Jump to content

Nokia N95 - apspriežam !


Recommended Posts

Principā, galvenie jautājumi būtu:

 

Vai negļuko, nelūzt

 

Vai nav lēns

 

Kāds ir mēģinājis ielikt 2GB atmiņas karti...nebremzē, kad pilna?

 

Cik liela daļa fīču strādā Latvijā (cik liela daļa - bezjēdzīga)

 

GPS - kādas kartes, ērtums, ielādes ilgums, maksas....

 

Ekrāns...

 

Skaņa, kamera...

 

nu un overall impression...

 

Jau iepriekš liels paldies,

Art20

Link to comment
Share on other sites

Guest Xeroo

Zinu to verki diezgan labi, viss ir OK, kas ir LV nezinu (nav bijusi darīšana LV), bet 2GB tam verķim ir labākais joks kādus var dzirdēt, tas ir SMIEKLĪGi, NOKIA inženieri laikam prātu izdibens pēdējā aprēķinā ielikot tik mazu Memory Card, pie tā apjoma kāds tam paredzēts nu 4GB toč prasās, gaidīšu vai neiznāks jaudīgāks apakštips laukā pēc kādiem 2mēnešiem (to verķi pētu jau pusgadu) iekš black.

Link to comment
Share on other sites

Atveda man šādu telefonu no Anglijas,viss vienkārši super tikai nav latviešu valodas,varbūt kāds varētu pateikt kā varētu piespiest viņu darboties latviski? :oops:

Link to comment
Share on other sites

pagaidi kaadu meenesi liidz telefons kaartiigi ieiet apritee un tad jau Nokia servisa centarm vajadzeetu buut pieejamam kaadam softam, kas ieliktu to latviesu valodu. Iesaku nest uz Trodekss, jo tur ir vissakariigaakie darbinieki, tikai nenes uz Dual, tevi tur iespeejams varetu marineet un pateikt pat ka nav iespeejams to latviesu valodu ielikt. Tas tikai no manas personigaas pieredzes, jo bija gadijums, kad man vajadzeeja manai nokia 3230 pasutit pogas, Duals teica, ka nevar, aizgaaju uz Trodekss un viss nokaartojaas. Ne jau sis ir viens piemeers, ir veel daudzi. Bet tas taa, citaadi jau man te saakas spams :grin:

Link to comment
Share on other sites

tas jau nekas ka Dual un Trodeks ir viens un tas pats DT Mobile... :)

un viņi telefonus nesofto, tādam mērķim ir serviss... viņiem pašiem savs - > Mosers, jebšu TSC Telekomunikāciju Servisa centrs (http://tsc.lv) bet cenas tur labas :) nesen skatijos N73 utt BB5 telefoniem softs ~20Ls :D citam 17 citam 19 bet nu...

zinu, ka var atrast arī lētāk :)

Link to comment
Share on other sites

ozj nemet kreņķi, pagaidi kamēr iznāks jaunāks oficiālais softs un apdeito... reģionālo kodu jau nomainīji tač..

Link to comment
Share on other sites

ozj nemet kreņķi, pagaidi kamēr iznāks jaunāks oficiālais softs un apdeito... reģionālo kodu jau nomainīji tač..

Ir jau ok tino, reāli jaunāks softs ir,bet caur updateru nedod...

Link to comment
Share on other sites

tas jau nekas ka Dual un Trodeks ir viens un tas pats DT Mobile... :)

un viņi telefonus nesofto, tādam mērķim ir serviss... viņiem pašiem savs - > Mosers, jebšu TSC Telekomunikāciju Servisa centrs (http://tsc.lv) bet cenas tur labas :) nesen skatijos N73 utt BB5 telefoniem softs ~20Ls :D citam 17 citam 19 bet nu...

zinu, ka var atrast arī lētāk :)

nu bet protams, centraaltirguu, pie stacijas un tunelii <zdelaju za lat> laik nigeri taisa, vinjiem pat normaala kabelja nav, he hee un ja arii ir, tad smadzenu nepietiek, lai peec shiis darbiibas nesaaktos meemaakie gljuki, respect TSC :)

Link to comment
Share on other sites

nu bet protams, centraaltirguu, pie stacijas un tunelii <zdelaju za lat> laik nigeri taisa, vinjiem pat normaala kabelja nav, he hee un ja arii ir, tad smadzenu nepietiek, lai peec shiis darbiibas nesaaktos meemaakie gljuki, respect TSC :)

tipa nenormāli kabeļi? :wink: labā vai sliktā nozīmē?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Visi n95 iipashnieki.

Vareetu pastaastiit ar kaadaam probleemaam esat saskaarushies lietojot n95?

Vareetu uzskaitiit plusus un miinusus taa tiiri no personiskaa viedoklja.

Link to comment
Share on other sites

man gan ir aizdomas,ka tiem žurnālistiem,viņu aktīvi izmantojot,visu dienu baterija arī neizvilks...

Link to comment
Share on other sites

principā,liela daļa žurnālistu vispār vēl lieto analogos,vai labākajā gadījumā,digitālos diktofonus un galīgi nesūdzas.Tāpat,vairāk jau arī neko nevajag.

Link to comment
Share on other sites

Vispaar esmu tiinis(17) un esmu sapelniijis naudu tai trubai.(lietotai - protams ar garantiju)

Saakumaa bija doma n73 njemt jo taa ir visaatraakaa no visiem symbian telefoniem, bet pastraadaaju veel drusku un konstateeju ka pa 350Ls var nopirkt normaalu telefonu.

Kas man patiik telefonaa.

Dizains, 5mpixeli. liels, liels displejs- tas man ir var teikt primaarais.

 

Man arii neko citu nevajag pirkt un es domaaju ka truba kaadus 3 gadus mieriigi kalpotu

Link to comment
Share on other sites

binladens

Kaimins savai sievai dzimene sito uzdavinaja :D braucam svinet pie reiz dabuju pasvist ar vinu pierubonojot pie PIONEER magja (ka bezvad austina) Iespaidi:

-

Nenormali sarezgits - tas ka uz taustiniem pirmaja skata ir tikai paris pat vienu nospiezot paradas vel 10 lietas ko vari nospiest.

Nesakartots - nospiezot (nu tur ir tada poga kreisaja puse zem ekrana :mrgreen: ) var ieet menu tajastarpa kkada cita veida ari biju ticis ieksa.

Nenormali NEERTS - no taustinu viedokla - izbida ciparnicu a tur salidzinajuma ar ekranu 1:5 izmeri pat man ar maniem mazajiem pirkstiem tos taustinus spaidit BIJA GRUTI)

_

+

Palidziba - nokia ir padomajusi par to ka ta ir naves nesaprasanas masina un visam ir savs HELP tas priece :)

Sadale - viss ir sadalits loti siki kam domats pie kadas grupas u.t.t

ekran izvietojums - nav sablietets ka citos viss sadalits VAIRAKAS dalas var pabidit n stuff

Fast - nebremze neko viss iet ideali atri uz pirma klikska

 

Ja kko vel atceresos pievienosu

 

HEEELP! Palīdziet atrast ADDREPLY pogu, lai man nav bezjēdzīgi jācitē!

 

17 gadi un kalpos 3 gadus Nu nez, nav diezko parocigs tapec ja izkrit rekinies ar NAAVI , ja izbidita tastatura tad garantets [censored] , es ar domaju njemt kko no Nseries bet kko monolitu nevis sitadu monstru

 

Bērniņ, kur tu tik nesmuku vārdiņu iemācījies?

Link to comment
Share on other sites

binladens

 

Tu laikam pirmo reizi saskaaries ar symbian trubu(spriezju peec taa ka tu teici ka tur podzinja speciaala lai ieietu menu)

 

Mazaas pogas mani nebiedee. Pasham ir nokia 6670 ar ljoti mazaam pogaam bet ljoti aatri pieshaavos.

Hmmm... sarezgiits telefons... taadu veel neesmu redzeejis...

Link to comment
Share on other sites

binladens

Nenu itka ar symbian ir bijusas maz darisanas bet gribu vienu bet ne sito sitas ir PARAK parspilets vins var izkrist no rokas kaut tad kad griez nummuru jo ta ciparu vieta ir tik maza ka spiezot ekrana otrs gals karajas pari rokai .

Itka jau ir tas ekrans kka aizsargats bet tomer man kka nevies uzticibu ta plana plastmasa - man k750 vo to es saprotu paris mm normala plastmasa laid pa asdfaltu nekaa :/ a sitam Nu nez

Link to comment
Share on other sites

Nu bija 3 gadus nokia 5100, 2.5 gadus ir/bija 6670, neesmu

Domaaju ka zinu ko man vajag un par attieciigo un naudu un specifikaacijaam vinsh man var kalpot diezgan ilgu laiku.

Neesmu es taads ka ik peec 3 meeneshiem jaunu trubu vajag. (nedomaajiet ka visi jaunieshi ir tizli njergas un memmes deelinji)

 

P.S esmu ljoti saudziigs pret elektoroniku un protams pret tik daargaam lietaam, sanaaks nokrist, nu nekas, taada dziive.

Labots - Blind
Link to comment
Share on other sites

binladens

Atvainojos par rupjibam un paldies ka palabojat :)

To blind - Nu nekas netur vienmer ;/ mans tetis saudzigs lietotajs tikai zvana ar telefonu Vislaik karajas kakla siksnina zem krekla... tikunta pietupties gada kkur aiz galda aizker - tiko bijam laukos parava notruka strikitis - taka nekas nav muzigs :/

Bet ja tomer nemsi LABU VEIKSMI un laimigu muzu telefonam protams :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Ieviņš
Es gribu reaalu cilveeku dazjaadus viedokljus.

drīzāk gan šķiet, ka tev gribās, lai kāds pasaka, ka, jā, šitais rulz!

piekritīšu vien NC

Link to comment
Share on other sites

drīzāk gan šķiet, ka tev gribās, lai kāds pasaka, ka, jā, šitais rulz!

piekritīšu vien NC

Vispaar taada doma pat praataa nebija ienaakusi(tas tieshaam buutu pokemoniski un tizli, nav jau te nekaads mazi beernu forums, kaut kad peedeejaa laikaa "taadi pretiigi gudrinieki" saradushies ka forumu apmekleeju 10x mazaak kaa agraak), bet vairaak es gribu dzirdeet miinusus ar kuriem tieshaam buutu jaareejkjinaas..

 

 

Paldies NC un binladens par atsauciibu

Labots - Blind
Link to comment
Share on other sites

-cHiko-

Lasiju so postu jo pasam ir Nokia N95 ! Un kad izlasiju NC postu tad padomaju - kadi gan degenrati ir musu zemee ! Pasam nekad nav un nebus nedz naudas nedz saprasanas ka nopelnit naudu bet tikai sedet zem sefa un klausities vina noradijumus - ta jau ir diegnoze skaidra ! Normals ierindas cilveks kurs teicami dara savu darbu un neskatas uz labam lietam jo ir aizmirisis ka kadreiz pie tadam pats varetu tikt ! Tas vienkarsi ir nozelojami kas notiek , nevis padomus iedot tie kas var bet nolikt gar zemi , uzbraukt un vel par mulki pataisit ! Slikti paliek no sitadiem niecigiem cilvekiem . Varat banu likt , man vienalga ..... Bet es neklausisos sadu cilveku nozakajosos tekstus ka NormalsCilveks ! No sis personas to vien esmu redzjis ka - nomelnosanu un nozakasanu , laikam jau esi Dievs ka vari atlauties visus te baigi aplikt .... ! man ir 22 un es pelnu 100% vairak par tevi NC lai varetu atlauties to ko velos , un lai saviem tuvajiem svetkos varu uzdavinat to ko vini velas nevis ko varu atlauties . Nozelojams cilveks Tu esi . Viss , tagad varat rikoties lielie tiesnesi un taisnibas cinitaji ! Smiekli naak par sadiem cilvekiem . Lai jums laba diena ....

Link to comment
Share on other sites

brigadiers

ja jau tev viss tik labi ko tu te naac un raudi? kas ta tur buus ko atljauties no telefona. katrs taadu var nopirkt, ja grib. nav jau maaja.

Link to comment
Share on other sites

Juu_Tuu

Lasiju so postu jo pasam ir Nokia N95 ! Un kad izlasiju NC postu tad padomaju - kadi gan degenrati ir musu zemee ! Pasam nekad nav un nebus nedz naudas nedz saprasanas ka nopelnit naudu bet tikai sedet zem sefa un klausities vina noradijumus - ta jau ir diegnoze skaidra ! Normals ierindas cilveks kurs teicami dara savu darbu un neskatas uz labam lietam jo ir aizmirisis ka kadreiz pie tadam pats varetu tikt ! Tas vienkarsi ir nozelojami kas notiek , nevis padomus iedot tie kas var bet nolikt gar zemi , uzbraukt un vel par mulki pataisit ! Slikti paliek no sitadiem niecigiem cilvekiem . Varat banu likt , man vienalga ..... Bet es neklausisos sadu cilveku nozakajosos tekstus ka NormalsCilveks ! No sis personas to vien esmu redzjis ka - nomelnosanu un nozakasanu , laikam jau esi Dievs ka vari atlauties visus te baigi aplikt .... ! man ir 22 un es pelnu 100% vairak par tevi NC lai varetu atlauties to ko velos , un lai saviem tuvajiem svetkos varu uzdavinat to ko vini velas nevis ko varu atlauties . Nozelojams cilveks Tu esi . Viss , tagad varat rikoties lielie tiesnesi un taisnibas cinitaji ! Smiekli naak par sadiem cilvekiem . Lai jums laba diena ....

 

lietoju kopaa 5 telefonus, visi n95. viens maajaas, otrs darbaa, treshais mashiinaa, ceturtais otraa mashiinaa, piekto deelam 5 gadu vecumu sasniedot uzdavinaaju, lai var pazvaniit no beernu daarza. tikai veel nezinu kaadu piesleegumu vinjam njemt.

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

 

P.S. tas klucis pec 2 gadiem maksas letaak par 6310i un vinjam jau sen buus atteikusi straadaat tava 5mp kamera utt.

Labots - Juu_Tuu
Link to comment
Share on other sites

Raimiic

Taa kaa neizlasiiju nevienu normaalu atbildi, tad kaut ko iemetiishu arii pats:

Taa telefonkamera ir tiiri lietojama - kas vinjaa ir iekshaa autors, cik sapratu, zin..

Fotograafijas sanaak labaakas pat kaa vienam otram ziepiitim, tas nu ir fakts.

Interfeiss arii liekas sakariigs un diezgan aatri apguustams.

Ekraans liels un diezgan labi saskataams arii saulee.

Dazhaadas papildu "fiichinjas" tieshaam atvieglo lietoshanu un ir baudaamas.

Kas patiikami - telefongraamata milzu liela, par to varees aizmirst.

Un veel daudz un dazhaadu labu liet.

 

Cik ir naacies spaidiit - neko sliktu nevaru teikt - nu patiikams aparaats.

 

vieniigais miinuss jaanosauc mazais baterijas tureeshanas laiks, ja lieto pie nepilnas slodzes - katru vakaru jaalaadee un pie pilnas pat liidz vakaram nedavelk.. bet ar to jaareekinaas taadiem telefoniem..

 

Ja ir iespeeja pie taada tikt, tad tik uz priekshu, bet - ir viens BET.. no rokas njemot ir ljooooti jaauzmanaas (pat ja ir garantija tas biezhi vien neko nenoziimee), pietiek tam aparaatieam vienreiz pabuut kabataa, kad iipashnieks pa lietu gaajis vai kaa savaadaak tikt mitrumaa un skaiti, ka ar elektroniku jau ir cauri - kaarsies, baterija peec pirmajaam 15 sarunas sekundeem atteiks utt.. un tur neviena garantija nepaliidzees, taa pat varbuut ir mests un kaut kur ir "aukstais lodeejums", tipa pie pirkshanas straadaas, a veelaak atklaasi ka chakareejas kaut kas - buusi dzilji viilies vienvaardsakot..

 

Taadas lietas jau nu buutu jaacenjsas iegaadaaties jaunas.. cik nav paziistamo itaa "pa leeto" vispaar bez trubas un naudas palikushi.. Esi veeriigs ;)

Link to comment
Share on other sites

Nu esmu dabūjis spaidīt šito brīnumu apmēram 3 stundas (varbūt vairāk). Vispār ir lielisks (2. smārtsar kuru esmu ķibinājis)! Gribēji mīnusus, tad lūdzu: ja uzliec mūziku (jauniešiem aktuāli), tad sāks bremzēt, kamera arī būs jāgaida ilgi (nu lēna) un galvenais ir tas, ka tāda truba ļoti ātri izrij akūzi! Iesaku neņemt, ja ir saistīts ar darbu, runāšanu!

Link to comment
Share on other sites

varbūt kādam vajag N95- viss strādājošs izņemot ārējais displejs, kurš cieta sadursmē ar galdu. atdotu par lētām naudiņām... cenu piedāvājumus uz PZ 8-)

Link to comment
Share on other sites

Ārējais displejs :lol: Cik tad viņam to displeju ir?!

Labots - Nexus_
Link to comment
Share on other sites

binladens

dzives piemes.... saplisa displejs sadursme pret galdu .... mans mesls (nu jau izskatas ka mesls) lecot ar riteni izkrita uz asfalta -sturis palika taisns un ekrans nobruzajas UN TAS ARI VISS dzivo talak doma nopulet ekranu un dzive talak a sitam.... nokrit atsitas un PZ... :/ taksto nu nez es tadu nenemsu :D

Link to comment
Share on other sites

nopirku

 

ir ok tikai normaali mp3 playeris neatpaziist, vinsh grib lai konverteeju uz kaut kaadu debiilu formaatu

 

vispaar patiik aparaats

 

(Blind)

Labots - k8ns
Link to comment
Share on other sites

Guest Logins_lv

mjaa i manam vienam draugam tas telefons.

taaa jau peec skata baigi labais

kamera feini stradaa kustigaa leeca utt

mp3 player - teica ka baterija turoties ilgi vismaz kaadas 2 nedeeljas gaaja baterija labi tagad saak chakareeties it kaa

telefons jaudiigs - speeles utt

iespeejas i vairaak neka mati vinjam uz galvas :)

 

bet nez es gan neziedotu 500 ls telefonam vieniigi tad ja naudu atrastu uz zemes ejot majaas! :))

Link to comment
Share on other sites

koleegjis par to telefoonu zheeloojaas ka prikolojoties ar gps ljoti aatri tukshjas baterija, citu neko iipashi nepuksteeja par to telefonu!

Link to comment
Share on other sites

KLucis N95 = Samsung U600 + ar meln meln izolācijas lentu pietīts aizmugurē Sony DSC-T100 =)

Link to comment
Share on other sites

tad jau labaak pirkt kaadu PDA ar GSM funkciju (HTC piemeeram), daudz vairaak iespeeju, lils ekraans, vareesi bez probleemaam kaa pleijeri izmantot, filmas skatiities un internetaa seedeet. a tas iebuuveetais gps ir galiigi garaam, jo piemeeram TOMTOM neatbalsta telefonos iebuuvetos, vinjam vajag aareejo gps, a taa karte kas naak komplektaa tikai paraada tavu atrashanaas vietu bet ja vajag marshrutu sastaadiit tad jaamaksaa naudinja uz laika periodu un par konkreetu regjionu...

 

un tiinim jau vispaar nav vajadziigs taads telefons, tikai ziimeeshanaas deelj, un gan jau arii rukaajis paaris meeneshu lai to naudu sapelniitu un tagad visu iegruustu trubaa :D ir labaaki veidi kaa naudu ieguldiit :)

Link to comment
Share on other sites

  • Ronalds unpinned this tēmaa

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...