Jump to content

skanja skrien pa priekshu


Guest Veisix
 Share

Recommended Posts

man sita bija vecajam kompim (P1 166mHz ar 2 Mb video) ar parastajam filmam - rezpektivi manuprat tev kompis nevelk :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Uzliec ffdshow kodekus..

Vēl var mēģināt kādu tieši hdtv paredzētu playeri, bet nu šaubos, ka tas līdzēs.

Link to comment
Share on other sites

Guest Veisix

man sita bija vecajam kompim (P1 166mHz ar 2 Mb video) ar parastajam filmam - rezpektivi manuprat tev kompis nevelk :mrgreen:

bet video neraustas.. viss itka ok bet skanja pasekundi kur atpaliek

Link to comment
Share on other sites

2.variants nekvalitativi samonteta filma :mrgreen:

Labots - roxio
Link to comment
Share on other sites

Guest Veisix

Uzliec ffdshow kodekus..

Vēl var mēģināt kādu tieši hdtv paredzētu playeri, bet nu šaubos, ka tas līdzēs.

ti un taa... meiginaju skatities ari sauc blazedtv pleijeri un zoom plaijeri.. visur viens un tas pats...
Link to comment
Share on other sites

Ja filmai skaņa kodēta kā MP3, VBR ar frauenhofera kodeku , tad bija tāds padebils joks ar viņu, it īpaši, ja veidojot AVI un miksējot audio/video strīmus nav ielikta audio buferēšana 500 ms. Ilgais risinājums: pārkodēt skaņu ar virtualdub izmantojot Lame MP3 kodeku. Atrais: izmest nafig visus kodekus no sistēmas un uzinstalēt kodeku paku, kura ļauj norādīt, ko vajag un ko nē, respektīvi frauenhoferu neinstalēt.

 

Voltrix ieteiktais risinājums ir līdzīgs: "spečoki" iesaka atkodēt audio uz nekompresētu wav audio un samiksēt to visu atkal kopā. Nezinu, vai ir rentabli palielināt faila apjomu par ~ 1Gb atstājot skaņu nesaspiestu.

Link to comment
Share on other sites

Man tāda sajūta, ka īstais risinājums varētu būt tas pats virtualdub.

Link to comment
Share on other sites

Ja skaņa nepārtraukti atpaliek vai steidzas par konkrētu laika sprīdi, tad VLC priekš tā ir uzstādījums, kurš koriģē šo nobīdi.

Link to comment
Share on other sites

Guest Veisix

Ja skaņa nepārtraukti atpaliek vai steidzas par konkrētu laika sprīdi, tad VLC priekš tā ir uzstādījums, kurš koriģē šo nobīdi.

ar vlc man vispar tada veida kino skaras augshaa

Link to comment
Share on other sites

Guest Veisix

hmm divaini.. ar kmplayer viss it normali kadas 10 min un tad sak bremzeet... biku patin uz priekshu atkal ar skanju viss normali un atkal pec 10 min viss slikti.. ko tas liecina? jaapgreido kompis tiesham>?

Link to comment
Share on other sites

Edzhus.exe

Tev skaņa neskrien pa priekšu, Tev video velkas.

 

Tev vajag labi kodeki (K-Lite) un ātrāks PC!

Labots - Edzhus.exe
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...