Jump to content

Kā izmērīt elektromagnetisko starojumu


ufo95
 Share

Recommended Posts

 

 

bet tu turpināsi apgalvot pretējo.

 

šodien neturpinās. ierakstu limits beidzās.

Link to comment
Share on other sites

par visādām slimībām - tai skaitā nervu un mentālām - ir visai bezjēdzīgi smieties. ja problēma ir, tad risinam. bet noskaidrojam, vai ir. un vai tam ir fizisks pamats - teiksim, ar encefalogrammu.

 

2013-11-21-Helpful-Advice2.png

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

skolnieks_2

Sākās privāto ziņu sūtīšana:

No Plencis:

Nosūtīts Pirms 7 minūtēm

Tad jau tu vari pasēdēt arī pliks diennakti -60 grādu salā ne? Viss taču ir tikai galvā. Pasaki, ka tev nesalst un sēdi! Muļķis!


Tā kā, izskatās, ka viņa kaite ir trakāka nekā iepriekš domājām.

Būs jāpiekrīt, ka veselības pārbaude šim vīrietim varētu būt tieši laikā.

Link to comment
Share on other sites

skolnieks_2

 

 

A šis  nav gadījumā kāds Boņuka klons ?

Ja bonux bija gumijas tupele, tad šis tiešām ir viņa klons. 

Link to comment
Share on other sites

Vai nav vienalga? Ar visiem starojumiem, ķīmijām un smagajiem metāliem dzīvojam ilgāk, kā mūsu senči. Agrāk pat līdz 40 gadiem nedavilka...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu, nosacīti. Agrāk tāda lieta, kā aklās zarnas iekaisums bieži vien bija letāls.

Pat tāda lieta kā sirdstrieka: ja agrāk cilvēks nespēja saņemt neatliekamo medicīnisko palīdzību laikus (iznākums bija pats zini kāds), tad tagad, kad katram ir telefons un ātrā palīdzība ir dažu minūšu attālumā, letālo gadījumu skaits ir krietni samazinājies: http://www.aihw.gov.au/assets/0/140/10737418828/10737418829/10737418830/557e59d6-3e52-497c-8799-f228bb74c448.png

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tad lūdz izskaidrojiet. Kapēc es katru dienu varēju runāt ar savu darudzeni pa telefonu kadas 30min pusdienas pauzē, bet te pēkšņi telefons pie galvas rada fiziskas sāpēs, ka nevar izturēt un noraujot telefonu paliek labāk.
Tava meitene ir enerģētiskais vampīrs  :)
Link to comment
Share on other sites

 

 

nedavilka jau deelj kariem) 

 

Nū, ne tikai. No visādām kaitēm bija daudz vieglāk ķelli nolikt un dzīves apstākļu dēļ bija visādas iespējas savainoties. Un galu galā dzemdībās arī atbirums bija pamatīgs.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

 

. Atnākot mājās es nedēļu neceļoties nogulēju gultā. Tad atsāku nedaudz iet uz darbu. Es trīcēju, raustīju valodu. Man bija ļoti slikti, brīzīem pat likās ka es noģībšu.

tādas pazīmes ir arī pēc nedēļas plosta ...... 

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Autor, pamēģini smucspainava.lv forumā. Tur noteikti atradīsies kāds, kas Tevi uzklausīs un nopārdos Tev piramīdu, folija cepurīti vēl visādus sūdus :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

tādas pazīmes ir arī pēc nedēļas plosta ...... 

 

Tāds nedēļas plosts īsti nav sanācis, bet bij reiz gara nakts no piektdienas līdz pirmdienai lavu braucienā, kur tika ņemts nonstopā un pēc tās tad ietekmēja viss, sākot no kaķa skaļās staigāšanas un ņaudēšanas, beidzot ar to, ka luksofora lampas ir drausmīgi gaiši saregulētas un vēl mirgo debili kaitinošā frekvencē un bail no mašīnām, ka nenobrauc. EML ar gan jau ietekmēja. :D Attiecīgi, ir pilnīgi racionāli, ka ja organisms ir dajebkādā veidā novests līdz bīstamai stadijai, tad ir slikti. Mazliet paanalizējot ir skaidrs, ka šai gadījumā EML avotu meklēšana ir cīņa ar sekām, ne cēloņiem. Pie ārst(a)iem vajag...

Link to comment
Share on other sites

Atgriežoties pie temata nosaukuma, izmantoju iekārtas, kas apmainās ar datiem 868MHz frekvencē, uzstādu tās daudzdzīvokļu namos. Dažos namos novērojama apgrūtināta datu pārraide.

 

Zinu, ka traucējumus var radīt praktiski jebkāda pietiekošas jaudas nekvalitatīva vai bojāta elektroniska iekārta. Man pašam bija 12>220 auto pārveidotājs, ko pirms tā nāves ieslēdzot datu pārraides ātrums nokritās reizes 10. Tagad turu aizdomās kāpņu telpu LED apgaismojuma barošanu, konkurentu iekārtas (ir šur tur tādi ķepļep risinājumi) vai vienkārši kādam dzīvoklī kāds nelabs ķīniešu adapteris datoram vai nezkam.

 

VASESu neesmu saucis, interesējos, ar ko sākt meklēt traucējumu esamību, avota virzienu?

 

ir lasīts par usb sdr-dbtv uztvērējiem ar citu softu,

vai kādu citu spec kārbiņu ar ekrānu un antenu vajag?

 

ir saimniecībā pāris rfm69 moduļi, ko pamazām apgūstu, pagaidām tālāk testa pakešu mētāšanu gan neesmu ticis, nesaprotu, kā/ko lai viņš uztvertu visu kas gaisā.

Link to comment
Share on other sites

VASESu neesmu saucis, interesējos, ar ko sākt meklēt traucējumu esamību, avota virzienu?

 

Aber ko Tu gribi, ja izmanto koplietošanas harmonizēto joslu maza rādiusa ierīcēm? Aizsardzību? Neko īpašu Tu neatradīsi. Ok, var jau būt, ka kāda sadzīves ierīce taisa mišungu spektrā un ir neatbisltoša, bet pārsvarā pašas izmantojamās ierīces ir ķaps - ļaps vai kāds vēl tuvumā jamās izmanto. Vispār jau nav baigi prātīgi koplietošanas joslas izmantot komercijā. Varu tik pateikt, ka šī problēma ir ļoti daudzās valstīs. Meklēt vari kaut ar skanneri parasto.

Labots - Racer
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tie ir siltuma/ ūdens patēriņa skaitītāji, es neražoju, es pārdodu, montēju, un apkalpoju, un datu pārradei EU visi ražotāji izmanto 868,x ar wireless m-bus vai citu protokolu. antikvariāti 433mhz

 

kas, lūdzu, ir "skaneris parastais" :)

ideālā gadījumā ar modeļa nosaukumu kaut kam izmantojamam.

 

konkrētajā gadījumā izmantotās ierīces ražotas masveidā vācijā ar ce, utt. klausās, gaida skaitītāju paketes, kas tiek sūtītas reizi 4h. Problēmas rodas, kad šīs iekārtas nespēj savā starpā veikt informācijas apmaiņu starp kāpņu telpām. Savādāk, tās ir "gudras" un līdz 12 gab strādā pat vienā telpā sakrautas, un ar datiem apmainās periodiski. Problēmas varētu radīt kāds palielinātas jaudas raidītājs, kas bliež pakertes "nepārtraukti"

Link to comment
Share on other sites

Ehh, lab, neizvērsīšos te, lai kādam galva nesagriežas, labāk uzzvani uz to numuru, kas ir iekš vases.lv. Ja kāds tiešām traucē ar neatbilstošu aparatūru, tad risinājums tiks rasts.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ir slimnieki, ko tur liegt, bet ir d_a_u_ņ_i, ko ar viņiem darīt?

Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

Šodien izdomāju ar Google Earth pievilkt. pats vēl neesmu bijis uz jumta, bet kaut kas aizdomīgs tur izskatās un čotka 1 pagītis.

308d4zm.jpg

Link to comment
Share on other sites

plenci, apskaties vēl Bingā, vai rigis.lv, tur būs labāka izšķirtspēja. :D Vispār jau interesanta izklaide ir palasīties murgus, bet nu tak te vairāki cilvēki Tev saka - aizej pie ārsta, ibio!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kanibaals

plencis jau aiz paranojas uz savu pusi pagrieztu satelītantenu uzskatīs par spēcīgu raidītāju.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tas moments, kad kāds sīkais ir speciālists visās jomās.

Pajoliņ, cik tu vari te d*rst virsū visiem foruma cienījamākajiem speciālistiem, kuriem stāžš nozarē vairāk, kā tev pašam vispār gadu. Tu, idiot, domā, ka te visiem ir 18, un tu vienīgais 40-gadnieks? Un vēl ar saviem fantoma ekstra-sensitīvajiem muguras nerviem? 

 

Ja šitais kadrs nav trollis, tad par viņu vajag noziņot Ģintermuižas mājas vizīšu organizatoriem, lai aizbrauc pārbaudīt smadzeņpodu. 

 

 

bet te pēkšņi telefons pie galvas rada fiziskas sāpēs

Tev nav smadzeņu audzējs vienkārši? Tas arī tavu debilitāti izskaidrotu pie viena. Mož aizej 'nostaroties' pie ārsta beidzot? 

Labots - J.Reinis
Link to comment
Share on other sites

puisis vispār izklausās pēc tikko strādāt sākuša studenta,un līdz 40 tur tālu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tev nav smadzeņu audzējs vienkārši?

 

Tas smadzeņu audzējs tur mirst necilvēcīgā bada nāvē laikam ....

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

būtu raksts rakstīts nesenāk, tad domātu, ka kāds saskatījies supernatural :D

Link to comment
Share on other sites

Labu laiku no 90-iem bija valstiska organizācija (aizmirsu kā sauca - vides veslības aģentūra, vai kas līdzīgs), kura nodarbojā ar to, ka mērīja ar aparātiem, kam galā bij platjoslas zondes EML ietekmi uz veslību. Bija normatīvie akti, kas noteica cik var būt utt. Paralēli bij Elektrosakaru inspekcija, kura nodarbojās ar EML mērījumiem, bet citā rakursā - traucējumi utt. Pilnmēness laikā štābeļiem nāca tādi, kam sprands sāpēja un zināja, ka tiek apstaroti no augstceltnēm Rīgā. Bij vismaz kur (pa)sūtīt viņus. Tagad normu un institūcijas iekš LV nav, bet tāpat laiku pa laikam tādi uzrodas.

 

Par elektromagnētiskā lauka mērījumiem - tā ir nopietna padarīšana, kur nepietiek ar verķi, kuram ir bumbuls galā, kurš dod verķim kaut kādu informāciju, kas tiek attēlota ciparos. Ir skaidrs, ka noteiktos apstākļos kaut ko varēs redzēt un saprast, bet kopumā tas ir šamanisms. Ja gribās redzēt kaut kur laukos, kur ir lielāks vai mazāks EML, tad kau cik ok, bet nevar zināt, ja pieaug līmenis, tad tas ir no 10 km attālumā esošas FM raidstacijas, 2 km attālumā mobilā torņa, vai kaimiņmājā esoša rūtera ar ārējo antenu.

 

Lai mērītu EML ir vajadzīgas 3 lietas - zināšanas, pieredze un mēraparatūra. Mēraparatūrai ir jābūt kalibrētai, kur ir zināmi kādi ir uztvērēja parametri, kabeļa vājinājumi un antenu (vajag vairākas) faktori. Ja kāds no šiem posmiem izpaliek, tad rezultāts ir mazticams. Faktiski pat ar visu šo var noraut greizi, bet tad pieredze piepalīdz dabūt rezultātu. Rezumē - mazie skaistie verķi ar bumbuļiem ir kā homeopātiskā aptieka...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kā jums liekas pieņēmums, ka elektromagnētiskais smogs iznīcina putnus pilsētā?? P.S Cik esmu skatījies uz bāzes stacijām, nekad nav iekritis acī, ka sēdētu kāds putns virsū, tad tās laikam nav iemīļotākās vietas putniem, ne?

Link to comment
Share on other sites

es tocjno zinu vietu, kur dziivo putninji. daudz.

Nu un tu brīnies kāpēc es tevi saucu par puišeli..... Tā ir piedalīšanās diskusijā??? Es uzdevu jautājumu un jūsu viedokli par šādu pieņēmumu, kuru pats neizdomāju. vairākkārt esmu lasījis par to, bet tas ir viss ko tu esi spējīgs izražot..... 

Labots - plencis
Link to comment
Share on other sites

plenci, tev kaijas tuvumā dzīvo? neesi pamanījis, ka tie ir plēsēji, kas apdraud, piemēram, baložu populāciju?

 

esi redzējis putnu līķus, ko grauž kaijas? neba nu torņi to dara.

Link to comment
Share on other sites

Kā jums liekas pieņēmums, ka elektromagnētiskais smogs iznīcina putnus pilsētā??

  Paklau, tev jau nez kuro reizi saka - aizej taču pie psihiatra!!!.

 Nē nu tiešā,.ja šis nav trollis (lielas aizdomas ka ir), tad ar nopietniem putnu bariem (ne jau uz jumta).

Putnus uz antenām redzēt var regulāri, bet jau sāpošais sprands neļau pacelt galvu uz augšu - skaidrs, ka neredzi.

Labots - raiviic
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

Paklau, tev jau nez kuro reizi saka - aizej taču pie psihiatra!!!.  Nē nu tiešā,.ja šis nav trollis (lielas aizdomas ka ir), tad ar nopietniem putnu bariem (ne jau uz jumta). Putnus uz antenām redzēt var regulāri, bet jau sāpošais sprands neļau pacelt galvu uz augšu - skaidrs, ka neredzi.

Pirmkārt. Esmu bijis jau pie kaudzes ārstiem un arī pie psihiatra. Lietojis spēcīgas zāles un staigājis apdolbījis, tu puišeli izlasi saraksti pirms "gudrījies". Līdz šim nekas nav līdzējis.... Otrkārt atkal jūs jau uzbrūkat ar apvainojumiem, kaut internetā ir kaudze ar rakstiem, kur ir pieņēmumi, ka elektromagnētiskais lauks iznīcinot putnus pilsētā. Kaut vai šitais: http://naturalsociety.com/cellphone-tower-emr-damaging-birds-insects-humans/ Este mēģinu uztaisīt diskusiju par to, bet tu mani sūti pie psihiatra. Tev puišeli pašam ar galvu viss ir ok? Ierakstiet paši: cell radiation birds Starp citu. Ir ļoti daudz un dažādu pētījumu arī par ietekmi uz cilvēkie, bet mūsu "speciālistiem", kam ir vairāk gadu pieredze kā man gadu, joprojām liekas, ka šie ir nekaitīgi, un ka to izvietošana tik tuvu cilvēku pauriem ir normāla.... Man liekas, ka pie ārsta vajadzētu aiziet tiem cilvekiem, kas iedomājas, ka bāzes stacijas var izvietot tik tuvu cilvēku pauriem. Vispār jau viņiem vajadzētu aiziet nevis pie ārsta, bet viņus vajadzētu samest cietumā par to, ka viņi neprasot atļauju pakļauj cilvekus spēcīgiem elektromagnētiskaijiem laukiem ikdienā... Mans mērķis nav pasaule bez stacijām, bet tas naglums ko es redzu tagad tad ir vienkārši ārprāts. Liek savas stacijas visur kur pagadās. Pilnīgi visur..... Pan nav spējīgi vienā rajonā uz viena jumta visi salikt.... Pasaulē ir simtiem pētījumu, kur domas dalās, bet pie mums joprojam nevienu tas neinteresē..... Tikmēr daļa cilveku dzīvo spēcīgos laukos ikdienā...

Link to comment
Share on other sites

Ir viens stāsts par sakaru torni, pēc kura uzsliešanas vertikālā stāvoklī, tuvējā ciema iedzīvotāji sāka sūdzēties par galvassāpēm, ragu augšanu vīriem un kopējā intelekta līmeņa strauju nokrišanu. Viss būtu labi, tikai tornim elektrība vēl nebija pievilkta. Ja kāds no indivīdiem, kas "sajūt" torņus, zinātu par kādām jaudām tur iet runa un salīdzinātu to ar visu pārējo, kas dzīvoklī, mašīnā vai uz ielas viņu silda, viedokli mainītu no "stipruma" uz ezoterīsku frekveņču trešo harmoniku summu. Mūsdienās visvieglākais tests mobīlo sakaru lauciņā ir ar datiem telefonā. Kā jau minēja, signāls vājinās pa smuku un stāvu eksponenti līdz ar to visās iekštelpās telefona izstarotais signāls būs spēcīgāks par to, kas ienāk no bāzes stacijas. Tā kā telefons staro tikai tad, kad viņam ar staciju jāsazinās, tad iedod kādam telefonu un pasaki, lai paslēgalē iekšā ārā datus tev nesakot, kad browsē netu, bet kad dati ir izslēgti, bet, protams, tas neko nenozīmē, jo stacija staro tikai tev jūtamā starojumā :)

 

Bet kopumā - ja skolnieciņš jau pirmajā septembrī ir tā nogarlaikots, ka  sāk troļļot, tas tikai liecina, ka viņam pie starojuma būs jāatgriežas, kad maizītes iegūšanai tranšejas kabeļiem nāksies rakt :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

redz kur arii iemesls. 
Kā tas varbūt iemesls, ja iemesls iet pie psihiatra bija pirms tam jau? Ar loģiku viss ok?
Link to comment
Share on other sites

 

 

izlasi, antinj, sjo. pilseetaas baazes jaudas ir mazas, taapeec arii izvietotas biezji. un tie 10w ir nospljauties, saliidzinot ar to pasju mikrovilnju kraasni vai 330kv liiniju :>

10w?? Vai tad nav vismaz 50 un 100??

Otrkārt ja tu būsi lasījis, tad ietekme uz cilvēku ir atkarīga arī no frekvences. Tu nevari visu mest vienā maisā

Link to comment
Share on other sites

 

 

tu puišeli izlasi saraksti pirms "gudrījies".
  Redzi, mazulīt, šis "puišelis" (un ne vienīgais no tev te atbildošiem) ir, iespējams, tava tēva vai pat vectēva vienaudzis, ir gan dažus gadus strādājis RRS (ja saproti, kas tas ir), gan veselus 35 - tiešā tuvumā tādai raidošu/uztverošu u.c. ierīču kaudzei (un ne jau es viens, bet simti darbinieku) - nez kāpēc ar veselību nekādu problēmu (kaut gan  - neilgi pēc darbu sākuma pie mums gadījās ekstrasenss, kurš pareģoja, ka vairāk par 10 gadiem mēs tur nenodzīvošot :butcher:) .

 Ak jā - neesi gadījumā novērojis kādu NLO savā tuvumā, varbūt citplanētieši tieši tevi izvēlējušis par izpētes objektu. Un vēl - līdz pasaules galam vairs nav tālu, šķiet decembrī būs, tā kā nav vērts tev ko darīt.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Redzi, mazulīt, šis "puišelis" (un ne vienīgais no tev te atbildošiem) ir, iespējams, tava tēva vai pat vectēva vienaudzis, ir gan dažus gadus strādājis RRS (ja saproti, kas tas ir), gan veselus 35 - tiešā tuvumā tādai raidošu/uztverošu u.c. ierīču kaudzei (un ne jau es viens, bet simti darbinieku) - nez kāpēc ar veselību nekādu problēmu (kaut gan  - neilgi pēc darbu sākuma pie mums gadījās ekstrasenss, kurš pareģoja, ka vairāk par 10 gadiem mēs tur nenodzīvošot ) .  Ak jā - neesi gadījumā novērojis kādu NLO savā tuvumā, varbūt citplanētieši tieši tevi izvēlējušis par izpētes objektu. Un vēl - līdz pasaules galam vairs nav tālu, šķiet decembrī būs, tā kā nav vērts tev ko darīt.

 

Es arī esmu strādājis spēcīgu raidītāju tuvumā. Pirms kļuvu jūtīgs, kas protams notika vairāku faktoru ietekmē, BET notika!!!!! Tas nozīmē, ka tā var gadīties ar jebkuru.  Vienīgā lieta, ko biju novērojis bija milzīgs nogurums. Bieži vien pēc darba gāju gulēt. Bija pat reizes ka darba laikā atrubijos. Ar spēku nevarēju pat acis noturēt vaļā.... (pirms kļuvu jūtīgs) Un visi cilvēki nav vienādi. Kāds ir mazāk jūtīgs kāds vairāk. Kādam spēcīgaki nervi, kādam vājāki utt. Varbūt arī 10-20 m attālumā raidītājam nav ne vainas, bet manā gadījumā tādi stāvēja pie pašas galvas (1m) tāpēc arī man ir tāds satraukums par to, ka šādus raidītājus tik tuvu izvieto cilvēku galvām... Jā 9 stāvniecē 1 stāvā varbūt pat zonas nav, bet čalim 9 stāvā??? 2-3m attālumā no saliktā (4 kopā) raidītāja??? Ķipa necik nav ja? Un ja noliek ēkas vidū, tad mož konkrēti tam apakšā nav bet blakus dzīvoklī pēdējajā stāvā???

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...