Jump to content

Iesakiet labu free PDF unlocker'u.


Artanis
 Share

Recommended Posts

Labadiena biedriem!

 

Lieta tāda, ka viens auns no firmas, kur strādāju, atsūtījis vienu tekstu tulkošanai, bet, tā kā tā ir daļa no viena liela oficiālo dokumentu klāsta, tad tas, protama lieta, ir kopēšanai lock'ots PDF (lasīt var, bet iezīmēt un kopēt tekstu nē). Tad nu vajag kādu free (vai vismaz Trial, kas atkriptē VISU dokumentu) softu.

 

Līdz šim atradu tādu mantu kā AAA PDF Decripter, bet tas Triāls ļauj tikai pirmo lapu atkriptēt. :(

 

Lūdzu iedodat kādu norādi kur meklēt kādu bezmaksas softu, vai arī uz PZ smalkāku infu par kādu produktu, ko paši lietojat un varat ieteikt. Vismaz kāds, kam ir licenzēts softs, varētu izpalīdzēt.

 

Jau iepriekš liels paldies par izpalīdzēšanu.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Cik vienreiz mēģināju, tad kaut kādu rīku izraku, kas diezgan labi tiek ar to galā. Kaut kad liku materiālus pdf veidā netā un baudīju, cik viegli var atlauzt aizsardzību - izrādījās pāris minūtēs.

 

Karoče tur nav katra lapa jādekriptē. Vienkārši ir uzlikta parole drukāšanas un printēšanas aizsardzībai, kas arī jānovāc.

Link to comment
Share on other sites

Mārtiņ - es ta visvisādus štrumentus savilku - i password remover'us, i dekripterus i vells zin ko. Nu kā jau saku - visi tie sūdi tikai ļauj pirmo lapu atkriptēt, pirms prasa man maksāt 25 un vairāk bakšus. Da bļin, es tak nenodarbojos diendienā ar grāmatu pizģīšanu, ka man vajadzētu pirkt to softu - man 20 lapas teksta jādabū vaļā lai var iztulkot normāli..

 

Vari lūdzu kautkā nosaukumu paprovēt atcerēties vai linku iedot?

Link to comment
Share on other sites

Kloon - permisijās aizliegts tikai kopēt. Drukāt var.

 

Ok, tūlīt izmēģināšu, paldies.

Link to comment
Share on other sites

es lietoju PDF Password remover, vinsh nonnem visus ierobezzojumus, straadaa arii uz win Vista...

Link to comment
Share on other sites

EDIT: Pag - tas softs spēs uztaisīt PDF no PostSkripta, vai tā?

 

es lietoju PDF Password remover,
post-57565-1185750140.jpg

Es tak saku, ka vajag tādu, kas var VISU dokumentu atkriptēt.. :(

post-57565-1185750140_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

http://www.ensode.net/pdf-crack.jsf

 

Mošk var mēģināt online variantu?

 

P.S. Pamēģināju, man nostrādāja un lokotu doķi dabūju normālā versijā, ilgi gan 1MB gremoja. :)

Labots - mezhavecis
Link to comment
Share on other sites

http://www.ensode.net/pdf-crack.jsf

Mošk var mēģināt online variantu?

Mārtiņ - laikam vēl vienu alu palieku Tev parādā! Lieliski - atkoda visu bez probkēmām, turklāt nepilnās 30 sec. Tiešām liels paldies, vecais!

 

Pielikšu vispār pie BUJ - tiešām noderīga manta!

 

Slēgts. Pārvietots pie BUJ.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 years later...
  • 5 months later...
  • 6 months later...
  • 4 weeks later...
marrtins

Ja reiz paspārdīja mironi - ghostscript:

Citēt

gswin64.exe -q -dNOPAUSE -dBATCH -sDEVICE=pdfwrite -sOutputFile=out.pdf -c .setpdfwrite -f in.pdf

 

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Es tagad 100% neatceros vai tas noņēma visus block, bet šī komandrinda man ir pieseivota, jo vienam PDF kaut kad vajadzēja ņemt nost copy/paste block, iespējams vēl kaut ko. Ir kādam parolizēts PDF pa rokai? Varētu patestēt.

Link to comment
Share on other sites

marrtins

OK patestēju. Iepr. minētais ghostscripts noņemt tikai restricted actions (print/copy/edit) - kas pirmajā postā prasīts. Kriptētos neņem.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...