Jump to content

VIASAT ,uzstādīšana?


mixxx2005
 Share

Recommended Posts

es jau to pus dienu daru un nekā.. labi provēšu rīt kad gaišs būs! Tv5 ir visspēcīgākais signāls?

Link to comment
Share on other sites

TV5 ir bezmaksas kanaals un uzreiz saaks straadaat, kad traapiisi. Signaals ar labaaks. Hmm, vai tad nav pa labi jaagriezh no Astras? Siriusam skjiet ir baigi shaura josla, kuraa raida. Arii LV bija probleemas traapiit. UK vispaar paaris dienas dejoju apkaart, pat to sateliitu mekleetaaju nopirku, tomeer beigaas kaut kaa izdevaas.

Tur vajag pacietiibu, jo sjiivis ir jaagroza LJOTI LEENU, pa milimetriem.Astra Hotbirds ir diezgan speeciigi, tos ir viegli uztvert parasti.

Dexs, nav tik traki, esmu reguleejis ar Thomsonu, izdevaas. Nu ja nav kanaalu saraksts, tad gan sameeraa bezceriigi, tur jaapiekriit.

Link to comment
Share on other sites

pamēģini pameklēt izmantojot tv5 frekvenci.

11843 H 27500-3/4

ja esi noķēris astru 19 tad stāvot šķīvim aizmugurē griez pa kreisi un tev vajadzētu noķert siriusu.

 

 

tiešām pa kreisi????? visu laiku cenšos pa labi griezt :wacko2:

Link to comment
Share on other sites

runājot par to galvu,paņem mazliet iešķiebt uz iekšpusi,bet ne daudz,mazliet lai izskatās ieslīpi(tas bieži vien pacel signāla līmeni,bet,ja vispār nerāda nekādu signāla %,tad jāmēģina grozīt pats šķīvis, utt

Link to comment
Share on other sites

tiešām pa kreisi????? visu laiku cenšos pa labi griezt :wacko2:

Var, protams, griezt pa kreisi, tikai tad vajag pagriezt uz aptuveni 345 grādiem :on_the_quiet2:, vienkāršāk tomēr pagriezt antenu uz 15 grādiem pa labi un noķersi Siriusu.

Dažas reizes mēģināju noķert Siriusu ar Viasat Thomson uztvērēju - tas nav neiespējams.

Varbūt tāda bilde var palīdzēt noorientēties kur kādi sputņiki "karājās". Šo es priekš Rīgas zīmēju.

post-78751-125693261244_thumb.jpg

Labots - RimaNTSS
Link to comment
Share on other sites

Aigarsclp

RimaNTSS manuprāt mēs ar tevi jaucam to kā mēs stāvam attiecībā pret šķīvi kad griežam antenu, tādēļ tev liekas ka jāgriež pa labi, bet man pa kreisi. Ceru ka saprati manu domu..

Link to comment
Share on other sites

Cilvēks pirmo reizi mēģina uzstādīt antenu, bet mēs te viņam palabi-pakreisi :whistle3:. Panākums jau ir tas, ka ir noķēris Astru. Tātad, lai nebūtu domstarpību uz kurieni griezt antenu no jau noķertās Astras: Nostājies aiz antenas un pagriez to pa labi uz apt. 15 gradiem un nedaudz (uz kādiem 3 grādiem) nolaid uz leju. Mēģini lēnām kustināt uz visām pusēm un gan jau dabūsi to signālu. Pirmā reize tā grūtākā.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

HELP!!! tuauta.. kā pareizi konfigurēt Thomson dekoderi, ja ir trīs galvas? visam vajadzētu būt uz pavadoņiem bet neko neatrod! konfigurācija patreiz ir uz vienu galvu un kādreiz atradās dekoders citā rajonā....

 

saprotu ka jāizvēlas tas Disq un ko tālāk?

 

Paldies jau iepriekš ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
gulbis1985

Sveiki, man kaa jau ne pirmajam lieta tada ka iegaadaajos Viasat komplektu un tagad pats atrodos zviedrijaa un censsos nu vinnu uzlikt, tik nu grozu kaa gribu peec kompasa ar centos, kaa arii pec SatLex Digital programas ko atradu lasot sso forumu, un arii vadu paarbaudiju vairaakas reizes pat ar testeri izpiikstinaju un sameeriju, vads ok, un uz galvu padodas 13.6V, itkaa ta ka jaabuut, bet nu grozu jau triis dienas bet nekaadus procentu neesmu dabujis tam signaalam. Kad reguleeju peec kompasa pamaniju ka laikam ssamais melo jo nu pec saules sanaak taa kaa bik nepreciizi, bet nu izproveju arii uz to pusi, k-kaadiem procentiem tak japaraadas, vismaz k-kam mazliet ja k-kur tuvaak tam Sirius sateliitam traapa??? Proveeju arii mekleet Astru un Hotbird, tos mekleeju peec SatLex programas bet ar nekaa. Tai dekoder kastei virsuu rakstiits PACE, ta kaa si man pirmaa reize kad saskaros ar ssadu chakaru, tad n ceru uz juusu padomu, kur vareetu buut vaina un ko dariit? K-kaa negribas tagad zviedrijaa mekleet kaadu kas veel to visu saregulees utt, un te jau nu tas leeti ar nebuus, taa kaa ceru uz juusu atbildeem!

Link to comment
Share on other sites

RimaNTSS

Pamēģini atrast savu vietu šeit http://www.dishpointer.com/ , kur arī atradīsi virzienu uz vajadzīgo satelītu. Tālāk, savieno galviņu pa taisno ar dekoderi un mēģini maigi grozot antenu pa-kreisi, pa-labi un tad nedaudz pamainīt vertikālo leņķi, tad atkal pa-kreisi, pa-labi un tā turpini kamēr nenoķersi da jebkādu signālu. Ķer signālu uz FTA kanāla, uz Siriusa tas ir TV5. Iespējams, ka trīs dienas ir nedaudz par maz, vēl tev karstas brīvdienas priekšā :spiteful:

Link to comment
Share on other sites

Pamēģini uzlikt LNB skaits 4, un pamaini LNB indeksus. (Uzliec visiem SIRIUS). Tad ej uz Programmu instalēšanu un mainot šos indeksus no 1-4 skaties vienā no jābūt "Signāla Kvalitāte 100%" Parasti vismaz man tikai Signāls ir uz 3 LNB indeksa. Parasti uz 1, 2, 4 signāla līmenis ir 0% vai 40%. Uz pirmā parasti šīm kastēm jāliek Astra, bet pamēģini sākumā uz visiem indeksiem uzlikt SIRIUS. P.S tajā galā grādi ir savādāki??? Itkā SIRIUS ir 4.8*E

 

Edit: Ja gribi visu punkts punktā tad PM

Labots - *M3
Link to comment
Share on other sites

gulbis1985

Pamēģini atrast savu vietu šeit http://www.dishpointer.com/ , kur arī atradīsi virzienu uz vajadzīgo satelītu. Tālāk, savieno galviņu pa taisno ar dekoderi un mēģini maigi grozot antenu pa-kreisi, pa-labi un tad nedaudz pamainīt vertikālo leņķi, tad atkal pa-kreisi, pa-labi un tā turpini kamēr nenoķersi da jebkādu signālu. Ķer signālu uz FTA kanāla, uz Siriusa tas ir TV5. Iespējams, ka trīs dienas ir nedaudz par maz, vēl tev karstas brīvdienas priekšā spiteful.gif

 

 

Hmm, kaa tas ir pa taisno, man jau itkaa galvinaas vads iet pa taisno tajaa dekoderaa jeb kaa vinu tur iisti sauc, jeb man galvina janonnem no skivja un galvina vien jaagroza??? Un kaa taj kastei var dabuut FTA signaalu, man ta kaste piedaava tikai uzveeleeties tos sateliitus un noraadiit cik tas galvinas utt, bet reguleet frekvences vai ari kanaalus, jeb varbuut tas jaadara kaa savaadak, ko es veel nezinu? Njaa man jau peedeejas dienas miegs moca, katru vakaru peec darba k-kaa ievelkas taa reguleesana :D Ehh un ja vel visas briivdienas :)

 

Pamēģini uzlikt LNB skaits 4, un pamaini LNB indeksus. (Uzliec visiem SIRIUS). Tad ej uz Programmu instalēšanu un mainot šos indeksus no 1-4 skaties vienā no jābūt "Signāla Kvalitāte 100%" Parasti vismaz man tikai Signāls ir uz 3 LNB indeksa. Parasti uz 1, 2, 4 signāla līmenis ir 0% vai 40%. Uz pirmā parasti šīm kastēm jāliek Astra, bet pamēģini sākumā uz visiem indeksiem uzlikt SIRIUS. P.S tajā galā grādi ir savādāki??? Itkā SIRIUS ir 4.8*E

 

Edit: Ja gribi visu punkts punktā tad PM

 

 

Ok proveesu, un zinoosu par rezultaatiem, nu pec SatLexDigital arii ir 4.8 graadi, un kad zvaniju uz Viasat prasiit kur probleema tad ssamie teica ka itkaa arii tie 4.8 bet varbuut bajagot sskkiivi lielaaku jo man tjipa standarta, bet cik goglee atradu tad der arii ssis jo signala stiprums esot vienaads ar Latviju

Link to comment
Share on other sites

RimaNTSS

Pa taisno, tas arī nozīmē, ka vads no galviņas iet uzreiz uz dekoderi (uztvērēju, ko tev VIASAT iedeva), bez jebkādiem DiseQc. Galviņa no šķīvja nav jāņem nost.

FTA nozīmē Frea To Air kanāls un tieši TV5 no Latvijas kanāliem nāk FTA (pēc tā var vienmēr noķert signālu un bilde arī rādīs, neatkarīgi no tā vai tava VIASAT karte ir aktivizēta vai nav). Starp citu Siriuss jaunais nosaukums ir Astra4A, bet tas lietas būtību nemaina. Tev ir jāmēģina noķert tieši TV5 (iestādījumus paskaties http://www.lyngsat.com/astra4a.html).

Un Zviedrijā 4,8*E ir atrodams azimutā 195* (ņem vērā, ka Dienvidi ir uz 180*) un virs horizonta 21,5*

Labots - RimaNTSS
Link to comment
Share on other sites

gulbis1985

kaa pareizi reguleet elevation lennkki?vai jaanoliek skkiivis ir taisni un tad jaagreizz 22.3° uz augssu,vai arii jaavadaas peec graadiem,kas uzziimeeti uz skiivja stiprinaajuma?

Link to comment
Share on other sites

RimaNTSS

Drīzāk jāorientējas pēc uz šķīvja uzzīmētiem. Un no kurienes tu ņēmi 22,3*? Kur konkrēti Zviedrijā tu atrodies?Beigās vienalga sanāks meklēt pa-kreisi pa-labi, tad nedaudz uz augšu un atkal pa-kreisi pa-labi utt.

Labots - RimaNTSS
Link to comment
Share on other sites

gulbis1985

izdevaas,uzkkeeru,paldies par paliidziibu,bez jums nebuutu ticis galaa.signaala kvalitaate raada 71% vai tas ir pietiekami,vai vajag veel kko piereguleet,tad ko?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Agris 77

Ar PACE aparātu diez vai izdosies precīzi noregulēt, jo tie kvalitātes vai kādi tur bija tie procenti tiek mērīti papagaiļos, vienkārši sakot, tam līmenim kas parādās nevar ticēt.

Labots - Agris 77
Link to comment
Share on other sites

RimaNTSS

Noķertu tik un tā. Apsveicu! Mēģini pieregulēt antenu pēc signāla maksimuma grozot to uz visām pusēm (maigi), kā arī galviņu iebīdi tuvāk vai tālāk no antenas un pamēģini to grozīt cirkulāri (pulksteņrādītāja virzienā un pretēji). Enjoy VIASAT, kad apniks, sāc domāt par ko papildus. :on_the_quiet2:

Add: Kaut vai, kad esi noķēris signālu, un rāda, tad jau varētu apstāties ar regulējumiem un vienkārši skatīties. Ja nerādīs, tad atgriezties pie regulējumiem.

Labots - RimaNTSS
Link to comment
Share on other sites

Aigarsclp

Kāds signāla līmenis? Kvalitāti vēlams pieregulēt lai nav Ber'u jeb traucējumu.Pašu galviņu arī var pagrozīt...

Link to comment
Share on other sites

gulbis1985

Uzraksti kas Tev parādās MENU, ko Tu esi tur sarakstijis, tur arī varētu būt kļūda. Ar PACE aparātu diez vai izdosies precīzi noregulēt, jo tie kvalitātes vai kādi tur bija tie procenti tiek mērīti papagaiļos, vienkārši sakot, tam līmenim kas parādās nevar ticēt.

 

 

iesleedzot PACE aparaatu vinnss piedaavaa zemi kuraa tu dziivo,un nedarbojas citas atsevisskkkas pogas,ne menju nedz arii citas,ko proveeju,taa nu izveelos,zviedriju,tur arii atrodos,taalaak vinnss man prasa kaada veida galvinna man uzlikta,izveelos universaalo variantu,jo taa bija rakstiits uz galvinnas iepakojuma,taalaak vinns piedaavaa automaatisku vai manuaalu regulaaciju,tad panneemu manuaalo jo tas bija vieniigais kuraa vareeja mainiit LNB indeksus un sateliitus,taa nu izveelos 4 LNB indeksus un visos vinnos izveelos sirius sateliitu,tad nu vinjs man izmet lodzinnu,kuraa ir paraadiits,kurss LNB indeks ir patreiz uzlikts kaa ari varu vinnus tur slegaat,zem vinna naak sateliita nosaukums,taalaak divaas ailiitees tiek noraadiiits signaala stiprums un signaala kvalitaate,ja pannem naakamo soli,tad automaatiski tiek mekleeti kanaali.seezzot noveerojot tagad ka signaala stiprums no 100% nolec uz 60 % atgadaas kaadu vienu reizi piecaas minuutees.bet tad kad eju ar roku pakustinnat skkivi tad gan nekas nemainaas,stiprums stav 100% un kvalitaate 71%,vai tas ir normaali?

Link to comment
Share on other sites

RimaNTSS

jo tas bija vieniigais kuraa vareeja mainiit LNB indeksus un sateliitus,taa nu izveelos 4 LNB indeksus un visos vinnos izveelos sirius sateliitu,

Beidz blēņoties un neizvēlies 4 LNB iespēju! Tev taču ir pievienota tikai viena LNB! Tātad jābūt izvēlei Single LNB! TAd arī palaid skanēšanu.
Link to comment
Share on other sites

Agris 77

Man bija tāds aparāts, kā jau rakstiju tiem procentiem nevar ticēt, galvenais ka esi atradis vajadzīgo pavadoni un rāda, ja nerādīs, šķīvi ar vienu galvu nav nekāda liela gudrība pagrozīt, tikai uzmanīgi lēnām to dari un būs okei.

 

P.S. šobrīd pieraksti MENU iestatijumus un droši vari viņus pamainīt un paskatīties kas notiek, ja kas atgriezies pie pierakstītā, tādā veidā arī sāksi izprast kas ir kas sat.tv :drinks:

Labots - Agris 77
Link to comment
Share on other sites

gulbis1985

pagroziiju galvinnu dabuuju 94% kvalitaati no 71%,neko vairaak grozot un reguleejot nesanaaca iegut,paliku pie ssiem passiem stiprumiem,domaaju ,ka buus ok,liels paldies visiem par paliidziibu,bez jums jau nekaadi nebuutu izdevies.

Link to comment
Share on other sites

RimaNTSS

Pēdējais jautājums: Vai tev bildi uz TV arī rāda? :dance4:

Link to comment
Share on other sites

Viss ir kārtībā, ja signāla stiprums ir 100%.. Tad ņemam Pilnā Skenēšana un izvēlamies SIRIUS. Signāla stiprumam ir jābūt 100%, bet signāla līmenis var būt arī 50,60 un uz augšu. Viss ir kārtībā.. Tagad tikai negrozi šķīvi vai ko citu, ja esi noķēris stiprumu uz 100%.

 

Edit: Tikko pieslēdzu Pace kasti un viss ir tā kā es saku.. Labi, kad paklausīji un uzliki visiem LNB indeksiem SIRIUS, redz esi arī uzķēris..

Labots - *M3
Link to comment
Share on other sites

gulbis1985

kanaalus raada,viss ir kaartiibaa,tikai nez kapeec ja tagad paskatos signaala stiprumu ir 83% un kvalitaate 49% un ja proveeju kko reguleet tad stipraaku neko nedabuunu,un briizzam nokriitas pat uz 0%,tad jaapannem exit un ieiet akal no jauna,tad raada atkal tos passus 83%, bet bilde un skanna visos kanaalos ir normaala,tikai nesaprotu kaapeec peec kanaalu skeneessanas tie procenti nez kaapeec nokritaas,jo pirms tam biju dabujis lloti perfektus procentus,bet nu raada labi un skanna arii laba,nez kaapec manaa starta paketee ir ari kanaali,kas nav iekllauti shajaa paketee :)

 

iegaaju interese peec tagad paskatiities signaala stiprumu un kvalitaates stiprumu,akal ir perfekti,stiprums 100% kvalitaate 94% :D

Link to comment
Share on other sites

RimaNTSS

bet bilde un skanna visos kanaalos ir normaala:D

Nu bet ko tev vēl vajag ja jau bilde ir normāla? Gribi čakarēties ar antenas regulējumiem? Vai no tā, ka nedaudz maini antenas pozīciju mainās arī bildes kvalitāte? Nemainās! Neaiztiec vairāk antenu un vēsi skaties TV. Ja nerādīs bildi, tad atgriezies pie tēmas. :close_tema:
Link to comment
Share on other sites

Nu tad viss ok, ja signāls galīgi zūd pamaini tos pašus indeksus, bet ja lietus laikā gadijumā sāk bilde pazust paregulē galvu, jo ar paša regulāciju bieži tā gadās.

Link to comment
Share on other sites

RimaNTSS

ja signāls galīgi zūd pamaini tos pašus indeksus

Nekādā gadījumā nekādus indeksus nevajag mainīt! Cilvēkam ir tikai viena LNB (pagaidām) un tie indeksi attiecas tikai un vienīgi tādā gadījumā, ja ir vairākas LNB un DiSeQc slēdzis! Gadījumā, ja lietus laikā klučosies bilde tad varēs pievērsties antenas regulēšanai. Bet pagaidām: Не трогай технику, она не подведёт!
Link to comment
Share on other sites

RimaNTSS

Nekas jau slikts nav ja kāds izsaka savu viedokli un jūtas kompetents lai pamācīt citus. Sliktāk ir ja zinoši cilvēli nepalīdz kādam, kam tā palīdzība dotajā brīdī ir nepieciešama. Gan jau padoma ņēmējs būs spējīgs atfiltrēt vajadzīgo informāciju no viņam nederīgas.

Link to comment
Share on other sites

MartiniB

kanaalus raada,viss ir kaartiibaa,tikai nez kapeec ja tagad paskatos signaala stiprumu ir 83% un kvalitaate 49% un ja proveeju kko reguleet tad stipraaku neko

...

iegaaju interese peec tagad paskatiities signaala stiprumu un kvalitaates stiprumu,akal ir perfekti,stiprums 100% kvalitaate 94% :D

 

varbuut uz dazhaadiem kanaaliem skatiijies - stiprums/kvalitaate ir konkreetai frekvencei kuraa naak vairaaki kanaali ne visam pavadonim

apraides paarklaajums dazhaadaam frekvenceem(Transponderiem) ir atshchiriigs,

bet varbuut galva veel nav optimaali iegroziita ap savu asi un Horizontaalaas frekvences kjer labaak kaa Vertikaalaas vai otraadi

Link to comment
Share on other sites

RimaNTSS

MartiniB! Tu gažreiz dzīvo savā pasaulē un pat runā tādā slengā, ka parastie mirstīgie (ieskaitot mani :sarkasms:) ar grūtībām tevi saprot (iespējams es kļūdos par pārijiem). Cilvēkam bija visvienkāršākais jautājums: Ka vispār noķert signālu no SAT? Viņš vēl nezin pārāk daudz par frekvencēm, pārklājumiem un vertikālām un horizontālām pilarizācijām! Iespējams, ka viņam tik dziļas vielas zināšanas nekad nebūs nepieciešamas. Viņš noķēra savu pirmo signālu un tas jau ir baigais panākums (es, iz dzīves, atceros līdzīgu momentu un tas bija forši).

Labots - RimaNTSS
Link to comment
Share on other sites

Atceros,kad pirmo reizi dabūju 36* sputņiku un kad sākot skenēt,sāka atrast tos n-tos kanālus,es no priekiem nezināju kur likties,tāds pirmatnējais prieks,a tagad....nekas sevišķs :D

Labots - base7
Link to comment
Share on other sites

lai vai kā tagad tas viss ir tik vienkārši, es vel atceros, kad bija jaizvelas starp baltajam un melnajam musinam. Tur gan bija prieks, un skatities neko nesaprotamus kanalus, bet no arzemeem. ehh, vaacu laiki..

Link to comment
Share on other sites

Priekš tiem ,kam slinkums pameklēt proga,citādi uzdod bērnišķīgus jautājumus,kurus ar googli var atrast pāris minūtēs.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...