Jump to content

TRENDNET TEW-432BRP


NIAJ
 Share

Recommended Posts

Uzliku mājās TRENDNET TEW-432BRP. Uzstādīju un viss šancē, tikai viena problēma - nevaru ne lokālajā tīklā, ne ārpus tā apmainīties ar datiem ātrāk par 15Mbps.

Kur varētu būt problēma?

Datu apmaiņai vajadzētu būt minimums vismaz 50Mbps.

Kā to varētu labot?

Link to comment
Share on other sites

Guest NotSoFast

mmm... paaraak maz info - TRENDNET TEW-432BRP ir AP, kaas tev klienta galaa ir? Notebooks, PC ar karti, ruuteris? Kaada vispaar tiikla konfiguraacija? Tam TRENDNET, maybe, wireless setingos pie aatruma

ir atstaats "Auto" (kaut gan reizeem tas ir tiiri noderiigi :-D )

Link to comment
Share on other sites

mmm... paaraak maz info - TRENDNET TEW-432BRP ir AP, kaas tev klienta galaa ir?

Tas ir rūteris ar 1xWAN, 4xLAN un 1xWiFi

Klienta galā PC WinXP Home un Laptops ar WinXP home.

TX bitrate ir uzlikts uz 54Mbps (priekš Wireless)

Channel uzlikts uz 1 (priekš wireless)

 

IP adreses tiek piešķirtas ar DHCP.

 

Citas fīčas, kas varētu ietekmēt ātrumu neesmu manījis konfigurācijas panelī.

Labots - NIAJ
Link to comment
Share on other sites

Guest NotSoFast

Labi, mekleejam taalaak :-D - kaa tu nomeeriiji aatrumu un konstateeji ka tas ir tikai 15Mbps ?

Link to comment
Share on other sites

Labi, mekleejam taalaak :-D - kaa tu nomeeriiji aatrumu un konstateeji ka tas ir tikai 15Mbps ?

Vēroju ātrumu starp laptop un pc caur Task Manager un Total Commander, kā arī starp PC un FTP un HTTP serveriem, kas atrodas datu centrā pie ātra neta (Pa Latviju man ir 100Mbps)

Link to comment
Share on other sites

Guest NotSoFast

Ar to aatro netu uzmaniigaak :mrgreen: Tas , ka fiziski tiikls nodrosina 100 Mbps nebuut nenoziimee, ka nets tik aatrs arii ir. Visbiezaak sitais aatrums ir starp viena provaidera klientiem.

Var meeginaat novilkt kaadu failu piem. no FTP bez Wireless ruutera (no "aatraa neta") un to pashu failu ar ruuteri, un tad izdariit secinaajumus. Pkaties pie notebooka bezvadu kartes - ar kaadu aatrumu vina sakonekteejas ar rouuteri.

Link to comment
Share on other sites

100Mbit :-D tieshaam bik piebremzee

 

54Mbps tu nekad nedabuusi tam ruuteriitim, jo procesors ir tikai ~200Mhz, ka vinjsh jau cepaas parasti nost pie lielaakas shifreeshanas nemaz nerunaajot par attaalumu un trauceejumiem, lielaako aatrumu ~1m attalumaa maybe var dabuut un tas atkariigs no razhotaaja teiksim CNET (links aarzemees) vari uzmest aci max throughput, bet tur nav ne tava modelja, ne firmas..

 

citaadi es domaaju, ka neko iipashi nepanaaksi.. leetaa gala ruuteris.. mja, maybe pamaini kanaalu, 2.4Ghz tomeer skaitaas piegruzhotaa frekvence, varbuut tieshi trauceejumi/cita kaiminja ruuteris tajaa kanaalaa.

Link to comment
Share on other sites

Var meeginaat novilkt kaadu failu piem. no FTP bez Wireless ruutera (no "aatraa neta") un to pashu failu ar ruuteri, un tad izdariit secinaajumus. Pkaties pie notebooka bezvadu kartes - ar kaadu aatrumu vina sakonekteejas ar rouuteri.

No FTP/HTTP servera bez rūtera man nāk ar 5MB/s

Ar rūteri man nāk 1,7MB/s

Testēju uz šo failu (1,43GB)[iZZI tīkls], es lietoju MPE tīklu.

Testēju uz PC, kas ar kabeli pieslēgts rūterim.

 

Ja rūteris ir 200Mhz, tad tas ir neiespējami apmainīties ar datiem ar ātrumu 50 - 70 Mbps internetā (Šoreiz nerunāju par bezvadu tīklu) ?

 

100Mbit :-D tieshaam bik piebremzee

 

citaadi es domaaju, ka neko iipashi nepanaaksi.. leetaa gala ruuteris.. mja, maybe pamaini kanaalu, 2.4Ghz tomeer skaitaas piegruzhotaa frekvence, varbuut tieshi trauceejumi/cita kaiminja ruuteris tajaa kanaalaa.

Es nepretendēju dabūt 100Mbps starp abiem kompjiem.

Nav jau īpašas nozīmes kāds ātrums starp kompjiem, vienkārši es gribu uzzināt ko varētu darīt lietas labā lai internets no parastā kompja, kas pieslēgts šitam rūterim caur Ethernet kabeli varētu jūzot kā pirms rūtera iegādes, ~65Mbps pa Latviju :)

Cik esmu skatijies uzstādījumos, nekur, nekas tāds nav minēts, ka ātrums tiktu ierobežots utt.

Link to comment
Share on other sites

ja nav gruuti, pameegjini vinju tikai uz LAN notesteet, lai neiet caur ruuteri vispaar nekas, tam normaali buutu jaabuut tuvu 100Mbps

 

citaadi vinjsh ir minimaalajos hardware apjomos.. 1MB flash, 8MB RAM, procesors vvz kaads.. neko jaudiigs jau nav, bet normaali vadotajiem sakariem buutu jaabuut ~85Mbps

 

ak jaa un aatruma ierobezhojumi letajaam kastiiteem nav.. neatradiisi, ja neiet vinjsh aatraak var meegjinaat nest uz garantiju

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Varbūt, kāds var ieteikt kādu normālu routeri, kas no LAN uz internetu varētu izspiest vismaz 65Mbps ?

Vajadzētu lai šim touterim būtu arī Wireless iespēja...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...