Jump to content

...Ar ko attaisiit failus...


detecta
 Share

Recommended Posts

Labdien!

 

Taatad, man ir sekojoshs failu komplekts:

Filename.avi.001.avi

Filename.avi.002

...

Filename.avi.008

 

It kaa tai vjadzeetu buut filmai, tur kur kachaaju, zem posta nav neviena komennta, ka kkas nebuutu ok

1 failu ja ver, tad visi atskanjotaaju paraada kadas apm 5-10 sekundes, tad uzkaras... vieniigi VLC nospeelee visu uzraadiito garumu, vieniigi vairaak kaa pusi bez skanjas...tachu arii tas ir par iisu, tai filmai bij jaabuut garaakai...

 

Ejot pie paareejiem failiem caur WinRAR un meegjinot izvilkt, izmet, ka "No archives found in selected files and folders"

 

Braakjis, vai varbuut kaads zin kaa jaariikojas taadaa situaacijaa...

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Nu, varbūt fails vienkārsi rupji sacirsts gabalos? Var meklēt kādu failu mergeri, var klabināt konsoles copy komandu. Es personīgi izmantoju tādām lietam TotalCommander - kopējot ar 'Append'.

Link to comment
Share on other sites

saucaas "avi joiner"

:)

 

 

kaadu vel joineri, ko es ar vinju joinoshu, ja man ir tikai viens nepilniigs avi fails...

 

driizaak jau jaaklabina delete poga buus un viss...

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Jā, te nu, kā saka - komentāri lieki :) Vot, bij te tikko runa, par nekulturālībām atbildēs - a kā tu, cilvēks, kulturāli atbildēsi, ja jautājumu uzdevušais subjekts ir galīgs pīīī... un neklausās, ko viņam saka, bet defaultā jau pats jūtas gudrāks?

Link to comment
Share on other sites

Guest m4n!ac

kaadu vel joineri, ko es ar vinju joinoshu, ja man ir tikai viens nepilniigs avi fails...

 

driizaak jau jaaklabina delete poga buus un viss...

tad tu saki, ka tev ir failu komplekts, tad - ka viens nepilniigs fails... labaak peerc filmu, ja nezini, kaa apieties ar zagtu...

Link to comment
Share on other sites

 

 

Taatad, man ir sekojoshs failu komplekts:

Filename.avi.001.avi

Filename.avi.002

...

Filename.avi.008

Es tach jau 1maa postaa uzraadiiju kaadi faili man ir...

 

Janka tochu tu baigais, mkapee es galiigs piii, ko saka, censhos arii uzklausiit...

 

ar avi joiner tach var savienot avi failus, ne taa... un man avi, kaa redzams, ir tiaki viens...

 

Total Comandeer - njemu veraa, pameegjinaashu, kad buus iespeeja nokachaat...

Link to comment
Share on other sites

Johny_JK

Pēc tiem paplašinājumiem izskatās, ka tās ir daļas no gabalos sadalīta arhīva un kamēr nedabūsi visas, nekas prātīgs nesanāks. Tomēr vari pamēģināt nodzēst tos beigu .002 un .008 un tad tev visi parādīsies kā .avi un pamēģināt paskatīties.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Ja pirmā faila nosaukums ir Filename.avi.001.avi, tad 90%, ka tas nav arhīvs, bet vienkārši sašķērēts avi fails, par ko arī visu laiku brēcu :) Jāsavāc daļas kopā, i usjo.

Link to comment
Share on other sites

Bastjens

Baac, tev jau pateica, ka tev vajag joineri kaadu, jo tas ir sadalīts fails...

 

Ir tāds hjsplit, piemēram... (Ar to noteikti šitādus apvieno, par avi joiner nezinu.)

 

Filename.avi.001.avi izdzēs avi, kas galaa, lai paliek Filename.avi.001, saliec visus astoņus kopā vienā folderī un palaid hjsplit...

Labots - Bastjens
Link to comment
Share on other sites

PAldies par progu ieteikumiem, liidz shim liidziigos gadiijumos, kur kaukaadi *.r00, *.r01 faili, piemeeram, ar WinRAR vis bij ok...

 

Johny_JK >>> uzreiz kaa dabuuju pameegjinaaju nosaukumu mainiit, vispaar neatskanjo...

Nu un daljas man ir visaas, kuras bij ieposteetas kachaashanai...

 

Labi, paldies, mekleehu rokaa progas...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...