Jump to content

Radio skeneris


dropman
 Share

Recommended Posts

Gribas iegadaties radio skeneri un rodas jautajums vai ir nepiecieshama Trunktracker opcija?

Konkreti metu acis uz http://wiki.radioreference.com/index.php/BC246T

 

Gribas izmantot sho verkji lai klausitos talbrauceju bazaru un mentus (atros, ugunsdzesejus, un citus draugus). Nevaru saprast vai menti izmanto to TRUNK tehnologiju savas racijaas vai nee. (Ideja vinjai tada ka ar katru parraidi mainas radio frekvence tapec vajadzigs specials aparats lai sekotu lidzi sarunai).

Link to comment
Share on other sites

Gribas izmantot sho verkji lai klausitos mentus, atros, ugunsdzesejus, un citus draugus.

 

Izlasi noteikumus.

Link to comment
Share on other sites

HEEELP! Palīdziet atrast ADDREPLY pogu, lai man nav bezjēdzīgi jācitē!

 

gribi teikt ka tas ir aizliegts? Es gan par to neesmu parliecinats... Signaals ir, tatad vinsh ir pieejams, tatad drikst vinju uztvert.

Link to comment
Share on other sites

uztvert jau laikam drīkst, ja tas tiek darīts ar kaut kādu publiski pieejamu ierīci, nedrīkst iejaukties tajās sarunās un tās traucēt..

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

protams, ka tu driiksti sjo signaalu uztvert

ja speesi, mhhhh

Link to comment
Share on other sites

Vai ir kadi viedoklji, komentari par Trunktrack parraideem? Vai taa opcija vajadziga? Vai kads vispar ir meginajis klausities mentu racijas? jau 4 komentari un visi ne pa temai :D

Link to comment
Share on other sites

Lielas jeegas Tev nebuus, jo jamie paariet no analogaa trunka uz digitaalo, pie tam tas ir specifisks tranks, taapeec vareesi klausiities liidziigi kaa GSM joslaa - veseliiga "burbuloshana". :-)

Link to comment
Share on other sites

HEEELP! Palīdziet atrast ADDREPLY pogu, lai man nav bezjēdzīgi jācitē!

 

Un ja man buutu digitalais trunk uztverejs? Tad ari shvaki buus? vienkārši gribas tikt skaidribas kas ir kas un izdomat vai tads verkis butu interesants lietoshanaa. Cena digitalajiem ir augstaka, bet ja varetu bez beedaam klausities visu ko shie runaa, tad jau butu tiri interesanti :D

 

Gribas uzdavinat sev dz.d. kautkadu jaunu gadzhetu tapec ari uzduros shitiem radio skeneriem ;) Pakomentejet vel kads plz

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...