Jump to content

GF 2 MX400 overclocking


Guest RoLeRzzz
 Share

Recommended Posts

Es nesen dabūju lietotu GF 5600FX 128MB, tāpēc nolēmu savu GF 2 MX400 tā kārtīgi paspīdzināt ar Vmodu. :evil:

 

Sāku ar gājienu uz latgalītu pēc maiņrezistora, jo visu laiku pārlodēt parastos rezistorus, lai nodrošinātu Voltāžas kāpumu, būtu ļoti neparocīgi. Dabūju krivu laiku maiņrezistoru, kur skaidri var redzēt vijumu.

 

Pielodēju maiņrezistoru un vēl vienu vadiņu pie Vout gala voltāžas noteikšanai. Ieslēdzu Kompi un sāku klokot.

 

Noklusējuma frekvences ir šādas:

Kodols 143Mhz / Ram 166Mhz

 

Ar atvienotu Maiņrezistoru un 1,557V es sasniedzu šādus rezultātus:

Kodols 200Mhz / Ram 180Mhz

 

Ar pievienotu rezistoru ar uzstādītu lielāko pretestību t.i. 1035 omi , Voltāža ir 1,591V. Rezultāti:

Kodols 215 / ram 180

 

Lielākā Voltāža, ko man nervi ļāva laist cauri kodolam bija 1,887V. Rezultāti:

Kodols 240 /ram 180 :)

 

Domāju ka, pa 97Mhz, jeb 60% Uzdzīt kodola ātrumu nav slikts rezultāts Ar stock dzesi un pilnīgu stabilitāti.

Ramu es tālāk nedabūju, jo viņš maita :-( barojas pa taisno no mātesplates un M/B nav džamperi, kas ceļ Voltāžu.

 

Cik tālu vēl es vēl Voltāžu varu dzīt? Un ko man iesākt ar ramu?

 

Bildes būs vēlāk.

Links uz galeriju.

 

UPDATE: Es viņu paspīdzināju vēl vairāk ar 2,105V , bet ar citu dzesi Ieguvu:

kodols 253MHZ / RAM 178Mhz

Labots - RoLeRzzz
Link to comment
Share on other sites

Guest Abuser

tu uzliec kkādu 3dmark2001 un patestē kāda starpiba ar stock variantu, un pēc katra overcloka, jo tukšas frekvences neko daudz neizsaka ..

Link to comment
Share on other sites

Bez kāda taustāma testa, tas tavs darbs ir tikai beztolka krāniņa staipīšna.

Link to comment
Share on other sites

Guest RoLeRzzz

Es uz ātro veicu 2 testus. ar noklusējuma frekvencēm 143MHz/166 un ar max dabūtajām frekvencēm t.i. 253Mhz/179Mhz

 

STOCK

Overklokota

 

kopumā 242 3dmarku palielinājums mani neapmierina.

 

P.S. sorry par īpaši advancēto window desktopu, tikko pārliku os.

Labots - RoLeRzzz
Link to comment
Share on other sites

Guest Abuser

Respektīvi "reālā" jauda palielinājās par ~11% laigan GPU tika OC par ~77% (WOW) visticamāk, ka GPU aprēķinus veic kā prieks, bet maģistrāle nespēj piegādāt infu un VCard rams pa lēnu ( 179mhz ~8% oc tikai) lai fechotu infu..

Verdikts - GPU rulezz, karte sux :)

Link to comment
Share on other sites

Guest RoLeRzzz

Es veicu vēl vienu testu, šoreiz ar tām pašām frekvencēm kā iepriekš, bet noņēmu widows visual efects un izslēdzu nevajadzīgos procesus un ieguvu vēl 44 3dmarkus. LINKS

Laikam jābeidz čakarēties, jo laikam šito videokarti klokot nav lielas jēgas, vienīgi pamēģināšu vēl kkā ramu uzdabūt ātrāku.

 

Bet pieredze, ko ieguvu šito veicot, gan jau kādreiz kkur noderēs, :)

Labots - RoLeRzzz
Link to comment
Share on other sites

Jaa un palaid veel vienu testu pie taam pashaam frekvenceem un bez saviem vizuaalajiem efektiem, palaid otro , tresho,.. reizi un saliidzini rezultaatus ... diezvai dabuusi savus 2357 markus

Link to comment
Share on other sites

Guest RoLeRzzz

Ok, bet kādu citu reizi, jo es jau visu atvienoju un slinkums atkal coolerus mainiit.

 

Un ja kādam interesē es albūmā ieliku bildes, bet kvalitāte viņām ir švaka :(

--==ALBUMS==--

Link to comment
Share on other sites

Klau pastasti ka tu to dari vispar :D es savu veco gf 4 mx400 128mb 64 bit pamocitu ar prieku :) ja vari uztaisi tutu,jeb iedo kur to var paluret ..

Link to comment
Share on other sites

robcixx

skiet ka esi izspiedis no tas kartes cik speeji.. malacs.. vismaz karti pamociji ;)

 

man loti lidziga karte kompi, mosh ar ta parovesu padzenat, kaut ari izskatas ka jegas ne.kaadas

Link to comment
Share on other sites

Guest RoLeRzzz

Klau pastasti ka tu to dari vispar :D es savu veco gf 4 mx400 128mb 64 bit pamocitu ar prieku :) ja vari uztaisi tutu,jeb iedo kur to var paluret ..

Tu laikam domāji Geforce 4 mx440 ja tā tad tev jau būs sarežģītāk, jo lodējumiem būs jābūt smalkākiem un precīzākiem. Bet akal tu vari mainīt savas vid kartes RAM voltāžu. Svešas videokartes man negribās čakarēt, jo bail nodedzināt. Pameklē googlē aprakstus par tavas vidkartes vmod iespējām, ja ko vajag palīdzēt sūti PZ man.

skiet ka esi izspiedis no tas kartes cik speeji.. malacs.. vismaz karti pamociji ;)

man loti lidziga karte kompi, mosh ar ta parovesu padzenat, kaut ari izskatas ka jegas ne.kaadas

Nu nesaki viss ka jēgas nekādas, ļoti iespējams, ka tavai videokartei ir labāka pati plate un tu arī izjutīsi kāpumu, bet ja tā ir tava vienīgā videokarte, tad es tomēr neiesaku viņu modot, jo vari pārcensties un viņu pazaudēt. :(

Link to comment
Share on other sites

Nope gf 4 mx400 :p nesu tik tups lai nezinatu ! ja kas tev kko jautasu !

Labots - Fufy
Link to comment
Share on other sites

Guest Sheesh

Cik es agrāk tādas kartes mociju, GPU virs 250Mhz gāja ar gaisu ar stock Vgpu.

Link to comment
Share on other sites

Guest RoLeRzzz

Cik es agrāk tādas kartes mociju, GPU virs 250Mhz gāja ar gaisu ar stock Vgpu.

nu tad tev bija baigi noveicies, vai arī stock voltāža bija augsta.

Link to comment
Share on other sites

Guest snail

Kapēc visi no banāna arbūzu grib uztaisīt, tā mx440 bija lētais variants, un to pirka pārsvarā ofisa vajadzībām tajā laika

p.s. Tētis nopirka datoru bet man pa īsu

edit: mx400

Labots - snail
Link to comment
Share on other sites

Guest Sheesh

nu tad tev bija baigi noveicies, vai arī stock voltāža bija augsta.

Nevis noveicies, bet tu klokot nemāki. Visas apmēram ~10 GF2 MX400 klokojās virs 250Mhz.

http://www.xtremesystems.org/forums/showth...00+overclocking

Rekur džeks tikai ar uzlabotu dzesi 270Mhz dabuja. Pat Riva TNT man gāja ~180Mhz ar stock redeli, defaultā 115Mhz.

Žēl, ka man nav neviena benčojama AGP sistēma, nopirktu pāris oldskūlus ar ko paspēlēties.

Labots - Sheesh
Link to comment
Share on other sites

Guest Sheesh

Kapēc visi no banāna arbūzu grib uztaisīt, tā mx440 bija lētais variants, un to pirka pārsvarā ofisa vajadzībām tajā laika

p.s. Tētis nopirka datoru bet man pa īsu

edit: mx400

Un tu domā, ka OC ir tadēļ, lai datoru ātrāku padarītu? Maldies, puis. Man ir videokarte par ~250Ls, bet es spēles nespēleju.

Link to comment
Share on other sites

Guest RoLeRzzz

Nevis noveicies, bet tu klokot nemāki. Visas apmēram ~10 GF2 MX400 klokojās virs 250Mhz.

http://www.xtremesystems.org/forums/showth...00+overclocking

Rekur džeks tikai ar uzlabotu dzesi 270Mhz dabuja. Pat Riva TNT man gāja ~180Mhz ar stock redeli, defaultā 115Mhz.

Žēl, ka man nav neviena benčojama AGP sistēma, nopirktu pāris oldskūlus ar ko paspēlēties.

Man mājās arī ir viena mx400 kura ar stock voltāžu iet uz 217Mhz, bet redz tieši šis eksemplārs tik viegli nepadoas un nav ko te d***t ja? Varu derēt ka tu nemaz tādu crapy firmu kā octek neesi dzirdējis.

Link to comment
Share on other sites

voltrix
Un tu domā, ka OC ir tadēļ, lai datoru ātrāku padarītu? Maldies, puis. Man ir videokarte par ~250Ls, bet es spēles nespēleju.

 

Nu kam tad virstaktēšana domāta, Sheesh? Apgaismo mani.

A dažam labam ir videokarte pa 500Ls, un tādi ir 2x krutāki par tevi :mrgreen: krāna staipītājs atradies. :roll:

Link to comment
Share on other sites

voltrix

Bet kā jau teica, tie tīrie cipariņi neko nenozīmē.

Labi es ar tagad varu mierīgi ieiet biosā uzbāzt lielāku fsb un teikt ka man tur baigais oc, bez nekādiem testiem vai tā ka procesors stabili strādā, tie skaitļi nenozīmē neko.

Link to comment
Share on other sites

Guest Sheesh

Man mājās arī ir viena mx400 kura ar stock voltāžu iet uz 217Mhz, bet redz tieši šis eksemplārs tik viegli nepadoas un nav ko te d***t ja? Varu derēt ka tu nemaz tādu crapy firmu kā octek neesi dzirdējis.

Es esmu dzirdējis visas firmas, un ne tikai tās. Man pašam saujiņa ar Octek s370 platēm agrāk mētajās. GPU ražo Nvidia, nevis Octek, tāpēc turi muti. Diez kāpēc man visas kartes ap ~250Mhz gāja. Voltrix, kuram ir 8800Ultra? Neesmu redzējis, ka kādam te būtu.

 

Nu kam tad virstaktēšana domāta, Sheesh? Apgaismo mani.

A dažam labam ir videokarte pa 500Ls, un tādi ir 2x krutāki par tevi :mrgreen: krāna staipītājs atradies. :roll:

Cipariem. Tikai un vienīgi. Tas ir sports.

Es krānu nestaipu, ja gribetu, varētu uz sitiena kādas 10gab 8800Ultras iepirkt, bet redz dzīvē ir arī citas prioritates.

Labots - Sheesh
Link to comment
Share on other sites

Guest snail

Sheesh:

Taj stock dzesej vajadzēs labu ventilāciju pašā keisā vai bez tā keisa vispār, tie ir tikai rekordi no n katrēm uztaisīti(kristāla revīzija vai kā paveiksies ar GPU), pietam tas OC(tieši šaj kartei uz šodienu) nekādu lielo pieaugumu nedos, bet ja gribās "paspīdzināt" karti tad jau var, tā karte ir mazbudžetnieks t.i. bija man 3dfx Voodo 3 2000 karte(veca karte, vecāka par mx 400), tad tas vecais brīnums ātrāk strādāja par to MX 400

Link to comment
Share on other sites

Guest Sheesh

GF2 MX400 TDP ir zem 10w, un viņa nekarst vispār. Vairums nāk ar mazu pasīvo radiatoru.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest Sheesh

O, dabuju vienu GF2 MX400 32MB. Gahaha.

Tikai labākā pašlaik lietojamā kārba ir 400@500Mhz celerons.

Ja rīt atradīšu USB kontrolieri uz PCI, noteikti paklokošu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Sheesh

Ja būs šomēnes laiks, moš paklokošu. Bet metamās kastes ies uz garage sale, nav man laika ap mēsliem tagad ņemties.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...