Jump to content

TV priekš automašīnas


Mezavecis
 Share

Recommended Posts

Te man fāters ir smagās mašīnas šoferis un bieži sanāk stāvēt. Tad nu doma ir iegādāties kādu krāsu tv, ko var ielikt mašīnā, visticamāk LCD. Skatījos i-bodēs - piedāvājums ir galīgi pašvaks.

 

Būtu vēlams ne pārāk dārgu. Vēl labāk, ja būtu 24/12V. Ko varat ieteikt?

Link to comment
Share on other sites

Paņem kādu lietotu klēpja datoru ar nosprāgušu aķi. Autiņā tā kā tā strādās no autiņa elektrosistēmas un par orģinālo aķi nospļauties, toties cena būs laba. Pieslēdz ārejo TV USB uztvērēju un GPS uztvērēju. Tad autiņā varēsi skatīties DVD diskus, klausīties mūziku, skatīties TV un būs vēl navigācijas sistēma. Bilde datoram arī ir daudz labāka par LCD televizoru.

Link to comment
Share on other sites

Guest zudushais

Ir zināms cilvēks kurš vieglajos šādus brīnumus veic, smuki iebūvējot skārienjūtīgu monitoru panelī, tas gan nav TV, bet kompis. Par smagajiem gan nezinu.

Link to comment
Share on other sites

Patiesi laba doma varētu būt vecs laptops ar ārējo tjūneri (u.c. pribambasiem, ja gribas). Plus varēs arī filmas no diskiem skatīties. ;)

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Dators gan nederēs, jo tēvam no datoriem zināšanas ir 0, respektīvi nekad nav lietojis.

Link to comment
Share on other sites

Ir tāds linux distro viens, kurš orientēts tieši kā media pleijeris. Tur bija vienkāršas kontroles (principā tādas, lai var ar tālvadības pulti rīkoties), utml. Iemācīties būtu elementāri. Un linux vēl ir tāda iespēja kā piemountot root disku read-only režīmā - kā rezultātā viņš pat gribēdams neko nevarētu sačakarēt. :)

 

Btw - ir arī nopērkami strāvas pārveidotāji 12V->220V, tieši automašīnām, lai laptopus no piepīpējamā darbinātu. Maksāja, ja atmiņa neviļ, ~20Ls.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Nu ja tāds ir, tad tam jābūt maksimāli vienkāršam un vienkāršam, turklāt tomēr primārais ir tv. DVD un citas lietas ir mazsvarīgas.

Link to comment
Share on other sites

Es gan vairs neatceros nosaukumu, bet, ja kāds atceras - pasakiet. Tiesa - es nezinu, cik viegli tam Linuxim būtu ar draiveriem 'n stuff. :(

 

Pievienots: Varbūt GeeXboX ir īstais.

Labots - Vilx-
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Tas Geexbox izskatās cerīgs, tikai jāskatās kā ar savietojamību ar tvkarti un citām iekārtām.

 

EDIT:

 

Te sāku skatīties, cik tas viss maksā un jāsaka, ka tomēr LCD tv tomēr lētāk nopirkt, jo datoram vajag:

1) laptops kāds PIII - ~80-100Ls

2) tvkarte cardbus - 30-40Ls

3) auto barošana - 15-30Ls

 

Tad nu arī pie lētākā varianta sanāk dārgi :???:

Link to comment
Share on other sites

nono

taksh panjem leetako LCT TV + normaalu aara jumta antenu (taa gan uz lati 40 buus)

USJO - seedi pie ludzas robezas un skaties ludas vieteejo TV ar visaam filmaam ....

gribejās jau ko no TV1000!ta nekā? ;-)

Link to comment
Share on other sites

Guest Darko

nono, pabrauc 100 metrus un stellē pa jaunu satelītu? Viltīgi gudri. :>

Link to comment
Share on other sites

raivix2006

man rinda tepat gar maajam iet cik esu ieverojis daudzi lieto tikai portativos datorus....

Link to comment
Share on other sites

Patreiz Latvijā ar analogo TV iekš auto īpaši neieskriesies. Labi, pa Rīgu ar ārējo antenu vēl ir OK, bet pēc tam jau ir auzas.

Jāgaida, kad beidzot valdība sasprings, un izbīdīts digitālo TV, tad varēs priecāties arī autobraucēji.

Tad jau lai labāk ieprēk kādu portatīvo DVD verķi, kas lasa DivX, saraksti tēvam filmas, lai skatās uz robežas.

Link to comment
Share on other sites

Guest galdnieks

Roadstar LCD-7113KL

 

mazinjsh njerga no prikurilkas darbojas saveejaa un exct antena

pasaakumam komplektaa peeda lai var groziit kaa grib

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Es te apspriedos ar tēvu - 7" ekrāns pārāk mikraskopisks.

 

Dīvaini Euroshops raksta, ka tas ir auto tv, bet roadstar saitā specifikācijā minēts, ka tas darbojas no 120-240V. Kam ir taisnība? Un ja tā, tad vēl jāpērk 24V-220V konvertors, kas maksā minimums 30-35Ls. Atkal nav izdevīgi.

 

Vispār kādam ir mašīnā tv?

Link to comment
Share on other sites

Es te apspriedos ar tēvu - 7" ekrāns pārāk mikraskopisks.

 

Dīvaini Euroshops raksta, ka tas ir auto tv, bet roadstar saitā specifikācijā minēts, ka tas darbojas no 120-240V. Kam ir taisnība? Un ja tā, tad vēl jāpērk 24V-220V konvertors, kas maksā minimums 30-35Ls. Atkal nav izdevīgi.

 

Vispār kādam ir mašīnā tv?

Nu 7" protams ir pamaz, bet patreiz neko neviens lielāku tev nepiedāvās.

Nu vari vēl uzmest aci šim http://www.televizors.lv/veikals/lv/?s=114...=1553&ln=lv

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Arnx, acis jau esmu paspējis izbolīt uz šo skatīdamies. Man jau pietiktos, kā nekā man redze kā ērglim, bet nu tēvs nav mierā.

 

Pašlaik domāju kādu alternatīvu variantu. Ir viens variants - TV Box + 15" LCD monitors, bet nu viss atdurās pie tā ka vaig pirkt jebkurā gadījumā 24-220V pārveidotāju.

Link to comment
Share on other sites

Da nafig Tev vajag to pārveidotāju? Autiņā jau parasti ir gan 12V gan 24V. No 24V laptopu var darbināt bez liekiem sarežģījumiem. Ja bilde par mazu, tad ņem LCD TV ar 12V barošanu un 220V adapteri. Vajag tikai adaptera vietā padot 12V no autiņa elektrosistēmas un viss OK. Vakar tādu TV redzēju vienā kantorī uz Valdemāra ielas, kurš tirgojās ar visādiem nelikvīdu televizoriem un citiem lūžņiem. Man kolēģis jau taisījās to pirkt, bet kā es blakus ieslēdzu teļuku ar kineskopu, tā vēlēšanās tūlīt pārgāja. LCD pagaidām rāda reti slikti. Protams, tas ir mans profesionāls vērtējums un lielāko daļu cilvēkus tāda bildes kvalitāte noteikti apmierinātu.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Laptops atkrīt - pārāk daudz maksās un vajag kaut ko vienkāršāku.

 

Viens pazīstams kādu laiku atpakaļ nopirka lietotu LCD-TV, bet nu arī sanāca 150Ls. Jauni sākās no 170 Ls. Var jau visu ko pirkt - bet naudas ir tik daudz cik ir.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...