Jump to content

CanoScan LIDE 25 neskenē


ICEnutty
 Share

Recommended Posts

Canon CanoScan LIDE 25 skeneris - pieslegts,bet neskenē.

 

Pie meginajuma datora ieskenet kadu bildi met sekojosos errorus:

 

1.jpg

 

bet pec ok nospieshanas sho:

 

2.jpg

 

ar ok nospieshanu viss ari beidzas. Pec atkartota meginajuma viss atkartojas.

 

 

P.S. Draiverus parinstaleju, to lock/unlock parslegu kas atrodas skenera apaksha ari visu laiku atlaidu vairakas reizes, kabeli ari visos usb portos parspraudaleju - neviens no siem problemas risinajumiem nelidzeja.

 

 

Ko jus iesakat?

Labots - ICEnutty
Link to comment
Share on other sites

Guest Nagla Pakalaaa

nav tas canonam tik svariigi , cik esmu instalejis savu canonu tik softu esmu licis peec pievienoshanas un viss vienmer ir bijis kedaa , pareizi jau tas nav , bet viss tak shancee ;-)

Link to comment
Share on other sites

ICEnutty
(labots)

Vispar jau ja instaleju ta pareizi, bet neredzu risinajumu tresaja posta, varbut kads ko ari ieteiks? (neshance tachu)

Labots - ICEnutty
Link to comment
Share on other sites

Guest Nagla Pakalaaa

izmet to scangear , novaac visus softus draiverus , uzliec tikai twain draiverus un pameegini caur kaadu softu skaneet kas saprot twain

Link to comment
Share on other sites

ICEnutty

nepalidz rada to pashu erroru kas noradits 1. attelaa. :(

mani tas jau sak tracinat, skeneris ir pavisam jauns, lietots tikai paris reizes un tad stavejis dikstave 2 menesus kamer biju prom.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

A pirmais logs rādās, ja Lock pogu ieslēdz. Tā jāmeklē uz korpusa. Vismaz manam CanoLide 60 ir.

Link to comment
Share on other sites

A tev baroklis vinnam nav nosvilis, vai USB vads izchakareets?

Par to Twain skeneri arii meedz bllaustiities, kad vienkaarshi kabelis ir izraut.....

Link to comment
Share on other sites

ICEnutty

ka jau teicu lock podzinju atsledzu vairakas reizes ari skeneris jauns tatad ari vadam viss ok....

 

Problema noskaidrota! BRALIS KOLU UZLEJIS KAMER BIJU DARBA!!! :evil:

Link to comment
Share on other sites

kaut kad sen atpakaļ, kad vēl lietoju vienu PC ar brāli un mazo māsu nopirku jaunu, smuku, foršu un padārgu klavieri, jo vecajai bija SPACE nočakarējies. aiznākamajā dienā nestrādā visa apakšējo pogu rinda (ctrl, win, alt, space, alt, win, ctrl). nesīšu uz veikalu, bet liekot kastē apgāzu ar kājām gaisā klavieri un uz grīdas izlija kāda pusglāze vīnogu sulas. gluži nav tas pats kas skaneris, bet stāsta morāle - tā gadās (sh*t happens)

Link to comment
Share on other sites

ICEnutty

ICEnutty

piedod bet es hujeju no attieksmes ....

KOLA ....

 

Ka to isti saprast, kas tevi tik loti parsteidz,kada vaina attieksmei? Ko man tagad darit?

 

 

kaut kad sen atpakaļ, kad vēl lietoju vienu PC ar brāli un mazo māsu nopirku jaunu, smuku, foršu un padārgu klavieri, jo vecajai bija SPACE nočakarējies. aiznākamajā dienā nestrādā visa apakšējo pogu rinda (ctrl, win, alt, space, alt, win, ctrl). nesīšu uz veikalu, bet liekot kastē apgāzu ar kājām gaisā klavieri un uz grīdas izlija kāda pusglāze vīnogu sulas. gluži nav tas pats kas skaneris, bet stāsta morāle - tā gadās (sh*t happens)

 

mde...bet es vel domaju pirkt portativo....tad laikam bus liela atslega istabai jauzkar vispar!!! :evil:

tagad saku domat kapec man aizdomiga karta pirms 3 meneshi pastiprinatajs tumbu nodega....

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...