Jump to content

Anekdotes.


Guest Edzhaa
 Share

Recommended Posts

:D

Jautri palasīt.

Man pašam diezgan vienaldzīgi kā aifoni tā androīdi, joprojām iztieku ar podziņtelefoniem.

Tik tagad skaties, ka kāds ābolists neapvainojas.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , vvv teica:

Man pašam diezgan vienaldzīgi kā aifoni tā androīdi, joprojām iztieku ar podziņtelefoniem.

Ir, ir tādi dīvaiņi. Itkā jau smieties par tādiem nevar ... Mazliet žēl?

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

M@R$$, tu esi aifonists vai androīdists? Biedrs Lapais komentārā smieklīgi par aifonu uzrakstīja. Varbūt tu kaut ko smieklīgu par podziņtelefoniem uzraksti. Vai par androīdtelefoniem. Anekdošu tēma - visi kopā pasmiesimies.

Link to comment
Share on other sites

pašlaik lasu citas "pērles" no augstāk citētā Feisbuk profila. Labs. Arī par Kārļa Skalbes Kaķīša dzirnavām, VĪRIEŠI UN SIEVIEŠI IR ATŠĶIRĪGI... nekopēšu visu, ieteiktu iet pašiem un palasīt.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , vvv teica:

M@R$$, tu esi aifonists vai androīdists? Biedrs Lapais komentārā smieklīgi par aifonu uzrakstīja. Varbūt tu kaut ko smieklīgu par podziņtelefoniem uzraksti. Vai par androīdtelefoniem. Anekdošu tēma - visi kopā pasmiesimies.

Andrītis ;)  Laikam astotais... Vai septītais. Da hvz.

Par Apple lietotājiem - nieres viņiem jau ir uz krīta :D

Par podziņtelefonlietotājiem - emm, tur vēl kādas aneCdotes ir jāgudro?

Labots - M@R$$
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , M@R$$ teica:

Par podziņtelefonlietotājiem - emm, tur vēl kādas aneCdotes ir jāgudro...

Nu tad izgudro un uzraksti, būs jautri. To es bez ironijas.

Par androīdtelefoniem nezinu jokus, vienu vecu tik atcerējos, tagad varbūt tas vairs nav gluži patiess - ja ieiet mežā ar androīdtelefonu un ieklausās, var dzirdēt, kā nosēžas androīdtelefona baterija.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Par telefoniem atceros bārdainu anekdoti no 90-iem - viklciena kupejā brauc trīs jaunie krievi, vienam iezvanās kaut kas, šis pieliek plaukstu pie auss, pēc tam paskaidro - implants. Tad iezvanās otram, tas vienkārši runā ar plecu - arī implants. Trešajam iezavnās, jamais salīcis iet ārā - fakss pošol... :D 

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Ja galvā kaut kas nelīmējas, tad pirms līmēšanas jānotīra ar spirtu. ?

Link to comment
Share on other sites

pirms 13 stundām , Lapais teica:

..Tagad es neklausos mūziku braucot ar velosipēdu..

 

Značit ilgāk dzīvosi!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 7 months later...

From: Dace Vistiņa <dace.vistina@deepsolutions.lv > 
Sent: Friday, November 25, 2019 11:18 AM
To: Ilmārs Tēmiņš <ilmars.kalnins@deepsolutions.lv>; 
Cc: Valdis Sviestiņš <valdis.sviestins@deepsolutions.lv>
Subject: Pirmā darba nedēļa

Sveiks, Ilmār!

Esmu aizvadījusi pirmo darba nedēļu un, kā lūdzi, nosūtu īsu pārskatu par savu pirmo nedēļu. 

1.     Par projektu progresu pastāstīšu plānošanas sanāksmē, pirmdien, bet pavisam īsu pārskatu vari atrast katra projekta mapēs mūsu mākonī jau šobrīd.

2.     Esmu iepazinusies ar visiem iekšējās kārtības dokumentiem, un nupat jau diezgan labi saprotu, kā veidot sanāksmes, kam man jānodod projektu pārskati un no kuriem varu gaidīt nedēļas un mēneša reportus.

3.     Esmu apguvusi darbu ar Projektu mākoni, bet joprojām netieku klāt visiem IT resursiem – bibliotēkai, aptauju serverim un kaut kas nav līdz garam kārtībā ar mūsu KVS. Jau esmu izrunājusi ar Kasparu un viņš saka, ka nākamās nedēļas laikā raudzīs visu atrisināt.

Citādi, šķiet, viss kārtībā. Vienīgi ir viena lieta, par kuru vēlējos runāt. Nedēļas sākumā, lūdzu vienam no komandas analītiķiem atsūtīt man  informāciju par “HOPA” projektu. Pārskats, ko no viņa saņēmu mani pārsteidza visādā ziņā. Saturiski pārskats man lieti noderēja, bet pēc e-pasta izlasīšanas man vajadzēja kādu brīdi atelpai, lai arī kopumā uzskatu, ka lieks formālisms iekšējā komunikācijā nav nepieciešams. Es, protams, nezinu kā pie Jums ir pierasts, tāpēc pievienoju e-pastu zemāk, lai vari iepazīties.

Kopumā, pirmo nedēļu esmu aizvadījusi, manuprāt, veiksmīgi. Lai jaukas brīvdienas. Tiksimies komandas mītiņā pirmdien. 

Ar cieņu,

Dace

 

From: Jānis Bānis <janis.banis@deepsolutions.lv > 
Sent: Friday, November 25, 2019 11:18 AM
To: Dace Vistiņa <dace.vistina@deepsolutions.lv>; 
Subject: HOPA projekta progress

Dārgā Dace,

Apsveicu ar pievienošanos mums. Pavisam īsi pastāstīšu par HOPA darbībām. Pamanīsi, ka ne viss “iet kā pa reni”, bet kopumā darbi ir aizraujoši un profesionālu izaicinājumu pilni. Kad mazliet pierod pie tā, ka visu laiku sūrst dibens, var pat noķert nelielus prieka brīžus.

1.     Kopumā HOPA “ir gaisā” nedaudz vairāk kā mēnesi. Pirmo mēnesi no mūsu laika grafika esam nokurinājuši līguma grozījumu un metodoloģijas saskaņošanā. Ceru, ka mēs vairs neatgriezīsimies pie šiem jautājumiem, jo, ja vēlreiz dzirdēšu viņu juristes griezīgo balsi, zvēru pie dieva, izduršu sev ausis ar zīmuli, kuru viņa bakstīja manā monitorā. ?

2.     Ar darbībām 1. – 3. “pa lielam” problēmu nav un viss iet daudz maz atbilstoši specifikācijai. Protams, ka vadāmies pēc saviem budžeta aprēķiniem vairāk, kā pēc viņu vajadzībām, bet izskatās, ka viņiem vai nu tupa neinteresē vai arī viņi nav pamanījuši to cik mūsu modelis ir triviāls. Jebkurā gadījumā lielas problēmas ar šo neparedzu, pat tad ja viņi teiks, ka tas nekam neder (ko viņi noteikti darīs). Viņu specene ir tik sūdīgi uzrakstīta, un atbildīgais viņu pusē tik aizņemts ar savu huiņu, ka mēs nodevuma vietā varētu iesniegt video ierakstu ar performanci, kurā divi bezpajumtnieki mētājās ar izkārnījumiem, un teikt, ka tas ir tieši tas, ko dakteris izrakstījis.

3.     Cits stāsts ir ar ceturto darbību. 4. darbība pa lielam ir vienā vietā. Pagaidām esam iesnieguši viņiem 2.starpnodevuma versiju. Bet varu derēt, ka tā resnā kuce no viņu attīstības departamenta, joprojām piepisīsies gan pie aprēķiniem, gan 4.1. sadaļā piedāvātajiem scenārijiem. Viņa ir vienkārši nagla  un tupa vecene, kura domā, ka viņai tagad ir personīgā vergu komanda, kuru var stāstiināt. Aldis no mūsējiem bija uz tikšanos ar viņu – gandrīz aizgāja no darba. Bet nu naudu mums vajag, tāpēc “aizvērsim acis, domāsim par budžetu un izliksimies, ka šis loceklis garšo pēc zemenēm” ?

Labā ziņa ir, ka par 4. darbību atbildīgais viņu pusē lunis. Riktīgs mīkstais. Ļengans kā galerts. Uz viņu arī jāspiež. Galvenais, lai tā māte viņu neuzkurbulē pakaļā. Iesaku stratēģiski piemirst Kovaļenko kundzi no jebkādas ārējās komunikācijas un, pats galvenais, nekādā gadījumā neaicināt uz trešdienas mītiņu.  

Ceru, ka dūša nav papēžos, kad esi visu izlasījusi. Esi bez bažu, neesam pirmo reizi ar piestāstitām biksēm ;), gan jau gala beigās noļurināsim arī šito līdz PNA. Ceru, ka Tev ies labāk, kā mūsu iepriekšējam projvadam, kurš, kā jaut būsi dzirdējusi, gala beigās mazliet sapisās meistarībā. Vecais nelga :)

Galvenais atceries, ka mēs sūkājam klienta, bet Tu vadības locekli, bet iekšēji vienmēr sakām to, ko mēs domājam – tas ir korporatīvais Dzen un izaugsmes pamats.

Uz sastrādāšanos,

Vienmēr Jūsu,

Jānis 

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Iznjem 2 -3 tadus rupjakos vardus (jo jauns darbinieks) un sanak ierasta ieksheja emaila komunikacija, nekas ne parsteidzoshs vai smiekligs.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Nerefaktorēta komunikācija, pat iekšējā, var novest pie negaidītiem specefektiem.

Paredzamākais - jaunā darbiniece var secināt, ka kolektīvs ir pārāk vulgārs/darba ētika pārāk zema un izmantot savas tiesības pārbaudes laikā pārtraukt darba attiecības.

Labots - usver
Link to comment
Share on other sites

Quote

Vienīgais, kas varēja salūzt PSRS laikos ražotajai gaļas maļamajai mašīnai, bija galds, pie kura tā stiprinājās...

 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Eksāmenā profesors jautā studentam:

– Sakiet, kāpēc es neesmu jūs redzējis nevienā lekcijā?

– Es visu laiku sēdēju aiz kolonnas.

– Nekad nebūtu domājis, ka aiz vienas kolonnas var sēdēt tik daudz cilvēku!

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , AndrisBB teica:

Iznjem 2 -3 tadus rupjakos vardus

precizējums - dažus vārdus foruma auto cenzors nocenzēja, oriģinālā bija nevis loceklis, bet ...., utt.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Lai slavēts betons! Šo stāstu es atradu komentāros pie kāda raksta par viņu.

 

HAKERI UN ĒDNĪCAS DIREKTORS

Pirmā diena

Hakeris atnāk uz ēdnīcu un konstatē, ka sālstrauku, kurš atrodas uz galda, var atskrūvēt jebkurš un iebērt tajā jebko. Hakeris, atgriezies mājās, raksta sašutuma pilnu vēstuli ēdnīcas direktoram: „ Es, meG@Duc|, atklāju jūsu ēdnīcā sālstrauka ievainojamību. Ļaundaris var atvērt sālstrauku un iebērt tajā indi! Rīkojieties nekavējoši!”

Otrā diena

Ēdnīcas direktors starp citām darījuma vēstulēm un lietišķiem dokumentiem saņem arī šo brīdinājuma vēstuli un parausta plecus: „Kam gan tādi murgi prātā ienākuši?”

Piektā diena

Hakeris atkal ierodas ēdnīcā un ieber visos sālstraukos indi. Saindējas un mirst trīssimts apmeklētāju. Direktoru arestē un trīs mēnešus vazā pa tiesām, līdz beidzot attaisno nozieguma sastāva trūkuma dēļ. Hakeris raksta vēstuli: „Nu, ko es teicu?”

96. diena

Direktors iepērk speciāli projektētus sālstraukus ar koda atslēgu. Ēdnīcas apmeklētājiem liekas, ka šajā dzīvē kaut kas ir ārpus viņu sapratnes robežas.

97. diena

Hakeris konstatē, ka caurumi sālstraukā laiž cauri sāli abos virzienos un ne tikai sāli, bet jebko citu arī. Viņš raksta jaunu vēstuli direktoram un iečurā visos ēdnīcas sālstraukos. Trīssimt cilvēki pārstāj apmeklēt šo ēdnīcu, trīsdesmit saindējas un nokļūst slimnīcā. Hakeris direktoram nosūta īsziņu: „Nu, kā jums tas patīk?” Direktors atkal tiek trīs mēnešus vazāts pa tiesām un dabū gadu nosacīti.

188. diena

Ēdnīcas direktors zvēr nekad dzīvē vairs nestrādāt nevienā ēdnīcā, bet mierīgi mežā gāzt kokus. Inženieri ķērušies pie jauna sālstrauka izstrādes ar vienpusēju vārstu. Ēdnīcā tiek novākti visi sālstrauki un sāli darbinieki izdala individuāli stingrā uzraudzībā.

190. diena

Hakeris aiznes jaunā parauga sālstrauku un mājās rūpīgi izpēta tā konstrukciju. Viņš raksta jaunu niknuma pilnu vēstuli: „ Man, meG@Duc|, izdevās iznest sālstrauku no Jūsu ēdnīcas! Tas ir nepieļaujami! Jebkurš var iznest sālstrauku no Jūsu ēdnīcas!” Pirms tam alkoholu nelietojušais ēdnīcas direktors izlasa vēstuli, dodas mājās un piedzeras.

193. diena

Hakeris konstatē, ka ēdnīcā visi sālstrauki ar ķēdēm piestiprināti galdiņiem. Viņš dodas uz kārtējo hakeru salidojumu un ziņo par saviem panākumiem, saņemot pelnītu atzinību par sabiedrības un patērētāja interešu aizsardzību. Par laimi, ēdnīcas direktors par to neko nezina, citādi nodzertos pirms laika.

194. diena

Velnišķīgi ģeniāli izplānotas operācijas ietvaros visi hakeru salidojuma dalībnieki ielaužas ēdnīcā un izber visu sāli no sālstraukiem sev kabatās. Hakeris meG@Duc| raksta jaunu vēstuli ēdnīcas direktoram, dodams mājienu, ka ēdnīcai vispār nerūp apmeklētāji, jo jebkurš nelietis vienā mirklī var atstāt neaizsargātos apmeklētājus vispār bez sāls. Lai novērstu šādu iespēju, akūti nepieciešams sāls dozators ar ikreizēju autorizāciju.

196. diena

Inženieri ar sviedriem vaigā strādā pie jauna sālstrauka izstrādes, kamēr ēdnīcas darbinieki atkal izsniedz sāli individuāli. Direktors dodas atvaļinājumā uz Seišelu salām un ietur maltītes tikai viesnīcas numurā, izvairoties no ēdnīcām, restorāniem un bāriem.

200. diena

Ēdnīcas apmeklētāji ar šausmām atklāj, ka ikreizējai sāls piebēršanai nepieciešams doties pie oficianta un, uzrādot personu apliecinošu dokumentu, saņemt speciālu 8-zīmju vienreizēju piekļuves kodu sālstraukam. Lai piebērtu piparus, procedūra atkārtojama.

Link to comment
Share on other sites

2019.12.6. , 23:02, snukurins teica:

CSDD nolēma atņemt uz ceļa nummura zīmes ja kādam no ratiem nebūs protektora,arī stūres ratam.....

varbūt nesmieklīgi un neanekdote, bet:

es nesen nejauši uzzināju, ko ratiem sauc par piekto riteni un kam tas ir vajadzīgs ...

(mūžu dzīvo, mūžu mācies)

Labots - ervie
Link to comment
Share on other sites

Ja skatāmies "Matrix" atpakaļgaitā, tad redzam kā Kianu Rīvzs nokāpj no narkotikām un kļūst par priekšzīmīgu ofisa menedžeri.

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Štirlics iet pa mežu, sēnes lasa...

- Ehhh, šķiet, ka nav vēl sēņu sezona!

Nodomāja viņš un iemeta grozu kupenā...

Link to comment
Share on other sites

riebeklis2012

Skudras ar ziloņiem spēlē futbolu. Spēlei beidzoties zilonis saka skudrai:"Piedod, ka dažus jūsējos sabradājām". Skudra: "Tas nekas, mēs arī grūstījāmies".

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Salvis ar Džonatanu bija starpbrīdī izlavījušies no skolas, un aiz stūra pa kluso veipoja.
Salvis tvaiku ievilka nedaudz pa dziļi un neveikli ieklepojās.
- Tu gan esi biezpiensieriņš, nespēj pat beznikotīna tvaiku turēt - Džonatans ieņirdza.
- Atšujies, cūkas šnukur, es normālu 2% bezglutēna nikotīnu velku, neesmu jau tāds kupāts kā Tu - Džonatans atcira.
- Tev starp kājām kupāts, davai beidz kult sviestu, laižam atpkaļ uz šūli.
- Baigi negribās, nākamajā stunda ir vēsture, tur atkal par tiem mežoņiem, lopēdājiem jāklausas - Džonatans noskurinājās.
- Pofig pēdējā stunda, tikai 40 minūtes vēl jāpacieš, un tad varēs mājās iet gurķoties.

2032 gads. Cilvilizētajā pasaulē vegāni ir uzvarējuši cīņu pret mežoņiem, kopš tā laika jebkurš izteiciens, kas ir saistīts ar dzīvnieku produktu lietošanu tiek uzskatīts par vulgaritāti, un kulturālā sabiedrībā ir nepieņemams.

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
2020.05.14. , 10:09, Racer teica:

Ja skatāmies "Matrix" atpakaļgaitā, tad redzam kā Kianu Rīvzs nokāpj no narkotikām un kļūst par priekšzīmīgu ofisa menedžeri.

Bija anektdote par šo tēmu. Ja dzīvi dzīvotu atpakaļgaitā, tad piedzimtu plašā radu pulkā, kas Tevi sagaidīs ar ziediem, vainagiem, orķestri un mielastu, Tu uzreiz būtu gudrs un turīgs. Darbā Tevi pieņemtu kā visu atzītu un cienītu profesionāli, Tavai dzīvei pievienosies un palīdzēs vecāki, Tava un sievas veselība un izskats dzīves laikā uzlabotos...tālāk neatceros...izdzer savu pēdējo alus pudeli, izsmēķē pēdējo cigareti, beigās nomirtu orgasmā

Labots - Daiļais
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...