Jump to content

Triatel (Telekom Baltija) bezvadu internets (CDMA, EVDO) — zemūdens akmeņi un citas nianses


Kloons
 Share

Recommended Posts

Guest Abuser

khe khe.. bez ierobežojuma ? Man ir tas 23Ls variants Es nokačāju ~>5GB mēnesī, man zvanīja un ilgi tirdija, ko es tur darot un piedraudēja kkādus soda procentus rēķnāt :p

Triatel liels miinus - nogriezti visi porti, ne kādu geimu sakarīgi uzkapāt, ne kādu linux distru caur torrentiem novilkt :p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 211
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • mafijs

    9

  • ridao

    8

  • kapis26

    11

  • Semorka

    12

Top Posters In This Topic

Posted Images

Guest albins-b

Jā jā sūti tik prom savu Vārdu Uvārdu pers kodu un vel pases kopiju pieliec klāt... būs uzreiz ķīseļu upe ar biezpiena krastiem...

Link to comment
Share on other sites

Bet Triatel ir viens liels Plus viņš ir salīdzinoši ātrs salīdzinājumā ar iezvanpieeju :mrgreen: Žel ka tikai manos laukos tas tratels vēl laikam neķer. Un par tiem 5gb ir visiem. Tele2 ari ir tipa neierobežots..

Link to comment
Share on other sites

hmm, oriģinālā, apskatījos, ceņikā stāv 23,60 - neko sev kļūdiņa? Kaut kādi nosaukumi tizli - seksperts, profesionālis? :-P

 

 

Tādu naudu var tikai maksāt, ja nu tiešām nav vairs nav izejas.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mana studija atrodas Bolderaajas industriaalajaa rajonaa, kur neviens tradicionaalais ISP (ieskaitot Apollo) neko nespeej piedaavaat.. Kaa pirmo pameegjinaaju LMT iBiroja piesleegumu, tachu pat taupot traffiku, meenesii sanaaca maksaat LVL50-70.. Lauzu liigumu, samaksaaju liigumsodu (jo biju panjeemis to vinju datu modeemu par mazaam naudinjaam) un paargaaju uz Triatel.

 

Atsauksmes visumaa pozitiivas: Triatel Experts ir aatraaks, stabilaaks un leetaaks nekaa LMT iBirojs (vismaz veel shii gada saakumaa). Mans meenesha traffiks ir no 7-12GB un neesmu sanjeemis nevienu aizraadiijumu traffika sakaraa. Tiesa, sleedzot liigumu, man teica, ka peec 5GB paarsniegshanas saakas aatruma ierobezhojums, bet ja godiigi tad nejuutu: taapat dienaa ir leenaaks, naktii aatraaks..

Link to comment
Share on other sites

Nu man ir Experta piesleegums un maksaaju LVL23,something..

Kaa jau teicu, mazaak par 7GB meenesii mans trafiks nav un atsleegts nekas netiek: varbuut, ka noteikumi mainiiti?

Link to comment
Share on other sites

a šitais te, kāds ātrums tev ir par to 23Ls pieslēgumu?

Link to comment
Share on other sites

Parasti ap 50-80kb/s, dazhkaart velkas ap 10-20kb/s, gadaas arii ka lido liidz pat 200-250kb/s --

Link to comment
Share on other sites

Izcilākais ir tas, ka Triatel veči nākot pieslēgt tev to kasti, liek parakstīt pieņemšanas nodošanas aktu, kurā ir pieminēts: "Esmu izlasījis visus līguma noteikumus utt.", taču līgumu viņi tev nedod. Gribi līgumu- pats arī novelc no weba un izlasi. Bet kā ir situācijā, ja tu pie neta netiec, un izlasīt nedabū? Sanāk kaut kāda muhļīšanās te...

Link to comment
Share on other sites

man ar kautkur bija 20-80 (bites vodafone modems), pirmajā dienā pēc pieslēgšanās. pēc tam lija baigais lietus un nets bij nelietojams, savukārt kopš tā laika ātrums ir robežās no 0 līdz 3, jau kādas 3-4dienas :sad:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest dzhuste

Sveiki!!

 

Esmu Triatel interneta lietotāja, bet nupat secināju, ka nav iespējams (respektīvi Triatels neļauļ) lietot revconect :(

Gribēju jautāt vai ir kaut kādas iespējas tomēr kaut ko līdzīgu lietot un tomēr tikt pie kādas dziesmas vai filmas :)

Link to comment
Share on other sites

Filmu godīgi un lēti var iegūt DVD nomā. Nepateikšu gan, vai nomas piedāvā piegādi uz mājām. Ja piegādā, tad no Triatel interntpieslēguma atveram mājas lapu, divi klkšķi, maksājums ar karti un aidā!

 

+ brīdinājums par pirātisma propagandu.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Mani lauku radi pieslēguši Triatel priekšapmaksas internetu. Internerts darbojas. Nevaram saprast, kur ir pieslēguma kods un parole, lai piereģistrētos. Inernetā ir rakstīts par reģistrācijas karti, taču viņi var atrast tikai priekšapmaksas karti. Varbūt viņi reģistrācijas karti ir nozaudējuši. Viņiem pienākas 3 mēneši par brīvu. Vai 5GB ierobežojums tāpat skaitās? Pusaudzis, kurš lieto, nevar saprast, ka tajos 5GB ietilp viss trafiks ne tikai download faili. Vai es nekļūdos?

Link to comment
Share on other sites

Nevarēšu nokomentēt visu jautājumu, taču par to trafika ierobežojumu - 5GB ir kopējais datu apmaiņas apjoms. Turklāt 99% gadījumu porti priekš P2P (DC, Torrent, utt.) bezvadu internetam ir nogriezti, un tos tāpat nevarēs iekurbulēt.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Tātad, nesen no triatela atnāca "draudu" vēstulīte apm. šāda :

"Jūs mēnesī izlietojat 5gb, ja turpmāk tā būs, būsim spiesti jums atslēgt netu. Taču jūs varat pāriet uz jauno tarifu plānu eksperts+, kurā pēc izlietotajiem 5gb, par katru nākamo mb maxāsiet 1 sant."

Nu kkā tā viņi tur rakstīja.

Lieta tāda, ka līgumā, kā arī viņu tizlajā mājaslapā ir rakstīts :

'' Abonentam pārsniedzot šo limitu, atsevišķi TRIATEL bezvadu interneta resursi var tikt ierobežoti līdz esošā mēneša beigām.''

Nu lūk... Bet nu tjip tgd viņi piedāvā pāriet uz tarifu plānu eksperts+, taču izmainīti ir līguma nosacījumi, par kuriem esu parakstījies... Man ir tarifu plāns Eksperts, par kuru var izlasīt viņu mājaslapā.

Vai tad tā var? :x :x :x

Labots - kasparrs
Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Man nav nekāda iekāriena rakties pa Triatel mājaslapu un meklēt tur līguma tekstu, zem kura esi parakstījies.

Labots - ADEX
Link to comment
Share on other sites

Triatel mājas lapā skaidri un gaiši, kaut arī sīkiem burtiņiem pateikts par to 5GB limitu VISIEM pieslēgumiem:

 

http://www.triatel.lv/lv/nodes/view/149

 

Tarifu plāni Profesionālais

 

Ideāls risinājums interneta lietošanai nelielos daudzumos katru dienu

Abonēšana: 11.80 Ls

Lietošanas apjoms: bezmaksas 300MB katrs nākamais 0.039 Ls/MB

Papildpakalpojumi: Fiksētā IP adrese

 

 

Eksperts

 

Ideāls risinājums intensīvai interneta lietošanai

Abonēšana: 23.60 Ls

Lietošanas apjoms: bez papildus maksas par izmantoto apjomu

 

TRIATEL bezvadu interneta pakalpojums nodrošina piekļuvi interneta resursiem 5120 Mb apmērā katru mēnesi. Abonentam pārsniedzot šo limitu, atsevišķi TRIATEL bezvadu interneta resursi var tikt ierobežoti līdz esošā mēneša beigām.

Link to comment
Share on other sites

[ palagus lūdzu necitēt ]

 

Nu par to, ka tas ir visiem esmu informēts... bet izlasam kārtīgi tieši to, kas ir attiecināms uz tarifu plānu eksperts : "atsevišķi TRIATEL bezvadu interneta resursi var tikt ierobežoti līdz esošā mēneša beigām"

Tātad ko viņi atslēdz : atslēdz failu download lielāku par 1mb, un nevar apskatīties video iekš dr.lv etc.

Nu lūk, bet tgd viņi sagroza to līgumu tā, ka man būs jāmaksā par katru papildus mb, taču iepriekš kā tika pārsniegti 5gb, tā atslēdza tikai atsevišķus Triatel interneta resursus, kā jau līgumā rakstīts, taču browsot lapas ir pilnībā iespējams, taču tgd viņi to mainīs un atslēgs netu pavisam.

Link to comment
Share on other sites

KO tieši viņi atslēdz tas pašiem viņiem jāprasa. Pilnīga trafika nogriešana man gan liekas totāls absurds. Jēga tad?

Principā tādu "provaideri" var sūdzēt tiesā. Labi limits pārsniegts - nu tad naudu ņemiet vai vēl ko, bet nogriezt pavisam - tāds provaideris nevienam nav vajadzīgs.

Link to comment
Share on other sites

man secinjums viens kad triatels ir tikai kārtējais sausiņu birokrātu kantoris, un ja ar viņiem esi sapinies tad tev ir tikai viens pienākums samksāt rēķinu un viss.

Link to comment
Share on other sites

Tur jau tā lieta, ka tgd sanāk zondēt pa visiem tīmekļa likumu krājumiem, saistībā ar līgumu grozīšanu. Viņi vienkārši grib, lai visi kas lieto tarifu plānu eksperts pāriet uz eksperts+, kur par katru mb virs 5gb ir jāmaksā 1sant, taču es netaisos neko mainīt. Ja viņi atslēgs man netu, tad lai to evdo modemu sev iebāž tā pamatīgi dziļi d****

Link to comment
Share on other sites

ja tev ar viņiem ir kādas līgumsaistības tad no kreditreformas vēstuliti saņemsi ātri. ar tiesām diez vai ko panāksi jo līgums viņiem ir tā sastādīts ka tikai pakalpojuma ņēmjam ir pienākumi. uz oficila'm vēstulēm viņi nezukata par vajadzību atbildēt un "pašol di..st" vietā viņi saka "mēs jums pārzvanīsim pēc 10 minūtēm"

Link to comment
Share on other sites

Ir vērts padomāt ne tikai par ātrumu, bet arī par pārklājumu, it īpaši tiem, kas plāno izmantot "visātrāko mobilo internetu (kā viņi paši to padod) visā Latvijā - pieteiktie "82% no Latvijas" ir stipri pārspīlēti.

 

Vairāk šeit:

 

http://www.operatori.lv/cgi-bin/portal/rus/index.pl?arctl=45 :mrgreen:

 

Uzreiz atvainojos, ja kādam ir grūtības ar kirilicas lasīšanu! :)

Link to comment
Share on other sites

Nja... Interesanta lasāmviela par to Triatel ir pieejama :D

Liekas, ka būs vien jālauž līgums un jāmaksā arī tā soda nauda :evil:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Mr.Capric
(labots)

Starp citu, ja kādam ir brīvais laiks un note-book - būtu labi "patestēt" to internentu, pabraukājot pa Latviju - un tad pamatīgi savus iespaidus publicēt, pārliecinoties par "lielisku kvalitāti".

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

P.S. Interesanti, vai Raimonds Peļņa bija iecelts valdes priekšsēdētāja amatā tikai sava uzvārda dēļ? :wink:

 

...И если услуга не удовлетворит пользователя, то его удовлетворит лично Раймондс Пельня!

Labots - Mr.Capric
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
ErWonder

Nedod Dievs kaadam sapiities ar shito firmu. 5GB ierobezhojums, nevar speeleet normaali speeles (latency nenormaals), ne video pastiities un savienojums tik biezhi zuud. Galvenais, ka liiguma pamattekstaa par to nekas nav mineets un tas nelga, kas bija atbraucis arii neko napazinjoja. Meenesha maksa arii kosmiska.

Ja kaads to firmu iesuudzees-respect!!! Ciinieties!

 

"Triatel internets nav piekjeedeets"- UN KO NOZIIMEE 5GB LIMITS UN BANS PEEC TAA? KO DARA VALSTS LAI NOVEERSTU SHITO MONOPOLU?

Link to comment
Share on other sites

Sveiki,

jautajums sads, vai Triatel kaut kada veida nebloke dc, jo situacija tada, esmu uzstadijis dc visu ka nakas, atveros kadu hubu, paradas lietotaju saraksts utt, bet kad izmelos kko meklet, nekas netiek atrasts, tiek meklets, bet nu nekas nenotiek.

Kas par vainu varetu but, varbut kad ar kko sadu ir saskaries?

Link to comment
Share on other sites

DjČabulis

lieto pasivo modi 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

Link to comment
Share on other sites

DjČabulis

nu tad kaukas nav riktigi :arrow: :cool:

Link to comment
Share on other sites

DjČabulis

a manuali failu listi nokacat no kada usera var?

Link to comment
Share on other sites

Triatel bezvadnieks piegriež p2p jau saknē, to viņi nesaka, bet tas tā ir.

Link to comment
Share on other sites

ta sapratu, ka janem socks5, bet kas tiesi tur jaraksta?

Link to comment
Share on other sites

nigerskijs gangsterskijs

Man laukos ir tas Triatel, down ātrums normāls kaut kur ap pusmegabaitu ir vidēji, bet nu tie ierobežojumu un atbildes laiks ~ 700 ms ir vaaks. Ja vajag P2p tiiklus izmantoju VPN tas nav nogriezts.

Suuds jau baigais, bet nekas neatliek vai nu iezvanpieja vai shitie ar 23Ls mēnesī.

Link to comment
Share on other sites

nigerskijs gangsterskijs

Neder, Tele2 baigi shvaka zona,domaju butu veel shvakak,tele2 pagalmaa vietam tik ir. Un njemot to Trialtel modemu liigums bija jasledz uz 24 meeneshi ja pareiz atceros. Neesmu petijis kaa ir ar Tele2 vai Bite, bet tam triatel modemam ir vismaz LAN ports, un var gala piesleegt bezvadu tīkla rūteri, sanāk nets gan galda kompim, gan 2iem portatīvajiem

Esmumēģinājis arī Bites Mobile connect un vismaz tas bija lēnāks

Labots - nigerskijs gangsterskijs
Link to comment
Share on other sites

  • Ronalds unpinned this tēmaa

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...