Jump to content

Ploteris


Mumins
 Share

Recommended Posts

Sveiki! es te gribēju apjautāties - moš kāds zin kur varētu dabūt [nopirkt] ploteri mājai - cena īpašas nozīmes nav; ka tik izmērs nav A0 vai A1 kādu A3, vai pat A4 varētu - mazu, kompaktu tādu!

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

Cenai nav noziimes - nu tad ej un peerc pirmo kursh patraapaas.

Mazu.. A0 :D

Nopirkt ploteri var tur pat kur jebkuru citu datortehniku - Santehnikas veikalaa.

Link to comment
Share on other sites

asgards
(labots)

hmm

tjipo vajg mazo tapešu printeri ja? :D

šancē savlaik lietojām A3 ar rulli ... HP ražojums liekas bija

ja cenai nav nozīmes tad vienkārši ej uz dajebkuru "santehnikasbodi" un ņem pirmo ko tev dod :mrgreen:

Labots - asgards
Link to comment
Share on other sites

Mumins

man ploteris ir vaidzīgs sīkām lietām un turēšanai mājās! A3 ir max izmērs!

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
(labots)

Rigtīgie ploteri maksā zvērīgu naudu.

 

Ja der A4, nopērc A4 tintes printeri un dzīvo cepuri kuldams. A3 jau maksā vismaz 4 reizes dārgāk (virs 200Ls), attiecīgi vēl lielāks formāts, tad cena reizinās ar kādu koeficientu.

Labots - mezhavecis
Link to comment
Share on other sites

kaa tu zini ka tev nepiecieshams tieshi ploteris neviss parasts tintenieks???

Link to comment
Share on other sites

Mumins

vai jumsir zināms kas ir ploters? Kā var salīdzināt plteri ar printeri?!

 

es kad eju uz kvilleru [skolas vaidzībās] PLOTERĒJU rakstu [corela failos] uz oracla [līmplēves]

 

ploteris IZGRIEŽ dajebko, kas ir corela faiā un ir noconvertēts curvēs!

 

par cik man nav nepieciešemības pēc A0 plakātiem, man vajag sīkumus, tādēl ar prasu par A4 ploterīti ko varētu nolikt mājās un pēc vajadzības izgrieztu man attiecīgo detaļu!

Link to comment
Share on other sites

Guest albins-b
(labots)

Tu vispār pārlasi savu uzrakstīto tekstu!?!?!

 

Konkrētāk izsakies cik platu un ka griešanas ploteri meklē.. jo par ploteriem arī lielās drukas iekārtas sauc...

 

Latvijā ir pietiekoši pārstāvniecību šadu iekārtu tirgotājiem.. pimēram.. Sesoma(tirgo Summa ploterus), WMT (tirgo Roland ploterus) ... utt.. ir vel visādi šveices, ķiniešu u.c. japāņu.. vairāk vai mazāk nopietni... izstrādājumi... kautko teikt varu tikai par Roland un Summa ....

 

mēdz vel būt specializēti griezēji prekš cenu zīmēm utt. ar maziem platumiem... tādēl konkrētāk izsakies ko gribi darīt...

 

Lietotu ja nav sajēgas,nemaz nemēģinini skatīties.. sevišķi ja sīkumiem domāts.. jo 99% firmu ja pērk viņus, tad arī dzen konkrēti.. un pēc tam precizitāti nekādu vairs nevar vēlēties... sevišķi sīkām detaļām...

 

cenas šādiem agregātiem grozās ar četrciparu skaitļiem...

 

un starp citu, liekas tev pašam nav sajēgas kas ir plotters.... jo prec''iza definīcija dat. Grafiskā izvadiekārta — automātiska ierīce grafiku, rasējumu, karšu un citu grafisku attēlu veidošanai - kā redzi par griešanu nav runas... par ko vari piemēram arī pārliecināties paskatoties tajā pašā www.summa.be mājas lapā kur ploteri nemaz neko negriež.... bet gan drukā..... cutter tev vajag....

Labots - albins-b
Link to comment
Share on other sites

Mumins

manis griežamie teksti u.c detaļas parasti nepārsniedz 10-15cm platumu!

 

sīkumu dēļ negribās iet uz plotereetavu un maksaat par minimaalo dsaudzumu :/

 

a cik platas ir tās cenas griežamais?

Link to comment
Share on other sites

Guest albins-b
(labots)
WMT neslinko.. tur nr. ir .. zvani, jautā ... Stika sērija liekas tev kā radīta... Labots - albins-b
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...