Jump to content

DVD Regionu dekoderis


Guest BenZ
 Share

Recommended Posts

taa es te saskaaros ar taadu probleema kad bija nepiecieshams regionu dekoderis. google nezinaaju ko rakstiit uzraksiitju DVD Region Decoder bet neko jeedziigu neatradu. varbuut kaads var ieteikt kaadu (vaig atkodeet filmas ka staav datoraa)

Link to comment
Share on other sites

Guest BenZ

njaa es te takaa vienaa boot numuraa sen atpakal lasiiju ka viens studenc to paveicis ar vienas koda rindinas paaliidziibu :)

Link to comment
Share on other sites

http://dvdidle.com/download/FreeDVD.exe

 

Free DVD removes several protections from a DVD folder on the hard disk. It removes region code (RC), region code enhancement (RCE), analog copy protection, and user operation prohibitions (UOPs). You can use it to get a free DVD before you burn the DVD folder. It's only 44K.

Link to comment
Share on other sites

VLC player - atskaņo visus dvd diskus. arī ja cd roms paredzēts tikai dažiem reg kodiem. vispār tagad no tiem reģionu kodiem ir kāda jēga? tak pārdodas multi zonas lasītāji utt utt..

Link to comment
Share on other sites

nafig jaamokaas ar kaadaam citaam programmam.. taa programma, kuras linku noraadiju regjionu kodus un citas lietas nonjem momentaali... tik izveelies folderi jams pats atradiis aizsardziibas un tad nospied pogu Free DVD usjo :)

Link to comment
Share on other sites

Guest BenZ

varoni man tak pc dvd lasiitaajs lasa visus regionus bet man vaig iecept diskaa un lai iet dvd playerii

Link to comment
Share on other sites

Guest skopais

Saistiibaa ar dvd zagshanu - preksh tam tik viena proga - dvd region & css free. Visa miilestiiba :grin:

 

Labi,labi - vel vaig clone dvd :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...