Jump to content

Lettinju spameru ciinjas


Instigater
 Share

Recommended Posts

Vai kaads ir ciiniijies pret vieteejo darbonju aktivitaateem spam laucinjaa? Peedeejaa laikaa arvien vairaak pashi latvieshi saak izsuutiit spam veestules. Veel vairaak man interesee, kur ir dabuuts mans meils.

 

Ja kaads arii ir ciiniijies, tad gribeetu zinaat gan metodes (legaalaas un nelegaalaas), taa arii to rezultativitaati.

Link to comment
Share on other sites

Guest usins

NU dažos saitos reģistrējoties jāuzrāda sava e-pasta adrese. Tur var paši saita turētāji iztirgot tās adresītes, vai hakerītis no servera nočiept, nolasīt. vai vienkārši kāds bots to ģenerē, tad spameris piemet vēlamo @serveris.lv un aidā. IR daudzi varianti kā tas notiek. Var gadīties kādam tavam paziņam uzlauzts e-pasts un visa adrešu grāmatiņa nokopēta.. utt. cīnīties var izveidojot e-pastu gmail.com vēl nav bijs neviena paša spam :)

Link to comment
Share on other sites

Ir jau gadijumi, kad vietejie ar trapa spamlistēs !

Usins - agha, būs man krutais.firmas.nosaukums@gmail.com :D

Link to comment
Share on other sites

Igelkott

Jaa, ciinja bija, sazinoties ar Biza-nesa Koledzju... Bija pozitiiva saruna...

Link to comment
Share on other sites

Instigater

He hee, tad jau jaasaak izsist savas pravas, vai nu kaadu megaatlaidi, ja ko paardod, vai freeleech-for-ever trakeros, ja grib mani tur iekshaa dabuut.

 

Varbuut veelreiz lathost daunaa aizlaist?

Link to comment
Share on other sites

Guest Lycan

ja tiešam vajag varu parādīt dzeku kas par spameri strādāja,

tikai ja sitīsi viņu tad pasaki lai atdod man parādu

Link to comment
Share on other sites

Es vienu meilu aizmetu uz dvi.gov.lv un vairāk par autoatbildētāja meilu nesaņēmu. Tas bija praktiski pāris nedēļas pēc likuma grozījumu stāšanās spēkā. Iespējams, ka vēl kāds bija pacenties pasūdzēties, taču pēc kāda pusgada pārstāja ienākties spams no tā kantora, kurš man praktiski kaimiņos atrodas (Instigater gan jau ka nojauš kurš). Tur es 100% biju pārliecināts, ka neesmu viņiem savu meilu atstājis un viņu web`ā pat nebija tādas iespējas, no kā es izsecināju, ka viņi e-pasta adreses ir nopirkuši no kāda.

Reku un reku ir 5 gadus vecas analogās metodes cīņai ar spamu.

Labots - Didulis
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...