Jump to content

Kāda traucējumu tehnika tiek izmantota cietumos?


Guest FENIKSS
 Share

Recommended Posts

Sākumā pastāstīšu vienu reālu atgadījumu. Kādā Rīgas cietumā bija nepieciešams veikt ierakstu, izmantojot kasešu magnetafonu. Ierakstam mēģināja izmantot cietuma magnetafonu, taču visi cietumā esošie magnetafoni izrādījās speciāli sabojāti, lai nevarētu veikt ierakstu. Tika atnests magnetafons no ārpasaules. Ir zināms, ka ārpasaulē viņš ideāli strādāja, taču mēģinot veikt ierakstu cietuma telpās, ierakstītajā materiālā nebija iespējams atšķirt cilvēku balsis. Tanī pat laikā audiokasešu atskaņošana strādāja bez problēmām. Vēl cietuma telpās nestrādā mobilie telefoni, bet tas vēl nebūtu tik liels brīnums. Vēl dīvains ir fakts, ka par šādu ierīču esamību nebija informēta cietuma administrācija.

 

Mans jautājums ir tāds: Kādā veidā tiek panākts šāds efekts? Vai tas tiek veikts, izmantojot sevišķi spēcīgu elektromagnētisko lauku? Vai gadījumā šis lauks nav kaitīgs cilvēku veselībai?

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

tiek izmantoti noteiktu frekvencju gjeneratori

jebkursj magneetiskais lauks atstaaj iespaidu uz veseliibu....

Link to comment
Share on other sites

martins256

o tādu varētu skolnieki eksāmenos izmantot, kad jāiet runāt par kādu tēmu...

Link to comment
Share on other sites

Guest FENIKSS

Jā, bet es nespēju iedomāties kādam ir jābūt tam magnētiskajam laukam, lai nestrādātu visparastākā kasešu magnetafona ieraksta funkcija. Pat augstsprieguma līniju tuvumā viņš darbojas, tanī pat laikā zem tām līnijām skaitās ļoti kaitīgi dzīvot. Ar videokameru esmu filmējis pie augstsprieguma transformatoriem, un arī ierakstā nav bijuši būtiski traucējumi.

 

Uzmanību man piesaista fakts, ka par šādām ierīcēm un to darbību nebija informēts pat cietuma priekšnieks, tanī pat laikā cietumā uz laiku strādājošie (konkrētāk skolotājas) saņem papildus piemaksu.

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

teoreetiski var tikt izmantota magnetofona prieksjmagnetizeesjanas straavas frekvence

ar to pietiktu lai padariitu ierakstu neklausaamu....

Link to comment
Share on other sites

martins256

vienreiz panorāmā rādīja kkādu lokatoru Latvijā, tad ik pēc 2 sekundēm kadrs noraustījās un nopīkstēja. Tie nebija spcefekti...

 

man tāds stulbs minējums, bet vai ar white noise nevar arī tieši apkārtējo skaņu klusināt, kas dotu tukšu ierakstu?

Link to comment
Share on other sites

Guest FENIKSS

Priekšmagnetizācijas frekvence bija tā nesējfrekvence, kas tiek izmantota trokšņu mazināšanai (laikam kaut kāds tur Dolby saucās), vai tā ir dzēšanas galviņas elektromagnēta frekvence? Pie tam ne visi magnetafoni dzēšanas galviņā izmanto elektromagnētu, prastāki modeļi lieto patstāvīgo magnētu.

 

Un ar mobilajiem telefoniem? Es saprotu ka tos var neitralizēt, ja mājas sienas ir taisītas kā faradeja būris vai arī ar raidītāju ģenerējot traucējumus mobilo telefonu izmantotajās frekvencēs.

 

P.S. kas ir white noise? nu labi, baltais troksnis, bet kā tas izpaužās?

Labots - FENIKSS
Link to comment
Share on other sites

Guest djlaurix

izrauj teļukam antenu ,bus šsssssss un bilde raustīsies , vot tas ir white noise

Link to comment
Share on other sites

Guest snail

nedaudz off top: Tas white noise ir traucējumi no mūsu kosmosa("sprādziens" no kādas zvaigznes, kura ir izsmēlusi visus savus resursus, katrā gadijumā tā zinātnieki uzskata), to parasti var manīt televīzoros kā "migliņu", rādio kā šņākoņu, tam nekāda sakara ar magnetafoniem nav, nēsmu bijis cietumā bet iespējams mobīlais varētu arī nestrādāt dēļ ekrāna(režģi/armatūra sienās, grīdās, logos, parasto dzīvojamo ēku pagrabos arī šāds efekts)

Link to comment
Share on other sites

Guest FENIKSS

Ok, skaidrs kas ir white noise, tagad runājam tālāk par tām slāpēšanas ierīcēm. Ir vēl kādi varianti?

Link to comment
Share on other sites

Dundurs

Zinat es dziivoju apaksstacijaa. Man no maajas paari celam 50m un saakaas elektrosadale 20/110/330 kW, dahuja transformatori un visaadas citas lietas. Tas noziimee ka es arii dziivoju kaitiigaa videe? Nu augstsprieguma vadi nav paari maajaam, tie ir uztaisiiti apkaart maajaam un pagalmiem. Laikam tapeec ka liels elektromagneetiskais lauks. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest FENIKSS

Tukši salmi tiek kulti, jo runas ir novirzījušās no tēmas par cietumos lietoto slāpēšanas tehniku uz astronomiju un zvaigžņu eksplozijām.

 

Un vispār es gribētu dzirdēt kādu cilvēku, kurš pats ir saskāries ar šo tehniku. Jo lieta ir tāda, ka tie cilvēki kas uzzināja ka viņiem nezinot viņu darba vietā tiek izmantoti tādi iespējams veselībai kaitīgi līdzekļi, domā atteikties mācīt ieslodzītos.

Link to comment
Share on other sites

Lūdzu zinātniski pamatotus pierādījumus apgalvojumam par iespaidu uz veselību.

 

tiek izmantoti noteiktu frekvencju gjeneratori

jebkursj magneetiskais lauks atstaaj iespaidu uz veseliibu....

Link to comment
Share on other sites

eziitiss

Par mobiilajiem telefoniem:

ja kaads ir pabijis vaacijaa vai arii austrijaa uz kaadu kulturaalu pasaakumu operaa, tad pielauju ka nebuusiet ieveerojushi, ka kaadam izraades laikaa zvaniitu mob. telefons. Un tas ir ne jau taadeel ka cilveeki tos izsleedz. Arii zona pazuud. Vaacijaa tautas valodaa tos aparaatinus sauc par "Hendi killer". Ja kaads skataas taadu raidiijumu kaa Gallileo pa Pro7, tad apmeeram pirms gada kaut kur bija tieshi raidiijums par sho teemu. Preciizaak es gan ar neko nevareu pateikt, bet peec izskata vinsh bij tik pat liels kaa parasts 4 AAA tipa bateriju laadeetaajs, un darbojaas kaut kur 40-50m radiusaa.

Link to comment
Share on other sites

Mobilo telefonu slaapeetaajus jau kraamee ( varbuut jau ir visur salikti) visos Latvijas cietumos. Par to pat zinjaas staastiija - taa i ka injas neklausaas.

Pagaazhgad ieksh Ceesis 800 arii kad ieradaas Vaira ar to NATO viceprezidentu laikam, arii Ceesu centraa tikla noslaapeeti praktiski visi radio sakari - tad veel straadaaju ieksh TV un radiomikrofona signaalu pat bij gruuti dabuut sev blakus.. .

Cietumos to dara, lai nebuutu jeega stiept iekshaa mobilos. LIelos pasaakumos, lai nevareetu ko uzspridzinaat ar taalvadiibu... .

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...