Jump to content

Sony vs Olympus


Guest Rintintins
 Share

Recommended Posts

Guest Rintintins

Vēlētos dzirdēt Jūsu atsauksmes par šiem ražotājiem un konkrētāk par kompaktklases ziepenēm. Kāda ir attēlu kvalitāte (tumsas režīmā), ātrdarbība u.c. Pats labprātāk domāju par Sony, jo ir dzirdēta un lasīta kritika, kas raidīta Olympus virzienā.

Link to comment
Share on other sites

Ziepenes izvēlas pēc dizaina - kam smukāka krāsa un formas, ērtākas podziņas utt. Tehniskie parametri līdzīgas cenas aparātiem +/- sakrīt, tā ka nav ko iespringt.

Link to comment
Share on other sites

man ir w55 ;)

nu iisumaa padaudz bildes sanaak miglainas saprotu arii fotograafa vaina :grin:

bet dizains un funkcionalitaate viss bumbaas

arii video labaa kvalitaatee

veel kas pievilka bija leetums ;)

Labots - M@R$$
Link to comment
Share on other sites

Man nešķiet, ka vienīgais ir lietošanas ērtums un dizains (smukums) tikai.

Nav runa par bilžu kvalitāti - tā tiešām daudz neatšķiras. Bet ir vēl arī fokuss, kas svarīgs. Un tas nu točna atšķirās. Vēl baterija. Un manuālie režīmi (nu labi - varētu arī teikt lietošanas ērtums), ar kuru palīdzību pat no švaka fotoaparāta var mēģināt nospiest labu bildi.

Video parasti ir līdzīgā kvalitātē pārsvarā tagad (labi, labi, nav fočiks tam domāts, bet, ja citi filmē ar mobilo :) ) jau.

Laikam, ja dizains nav svarīgs - canons.

Bet savā ziņā tā arī ir, ka vienalga kuru - tāpat būs sīkumi, kurus nepamanīsi uzreiz visdrīzāk. Tā, ka, ja netaisies tam veltīt daudz laika (fočiku apskatam) vairs, tad nav starpība, kuru ņem.

Link to comment
Share on other sites

sony gan laikam neņemsim. sony pašos digiziepju pirmsākumos radīja samērā labas kameras (DSC V1), bet tagad izpildījums ir vienkārši krimināls, bildes nebūs baudāmas. vislabāk to var apskatīt fotki.lv - daudz dažādas bildes vienkopus, paņem piezūmo dažādu ražotāju bildes un palūri. sony ļoti daudzi modeļi nestāda pareizi asumu un brīvi darbojas ar iso un zibeni. karoč taisa mēslus. bet pats trakākais ko izpilda sony digiziepji ir (piedodiet, aizmirsu nosaukumu) krāsu nobīde, kas rodas CCD matricas īpašību dēļ. ja citu ražotāju kamerām tas ir pieciešams, tad sony taisa ārprātu.

 

es rekomendētu šādā secībā:

1. canon - daudzi lieto un priecājas par izvēli, lēti pričendāļi, stipri accu, veiksmīgi menu un nedaudzās manuālā iespējas

2. olympus - kvalitāte augsta bildēm, pieejami lielā cenu amplitūdā, dārgas xD kartes

3. pentax, fuji, nikon, ricoh - ne tik izplatīt, bet liela daļa no modeļiem ir tiešām lieliski, galvenais neiespringt uz kaut kādādiem ekstrēmiem kameru rādītājiem (15x zoom, 12mpx, zemūdens izturība u.t.t. mārketinga buļļakaks)

4. panasonic - patiesībā arī ļoti labi aparāti, bet vienīgi problēma ar noise virs iso200, varētu pat ievietot kopā ar olympus 2. vietā, ja nebūtu noise tumšās bildēs

5. sony - bet tad ir jāmeklē review, lai nenopērk galīgu hlamu, pieskaitāmi pie F (failed, f*ck) kategorijas

F kategorija. HP, samsung, benq, epson, kodak - nelietojami, kvalitāte kā webkamerai

Link to comment
Share on other sites

versatile

3. pentax, fuji,- ne tik izplatīt, bet liela daļa no modeļiem ir tiešām lieliski

 

pentax un fuji -esmu testejis, pec funkcijam/izipdijuma analogus ixusam apmeram - tb, mazaas, kompaktaas kameras, fuji bija kaut kads fe, un pentax optio kaut kas.

nu meesli, vienvardsakot, visi mazie pentaxi un fuji. leeni, nepreciizi, sudigi displeji.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

Lietoju FE-240 Olimpus Bildes super, baterija ilgi tur. Video arī apmierinošs. Xd kartes ir dārgas, bet nopērc tu to 1Gb un dzīvo laimīgs ilgu laiku.

Vēl pluss, ka jaunajiem Olimpusiem ir menjucis latviešu valodā.

Link to comment
Share on other sites

sony gan laikam neņemsim. tagad izpildījums ir vienkārši krimināls, bildes nebūs baudāmas. vislabāk to var apskatīt fotki.lv

Sievai paņēmu tieši sony, jau minēto W55. Mēsls? Kā to ņem... Ja esi pilnīgs idiots un fotografēt nemāki, nav nozīmes, kuru kameru tev iedot - Sony ziepi vai Canon pro klases spoguli - bildes tāpat būs nebaudāmas. Ir jāsaprot, ko tu ar to kameru darīsi. Man prioritāte bija kompakta, vienmēr un visur līdzi nēsājama daudzmaz pieregulējama savām vajadzībām kamera. Sieva pārsvarā bildē automātā, es P režīmā. Viņai sanāk fotki.lv bildes, man - tas, ko biju ieplānojis. Un fokusējās arī samērā ātri. Tā kā bilžu kvalitāte ir atkarīga no paša fotografētāja un viņa sajēgas foto aparātu lietošanā...

Link to comment
Share on other sites

raiviic

Ja jāizvēlas starp Sony un Olympus, tad izvēlamies Canon :D. Ja gribi ziepeni, kāda no Canon IXUS būs pašā laikā.

Link to comment
Share on other sites

Viennoziimiigi kaadu no Canon!

nez ar ko vien ir focheets Canonam ir labaaka bilde..

pat tam pasham ixusam 40tajam.

bilzhu kvalitaate canonam ir kudish labaaka...

 

p.s. - ofkoors jaanjem veeraa ''Kunz'' saciitais!

Labots - n2os
Link to comment
Share on other sites

Viennozīmīgi Canon! Lietoju -apmierināts. Un protams Kunz taisnība!

Labots - garais
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...