Jump to content

Iesakiet DVD atskaņotāju!


versatile
 Share

Recommended Posts

Nus, tā kā šajās lietās man sajēga maza un modei līdzi nesekoju, tad

 

Draudzenes ģimenē radās doma beidzot iepirkt DVD atskaņotāju. Budžets - ap 150 latiem.

Prasības: Spēlē DVD, Xvid un DivX, pārējais - optionāli.

Jāņem pretī visu reģionu DVD. tas obligāti, jo kolekcijā būs daudz oriģinālo, pirktu ārzemēs.

 

Vai ņemt vienkārši atskaņotāju? Vai kopā ar kinozāli? Kādas firmas pašlaik kotējas?

Link to comment
Share on other sites

versatile

tur taa lieta, ka negribas galiigi leeto galu no maximas pa 23 latiem.

gribas labu un stabilu aparaatu, kas nemirgo visaas varaviiksnes kraasas un nav ar uzrakstu "SUPER" pa visu priekshejo paneli.

Link to comment
Share on other sites

Savu laiku biju lietojis Xoro, bet ar laiku sāka pamatīgi trokšņot un slikti lasīt diskus.

Tagad lietoju Pioner DV-490v - problēmu nav. Šis aparāts ņem pretī visus manus diskus. Turklāt šim aparātam ir HDMI izeja.

Link to comment
Share on other sites

Pats lietoju Yamaha DVD atskanotaju ap 120 ls problemu man nekadu nav viss notiek ideali.

Vien minus kad uzspiezot lai dod ara disku vins ilgi doma, bet tam ir savs labums kartigi apstadina disku un nerada iespeju vinu saskrapet vai ka savadak mehaniski bojat.

 

Ja pienemsim ir nauda kad 250 ls tad jau ir vert nemt to majas kinozali, bet nu letakas bus naudas izmesana jo tikunta jums ir orginalie dvd un vajag atiecigu tehniku lai izbauditu pilniba.

Link to comment
Share on other sites

versatile

hm, OK, devat vielu pardomam.

kadi komentari par Panasonic iekartam?

 

un kaadam fiicham butu japieversh uzmaniiba lai buutu?

Link to comment
Share on other sites

q64silver

Par dažiem jaunajiem un nesenajiem modeļiem dzirdētas labas atsauksmes. Dzirdēts, ka "Panasonic malacis, beidzot nu saņēmies..." Cik tas atbilst patiesībai, nezinu... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Jā, Xoro attiecība pret savu cenu ir ļoti labs... Pats lietoju Xoro HSD 2100

Labots - elxnis
Link to comment
Share on other sites

paķer kādu philips http://www.euroshop.lv/audio_video/79/_philips_dvp_5140_dvd/

pa 52 ls!

 

NENOŽĒLOSI!

pa 150ls jau var nopirkt normālu DVD maģi + rakstītāju!

 

 

man mājās blakus philips dvd maģim stāv LG dvd maģis + rakstītājs! man liekas ka ir ok!

visu laiku rakstu no tv un videokameras diskos! ir ok!

Labots - Exiic
Link to comment
Share on other sites

Paņem Pioneer DV-696AV - nenožēlosi. Man ir vienu modeli vecāks izstrādājums, atšķirība - nav hdmi. Atbalstījis pagaidām ir 100% visus formātus (DVD DivX SACD DVDA), kā arī viņam ir visas audio un video izejas! Bildes kvalitāte super!

 

Vēl dzirdētas labas atsauksmes par Philips, bet tie parasti ir uzkodēti uz 2. un 5. zonu, būs pašam netā jāmeklē kodi, bet tos var atrast un viegli ievadīt. Vēl Philips var nebūt kāda izeja, bet kvalitāte, it īpaši ap 150Ls ir! Jāskatās uz DTS dekoderi, jo Philips ir slinki tieši uz DTS un multi-chanel output (SACD).

 

P.S. xoro gan neņem, tie lūst ik pa pāris mēnešiem un kvalitāte bildei un skaņai ir ļoti zema!

Link to comment
Share on other sites

Ko tafta var ieteikt pēc sekojoshiem parametriem:

 

Lai būtu:

DVI ciparu izeja

S-Video izeja

SCART izeja

PAL / NTSC

Dolby Digital 5.1 dekoders

DTS dekoders

Divx/XVID etc.

mp3/wma/aac etc.

uztureetu Full HD bildi

USB 2.0

LAN (princiā nav obligāts)

 

 

ir tāds viens aparāts, Dune HD One saucas ..... bet 270Ls par tādu maksāt, galīgi negribās.

vai būs kādi ieteikumi?

Labots - Syman
Link to comment
Share on other sites

uztureetu Full HD bildi

Cik man zināms, tad pats DVD standarts kā tāds neuztur HD, tad kāda hrena pēc tāda fīča vajadzīga?

Gribi HD, nāksies vien pirkt Blue-ray vai HD DVD atskaņotāju ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Marlows

Lietoju Xoro -nez modeli neatceros ,bet cena bija ap 100ls ...

izklausas pec varen slipas firmas ,bet vel nav bijusas nekdas problemas :)

Link to comment
Share on other sites

viennozimigi labak njemt majas k-zali par to naudu.

Panasonic SC-HT 5 seeriju - var dabut pa 165 apm, pasham ir HT 855 laikam ta saucas :) skanja laba, radio ok, funkcijas ari ir ok, regionus njem visus, divixus un mp 3 pats par sevi, miinus ka nav USB spraudnja flasham.

Bet cena/kvalitate ir ok.

Link to comment
Share on other sites

viennozimigi labak njemt majas k-zali par to naudu.

Panasonic SC-HT 5 seeriju - var dabut pa 165 apm, pasham ir HT 855 laikam ta saucas :) skanja laba, radio ok, funkcijas ari ir ok, regionus njem visus, divixus un mp 3 pats par sevi, miinus ka nav USB spraudnja flasham.

Bet cena/kvalitate ir ok.

 

Nepiekritīšu. Labāk paņemt standalone DVD playeri un vēlāk piekrāt naudu resīverim un akustikai. Inbox kinozāles risinājums - sux

Link to comment
Share on other sites

protams- ja grib kvalitati tad janjem atsevishkja sistema. Bet XORO jau nu toc ilgi nevelk ...esmu redzejis tadus kuri nobeidzas,,,,vispar leeta gala visi beidzas nost ja intensivi lieto.

bet ta jau ir cita cenu kategorija. doatjos 150 ari neiekljausies ar normalu aparatu tadai sistemai.

Link to comment
Share on other sites

Guest QueeenZ

Ak, nezinu es labaako,

bet zinu to kas manto, jo

combo 52x ir padomaa,

un nedomaaju to iznomaat!

Link to comment
Share on other sites

Tak runa bija 150 LVL par atskaņotāju nevis sistēmu.

 

P.S. Par horo pievienojos, vairākus gadus atpakaļ pats tādu aiz muļķības paķēru, pēc nedēļas fiksi pa lēto atdevu tālāk. Nu sūds kas sūds.

 

Bet ja man jāiesaka konkrēts aparāts, tad es saku: ņem šo:

 

http://www.denon.ee/?op=body&id=54&cid=98&cgid=

 

Maksā gan daži lati vairāk, bet aparāts būs tiešām labs.

Link to comment
Share on other sites

Xoro laikam nevajadzētu, paši pirmie aparāti bija ļoti kvalitatīvi, pašam jau ceutrto gadu tīri intensīvi lietotojot iet kā puķīte, tika sāk arvien vairāk kodekus jaunos neatbalstīt. Bet pa janiem dzirdēju ka bieži lūstot, vismaz draugam noplīsa pēc nedēļas un kad veda uz garantiju labot tur tādu bija diezgan daudz sakrauts.

 

Philips lētā gala aparātus arī nevajag, it kā atbalsta visu ko vajag, bet atkal paziņām 2 gab noplīsa. Gan jau nenoveicās, bet iespaids sabojāts.

 

Vai kāds zina, vai ir Latvijā DVD aparāti nopērkami ar LAN/WLAN. Tas būtu vislabākais variants, jo ir apnicis ar DVDRW matricām mocīties. Nokačā lostus pēdējo sēriju, iecep erveškā, iebāz DVD aparātā, atvēra tējas pudelīti a šitais pasaka ka ckuj - disk read error, nervi netur. No portatīvā skatīties mani S-video kvalitāte neapmierina, pie bada var skatīties, ja ir svarīgs sižets nevis efekti, bet gribas lai būtu smukāk. Nu vot tāpēc mans sapņu DVD aparāts ir ar LAN/WiFi iespējām un varbūt ar HDD. DVD disku rakstīšanas iespēja simtugadu nav vajadzīga! Ja atslēgt kriptēšanu WiFi moža pietiktu pilmu lūrēšanai un mp3 klausīšanai. Moža tauta var kādu aparātu ieteikt ar LAN/WiFi?

Labots - androidz
Link to comment
Share on other sites

Nepiekritīšu. Labāk paņemt standalone DVD playeri un vēlāk piekrāt naudu resīverim un akustikai. Inbox kinozāles risinājums - sux

 

Resiveers jau ir panjemts Pioneer VSX-916. Akustika arii jau ikaa i noskatiita ..... esu nonaacis pie DVD. Biku jau esu gumiju novilcis, tagad paaris dienu laikaa jaatiek skaidriibaa - kuru iisti njemt.

 

panasonic un bbk ir labi verkji. bbk labi gremo diskus pat galiigi sashviikaatos

 

 

Biju jau skatiijies uz BBK In'Ergo DV727SI .... shitam nav DVI, bet gribeejaas caur resiveri laist. Kaugan var jau pa taisno uz paneli.

Kaadam ir gadiijies rokaas panjemt to BBK In'Ergo DV727SI? Ir kaadas labas / sliktas atsauksmes?

 

Bet ja man jāiesaka konkrēts aparāts, tad es saku: ņem šo:

 

http://www.denon.ee/?op=body&id=54&cid=98&cgid=

 

Maksā gan daži lati vairāk, bet aparāts būs tiešām labs.

 

Ja pareizi tur visu sapratu - USB vinja nav,ja?

Link to comment
Share on other sites

A no DVD cietā diska var DivX/Xvid un mp3 atskaņot? Tas būtu labs risinājums!

Link to comment
Share on other sites

Xoro laikam nevajadzētu, paši pirmie aparāti bija ļoti kvalitatīvi, pašam jau ceutrto gadu tīri intensīvi lietotojot iet kā puķīte, tika sāk arvien vairāk kodekus jaunos neatbalstīt. Bet pa janiem dzirdēju ka bieži lūstot, vismaz draugam noplīsa pēc nedēļas un kad veda uz garantiju labot tur tādu bija diezgan daudz sakrauts.

 

Philips lētā gala aparātus arī nevajag, it kā atbalsta visu ko vajag, bet atkal paziņām 2 gab noplīsa. Gan jau nenoveicās, bet iespaids sabojāts.

 

Vai kāds zina, vai ir Latvijā DVD aparāti nopērkami ar LAN/WLAN. Tas būtu vislabākais variants, jo ir apnicis ar DVDRW matricām mocīties. Nokačā lostus pēdējo sēriju, iecep erveškā, iebāz DVD aparātā, atvēra tējas pudelīti a šitais pasaka ka ckuj - disk read error, nervi netur. No portatīvā skatīties mani S-video kvalitāte neapmierina, pie bada var skatīties, ja ir svarīgs sižets nevis efekti, bet gribas lai būtu smukāk. Nu vot tāpēc mans sapņu DVD aparāts ir ar LAN/WiFi iespējām un varbūt ar HDD. DVD disku rakstīšanas iespēja simtugadu nav vajadzīga! Ja atslēgt kriptēšanu WiFi moža pietiktu pilmu lūrēšanai un mp3 klausīšanai. Moža tauta var kādu aparātu ieteikt ar LAN/WiFi?

 

ņem kādu ar USB2 un kopē filmas uz ārējā cietņa

Link to comment
Share on other sites

ņem kādu ar USB2 un kopē filmas uz ārējā cietņa

Jā tas arī ir risinājums. Tikai vai DVD aprāti uztur USB2? Pprincipā ar USB1.1 ari vajadzētu pietikt. Kopsumā sanāktu letāks risinājums un bez problēmām varētu kopēt iekšā kontentu! Piepird pie kompja un raksti iekšā...

Link to comment
Share on other sites

Guest shadowfight

Es viennozimigi ieteiktu panemt kadu NASH firmas DVD PLAYERI cenaa ap 50ls. Vinam bus visas vajadzigas iespejas + 5.1 skanas karte un dekoders, lai nakotne vai kaut uzreiz klat panemtu 5.1 skanas iekartu un to pieslegtu. Pats sadi esmu izdarijis un esmu vairak ka apmierinats, jo nauda jatere ar pratu ;)

Link to comment
Share on other sites

Es viennozimigi ieteiktu panemt kadu NASH firmas DVD PLAYERI cenaa ap 50ls. Vinam bus visas vajadzigas iespejas + 5.1 skanas karte un dekoders, lai nakotne vai kaut uzreiz klat panemtu 5.1 skanas iekartu un to pieslegtu. Pats sadi esmu izdarijis un esmu vairak ka apmierinats, jo nauda jatere ar pratu ;)

 

Vot pieslēdz pie laba plazmas ekrāna un paskaties kāds tam sūdam nāk ārā attēls

Link to comment
Share on other sites

Nu zinieties ko, tauta! Būtu tā kā pēdējais laiks tomēr drusku saņemties un skatīties uz tiešām nopietniem parametriem, nevis uz ir/nav jaunākie xvid atbalsti, USB un wifi. Kammon tas taču ir DVD pleijeris nevis multimediju dators. Vēl gribam visu un lai strādā ideāli ar augstu kvalitāti+ vēl izspiest HD no parasta DVD.

 

Ar ko atšķiras DVD signāls no HD signāla? Ar horizontālo līniju skaitu, bet to parasts DVD pleijeris nevar fiziski izdot tāpēc viņš esošo info dubulto un beigās iegūstam jauku miglainu un nesaprotamu bildi! Priekā! Tas ka iepirkts full HD LCD panelis nenozīmē, ka nu tik būs kvalitāte. Nebūs!!! Būs pat sliktāk nekā uz normālas izšķirtspējas CRT...

 

Arī vajadzība pēc USB un wifi, manuprāt, drusku ierauj pi*arā! "Man te s-video signāls no PC nepatīk skatoties divx filmas" - nevis s-video nepatīk, bet divx nepatīk. S-video ir pieciešams, bet ja pati filma ir saspiesta turpat 8-10 reizes tad ko vispār var gribēt no kvalitātes??? Un ko tu no USB gribi? Filmas un foto? Nafig!

 

Es vēl ar vien par DVD pleijeri, kas ir tomēr DVD pleijeris pirmkārt un pēc tam viņš tiek nokrāmēts ar divx u.c. mēsliem, nevis kaut kāds megabrīnums par 4x mazāku cenu, toties ar iespēju jūru. Nu pārlauzīsies un savas filmas dvd sarakstīsi.

 

Paņem vien manis ieteikto Pioneer 696, vai sameklē Denon vai Onkyo ko vari atļauties.

Link to comment
Share on other sites

būs man ar jāiepērk jauns dvd atskaņotājs :) vecais vairs neapmierina...

Link to comment
Share on other sites

Autoram vajadzētu precizēt, kas tieši ir iecerēts - atskaņotājs, vai arī all-in-one kinozāle.

 

Ja pēdējā, tad varbūt ir vērts apskatīt Philips HTS3115/12.

Spēlē

CD

CD-R / CD-RW

DVD

DVD+R / RW

DVD-R / DVD-RW

SVCD

SVCD

, ir radiouztvērējs ar RDS, MP3 spēlēšana (arī no DVD), Dolbiji visādi, arī HDMI out.

Priekš nelielas istabas, ja klausītāji nav melomāni, vai arī ar absolūto dzirdi, ir OK.

Aizmugurējie skaļruņi ir uz stabiliem statīviem, vadi ir forši gari, aizmugurei metri 6 laikam.

Izskatās arī smuki, nav kāds no korejiešiem briesmīgajiem... :)

 

EDIT: ak jā, USB uz priekšējā paneļa arī ir - filmas un bildes var skatīties no turienes.

Vot fočuku pašu gan neesmu tur spraudis... :)

Labots - Xirx
Link to comment
Share on other sites

...

Arī vajadzība pēc USB un wifi, manuprāt, drusku ierauj pi*arā! "Man te s-video signāls no PC nepatīk skatoties divx filmas" - nevis s-video nepatīk, bet divx nepatīk. S-video ir pieciešams, bet ja pati filma ir saspiesta turpat 8-10 reizes tad ko vispār var gribēt no kvalitātes??? Un ko tu no USB gribi? Filmas un foto? Nafig!

.....

Paņem vien manis ieteikto Pioneer 696, vai sameklē Denon vai Onkyo ko vari atļauties.

 

Tevis nosauktie modeļi ir labi, tas tiesa. Taču, es gribu iebilst par s-video signālu no PC. Tas s- video, kas nāk no kompja, ne tuv nav tik labs, kā no stacionārā dvd atskaņotāj, tur arī visa problēma. Diviksu nav ko tur vainot. Lielu daļu diviksu no dvd pat grūti atšķirt. Ja vēl paskatās hd divx kvalitāti, tad manuprāt nekas vairāk arī nav vajadzīgs.

Link to comment
Share on other sites

Es iesaku Pioneer! Man jau taads aparaats ir kaadus 2 gadus, nem visu ko baro ieksaa! Un pietam nenjeemu to kruto galu! Ja tev ir dziivoklis, tad panjem DVD ar analogajaam izejaam un piemet klaat kaadu Logitech 5.1 komplektinju un buus super!

Link to comment
Share on other sites

Arī vajadzība pēc USB un wifi, manuprāt, drusku ierauj pi*arā! "Man te s-video signāls no PC nepatīk skatoties divx filmas" - nevis s-video nepatīk, bet divx nepatīk. S-video ir pieciešams, bet ja pati filma ir saspiesta turpat 8-10 reizes tad ko vispār var gribēt no kvalitātes??? Un ko tu no USB gribi? Filmas un foto? Nafig!

Tas ir tavs viedoklis, neredzēju nekur IMHO! A citiem var būt tieši Divx/Xvid un to jaunāko versiju atbalsts ir prioritāte, tāpēc nevajag d$rst pa to ka tās ir nevajadzīgas lietas. Man personīgi tas DVD kā tāds praktiski vispār nav vajadzīgs, skatos 95% tieši Divx/xvid un klausos mp3 un ar matricām arī ZB krāmēties, krājas kalnos, aizņem vietu un savāc putekļus, to visu varētu sabāzt vienā HDD, tāpēc ideja par multimediju centru ir ļoti OK.

 

Jā tas var būt arī kluss dators ar labu videokarti, arī DVD ar USB2 un ārējo HDD ir apdomas vērts risinājums, IMHO.

 

Taču, es gribu iebilst par s-video signālu no PC. Tas s- video, kas nāk no kompja, ne tuv nav tik labs, kā no stacionārā dvd atskaņotāj, tur arī visa problēma. Diviksu nav ko tur vainot.

Vot i es pamanīju ka tas pats mūvijs ko provēju lūrēt caur S-video krietni švakāk izskatās nekā uz DVD aparāta pieslēgtu caur SCART!

Labots - androidz
Link to comment
Share on other sites

s-video ir kāds 3. video signāla vads pēc kvalitātes. pirmais ir rgb scart 21 pin (pilnais rgb), otrais ir composite. trešais jau zināmais s-video un pēc tam nāks tas video izsmiekls pa vienu vadu - komponentais. un, protams, jaunais digitālais dvi, kas gan parādot savu spēku uz hd bildi.

 

bet ja cilvēkam vajag tikai divx skatīties, tad var ņemt kaut xoro, dzīt bildi caur komponento banānu un skaņu pa pārējiem 2 banāniem uz savu tv un miers. ne tur vajag extra pastiprinātāju ne tumbas...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...