlieku liels noslogojums?

Link to comment
Share on other sites

PlayingTheSaint

Vai tad vsp ,kkad Triatel bezvadnieks ir atbalstījis p2p?

Link to comment
Share on other sites

Lapais

Labrīt! Tikai tagad pamodies? n-reizes tepat forumā ir ziņas/sūdzības par šo. Un tas nav tikai triatelam, arī citi uz mobilajām tehnoloģijām bāzētie interneta pieslēgumi tādi paši. Samierinies, ja nav iespējas pieslēgties normālam i-netam. Nu, vismaz LTC WiMAX...

Link to comment
Share on other sites

dzhonsons

Seph, cik zinu, tad laikam vadinieks arī neatbalsta.. Tā, ka, i-nets emaila čekošanai un draugu browsošanai.

Link to comment
Share on other sites

Un tas nav tikai triatelam, arī citi uz mobilajām tehnoloģijām bāzētie interneta pieslēgumi tādi paši.

Nav tiesa, LMT iBirojam nav p2p ierobežojuma.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
„EKSPERTS+” GARANTĒ!

 

Bezvadu internets bez ierobežojumiem tagad vēl izdevīgāk!

Tarifu plāns „Eksperts+" tikai par 19 Ls mēnesī !

 

 

Un es jau padomāju, ka mēneša maksu Eksperts+ samazinājuši, bet tas tikai akcijas piedāvājums :|

Labots - kvass
Link to comment
Share on other sites

Mr.Capric

Ko atliek darīt Trepotelam?? Tikai sekot līdzi līderim, t.i., LMT! :mrgreen:

 

Retorisks jautājums, kāpēc maksa tika samazināta pēc IBirojs-Open ieviešanās??

 

Un vēl - pat ar izdzēšot "izmantojot autoinstalācijas" pārklājuma teritoriju ( © TokRas produkts), LMT ir krietni stabīlākā zona, nekā Trepotelam... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Gribeetu biku savu staastu par sho mega kruto kantori pastaastiit.

 

Es protams neesmu vinju klients un nekad nebuushu, bet man sanaaca cita rakstura negatiiva saskarshanaas ar sho super kantori. Lieta taada, ka gribeejaas no Aizkraukles padot signaalu uz Skriiveru uudenstorni un uzlikt tur raidiitaaju, lai nodroshinaatu normaalu netu gan pashos Skriiveros, gan Jaunjelgavaa. Kalnaa smuki staav tornis, kuru redz ljoti daudz maaju. Griezaamies pie tornja apsaimniekotaaja un tad saakaas- tie saka, ka vinjiem nav nekas pretiim, tikai ir probleema - tur savas antenas uzlicis Triatel un iespeereejis vinjiem bezterminja liigumu, kuraa teikts, ka bez to piekrishanas neviens neko nedriikst uzlikt. Tas vien jau ir apsurds un shim liiguma punkts ir monopolstaavoklja izveidoshana, kas ir pretrunaa ar konkurences likumu. Labi, sazinaajaamies ar Triatel paartaavjiem, patiecaam, taa un shitaa, gribam uzlikt linku, a shie - nekaadaa gadiijumaa, juusu raidiitaaju starojums traucees muusu super kvalitatiivaa interneta signaalam. Es protams pateicu, ka neesmu dumjsh un zinu, kaadaa frekvencee straadaa vinju aparatuura un teicu, ka muusu raidiitaaji nu galiigi nevar trauceet vinju raidiitaajiem nu nekaadiigi, aizsuutiiju tehniskos datus, bet tie dunduki man taa pat meegjina iestaastiit, ka traucees. Peec tam saaka necelt klausuli un ignoreet.

 

Ko lai saka, maitas un veel taas. Pashi nevar nodroshinaat kvalitatiivu pakalpojumu un liedz to dariit citiem. Protams, vareeja jau ciiniities un buutu izciiniijushi, jo likums ir muusu pusee, tomeer objekts nebija tik svariigs, lai teereetu laiku un ciiniitos ar tiem meesliem.

Link to comment
Share on other sites

Mr.Capric

BMS , paldies par tiešām informātīvo stāstu! Tas vēlreiz liecina par Trepotela "profesionalitāti" un "atsaucību". Es piedāvātu to noformēt kā atsevišķu rakstu un ievietot to www.cdma.lv - arī plašai publikai ir jāzina "savi varoņi", t.i. stulbie kantori, kuri traucē normāli dzīvot citiem!

 

8) Ko teiks TokRa ?

Labots - Mr.Capric
Link to comment
Share on other sites

BMS OFFTOPIC.

 

Jūs sākumā tai pašā Aizkrauklē nodrošiniet to pašu "normālo" netu, a to pa gaisu tik daudz snifojamā lido ;) . Par Skrīveriem runājot - re kā "AKA" kaka tika tai ūdenstornī vēl pirms triatela...nū tas gan tagad ir IZZI pārziņā, bet man tik un tā bail braukt pagasta padomei garām - bail, ka tas ūberkūlais masts uz galvas uzkritīs, arī pagasta seju tas neizdaiļo. Ā, un kas tur vēl bija par max. izstarojamo jaudu piecos gigahercos?. Enīveij Skrīveru WISPam labāks būtu saimenes ūdenstornis.

Labots - muca
Link to comment
Share on other sites

muca - lieta taada, ka mees pashi tur neko nepiedaavaajam. Ir vienkaarshi viens esoshais tur kabeljtiikla provaideris, kursh neko no Wireless nesaprot, tai pat laikaa vinji veeleejaas padot savu netu arii pa bezvadiem, jo bija cilveeki, kas to veeleejaas Skriiveros un Jaunjelgavaa. Gribeejaam vinjiem paliidzeet realizeet projektu, bet pateicoties aprakstiitajai probleemai nekas nesanaaca.

Tagad vinji veelas, lai realizeejam kaut ko pashaa Aizkrauklee. Pashiem vinjiem ir kabeljtiikls, resuurss tiem ir VITA tiikli 100 mbit/s, ko arii vinji realizee pa optiskajiem kabeljiem un tagad grib dot arii pa bezvadiem.

Ja runaa pa jaudu - 1W frekvencees no 5745 - 5805.

 

Ar cienju,

BMS

 

P.S. Padomei Skriiveros tur toch labs masts staav :)

Link to comment
Share on other sites

BMS OFFTOPIC

 

Vēlu veiksmi projekta realizācijā ;) , un padomājiet par bijušās "Skrīveru izmēģinājumu saimniecības" ūdenstorni - 1/3 Skrīveru, redz to no privātmāju jumtiem, kaut gan par to vajadzēja domāt gadus 5-cus atpakaļ, būs grūti tagad atkarot klientus no LTC.

Labots - muca
Link to comment
Share on other sites

Paldies :)

 

Veel aizmirsu piebilst, ka pirms mums tie pacentaas atshuut veel divus kantorus, viens no kuriem bija Telecentrs ar saviem motorola Canopy. Taa vismaz teica tornja apsaimniekotaajs.

Link to comment
Share on other sites

Vienīgā organizācija, kura var aizliegt vai atļaut frekvences izmantošanu ir Elektrosakaru inspekcija(tagad sauc par direkciju). Nokārto tur visus papīrus par apraidi un liec tai ūdenstornī mierīgi aukšā. Nekāds Triatels nekādas pretenzijas nevarēs izteikt. Udenstorņa īpašnieks, tā pat kā jebkurš īpašnieks, var uz sava īpašuma jumta vai torņa galā var likt ko vien grib. Maksimums vajag projektiņu un saskaņošanu vietējā būvvaldē. Ne jau trialels ir torņa īpašnieks, tā kā viņiem nav nekādu tiesību un pofig par visiem līgumiem. Protams, tīri celvēcīgi, ir jāaprunājas ar Triatel, jo viņi savu aparatūru uzstādīja pirmie un jāsaskaņo jaunās aparatūras uzstādīšanas vieta. Ja ieradīsies pie triatela ar "bieziem papīriem", tā nebūs nekādu problēmu. Es domāju, ka Triatels ar to līgumu vienkārši grib atšūt visādus "lauku amatierus", kuri mierīgi var izraut triatel aparatūras barošanas štepseli, iespraust kontaktā ravu bormašīnu un pēc tam aizmirst visu saslēgt atpakaļ.

Link to comment
Share on other sites

Didzis - tur jau taa lieta, ka viss notika, izmantojot kaudzi papiiru. Vienaa no tikshanaas reizeem Triatel paarstaavji lika saprast, ka vienkaarshi vinjiem nevajag konkurentus un viss. Tiiri princips. Ja tur buutu vijis paaris desmit klienti, tad buutu ciinijushies, savaadaak dazhu klientu deelj negribeejaas iet cauri birokraatiskajiem aparaatiem, kas aiznjems meeneshus.

Ja pat Riigas Telecentru atshuva, kas ir nopietns kantoris, tad skaidrs, ka Triatels ar visaam chetraam tureesies par to, lai tornii neviens neielien.

Link to comment
Share on other sites

avolknet

sorry , bet es būšu kritiķis Triatel nav gatavi šādai cilvēku pieplūsmei .

 

Ja pustdienas laikā ap 14:00 sēžot vecrīgas kafeijnīcā , vēlos ieiet delfi.lv ar triatel internetu un viņš man lādē 20 minūtes tad sory tas nav normāli.

 

Vecrīgā vispār vislēnāk viņš reaģē,

 

Bet tagad paņēmu bite+ un esmu apmierināts.

 

 

Triatel ar savu aparatūru nespēj nodrošināt pietiekami lielu ātrumu cilvēku pieplūsmei.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Man ar tas resetētājs negrib strādāt. :-( Vai kādam šitas fokus ir izdevies? :-?

Link to comment
Share on other sites

laberzs

Routerim jābūt pievienotam caur ethernet nevis USB. Pēc utiļa palaišanas routeris jāizslēdz (izraujot barošanas vadu) un jāieslēdz atpakaļ (vadu iespaužot), tad jāiet caur 192.168.0.1 un jāievada username/password.

 

Man strādāja un strādā vēl joprojām.

Link to comment
Share on other sites

nu ja ka caur vīto pāri ..

es arī rāvu strāvas vadu ne jau ar slēdzi , bet tik un tā nekā

Link to comment
Share on other sites

Interesanti uz kāda līguma punkta pamata ir "aizgriezts" VPN? :roll:

 

Pirms pāris dienām zvanīju uz Triatel un jautāju, kādas ir viņu DNS adreses. Pirmais jautājums bija: "Kāpēc jums to vajag?". Atbildēju, ka konfigurēju kompi un nepieciešams norādīt DNS, nu it kā nekas krimināls, vai ne? Pēc vēl nelielas stīvēšanās atbildošā persona, sauksim viņu Aruda, teica, ka ies pakonsultēties. Vēl pēc pusminūtes man uzvarošā balsī tika paziņots, ka viņiem tāda lieta, kā DNS adreses neesot. Mēģināju oponēt, sakot, ka ir jābūt, jo savādāk neviena www adrese nestrādātu. Vāvulis turpinājās vēl kādas 2-3 minūtes, kur es uzstājīgi pieprasīju DNS adresi un man kategoriski atteicās to dot, beigās gan paziņojot, ka šāda informācija viņiem nav pieejama. Es jautāju, vai ir kāds, kas ir kompetents atbildēt uz šo jautājumu, man teica, ka tikko jau esot jautāts un atbilde ir iepriekšējā, resp. nekāda. Es vēl drusku pagānījos par diletantismu utt., līdz man apsolīja, ka, lai atstāju tel. Nr. un man atzvanīs. Jautāju, kad? Teica, ka tās pašas dienas laikā. Un tagad atjautības uzdevums - atzvanīja, vai ne? :cool:

Nu, protams, ka ne.

 

Par laimi, I-netā var atrast visu, vajag tikai pameklēt. Ir tāda jauka vieta, kā DNSstuff.com, kur šo un to var atrast, tajā skaitā arī DNS adresi :p

 

http://private.dnsstuff.com/tools/aboutyou.ch

 

Ja kādam vēl interesē Triatel DNS servera adrese, te tā ir:

 

87.110.229.227

 

P.S. Nesen iegādājos LMT iBirojs, testēju, dzenāju speedtest.net, salīdzinu ar triateli, drīzumā ziņošu par rezultātiem.

Labots - laberzs
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

heh gribu paprasit vai tagad kad triatel nomainija svus tarifus uz visadiem flyiem vai tagd kam bija pislegums experts automatiski pariet uz kadu no tiem ?un ka ar to 5gb limitu , kad tas ir parsniegts vairak neparada to lapu kur ir izvele atslegt internetu vai pieslegties uz experts + ? uzreiz pec parsniegtaa skaita klaat pa 0.01 ls par katru mb???????

Link to comment
Share on other sites

skorpions221

Vēl pagājušo mēnesi pec 5Gb parādījās tā lapa ar turpināt lietot par 1.sant vai atslēgties,es ateicos,bet 1.jūlijā no rīta ar kapijas krūzi rokā kad sēdos pie PC lai pāršķirstītu pastu,liels bija pārsteigums kad nets negāja,zvanīju uz kantori,tur teica ka palēnām dienas garumā pierubīs.Es protams biju nemierā un mēģināju bakstīt ar pirkstu kalendārī un skaidrot ka man jauns mēnesis sākas plkst.00.00,un jauno gadu arī es svinu pusnaktī nevis no rīta kad pamodīsiesies pohainais santaklaus,bet šiem ir savs kalendārs un dienas garumā aizgāja.

Link to comment
Share on other sites

  • Ronalds unpinned this tēmaa

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...