Jump to content

Mūzikas iegāde


Guest A.Sirmais
 Share

Recommended Posts

Sveicināti

jautājums sekojošs

Kur iegādāties internetā mūziku (kvalitatīvu)

Cik pats zinu tad ir vairāki saiti kuros to var izdarīt, bet ir milzīgs "BET", tur nav tas kas patīk!

uzdūros uz saites www.download.com kur ir iespēja iegādāties visādas programmas softus utt.

un ir tāda iespēja kā klausīties mūziku, bet nevar to iegādāties :( (vismaz es neatradu)

varbūt ja kāds zin kā tur tas iegādes process notiek varētu pastāstīt

varbūt pat sanāk ka to mūziku nevar nopirkt?

 

iepriekš paldies

 

p.s.

citu sadaļu kur šo ierakstīt man neizdevās atrast

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Netā dažādos saitos var iegādāties muzonu mp3 formātā, par citiem formātiem nav informācijas. Citiem tas liekas kvalitatīvs, citiem ne. Protams, nebūs tādu saitu, kur būs viss iespējamais muzons.

Esmu pircis muzonu mp3stor.com un vēl kādā.

Labots - mezhavecis
Link to comment
Share on other sites

Guest A.Sirmais

es vel mēģināju caur iTune nopirkt jo tur nu gan ir makani daudz, bet šie ir lieguši vai arī vel nav atļāvuši pasūtīt preces no mūsu valsts

tas tā mazliet riebīgi ES nekam neder

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Kur iegādāties internetā mūziku (kvalitatīvu)...

Ko tu domā ar vārdu kvalitatīvs - paša ieraksta kvalitāti vai nopietnus mūzikas skaņdarbus?

(Black Sabbath ir kvalitatīvs, bet Grupa Hamaleoni nav! :mrgreen: )

Ja nav aizspriedumi pret mp3, tad jau pieminētais mp3stor.com ir ļoti ērts - nekas nav jāpasūta un 3 nedēļas jāgaida, maksā tikai un vari slaukt, jo muzikālā materiāla tur ir patiešām ĻOTI daudz!

Link to comment
Share on other sites

Mārtiņš Lūsis

Latviešu mūziku var iegādāties BOMS.lv ... ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest A.Sirmais

un par download.com kāds info nav?

jo tā ir tā vieta kur atradu tas kas patīk, bet nevaru atrast kā nopirkt

izķemmējos zili zaļš, vel tagad acis raustās :p bet nkā

Link to comment
Share on other sites

Pie reizes nezinat, ko lidzigu mp3stor.com, tikai kur var par letu naudu novilkt filmas?

Link to comment
Share on other sites

Guest A.Sirmais

formāts būtībā nav svarīgs

svarīgi ir lai tas formāts nav sap**ts - bojāts

download.com <- nu gribu gribu zināt Kā!? var nopirkt tur man atļauj tikai klausīties

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Kādēļ esi uzsēdies uz to download.com? Tak skaidri un gaiši rakstīts Free Software downloads. Nav nekas minēts par muzonu.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Nu bet tur tak nekas nav jāpērk, ņem un velc. Protams, tā kā pa brīvu, tad pilnus albūmus tur neredzēt. Nekur nav manītas papildus iespējas dziesmu iegādei šajā saitā

.

Link to comment
Share on other sites

Guest A.Sirmais

dīvains saits :(

bet nu jautājums ir par to vai kāds tur nav kaut ko pircis

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Nekas dīvains, vo es kā mūziķis, gribu savu muzonu pareklamēt, iebāžu pāris dziesmas tur un aidā - esmu zināms :) Toties sprukstiņi, kas negrib maksāt var paklausīties, un ja iepatiksies meklēs kaut kur.

 

Ideja par nopirkšanu ir vairāk nostrādāta iekš last.fm, bet tur šie orientēti uz pilniem albumiem nevis atse`višķām dziesmām.

Link to comment
Share on other sites

Guest A.Sirmais

nu vo kaut kas uz to pusi bet man negribas pirkt albūmu ja man patīk tikai 3 dziesmas no 15 :(

varbūt ir vel kāds saits?

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

To mp3stor vispār uzšķīri? Ir ietas kas tur nav, bet lielākā daļa tomēr ir tur atrodama, taj skaitā arī visādi aizvēsturiski meistarojumi! Tak nav ko sēdēt uz vienas lapas...

Nu protams ja tev vajag tieši Brāļu Laivinieku 57. gada singlu "Jancis Minnu dancī veda", vai kādu citu tikapt ekskluzīvu gabalu, tad tu vari izstiepties - tādus nekur nadabūsi... :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Mārtiņš

Šo-to var atras iekš www.gomusic.ru, cenas pieņemamas, ielādes ātrums labs.

Link to comment
Share on other sites

Guest A.Sirmais

Man vajag labu Haouse muziku :( un tada bija trodam pagaidaam tikai download.com :(

kaa piemeers Chicago house

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Ar specifiskām lietām diemžēl, gandrīz vienmēr ir kautkādas problēmas

Zinu, man viens kadrs te uz visādiem special breikbītiem kritis - fsjo, nav variantu - mūsu popkūltūra un mūzikas industrija vienkārši ignorē tādu specifisku lietu cienītājus. Lielākoties...

Link to comment
Share on other sites

mazais-5

Var dabūt gan Brāļu laivinieku <<Jancis minnu dancī veda<<,gan arī citus,un ekskluzīvus gabalus.

Un tepat Latvijā,un pavisam oficiāli.Un dabūt ,tas ir nopirkt var ļoti daudz. Bet cena ir ļoti ekskluzīva

ap 27 Ls par CD. Tas ir Radio fonotēkā. Un ja kāds zina ,kas apmēram ir Radio fonotēkā,tad to arī var dabūt.

Šāda infa ir netā.

Link to comment
Share on other sites

Varēji taču pajautāt Googlei. ;-)

Cik es pašķirstīju, tad lielākā daļa piedāvā iegādāties pa vienam MP3, par iegādes iespējām no Latvijas es necentos iedziļināties (ne man tas ir aktuāli šobrīd ;-D).

 

Runājot par latviešu mūzikas iegādi, tad ir divi resursi - jau pieminētais boms.lv un doremi.lv

Link to comment
Share on other sites

Guest A.Sirmais

kas vainas vispopularakajam servisam pasaulee - itunes?

Nu pamēģini varbūt tev izdosies iegādāties dziesmas no Latvijas

man tur pateica ka Latvijā šis pakalpojums vel nav atvērts vai pieejams nu tas vismaz ir pagaidām

iTune ir pirmais kur mēģināju iegādāties sev nepieciešamo - protams neveiksmīgi

Link to comment
Share on other sites

I tunes ir padargs veikals. Tad jau labak mp3stor. Tur dziesma maksa 10sant :D

 

starpcitu vai lai lietotu itunes ir vajadzigs ipod? Vai var nopirkt dziesmas itunes un pec tam no itunes pa taisno likt kadas citas firmas pleijerii? Jeb tada funkcija ir tikai Ipod?

Labots - Dundurs
Link to comment
Share on other sites

Guest A.Sirmais

I tunes ir padargs veikals. Tad jau labak mp3stor. Tur dziesma maksa 10sant :D

 

starpcitu vai lai lietotu itunes ir vajadzigs ipod? Vai var nopirkt dziesmas itunes un pec tam no itunes pa taisno likt kadas citas firmas pleijerii? Jeb tada funkcija ir tikai Ipod?

diezgan smieklīgi bet nu ok

iTunes un QuickTime nāk vienā gabalā un iTunes ir tas kas atbalsta iPod un ļauj tev no kompja pumpēt iekš to iPod (kā arī citas programmas)

iTunes funkcija ir players tu sakārto saliec dziesmas utt utt. kā tev patīk un tad tik pumpē iekšā ārā no sava iPod

 

lūk tā :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...