Jump to content

Kā izmērīt elektromagnetisko starojumu


ufo95
 Share

Recommended Posts

Parastam lietotājam jau tāpat nav nekādas poņa sno decibeliem, viltiem uz metru vai herciem. Cilvēkam vajag verķi, kurš rāda, ka ir kautkāds pipec un to arī vienkāršs aparāts, ar bumbuli galā, nodrošina. Es protams arī nesaprotu. nafig tādu vajag, bet ir kam vajag. Tāpat neticu, ka WiFi rūteris var telpā radīt kautkādu nopietnu starojumu, kuru varētu sajust dzīva būtne. No tiem 100mW, ar visvirzienu antenu,  gaisā ir ļoti mazs signāla līmenis. Vot mobilais pie auss, tā cita lieta. Autors par kautkādiem mistiskiem raidītājiem stāsta, bet signālu tak izstaro tikai antenas. Blakus raidītājam principā nevar būt nekāds elektromagnētiskais lauks. Tur viss ekranēts un sazemēts. Profesionālā tehnikā par visu to padomāts. Rodas iespaids, ka autoram ieraugot jebkuru radiotehnisku iekārtu, uzreiz paliek slikti.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Cilvēkam vajag verķi,

 

Cilvēkam vajag atbildi, kas ierakstās viņa iedomātajā pasaules modelī. Verķis būs tikai veids, kā to iepakot.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

skolnieks_2

 

 

Cilvēkam vajag atbildi, kas ierakstās viņa iedomātajā pasaules modelī. Verķis būs tikai veids, kā to iepakot.
 

 

ZELTA vārdi!

Link to comment
Share on other sites

Domāju, ka konkrētā gadījumā derēs šāds devaiss. Ja ieslēdzot slēdzi, iedegas sarkanā diode, tad ir 3.14zģec!

 

post-57950-0-12152900-1473095046_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Labi veči. Esmu kapitulējis... Nekādu raidītāju  uz jumta neatradu... Laikam jāpārdod un jātinas uz mežu..... Labi. No manis diskusija beidzās. Veiksmi visiem!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Visa vide sazvērējusies un tapusi par agresoru vidējam padumjcilvēkam.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Drunk_lizard, tā filma nav no REN TV. Protams, var jau nekam neticēt un teikt, ka fizika slikumi tikai cilvēku izdomāti. Tiem taču Tu tici. Konkrētajā filmā es REN TV murgus kautkā nesaskatīju.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Vienu reizi REN-TV (laikam nejauši :)) palaida filmiņu (ne pašu REN-TV veidotu) par dažādu mītu rašanos. Visa cita starpā par to kā daži žurnālisti uz 1.aprīli (nekā ļauna nedomādami) palaida pīli par to, ka kaktuss neitralizē monitora "kaitīgo" starojumu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Konkrētajā filmā es REN TV murgus kautkā nesaskatīju
 

 

+1

 

Hayka2.0 kanāla saturs ir visnotaļ adekvāts, ir gan labi, krievu radīti, autorraidījumi, gan iepirktie no BBC Science, pie kam visai pasvaigi, piemēram - Trust Me, I'am a Doctor, tā kā Drunk_ ņe nado ļa,ļa, ar  Tevis pieminēto rentv, te ir kopīga tikai valoda..  :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Reāls variants. Kaste tērvetes, šašlikspainis, kāds vecs laptops, satelītantena, lāpstas rokturis no depo - plastmasas, kādi vadu gali, kāds upsis, pāris ruļļi follijas un būta vecbiedri tev uztaisīs to nolāpīto detektoru, arī torseonu vērpes laukus detektēs. Zinoši cilvēki jau te ir! Atceros, ka agrāk bija viens biedrs, kas pats savu operētājsistēmu taisīja. Vienā sanāksmē no parasta kompja un crt monitora džeki uzmeisteroja portatīvo datoru.. ar indikātorlampu.

 

Vēl vari provēt aizbraukt pie spats.lv (http://www.spats.lv/category/zemes-speka-vietas/) varbūt pie vainas tomēr nav elektromagnētiskais lauks.

 

Sāc ar pastaigām dabā, padungo kādu meldiņu

 

Jādarbojas tikai!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

tā ir komunistu propogandas filma

 

LOL   jā, torsionu lauku detektoru jums vajag !    ko zin kā tas ietekmē veselību

Labots - MarisO
Link to comment
Share on other sites

Es protams saprotu,  ja krievu filma tad "komunistu propogandas filma'', bet varbūt vajag filtrēt REN TV, komunistu propogandu un krievu lievalsts šovinismu no zinātnes. Vismaz es daudzās telekanāla Наука 2.0 filmās neredzu neko sliktu. Skaidrs, ir žurnaļistu kļūdas, ir daudz šova elementu, bet tā ir arī BBC un citu studiju filmās. Vissmieklīgāk izskatās, kad ārzemnieki taisa dokumentālās filma spar Krieviju. Lielāķoties viena laža, ne tur autiņi, ne formas pareizas un krievam vienmēr ausaine galvā. Nu briesmas skatīties, tīrs REN TV. Vārdu sakot, jāfiltrē ir viss, ko zombijkaste piedāvā.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pāršķīru to video - viss no tā video izstaro "this is another crap" sajūtu - balss intonācija, random speciālisti, lielu institūtu bildes, kameras pozīcija, montāžas stils un, protams, krievu valoda. Tāds "Patiesā/Privātā dzīve" stils ar populārzinātni video formātā. Pofig kas to veidoja un pa kuru kanālu gāja.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vēl daži jautājumi: 

Ja es uzklātu sietu uz grīdas un ja lauks nāk no apakšas, tas kaut ko slāpētu? Vai man visa istaba ir jāizklāj?

Kā var zināt kādu sietu vajag? Cik biezu? Cik lieliem caurumiem?

Varbūt kādam ir kāds celtnieks zināms, kas jau ir veidojis faradeja būri?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja es uzklātu sietu uz grīdas un ja lauks nāk no apakšas, tas kaut ko slāpētu? Vai man visa istaba ir jāizklāj?

 

Baig sarežģīti. Apliec sietu ap kaklu (sprands tak jūt to lauku) un citām svarīgām ķermeņa daļām, tad varēsi dajebkur būt un būsi pasargāts. Ap kuli labāk neliec, būs labs darbs izdarīts... 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Tātad kapēc mūždien visur ir pilns ar Idi*tiem?

Puikas ja jūs esat nespējīgi atbildēt uz jautājumiem, tad kāda velna pēc kaut ko rakstīt?

Link to comment
Share on other sites

Tev tak iepriekš visu jau atbildēja. Un vispār - nav labi ar sevi sarunāties forumā, veikt pašvērtējumu un pie tam daudzskaitlī un trešajā personā. Galīgi nav labi... 

 

 

 

Tātad kapēc mūždien visur ir pilns ar Idi*tiem? Puikas ja jūs esat nespējīgi atbildēt uz jautājumiem, tad kāda velna pēc kaut ko rakstīt?
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Diez vai ir vērts nepilna gada dēļ ko kardinālu darīt, tāpat rezultāts visiem viens :butcher: ..

  Bet par tēmu - nu cik ilgi tev jāstāsta, ka tavai problēmai ar "starojumiem" nekāda sakara ? Bet turpini malt savu.

Labots - raiviic
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja es uzklātu sietu uz grīdas un ja lauks nāk no apakšas, tas kaut ko slāpētu?
  Bezjēdzīgi 99% gadījumu

 

 

 

Vai man visa istaba ir jāizklāj?
  visa istaba no visām pusēm+ kkas jādara ar logiem durvīm + kabeļi kas ienāk iziet

 

 

 

Kā var zināt kādu sietu vajag? Cik biezu? Cik lieliem caurumiem?

Analītiski aprēķināt/nomodelēt/nomērīt  vara siets ar 0.1mm aci būs diezgan OK, cena gan paliela. Labāk izvēlēties kko folijveidīgu..

 

Albatross, Frankonia, ETS tev var uzbūvēt ekranētu telpu par pārsimts kEUR ...

 

http://hollandshielding.com/Section-5-Tape%20foil%20fabric#  Ar šo te visu var uzbūvēt ekranētu telpu....

Link to comment
Share on other sites

Nu nevajag 0,1mm sieta aciss. Neiet cauri drāšu sietam, ja acss ir mazāka par 0,1 no augstākā viļņa garuma, kuru grib noekranēt.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Diez vai ir vērts nepilna gada dēļ ko kardinālu darīt, tāpat rezultāts visiem viens ..   Bet par tēmu - nu cik ilgi tev jāstāsta, ka tavai problēmai ar "starojumiem" nekāda sakara ? Bet turpini malt savu.

 

Tu vari likt savu galvu ķīlā???

Bet jautājumu šoreiz ir citi. Kaut kas te jau runāja par sieta cauruma izmēru, bet domas dalījās tapēc gribu zināt + vai svarīgs ir materiāls , biezums un vai uzliekot tikai uz grīdas tas kaut ko no apaksās noslāpēs? 


 

 

Bezjēdzīgi 99% gadījumu

Nu mēŗkis nav visu, bet tikai daļēji.

0.1 mm? Tā ir desmitā daļa milimetra? Kur tad tādu sietu var izraut? 

Link to comment
Share on other sites

Nez, šis varētu palīdzēt? Vienīgi negaisa laikā var slikti beigties.

 

CGFtPIu.jpg

Labots - Crow
Link to comment
Share on other sites

Jā, kaķis, jo šis nav no šīs pasaules!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nu nevajag 0,1mm sieta aciss. Neiet cauri drāšu sietam, ja acss ir mazāka par 0,1 no augstākā viļņa garuma, kuru grib noekranēt.

 

Nu Didzi vakarā sēdēšu un rēķināšu  :D:D:D .. nevar būt ka tu ar savu pieredzi kļūdies un nevar būt ka es mērot kļūdos

Link to comment
Share on other sites

Kaut kur tautās mēļoja, ka kaktuss labi noņem starojumus, tāpēc labi likt uz TV un citām figņām, moška pamēģini iebāzt pakaļā un nedēļu izprovēt vai palīdz? Nu ja uz kaklu velk, pamēģini mutē paturēt kādu nakti.  

P.s. Esot jāņem tie megaērkšķainie, jo tiem uz ēršķiem ir pretērkšķi kā āķiem, zaibis grūti dabūt ārā! Značit ilgāk palīdzēs!

 

 

tw64oqz6m7hmmrspdiao.jpg

Labots - Edzhua
Link to comment
Share on other sites

plenci, uzvelc bruņukreklu, piesien kaktusu, uzliec smalka sieta uzpurni  lai seju aizsargātu un uzvelc svina apenes, tik gumiju uzliec stingru, lai, plīstot kāju pirkstus nenocērt un vēl dajebko šamanisku dari, bet vispār labāk slēdz tēmu ciet, jo padomu laiks ir beidzies - sākas izklaides laiks un piekDiena ar nav tālu... 

Link to comment
Share on other sites

Kaut kur tautās mēļoja, ka kaktuss labi noņem starojumus, tāpēc labi likt uz TV un citām figņām, moška pamēģini iebāzt pakaļā un nedēļu izprovēt vai palīdz? Nu ja uz kaklu velk, pamēģini mutē paturēt kādu nakti.   P.s. Esot jāņem tie megaērkšķainie, jo tiem uz ēršķiem ir pretērkšķi kā āķiem, zaibis grūti dabūt ārā! Značit ilgāk palīdzēs!

Nevis kaut kur mēļoja, bet saki kā ir - pats esi mēģinājis. Bet šāda tipa nodarbes es atstāšu tādiem paj*liem kā tev. 

 

"manupraat eitanaazija atrisinaatu probleemu." - tu esi ģēnijs!!! Vari sevi apsveikt. Cik ilgi vajadzēja, lai ko tādu izdomātu? 10? 20 min? Ja tu sāktu ar sevi, tas varbūt palīdzētu lēnām sākt risināt pārāk lielu muļķu skitu uz pasaules.

 

P.S Labi šoreiz gan es beidzu diskusiju, jo šeit tāda nav iespējama. Būs jādiskutē citur. Te puikas nemāk diskutēt.. te vēl ir pamatskolas jippī čata līmenis. P.S Paldies tiem, kas bija spējīgi man atbildēt

Labots - plencis
Link to comment
Share on other sites

Lietderīgāk ir izmaukt 07 un diskutēt par reliģiju, politiku un visumu, nevis par par tavu vājumu "radioviļņu" starojumā ko neviens nespējot pierādīt, taču tu to esi izsecinājis, jo bail no rūtera un pa telefonu ar sievu nevari parunāt.

 

Ok, gan jau tu zini labāk, veseļojies, draudziņ!

 

Labots - Edzhua
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...