Jump to content

PSP + un -


Dundurs
 Share

Recommended Posts

Taa, driiz buus alga un esmu noleemis iegaadaaties ko jaunu.

Patreiz aciis iekrita triis lietas.

 

IPOD Nano pa ~150ls

Sony PSP pa ~150ls

Kada jauna truba pa ~170ls

 

Taa nevaru izveleties kuru njemt. Pamatoshu savas vajadziibas.

 

Taa, Ipod: + mazs, kvalitatīvs, laba skanja, - salidzinoshi dargs, mazs ekrans, bez ipod linux nav iespejams skatities filmas

 

 

Otrais gadžets: Kads telefons iespeejams SE, ar fotokameru, normalu displeju, mp3 etc.

 

+ Jauns telefons, kamera, iespeja skatities video, klausities muziku. - Man jau ir nesen pirkts telefons, bus salidzinoshi mazs ekrans,nebus baudami skatities filmas, pasudiga kamera, vienvardu sakot, kas der visam neder nekam.

 

Un pedajais ir PSP. + Manuprat pa 140ls var ieguut labu multimediju iekartu, milzigs ekrans salidzinot ar IPOD Nano un telefonu, iespeja skatities video, klausities muziku mp3, waw, aac, spelet speles, izmantot WIFI, - speles dargas, pats agregaats diezgan liels.

 

Taa par cik nevaru izdomaat ko njemt, bet sliecos uz PSP, vai kads no foruma biedriem, kam ir PSP, varetu izteikt savu viedokli, nelielu review. Kadi + un kadi - Cik ilgi baterija velk, vai video ir baudaams uz PSP, un vai skanja ir laba ar normalam austinjam?

 

PSP vairak tiks izmantots muzikai un filmam, mazak spelem, mashinaa, gultaa, autobusaa, celjojumos utt.

 

Pateicos jau ieprieksh par atbildem.

Labots - Dundurs
Link to comment
Share on other sites

Despacho

http://archija.info/index.php/2006/07/25/465

 

Pirms gada bija. Pārdevu. Nelikās jēdzīgs ja godīgi. Bet starp ipodu un sony ericcson es ņemtu tomēr psp. forši kaut ko ik pa laikam padzenāt kā nekā. Gan saulē sēžot no filmas neko neredzēsi, da arī priekš muzona pārāk liels.

 

Es atkal izmantoju džentlmeņa komplektu. Nu no sērijas telefons-mp3-filmas. Telefons - nokia 8910i. Nekādu kameru un dajebkā - titāna telefons, kurš tiek dolbīts un dolbīts - bet dzīvo :)

 

Mp3 - ipod shuffle otrā paaudze. Tieši kas man vajadzīgs - lēts, 250 dziesmas, vienkārši klausies un vsjo.

 

Trešais - tās filmas. Nu seriāli drīzāk, tos es tā ik pa laikam paskatos brīvā brīdī, bet gadžets lielāks. Makbuks saucas :) Ja spēles gribētu spēlēt - tad psp vēl paķertu. Ja nopietni spēlēt gribētu - xbox+hdtv. Bet tam vēl pārāk maz pelnu. Ja ir kas konkrēts jautājums, vari prasīt, visuko tur sainstalējis biju.

Link to comment
Share on other sites

Guest X-B-O-X-E-R

PSP, protams, ir laba manta. Tagad daudzkur var "nopirkt" spēļu ISO failus, viegli downgreidot visus FW [1.0;3.5]. Varēsi spēlēt visādu konsoļu spēles, izmantojot emulātorus, skatīties arī DivX filmas, ne tikai MP4 formātā. Klausīties mūziku, spēlēt labas spēles, itīpaši jau GTA sēriju 8) . Varesi serfot ;) Šitā mantiņa noderēs tikai tad, ja ir laiks ar to ņemties un tas nav mājās sēžot. :) Tad tiešām jāņem pieminētais Xbox 360 + HDTV variants. 8)

Link to comment
Share on other sites

tērēt tērēšanas pēc ir stulbi. pats pēc tam nožēlosi. ja nezini ko gribi labāk neņem neko!

Link to comment
Share on other sites

Guest Ieviņš

Investē...

Ja nezini ko gribi (mhh, 3 pilnīgi dažādas ierīces; kuš kuš), patiešām ir bezjēdzīgi iztērēt.

Atrodi meiteni, aizbrauc uz Stokholmu...

Link to comment
Share on other sites

bobiksons

Skatīties video/filmas uz 2" .. 3" LCD ir marazms.

Bet nu es izvēlētos Asus P535. Vienīgi viņam nav FM radio un 3G. Video pašvaks, bet CPU gan topā.

Tur vismaz ir WinMobile un attiecīgi visi prieki.

 

A PSP ir tikai spēlēm... visu dzīvi pavadīt geimošanā un vēl naudu tērēt tam... ergh...

Link to comment
Share on other sites

Dundurs

vienkaarshino shiim triis lietaam domaaju izveeleeties racionalako. Tas arii viss.

Link to comment
Share on other sites

vo- es ari apsveru iespeju par to asus 535!

vinju majas lapa redzeju kaut kadu p 737 - tam esot 3 g.

Vismaz man to 3 g nevajag.

Link to comment
Share on other sites

Dundurs

nu nez man jau nevajag plaukstdatoru ar telefonu. man jau telefons ir.

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

Tas asus maksaa arii nedaduz daargaak.

Uz taa asusa gribeedams nepalaidiisi taadas speeles kaa uz PSP.. un nekaadi 500Mhz tevi tur neglaabs.

PSP ir viens liels truukums.. bacha.. ja nemaldos tur 3h geimoshanas, kas reaali nav nekas.

Mosh siikajam der braucot uz skolu pa celjam nosist laiku.. a ja ir garaaki braucieni tolka nekaada.

Link to comment
Share on other sites

asus + ir Gps - var tomtomu dzenat :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

GPS ir specifiska fignja peec kuras reaala nepiecieshamiiba rodas reti.

Enivei bacha neko ilgi nenoturees, ja visu laiku luureesi kur tad atrodies.

Tizls, mazs ekraans.

Vopshkjem.. tolka nekaada no taa verkja.

Zemee nomesti 450Ls

Link to comment
Share on other sites

letaikais ko redzeju bija jau 365

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

Tas neko dizhi nemaina.

Ahh.. jaa.. ja reiz peerk taada tipa verkji tad jau labaak ar qwerty tipa klavieri..

Link to comment
Share on other sites

Dundurs

Tādēļ nomierinies, dziļi ieelpo, aizej pie mammas, iedod viņai 50% šīs naudas un pasaki Paldies mammu, ka esi mani audzinājusi visus šos gadus.

 

Kas tu traks :shock: Es tak visu vasaru netaisos stradat lai muterei atdotu 50%.

Link to comment
Share on other sites

savā ziņā Arčam taisnība....tā jau ir - kā lieks piķis kabātā - tas tiek izgrūsts visādos gadžetos, kuri reāli nav nepieciešami : (

tā viņš ir...

Link to comment
Share on other sites

nu pārdošana vairums gadījumos ir ar mīnusu

Link to comment
Share on other sites

marciss

nu nez, es njemtu psp. Pasham bija kaadus 10 meeneshus. salikt iekshaa var ljoti daudz ko. skanja klausoties mp3 komplektaa ar labaam in-ear ausiim bija vairaak kaa apmierinosha. skiet labaaka par tagadeejo ipod nano. uz ipoda filmas luureet? acis izmezhgjiisi! kad bija kaads garaaks brauciens tad tiiri labi uz psp noskatiities kaadu filmu. filma prieksh psp aiznjem videji 350Mb. 4gb karti un aidaaa!

vai taa buutu lieki nosviesta nauda? diez vai, jo cik te paskatiijos iipashi cenaas vinji nav kritushies, arii es savu kad nopirku, paspeeleejos peec 10meen paardevu par ~20ls daargaak. runaajot par izmeeriem, jaa ir paliels, bet tas traucee tikai saakumaa, veelaak jau pierod.

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

Kas tu traks :shock: Es tak visu vasaru netaisos stradat lai muterei atdotu 50%.

 

A muterei redz ir jaastraadaa lai taadu liekeedi kaa tu uztureetu.

Link to comment
Share on other sites

Dundurs

nu, bet es arii straadaaju, turklaat muteriites darbaa. Vinai ir jamaksaa man par to ka palidzu pelniit naudu vinjai.

Link to comment
Share on other sites

bobiksons

viss ir atkarīgs no vajadzībām..

ja vajag spēles - psp

ja vajag universālu gps/telefonu/mp3/video - p535, hp

ja vajag telefonu/mp3 - kādu SE Wxxx

 

bet manuprāt tādas fīcās kā kamera+video+spēles nav tā vērtas lai veselu vasaru rūkātu. Labāk kaut kur aizbraukt vai augļus nopirkt.

Labots - bobiksons
Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

Tu vinjai paliidzi :D

Muah.

Vinji.. tevi, drankji siiko, cik gadus ir uztureejusi?

Pirkusi shitam nepateicigajam lopam saldeejumus un katru gadu jaunas biksinjas.

Vedus meergli uz kiino un dzimshandienas daavinaajusi mashiiniites.

A ko tu.. esi devis pretii?

Domaa, ka tas ka tu esi ir baigaa balva pa visaam taam puuleem?

Viss kas tev ir.. tas viss ir vecaaku nopelniits un tu te zhmiedzies dazhu latu deelj.

Kauns.

Man ir zheel tavu maati, ka vinjai ir taads deels.

Link to comment
Share on other sites

Dundurs

Es jau vinjai pagajushogad katru meenesi devu vinjai naudu. Nu, cik tad var.

Link to comment
Share on other sites

Veli, varētu padomāt, ka Dundurs ģimenē ieklīda no kautkāda bomžatņika. Vecāki paši taisīja, paši lai tagad uztur (līdz zināmai robežai, protams) :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Dundurs

Pareizi jetij. Driiz man buus 18, tad jau pats sevi sakshu uztureet. Protams cik vareeshu atljauties.

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

Devi naudu.. malacis.

Un tagad pareikjinaasim cik var(vajag) :)

 

Cik maksaa dziivoklja iire. Komunaalie.

Cik tev aiziet maaciibu procesa nodroshinaashanai un izklaideem.

Visaadi siikumi.. alja dreebes, apavi utml.,

Ikdienas bariibas vielu uznjemshana.

 

Ja pienjemam, ka dziivoklis ir neliels un iire ir 150Ls

Tad buutu sapraatiigi pienjemt, ka tu maksaa 1/3 iires.

Eedamais.. mm meenesii mazaak pa 100Ls tak nu nenoeed?

3x meenesii aiziet uz diseni paleekat pie modernaas desas un iestrebt alinju.. 50Ls

Nu un veel ir jaatliek naudinja lai ik pa laikam vareetu nopirkt kaadu stiliigu lupatu vai kuul krosenes. Uz to gadaa vareetu aiziet ~ 150-200Ls tb katru meenesi atliekam 20Ls lielaakiem pirkumiem.

Taatad.. lai tu neparaziteetu tev katru meenesi vecaakiem buutu jaadod 50+100+50+20=220Ls

 

Taatad.. atbilde uz Tavu jautaajumu "Cik var?" ir ~220Ls

Link to comment
Share on other sites

ja pareizi saprotu, tad cilvēks ir vienu no pirmajām naudām sev nopelnījis! njā, atceros, kad pats sāku pirms daudziem gadiem... ko tik negribējās. tad gan visādas smalkas lietas kā iPod un PSP nebija. laikam pat CD rakstītāji nebija. ko izdarīju ar 1. algu neatceros, bet par kaut kādu 2. vai 3. nopirku video karti ar 4mb, lai var pirmo makreju dragāt. tātad laikam pats arī spēlītēs ieguldīju :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Guest Ieviņš
Pareizi jetij. Driiz man buus 18, tad jau pats sevi sakshu uztureet. Protams cik vareeshu atljauties.

ik pa mēnesim izšķiežot savu algu 150-300 ls vērtos mēslos tu NEKAD neko nespēsi uzturēt...

Link to comment
Share on other sites

Dundurs
(labots)

Bet vai tad juus savu pirmo algu nevelejaties arii izteret dazados kramos. Es labaak nopeerku tgd. Kamer dzivoju ar vecakiem , nevis pectam, kad dzivoshu viens, vai ar kaadu draudzeni. Iedomajaties dzivoju es ar draudzeni, un visu nopelniito naudu lai aizvestu vinji uz kino vai tml. iztereju PC, vai PSP. Tas tak buutu tizli.

 

Labi panesas baigais offtopic. Tomeer kads pa temu ludzu izsakaas.

Labots - Dundurs
Link to comment
Share on other sites

ja tev ir bez desmit minūtēm 18 gadi, tad jau vajadzētu saprast, ka krānu staipa ar biš citas pakāpes gadžetiem. sāc krāt $ tiesību kārtošanai. cik dzirdēju tad izmaksas ir krimināli kāpušas: teorija ap 75Ls+ ārstu komisija 15Ls+ figļi migļi pie līguma slēgšanas ar autoskolu+ instruktors ar auto ap 15Ls par 1h30min (15Ls X 10 reizes minimāli, bet nevienu nelaižot cauri bez 15 reizēm!!!).

 

ziemā slēpo vai snowo? domāju, ka vecāki tev piemetīs braucienam uz normāliem kalniem. sakrāj tam!

 

P.S. sāksi strādāt 8 st. dienā 11 mēnešus gadā sapratīsi, ka vislabākais ir laba atpūta ar draugiem vai vecākiem!

 

un pirms kaut ko elektronisku pērc atceries, ka tas tev kalpos labi ja 2-3 gadus.

Link to comment
Share on other sites

Guest Abuser

Jā, ar laiku strādājot pilnas darbadiens, sāc novērtēt, labu 3 dienu atpūtu -> geiming pārtiju ar labiem draugiem :):D

Link to comment
Share on other sites

Guest Ieviņš

kliks:

1) likumā minimālais ir 14 reizes braukšana

2) tādas cenas ir tikai rīgā (Jelgavā teiksim +/- 10 Ls par 2x45 min vismaz nesen bija, cik tauta stāstīja)

3) izmaksas kāpj visam :) galvenais neiekrist uz neīsto autoskolu, kas piedāvā baisās atlaides

 

ideja par ceļojumi ir vislabākā

par 200 ls var aizbraukt gana tālu arī divatā ar draudzeni

da kaut vai uz poliju :) nometnes, sāls alas, whatever... :>

Link to comment
Share on other sites

ja tev ir bez desmit minūtēm 18 gadi, tad jau vajadzētu saprast, ka krānu staipa ar biš citas pakāpes gadžetiem. sāc krāt $ tiesību kārtošanai. cik dzirdēju tad izmaksas ir krimināli kāpušas: teorija ap 75Ls+ ārstu komisija 15Ls+ figļi migļi pie līguma slēgšanas ar autoskolu+ instruktors ar auto ap 15Ls par 1h30min (15Ls X 10 reizes minimāli, bet nevienu nelaižot cauri bez 15 reizēm!!!).

Nedaudz offtopiks, taču varu pačukstēt, ka Madonā cenas ir "nedaudz" lētākas. Teorija 35Ls, ārstu komisija ~15-20Ls, pirmā palīdzība 15Ls un tad braukšana 5Ls/h. Un ne obligāti 15 reizes- atkarīgs no braukšanas. (imho valsts normatīvos minimums bija 14h, bet nu pie mums Madonā tas ir stipri nosacīti).

 

Un vispār, šajā laikā pat varētu sākt domāt par mašīnas iegādi (protams, ja spēsi pēc tam skolas laikā mašīnu uzturēt).

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

Hell666_

 

Sava taisniiba ir par autinju :)

Pabeidzu pirmo kursu, kura beigu dalju nobraukaaju ar mashiinu uz skolu. Vismaz jutos kaa baltais cilveeks. Mashiinaa gan izgaaja nedaudz vairaak par 200ls, bet sakraajaas. Un pirmo jau nevajg nekaadu tur uuberkuulo, paars tuukstoshu, mashiinu... Brukaaju, shur tur shameejaa iegrab, bet nav jau tik traki :mrgreen:

Taakaa pieliec 4turto variantu - auto :) (protams vispirms tiesiibas)

Link to comment
Share on other sites

Dundurs

Dzeki neuztraucas, man nauda paliks paari tiesiibaam arii. Taas domaaju shogad nokaartot

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Nesaprotu 2 lietas:

1. Kāpēc vispār kaut ko jāpērk, ja nezini, ko pats gribi?

2. Kāpēc esi iedomājies, ka kāds cits to zinās labāk?

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Aha. Lai pēc tam, kad rotaļlieta būs apnikusi, varētu teikt: "Šito man riebīgie būtisti ieteica!" :mrgreen:

Iesaku izdomāt pašam. Pats taču lietosi. Vai tomēr mums atdosi?

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...