Jump to content

Kā izmērīt elektromagnetisko starojumu


ufo95
 Share

Recommended Posts

 

 

pie 1GHz viļņa garums ~30cm -> siets ar 3cm aci.... diez vai Dizdi, tas darbosies

Uz parabolisko antenu reflektoriem darbojas. Priekš 4GHz antenām sen jau izmanto sietu, lai nebūtu liela vēja pretestība. 3cm būs bišku par lielu, bet ar smalkāku sietu visu noglušīs.

Link to comment
Share on other sites

Vai ir iespējams izdarīt tā, ka blakus bāzes stacijai dzīvokli ir 0 EML? ķipa pilnīgi visu noglušīt? NU protams par saprātīgām cenām?

Link to comment
Share on other sites

ja turpināsi nelasīt ko tev saka un tikai gvelzt , tad atkal ātri limitu sasniegsi.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Uz šīs pasaules pilnīgi visu noglušīt diez vai izdosies. Vienmēr var atrasties tantiņa ar ļaunu aci,   kuras buramvārdus būris laiž cauri  :sarkasms: Gan jau kāda kosmiskā daļiņa arī tiks jebkuram būrim cauri. Par to jau runa, ka mēs nezinām, no kā vajag izsargāties, bet no radioviļņiem mierīgi savus 100dB vājinājumu var dabūt.

Link to comment
Share on other sites

skolnieks_2

Re - variants kā "noglušīt" visu.

Pēc tam nekas netraucēs, pat apokalipses naida stars un tumšās matērijas sestās čakras starojums.

best-funny-pictures_safe-gun.jpg

Link to comment
Share on other sites

superKrona

 

 

viņš zin, kas un kā
Pirmais ar elektromagnētiskā starojuma rādījumiem pārsteidzis pētnieka mobilais telefons – no 13-2-30 līdz 28-3-50 pieliekot pie auss. “Kopumā pārbaudīju piecus dažādus mobilos telefonus, un rādījumi attālumā, kāds sarunas laikā parasti ir no auss, mani šokēja. Kopš tā brīža savu telefonu cenšos lietot caur skaļruņa režīmu,” atklāj Blahins.

 

Kurā vietā tad var iegūt šādas zināšanas, ka, ja mobilo neliek pie auss, tas kļūst mazāk "kaitīgs". Ja to darītu mana māte, ok, bet šis jau sevi par nopietnu vīru sauc! 

Link to comment
Share on other sites

 

 

bet no radioviļņiem mierīgi savus 100dB vājinājumu var dabūt.

 

Man pa sienām vajag izlikt kaut kādu režģi? Kur lai es tādu rauju? Follijs darbojs tā pat kā režģis? Kurš ir labāks utt?

Link to comment
Share on other sites

Kā jums šķiet: http://www.lessemf.com/personal.htmlVai šie tiešām varētu palīdzēt vai arī ir prosta muļķošana? Nez Latvijā ko tādu var iegādāties, lai uzreiz varētu pārliecināties? 

BALACLAVA SHIELD

P.S Vienmēr esmu vēlējies iegādāties EML mērīšana iekārtu. Man vienmēr ir liecies ka tādas ir dārgas. Šeit atradu kaut ko tādu: http://www.lessemf.com/rf.html#495Kā jums šis liekas? Varbūt kāds profesionālis varētu man palīdzēt nopirkt EML mērāmo aparātu, kas būtu pietiekami kvalitatīvs? Latvijā kaut ko tādu var nopirkt? Kāds ir tas diapazons, kas man būtu vajadzīgs (ko izmanto, mob. tel bāzes stacijas, 3g, 4g, rūteri utt) Ikdienā sastopamais range?

Labots - plencis
Link to comment
Share on other sites

oooo, tur tu visu garderobi vari nokomplektēt.

tas balaclava štrunts, vajag uzreiz upper body shield, skull cap un face screen.

Link to comment
Share on other sites

Vai mēs gadījumā trollīti nebarojam? :mda:

Link to comment
Share on other sites

 

 

Vai mēs gadījumā trollīti nebarojam?

 

Es te runāju pilnā nopietnībā. Wtf? Es jau kādus 3 gadus ciešu no šī lauka. Problēma ir sprandas daļā.; Vismaz man tā liekas, jo tur pie liela vai ilgstoša eml ietekmes sākas problēmas, paliek stīvāka, sāpošāka. Sāk sāpēt acis, deniņos sāk vilkt nervus. Kad atrados spēcīgā EML ietekmē man trīcēja rokas un sāku raustīt valodu. paldies dievan pas jau ir pazudis, kaut rokas šad tad vēl trīz. + Pa ķermeni randoomā raustās muskuļi...... Mož tas kepons varētu noderēt, ja viņš patiešām ir spējīgs noglušīt. Negribas noipirkt pa 60 eur parastu keponu :D

P.S Vienmēr esmu vēlējies iegādāties EML mērīšana iekārtu. Man vienmēr ir liecies ka tādas ir dārgas. Šeit atradu kaut ko tādu: http://www.lessemf.com/rf.html#495Kā jums šis liekas? Varbūt kāds profesionālis varētu man palīdzēt nopirkt EML mērāmo aparātu, kas būtu pietiekami kvalitatīvs? Latvijā kaut ko tādu var nopirkt? Kāds ir tas diapazons, kas man būtu vajadzīgs (ko izmanto, mob. tel bāzes stacijas, 3g, 4g, rūteri utt) Ikdienā sastopamais range? Tad šeit ir kāds nopietns speciālists, kas man varētu palīdzēt nelaimē?

Link to comment
Share on other sites

nopietnu speciālistu te nav, kur nu vēl piektdienā. Bet nelaimē palīdzēt mēs visi gatavi.

Link to comment
Share on other sites

Gan jau tas aparāts ir gana labs individuālai lietošanai, tikai ko tas Tev dos. Nu būs tas starojums un ko tālāk, bezgalīgi mainīsi dzīvokļus līdz brīdim, kad atkal kāds raidītājs tuvumā uzradīsies. Pie tādas veselības problēmas laikam prātīgāk mainīt dzīvesvietu kautkur uz lauku viensētu. Faradeja būris protams palīdzēs, bet tak visu dzīvi tajā nepavadīsi. Man ar starojumiem nav problēmu, bet Rīgā dzīvot nekad negribētu, jo riebjas pilsētas dzīve. Var jau teikt, man arī ar galvu viss nav kaŗtībā. Lai gan, paskatoties uz pierīgas ceļiem, piektdiena svakarā, ļoti daudziem ar galvu nav kārtībā. Bēg uz laukiem, pa brīvdienām, kā žurkas no grimstoša kuģa.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pie šādām kaitēm ir jāvācas uz laukiem, kā jau Didzis rakstīja. No EML neaizbēgsi. Man gan pieredze liecina, ka tas ir vairāk cita veida saslimšana un izjūtas par to, ka lauks ietekmē veselību veicina tādas lietas kā piemēram VD, kas ir nopietna lieta (bez sarkasma).

 

Par to apģērbu, var jau ar sentēvu metodēm, lai gan acis cieš visvairāk... :D

 

Brunukrekls-savam-rokam-2.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

 

Negribas noipirkt pa 60 eur parastu keponu :D +

Uztaisi folijas cepuri un pastaigā- ja viņa palīdz tad ir jēga domāt par "dārgu kepku". Ja folijas cepure nelīdzēs tad arī kepka nelīdzēs :spruce_up:

 

 

 

Kāds ir tas diapazons, kas man būtu vajadzīgs (ko izmanto, mob. tel bāzes stacijas, 3g, 4g, rūteri utt) Ikdienā sastopamais range? Tad šeit ir kāds nopietns speciālists, kas man varētu palīdzēt nelaimē?

Diapazons ir atkarīgs no tevis... būtu jēgpilni noskaidrot, kurā diapazonā un kāda stipruma lauks tev traucē. Nosēdināt uz krēsla lauka vidū, notēmēt antenu+ jauda pastiprinātāju+ ģeneratoru un bliest. Kad paliek slikti, tad pacel sarkano karodziņu.

 

 

 

Gunxx, 02 Sept 2016 - 10:04, teica: pie 1GHz viļņa garums ~30cm -> siets ar 3cm aci.... diez vai Dizdi, tas darbosies Uz parabolisko antenu reflektoriem darbojas. Priekš 4GHz antenām sen jau izmanto sietu, lai nebūtu liela vēja pretestība. 3cm būs bišku par lielu, bet ar smalkāku sietu visu noglušīs.

Arī 1 cm siets dos "plane wave attenuation" ne vairāk par pāris decibeliem. Ja sietu tad tikai ūber smalku.... milimetra demitdaļas un arī tad vājinājums pārdesmit dB. Rimi folija pie 1GHz  >90dB


Didzis:

Pie tādas veselības problēmas laikam prātīgāk mainīt dzīvesvietu kautkur uz lauku viensētu.

 

Racer:

ka lauks ietekmē veselību veicina tādas lietas kā piemēram VD, kas ir nopietna lieta (bez sarkasma).

 

100% piekrītu

Link to comment
Share on other sites

Gunxx, tad pēc Tava sanāk, ka satelīta sieta paraboliskās antena uz 4GHz nevar darboties, bet ar tādām pilna Amerika. Pat 2,4GHz antenas reflektoram var pirksyu izbažt cauri http://hwayaotek.com.tw/wifi-booster-panel-omnidirectional-yagi-grid-cpe-sector-dipole-satellite-dish-tv-antennas/dp-list2-g2400-2500-ga-33.php

Nu nevajag ļoti smalku sietu un kā jau teicu, 10GHz signās nevienam ķieģelim cauri netiek. Nav jēgas pēc augstām frekvencēm dzīties. Parasta selektīvā loga pakete jau 800MHz signaļu ievērojami slāpē. Ir nācies ar to saskarties. Kaut logu sit laukā, bet pārsimt metrus caur tādu stiklu nevar aizraidīt. Skaidrs, ka pilnībā dzivokli nepasargāsi, jo paliks atslēgas caurums, bet ievērojamu vājinājumu panākt ir diezgan vienkārši. Cita lieta, vai to vajag darīt, vai labāk dzīvot koka mājiņā meža vidū.

Labots - Didzis
Link to comment
Share on other sites

 

 

Sāk sāpēt acis, deniņos sāk vilkt nervus. Kad atrados spēcīgā EML ietekmē man trīcēja rokas un sāku raustīt valodu. paldies dievan pas jau ir pazudis, kaut rokas šad tad vēl trīz. + Pa ķermeni randoomā raustās muskuļi.

Šitādi simptomi parasti ir no mazkustīga dzīves veida pie datora. Un tad nav brīnums, ka mēģinot uzkāpt 3. kāpņu telpā pēc kārtas sirds pa muti kāpj ārā. 

Link to comment
Share on other sites

Oi.. es par ekranētām telpām tu par antenām :drinks:  

 

pēc mana sanāk ka no

 

satelīta sieta paraboliskās antena

  sanāks slikta ekranētā telpa ... neesmu būvējis šādas antenas un neņemos spriest par strādā/nestrādā/nevisai strādā... bet esmu būvējis/mērījis/modelējis telpu ar "zaķusietu" un šamais ir nederīgs šādiem mērķiem, ja nepieciešams vājinājums kaut 10dB.

 

Stikla pakete vājina. Atkarībā no slāņa biezuma/vadītspējas/u.c var tikt pie pārdesmi dB. Bet atkal ir daudzi bet...

 

Koka māja meža vidū ehhhh...   :innocent:

Labots - Gunxx
Link to comment
Share on other sites

 

 

Cita lieta, vai to vajag darīt, vai labāk dzīvot koka mājiņā meža vidū.

Viegli jau ir runāt, kad esi beidzis studijas (programmētājs), ar lieliem mērķiem galvā. Saticis sapņu sievieti. Apprecējies un tagad -  mož maucam uz mežu dzīvot??? Nav tā, ka datora starojums mani nežēlīgi ietekmētu. Ar laiku pat veselība palika labāka, kaut vai sēžu pie datora. Nedrīkst ļaut, lai staro uz sprandu, nedrīkst ilgstoši sēdēt tuvu rūterim. Vajag vismaz kādus 5m. Bet ja ir kāds raidītājs tuvumā tag nu gan ir čau..... Bet ja vismaz 100m. Tad nav problēmu.... Bet varbūt kādā brīdī nāksies braukt uz laukiem.... MOž čista jāpamēģina tas follijs  aptīt ap sprandu mājās :D

Aparātu es vēlos iegādāties priekš sevis, lai zinātu cik spēcīgā laukā es atrodos. Kur labāk uzturēties un kur nē.  Jo nevienmēr problēmas ir uzreiz, tās parādās arī ilgstošakā laikā atrodoties šāda lauka ietekmē.

Veči es pat nevarēju aiziet uz zemesgrāmatu nodaļu :D Atbraucu, lai ietu iekšā a tur tornis, tieši ar milzīgu šķīvi virsū ēkai 30m attālumā.... Domāju nu labi. Mož nav tik traki. Eju iekšā. Uzkāpju pa trepēm paliek ķermenim jocīga sajūta, nokāpu un aizbraucu prom..... LOL Kolēģis aizgāja iesniedz dokumentus manā vietā......

Ok. VArbūt ir rezes ka arī prāts nostrādā uz baiļu pamata, bet esmu 100% pārliecināts, ka EML mani ietekmē, jo gadījumi ir bijuši neskaitāmi. Kaut vai tas brīdis, kad es tāds kļuvu.... Es nesapratu kas ar mani notiek. Darbā bija ļoti, ļoti slikti. Dažās vietās, kur atrados palika ļoti sūdīgi. Gāju pusdienās parasti runāju pa telefonu ar savu darudzeni, bet tagad parādās sāpēs un galvā un gribas mest mobīlo prom.... Nesaprotu, kas faking notiek.... Tikai tad kad jau biju atjēdzies kaut nedaudz sāku domāt, ka slikti man palika brīzos kad atrados pie spēcīgākiem raidītājiem un runājot pa telefonu. Un tad sapratu, ka tas varētu būt elektromagnētiskais lauks, kas mani paķer... Uzmetu uzreiz darbu atradu citu un veselība ir uzlabojusies. Kā jau teicu, vairs neraustu valodu netrīc rokas utt. Bija jau pagājuši 2.5 gadi un bija daudz maz ok.... tagad problēmas atkal uzliesmoja, kad paliku kempingā zem torņa bija mājiņa uzcelta. Sēdējām ar puišiem. Šie jau rēca par torni. Nu nekas nedaudz likās, ka svilina galvas virskārtu, bet ok domāji. Nav itkā tik traki. Piecietīšos. Vakarā bijām klubā atbraucām. Atlūzām. No rīta gribējās zobus kost kopā dēļ nerviem.... Atbraucu mājās visu nakti ķermenī raustījās nervi un nedēļu rokas trīcēja... Nu ko... Tagad laikam atkal būs jāietur pauzīte..... Aparāts man nodērētu kaut vai dēļ tā, ka ne vistu spēcīgie lauku radītāji ir acīmredzami...

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nosēdināt uz krēsla lauka vidū, notēmēt antenu+ jauda pastiprinātāju+ ģeneratoru un bliest. Kad paliek slikti, tad pacel sarkano karodziņu.

 

Tas principā būtu slepkavības mēģinājums :D 

Link to comment
Share on other sites

Pamēģini nedēļu tos torņus nemeklēt (placebo). Nez kapēc es nevienu antenu neievēroju, ja neskaita šosejas malās esošās. Tu jau pats sevi visu laiku nostādi, ka no tā tev ir slikti un meklē sliktā cēloni, ieraugi antēnu un jau spēcīgi domā cik tev tūlīt būs sūdīgi un čakarē pats sevi. Nez vai tev kaut kādi būri vai kas tur palīdzēs dzīvot, ja tu sevi turi pie apziņas, ka tev traucē tie starojumi tik ļoti, ka trīci, rausties un vēl nez kādas anormālas problēmas, kuras izpaužās pat fiziski.

Link to comment
Share on other sites

plenci, vajadzētu Tevi pie rūtera ~ 5m attālumā nosēdināt uz kādām 6h tā, lai Tu neredzi - ieslēgts vai nē. Tad kāds Tev nezinot jamo uz 30 min ieslēdz, uz 1h izslēdz (laikus var pamainīt, vai vispār neieslēgt :D ). Būtu interesanti ko Tu pastāstītu par savām izjūtām. Man ir smagas aizdomas, ka Tev būtu slikti visas 6h arī pie izslēgta rūtera...

Link to comment
Share on other sites

a tur tornis, tieši ar milzīgu šķīvi virsū ēkai 30m attālumā.

Nu tas 100% norāda, ka problēma galvā (nepārproti, ne jau psihiska slimība, bet spēcīga pašiedvesma - zemapziņā esi sev iestāstījis šo problēmu).  D_L jau pateica, bet pats vēl "krievu laikos" dažus gadus pastrādāju RRL 9radio releju stacijā) Dunalkā - lai trāpītu šķīvja starā, tev jāuzrāpjas tam tieši pretī, pat pāris metru novirze un signāla vairs nav.

 Bet visas spranda u.c. problēmas - pārāk ilgs sēdošs darbs un mazkustīgs dzīvesveids un veselība sačakarēta.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

 

 

Pamēģini nedēļu tos torņus nemeklēt (placebo). Nez kapēc es nevienu antenu neievēroju, ja neskaita šosejas malās esošās. Tu jau pats sevi visu laiku nostādi, ka no tā tev ir slikti un meklē sliktā cēloni, ieraugi antēnu un jau spēcīgi domā cik tev tūlīt būs sūdīgi un čakarē pats sevi. Nez vai tev kaut kādi būri vai kas tur palīdzēs dzīvot, ja tu sevi turi pie apziņas, ka tev traucē tie starojumi tik ļoti, ka trīci, rausties un vēl nez kādas anormālas problēmas, kuras izpaužās pat fiziski.

 

Vai tu lasīji manu teiktu? Es aizejot uz darbu, kur bija saskarsme ar spēcīgiem raidītājiem gandīz nomiru. Nopietni. Atnākot mājās es nedēļu neceļoties nogulēju gultā. Tad atsāku nedaudz iet uz darbu. Es trīcēju, raustīju valodu. Man bija ļoti slikti, brīzīem pat likās ka es noģībšu. Slikti palika tikai konkrētās vietās. Kā jau es teicu. Tajā brīdī es vēl nezināju ka tāds EML pastāv kā jau ikdienišķs vidusmēra cilvēks, kurš fiziku laida caur ausīm. Tikai kādu mēnesi vēlā es saliku kopā vietas un notikumus, kas man darīja sāpes un nonācu pie secinājuma, ka pie vainas ir iekārtas, ka kas kaut ko izdala, jo arī runāšana pa telefonu man reāli savilka nervus galvā. Bet vēl pirms nedēļas man nebija nekādu problēmu. Tad kapēc telefons ir vainīgs? No plastmasas man velk nervus kopā? Kapēc es kā noņēmu telefonu no galvas man palika labāk? No tās dienas telefonu vairs pie galvas neesmu licis.... Un tikai tad es pirmo reiz savā leksikā ieviesu elektromagnētisko lauku.  Kāpēc darbā es gandrīz miru nost, bet jau izejot pa durvīm un braucot trolejbusām man lēnām palika labāk? Es visu noskaidroju lēnām. Tas pats. Gāju pēc tam pie drauga skatījāmies teļuku runājāmies un man vienmēr bija sūdīgi. Niezēja galva. Sāpēja acis. Nesapratu kapēc. Vienreiz darbā man palūdz pievienot datoru teļukam un es aizliecos aiz televīzora un man galvā momentāli iemetās stīvums.... Tad man arī bija skaidrs, ka skatīties teļuku laikam vajadzēs vismaz 4m attālumā.

Link to comment
Share on other sites

 

 

drunk_lizard, 02 Sept 2016 - 14:08, teica: Nosēdināt uz krēsla lauka vidū, notēmēt antenu+ jauda pastiprinātāju+ ģeneratoru un bliest. Kad paliek slikti, tad pacel sarkano karodziņu. Tas principā būtu slepkavības mēģinājums :D

 

Labs aklais tests, lai pārliecinātos ka tu jūti elektromagnētisko lauku + noskaidrot diapazonu + "jūtības slieksni". Vienīgais veids kā pierādīt ka tu jūti EMF.

 

 

 

kaartiigi iereecu :>
 

šis ir smieklīgāk kā ar tiem čaļiem, kas maina vadas un mēģina saklausīt atškirību mūzikas skanējumā? :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Jā veči. Tad lūdz izskaidrojiet. Kapēc es katru dienu varēju runāt ar savu darudzeni pa telefonu kadas 30min pusdienas pauzē, bet te pēkšņi telefons pie galvas rada fiziskas sāpēs, ka nevar izturēt un noraujot telefonu paliek labāk. Man bija tāds wtf? Kas notiek... Pēkšni iedomas ja? Tajā brīdī kad šis viss notika es neko par tādu EML nezināju...... Te tu nevari teikt, kāpi pa trepēm, netapreizi sēdēji, ātri saliecies utt. Vienīgās kustības bija telefons pie galvas un telefons nost. Un telefonam atrodoties pie galvas radās sāpes ka vairs nevarēja izturēt un nācās beigt sarunu ar draudzeni....

 

P.S Nu un ja man tā notiek? Ja man niez galva skatoties televīzoru tuvumā, ja man ieejot raidītāju pilnā telpā sametās tik sūdīgi, ka nācās izskriet. Tad ko man domāt. Kapēc slikti paliek tikai tad, kad es tuvojos iekārtām vai runāju pa telefonu. Kapēc visur citur man paliek labāk?? ko? kapēc sāku raustīt pēkšņi valodu., kapēc sāka trīcēt rokas, kapēc sprandā bija stīvi nervi? No kā tas pēkšņi?? Var jau mēģināt zīlēt visādas teorijas, bet visur man vispirms bija slikti pirms es vainoju šīs lietas nevis otrādāk. 

Labots - plencis
Link to comment
Share on other sites

skolnieks_2
Es te runāju pilnā nopietnībā. Wtf? Es jau kādus 3 gadus ciešu no šī lauka.

 

 

Vecīt, nevis no lauka, bet strauji progresējošas šizofrēnijas un paranojas.

 

+pēc 6h sēdēšanas nepareizā poza pei datora, ir DIEZGAN LOĢISKI, ka sāp spranda :D un ja pei CRT monitora sēdi, arī acis var sākt sāpēt un ja sirds lec pa muti pēc trešā stāva, metam nost pīpēšanu un sākam sportot!

A ar draudzeni runājot - tev vienkārši apnika un tu nemācēji pārtraukt sarunu, tāpēc atradi attaisnojumu, ka tev sāp galva, no runāšanas.

Labots - skolnieks_2
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

Vecīt, nevis no lauka, bet strauji progresējošas šizofrēnijas un paranojas.

 

var jau būt arī audzējs smadzenēs .

Link to comment
Share on other sites

skolnieks_2

Liels audzējs uz kakla, ar atveri, pa kuru verbāli izvadīt muļķības.

Ar divām atverēm caur kurām lasīt internetu un ticēt visam ,ko redz.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Liels audzējs uz kakla, ar atveri, pa kuru verbāli izvadīt muļķības. Ar divām atverēm caur kurām lasīt internetu un ticēt visam ,ko redz.

 

Tas ka tu mazattīstītā radība kaut ko nespēj izskaidrot nenozīmē ka tā nav iespējams notikt. Atceries to!!! Lai nav kā tiem dundukiem, ka par katru "savādību" meta uz sārta!!!!!

Link to comment
Share on other sites

skolnieks_2

Kāds nevar ielikt titulbildi šim rakstam? :D

tin_foil_hat.gif

 

Plenci - viss ko tu runā, raksti te, liek par tevi pasmieties, mister indigo bērns :D

Es arī ilgu laiku ticēju dziedniekiem, magiem utt, tad sapratu, ka ticēt var tikai sev, jo mistiskā kārtā, nekas ko viņi dara nepalīdz, un visa atslēga slēpjas tavā prātā un spējā uztvertās lietas pagriezt, tā kā tev vajag, nevis purkšķēt, īdēt un vaidēt.

Labots - skolnieks_2
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

magnētisko rezonansi esi taisījis? vai bail, ka tās gadījumā vispār viss iztecēs pa dibengalu laukā?

Link to comment
Share on other sites

Es sāktu ar aklo testu lai noskaidrotu, kas un kā. Ir nopērkami aptiekās labu labie ausu aizbāžņi. Ir aiztaisāmas sienas, galvā uzmaucami maisi, lai max izolētu visus trokšņus un indikatorus.

 

Un tad palūgtu kādam slēgt iekšā/ārā televizoru/rūteri/mikrovilni/tējkannu/datora WiFi/ telefona Bluetooth/4G un kaut kā klasificētu, uz ko ir reakcija un uz ko nav.
Un vai reakcija primāri rodas starp ausīm vai arī tiešām ar aizbāztām ausīm/džemperiem uz galvas/acīm ciet var noteikt, vai rūteris blakus istabā ir ieslēgts vai izslēgts. un ja jā - kāda intensitāte / tuvums kļūst jūtami.

šitā var nofiksēties, lai nejauši neizmainītu savu pozīciju.

 

AR-140609653.jpg

 

par datortomogrāfiju / veselības pārbaudi - ļoti saprātīga ideja.

Labots - usver
Link to comment
Share on other sites

Kāda jēga šo tēmu turpināt?

Mēs turpināsim uzskatīt, ka tev nav kaut kas ar galvu kārtībā, bet tu turpināsi apgalvot pretējo.

 

Algo mērītājus, skaties, kas tev tur apkārt darās.

Vari arī taisīt aklos testus, bet es nu dien neticu, ka, ja tajos būsi izgāzies un izrādīsies, ka neesi nekāds ekstrasenss, tad ņemsi un te tā vēsi atzīsies, ka esi slims.

Nav jau baigi nosodāmi - tāda cilvēka daba.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...