Jump to content

Sūtījums no Amazon.com


MA5TER
 Share

Recommended Posts

Tomēr atšķirība par 1nu CD 10 mārciņas, vai 10 USD, man liek izvēlēties Amazon.com ;)

 

Kaut gan nezinu, kas tur ar to muitu. Par CD var kkāda nezināmā veidā ievedmuitu paprasīt? Vai noteikti nebūs?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tā, cik ilgs laiks paiet kamēr atskaita naudu par pasūtijumu? Jau 10 dienas un pagaidām ir rezervēti tik tie 2 dolāri, ko laikam sākumā vienmēr izdara.

 

Vismaz apmēram laiks, kad būtu jāsāk uztraukties :D

Link to comment
Share on other sites

par cd un grāmatām muitas nav bijušas (vismaz man noteikti) uzrāvos uz vienu citu krāmu, ti 6 krāmiem no USA ar kopējo cenu virs 600Ls - latv pasts pieskaitīja, ja pareizi atceros virs 100Ls kautkādu mistisko nodevu. tā diena gan likās saulaina...

Link to comment
Share on other sites

par cd un grāmatām muitas nav bijušas

Nū ja :D man ta arī Lenindžers tika sveikā cauri, bet par Molecular biology of the cell aprēķināja cik tur procentus muitu no grāmatas cenas + piegādes, a tad vēl 18% PVN no grāmatas cenas+ piegādes cenas + muitas :shock: Laupītāji! Kopš kura laika grāmatām PVN ir 18%? Man šķiet, k kopš 2003.gada vajadzēja būt tikai 9% :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tā, nauda ir noņemta, pirkums apstiprināts un izsūtīts jau pirms kāda laiciņa. Jautājums, kā tas track packages īsti strādā, vai patiešām rāda tikai datumu kad nonāks galā, it kā, vai būtu jābūt kam vairāk?

Link to comment
Share on other sites

Rāda kur paciņa ir, viņas ceļu.

Spēļukus var iepirkt cdromshop.com

tas ir Kanādas ineta veikals, kurš sūta uz LV.

Link to comment
Share on other sites

Hmm, neredzu nekādu ceļu, redzu tikai izsūtīšanas datumu un pienākšanas datumu...

Visdrīzāk ka ne tur skatos. Bet nu pie track packages neko citu neredzu... Kur var ierakstīt to doto numuru, pēc kura var redzēt paciņas ceļu?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Viss, sūtījums pienāca :)

Taisnība ir tiem, kas teica, vajag nebaidīties un sūtīt pašam, ja ir tāda iespēja :). Sākumā viss liekas nedroši utt., bet patiesībā nekā grūta nav.

Vēlreiz paldies visiem, kas palīdzēja!

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...