Jump to content

Folding@home - Latvia


kpab
 Share

Recommended Posts

janculis

Bāc, vai visa dzīve jāvelta kaut kādu programmu konfigurēšanā??? Es nevaru atļauties sēdēt un bakstīties, lai konfigurētu operatīvās atmiņas noslogotību. Tagad ir 107 MB. Tur jābūt tik pat lielam fanātam kā Jūs. Bet es tāds neesmu. Vēlos palīdzēt, bet čakarēties, lai konfigurētu, konfigurētu un konfigurētu... Nevēlos!

Kā var pieteikties grupai?

Es labrāt kādā grupā pieteiktos, tikai pats nezinu kādā.

Ja var, tad iekļaujiet mani kādā no grupām. Ja ir Valmieras grupa, tad tajā. Man nav būtiski, kurā no grupām!

 

Lietotāja vārds - janculis

Labots - janculis
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Instigater

    3

  • Sherlock

    8

  • Arcane

    4

  • kpab

    43

(labots)
Bāc, vai visa dzīve jāvelta kaut kādu programmu konfigurēšanā??? Es nevaru atļauties sēdēt un bakstīties, lai konfigurētu operatīvās atmiņas noslogotību. Tagad ir 107 MB.

 

Visa dzīve pavisam noteikti nav jāvelta programmu konfigurēšanai, bet vai esi drošs, ka instalējot programmu vadījies pēc šī: FAQ

 

 

 

Kā var pieteikties grupai? Ja var, tad iekļaujiet mani kādā no grupām. Ja ir Valmieras grupa, tad tajā. Man nav būtiski, kurā no grupām! Lietotāja vārds - janculis

 

Šobrīd grupas ir izveidotas pēc sekojošiem parametriem:

- Pilsēta (Valmiera);

- Internet forums/portāls/kopiena/whatever - vari, piemēram, pieteikties boot.lv komandā;

- Skola, kurā mācies/mācījies (un vēlies atbalstīt);

- Augstskola

+ bonusā: vari norādīt personīgo linku uz kādu lapu, ja vēlies

 

 

 

7m-line-thumb.gif

 

Team Latvia ir arī vairāki lietotāji no boot.lv, taču boot.lv subteam nav pieteikušies. Jebkurā gadījumā - katrs aicināts!

Labots - kpab
Link to comment
Share on other sites

Nav jau F@h jānostāda kā baigā misija un pēdējais salmiņš slimnieku glābšanā. Rezultāti, kas tiek iegūti no projekta ir tikai tāds blakus produkts, ko var izmantot zinātne. Galvenais, manuprāt, un iemesls, kāpēc arī es piedalos ir vienkārši azarts. Ir forši, ka tu pakāpies kādas pāris vietas savā reitingā augstāk. Ir forši, ka LV komada saliek kaut kādiem Igauņiem vai Portugāļiem. Un pat ja no tā tev pašam nekāds taustāms labums neatlec.

Es, piemēram, neredzu jēgu datora overclockingam, bet ir tepat papilno cilvēki, kas ieliek tajā daudz laika un līdzekļus (noteikti lielākus, nekā tos papildus F@h projekta slodzes dēļ noēstos elektrības kilovatus, par ko te liela brēkšana). Un tas viss tikai tāpēc, lai attiecīgā vietā būtu atrodams viņa vārds ar sasniegtajiem megaherciem. Un ja tas sagādā cilvēkam prieku, tad ir ok, neskatoties uz to, ka viss šis pasākums no racionalitātes un līdzekļu tērēšanas lietderības viedokļa izskatās visai dīvains.

Citam patīk kolekcionēt markas, cits ceļo pa pasauli.

Citiem vārdiem sakot - F@h var būt ne tikai kaut kāds mega zinātnes projekts, kas glābs pasauli utt, bet vienkāršs veids, kā sacensties ar citiem dalībniekiem. Spēle. Izaicinājums. Iespēja "iekabināt" kaimiņam.

Link to comment
Share on other sites

Elmārs Grēns

Cilvēka genoms, gēni un medicīna

2004

 

Helēna Demakova: – Profesors Elmārs Grēns vienmēr bijis klāt mūsu ziemas pasākumos, viņš piedalījās arī fonda dibināšanā Jelgavas pilī un nekad neatsaka lekcijas. Savukārt jums ir reta iespēja dzirdēt pasaules klases zinātnieku.

 

Elmārs Grēns: – Pēdējo es atļaušos apšaubīt, taču paldies par labajiem vārdiem. Patiešām jau ilgāku laiku esmu draugos ar “Jauno akadēmiju” un uzskatu – jo vairāk šādus pasākumus jaunatnei organizējam, jo reālāk audzinām tādu jauno paaudzi, kas veidos attīstītu un plaukstošu Latviju. Ceru, ka kādreiz izrāpsimies no atpalicības un domāšanas veida, ka mēs jau neko nevaram. Mums vajadzētu ņemt piemēru no kaimiņiem igauņiem, kuri parasti daudz ko pārspīlē, taču mazvērtības kompleksu gan viņiem nav. Ir ļoti svarīgi, lai mūsu jauniešiem, kuriem nav padomju gados iedzītā mazvērtības kompleksa un negatīvo atmiņu, kā tas ir vecākajai paaudzei, būtu, kur atsperties. Taču tas viss atkarīgs no mums pašiem un arī no mūsu gēniem. Tieši par tiem es jums stāstīšu.

 

( ...tālāk... )

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

varētu savu gridu pieslēgt klāt tam tur foldingam:) domāju, ka status celtos krietni:)

tikai ja godīgi, es šīm cikla noņemšanas sistēmām ne īpaši ticu...

nenormāli liela redundance darbos. faktiski...lai azvairītos no darba posmu pazušanas, viens un tas pats tiek risināt n-tās reizes. samērā neefektīvs pasākums.

es domāju, ka tuvēkajā laikā varētu uzcept kādu rakstiņu par GRID un līdzīgām sistēmām(apraksts, pielietojumi, tehniskās nianses..u.c)...varbūt kādam šis info škitīs interesants? Varbūt kaut kas konkrēts?

Link to comment
Share on other sites

nenormāli liela redundance darbos. faktiski...lai azvairītos no darba posmu pazušanas, viens un tas pats tiek risināt n-tās reizes. samērā neefektīvs pasākums.

 

Kā tu domāji to redundancy šai gadījumā?

Cik man zināms, Folding@home katru darba vienību skaitļo vienreiz. Ja nu gadījumā kāds nokavē recommended deadline, tad darba vienība tiek iesūtīta citam un ir iespējams, ka ir divi vienādi rezultāti.

 

 

es domāju, ka tuvēkajā laikā varētu uzcept kādu rakstiņu par GRID un līdzīgām sistēmām(apraksts, pielietojumi, tehniskās nianses..u.c)...varbūt kādam šis info škitīs interesants? Varbūt kaut kas konkrēts?

 

Labprāt palasītu. Nezinu gan ko lai pajautā, derētu vispārīgs apskats.

Link to comment
Share on other sites

Sifozais

Neaģiteeju neviena pusee, bet pa to dzesi NC lol, man defaultais meesls kameer neesmu atpakalj Infinity (man C2D) uzlicis , pat meedz apstaaties... secini pats. Laizhu SMP klientu, un ar kachalku kopaa viss ir kaartiibaa...

Ja man, kas ir skalaaks tad taa ir videokarte, un PSU. Ja vajag klusu datoru, ierosinu to izsleegt.

Bet distributed computing ideja man loti patiiik, jo izskataas, ka neviens gejs nesponsorees iipashi zinaatni, taapat, kaa NASA seezh uz kapeikaam... Bet tur ir naakotne manupraat.

 

Amiishi vs Rus, man pofig.

 

Mani interesee kopeejais ieguvums.

 

Iiisteniibaa, kas uz nakti atstaaj kasti iesleegtu, shii ir lieliska iespeeja, noslogot prociiti, un tie W, kas sareekinaas, nu sorry... nekomenteeshu.

Labots - Sifozais
Link to comment
Share on other sites

Šito pasākumu diez p2 kompīts varētu pavilkt? Un vai jēga būtu no tāda, vienkārši ir iespēja uzmontēt 24/7 kārbu.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Tā kā ir atceltas beztermiņa darba vienības, P2, šķiet, nu jau būs ārpus iespējas paveikt darbu laikā.

Arī P3 ir diezgan neefektīvs, lai arī ar to var paspēt izskaitļot, ja darbina cauru diennakti.

Minimālais saprātīgais risinājums sākas no P4 un tā ekvivalentiem.

Labots - kpab
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
(labots)

Latvijas internet kopienu jūnija rezultāti. Neviens no boot.lv foruma dalībniekiem pagaidām nav pieteicies, kaut arī vismaz daži piedalās. Varbūt vienkārši piemirsuši (ja vien vispār nevēlas pārstāvēt boot.lv)?

 

subteams-net-june.gif

 

Sviesta Ciba

EOZ

Ankh

Hack Nite

Danger

Smoke Out

LGDC

 

Arī Tu vari pieteikties un atbalstīt savu pilsētu vai internet resursu. Uzzināt vairāk un iesaistīties projektā var šeit.

Labots - kpab
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ielikām Team Firefox!

 

teamfirefox.png

 

 

(..vairāk..)

 

 

 

Dalībnieki no boot.lv bijuši par slinku, lai pieteiktos vai arī nav gribējuši atbalstīt boot.lv, tā ka zero pagaidām. Apakškomandu rezultāti.

 

subteams-net-july.gif

 

subteams-total-bar-thumb.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Devil_Inside

Varbūt būsi tik laipns un paskaidrosi kāpēc tik uzbāzīgi mēģini visiem iebarot to foldingu? Kāda jēga ir tam "komiksam"?

Link to comment
Share on other sites

Varbūt būsi tik laipns un paskaidrosi kāpēc tik uzbāzīgi mēģini visiem iebarot to foldingu? Kāda jēga ir tam "komiksam"?

 

Un kas tev sāp? Tēmas nosaukums atbilstošs informatīvajam saturam. Varbūt aizej vēl visām pārējām tēmām galā pieraksti - ko jūs te rakstāt, nafig tas vajadzīgs? Brīvs, tāpat kā visi pārējie \,,/ boot foruma pirkstu mētātāji. Kas vēlēsies, iesaistīsies pats un nesāks pārgudri muldēt pa tukšo.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Šī temata 27. komentārā rakstīju, ka...

Kaut kādā ...@home projektā piedalījos, pirms dažiem gadiem. Tajā arī tika apstrādāti dati, kurus izmantotu pretvēža zāļu radīšanai. Tas radās drīz pēc seti@home, ja nemaldos. :roll:

Tagad, pētot vecus katalogus un failus vecajā hdd, atradu!

Tas ir bijis Intel projekts: "Intel-United Devices Cancer Research Programm", jo instalācijas fails, kas man saglabāts, saucās: Intel_UD_Research_win32.exe. Vēl klāt stāv manis izveidots failiņš lasimani.txt, lai zinātu kas tas ir un kam tas domāts. Tas noticis 2001. gadā; vismaz tad izveidota tā mape uz hdd.

Kāds ir bijis programmas interfeiss, var redzēt šajās bildēs (ārzemēs):

think01.jpg

 

think02.jpg

Tādi, lūk, tie pīrāgi.

Labots - Brutto
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 months later...

Kāds nezina kāpēc man nerāda bildi tajā folding programmā? Agrāk rādīja tikai fullscreenā, bet tajā mazajā, nē, tad updateioju v-kartes driverus, un nerāda ne fullscreenā, ne tajā mazajā logā

Link to comment
Share on other sites

Kādu klientu un kuru versiju tu izmanto?

 

Ja klients ir CPU skaitļošanai ar GUI interfeisu, varbūt labāk izvēlēties konsoles versiju - nebūs problēmu ar grafiku, molekulas gan nerādīs, bet darbosies stabilāk.

 

p.s. Pieteikties Boot.lv apakškomandā var šeit.

Link to comment
Share on other sites

grafiskā versija nevis konsole, grafiskā tomēr intersantāk. Nekas pagaidīšu jauno klienta versiju vai driverus jaunos. Bet to vairākkoldolu klientu man tā arī nesanāca palaist, tur vajadzēja pēc ieinstalēšanas, vēl kaut kaut kādu failu palaist un to es nevarēju un beigās atmetu ar roku

Link to comment
Share on other sites

Jā, ar SMP klientu nav viegli. Ja mēģināji visu darīt pēc instrukcijām, tad acīmredzot kāda cita problēma - sākot no antivīrusa līdz firewallam vai kādiem citiem sistēmas parametriem.

 

p.s. Ja vari detalizēti uzrakstīt savas rīcības un to rezultātus, varu paskatīties oficiālajā forumā, kā šāda problēma tiek risināta.

 

p.s.s. Regulator, atvaino, nejauši nospiedu stučīšanas pogu, kurai nez kāpēc atvēlēta visai prominenta vieta foruma interfeisā.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
(labots)

Iznācis Folding@home klients nVidia GeForce 8, 9 un 200 sērijas videokartēm, tādējādi iesaistot projektā visas mūsdienīgākās un spēcīgākās spēļu sistēmas - Playstation 3, ATI GPU un nVidia GPU.

 

Vairāk info: www.folding.lv

Labots - kpab
Link to comment
Share on other sites

es peec dabas aizdomiigs cilveeks domaaju, vai tieshaam tur vienmeer tiek dariits tas, kas mineets aprakstaa? nu tjip vai netiek veiktas slepenaas militaaraas kalkulaacijas vai prieksh teroristiem apreekjini?

Link to comment
Share on other sites

nu tjip vai netiek veiktas slepenaas militaaraas kalkulaacijas vai prieksh teroristiem apreekjini?

 

Priekš kam slepeni, ja ASV saviem teroristiem arī atklāti var iegādāties 1 PetaFLOPS jaudīgu datoru (kvadriljons, 10^15) operāciju sekundē, lai simulētu atombumbu spridzināšanu? Šī diskusija patiesībā jau ir augstāk, paranoja nav pārvarama. :)

 

 

Šeit tiešām dara to, ko dara - audzē elektrības rēķinu.

 

Izslēdz monitoru, citādi nedod dievs nabadzībā ieslīgt boot.lv tusējot.

 

 

p.s. Neliela pulksteņotāju kopiena EOZ mierīgi sabāž boot.lv daudzkārt plašāko publiku, ka nemetas.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...