Jump to content

...geims neiet...


detecta
 Share

Recommended Posts

Labdien!

Iisti nezinu vai iistajaa sadaljaa shito raxtu, bet kur ta veell

Meegjinaju instaleet speeli True crime:Streets of LA un vienmeer instalaacijas process apstajaas pie viena un taa pasha faila, paradijaa pazinjojumu, ka sho failu neesot iespeejams nolasiit... un taa visas 4-6 reizes, kuras meegjinaaju...

Speele nav mana, tam no kaa pajeemu viss gaaja normaali, pec tam megjinaaju veel uz cita kompja, tur arii viss normaali aizgaaja...

 

Kapeec? konkreetai fails ir .bik fails, citus .bik failus nolasiija normaali, bet sho nezkapeec nee...

 

pie reizez arii pajautaashu, ka ir, ja es taga panjemshu visus failus no instaleetaa speeles mapes un aiznesiishu ielikshu savaa datoraa, ies man taa speele?

Link to comment
Share on other sites

Speele orgginaalaa, vai zagtaa?

Nu iespeejams neesi kaadu file no taa kaa nneemi neesi kaartiigi paarrakstiijis....

Link to comment
Share on other sites

Iespējams, ka tavs cd/dvd roms vienkārši nevar to failu nolasīt. Citreiz gadās, ka viens cdroms lasa, cits nelasa.

Link to comment
Share on other sites

Nu jaa, to jau es redzu ka nevar nolasiit, bet otrs var, tikai nezinu kapeec un vai ir kaadas iespeejas to labot...

Jociigi, ka sho tipu - .bik failus - jau lasa, iznjemot sho vienu...

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Jociigi, ka sho tipu - .bik failus - jau lasa, iznjemot sho vienu...

Un kas tur jocīgs? CD-ROMs tak nelasa failus pēc tipiem. Vienā vietā diskam skramba, to failu, kas tur pagadījies, to arī nelasa. Risinājums var būt arī rūpīgi noslaukot disku ar salveti (starvediīgi, ne apļveidīgi). Vai tur, kur var nolasīt, uztaisa imāgi un to atnes pie sevis un piemontē. Utt., utjpr.

Link to comment
Share on other sites

disks uz aci izskataas diezgan netraumeets...

aa, to iso failu uztaissiit, ar ko tas daraas, ar taam pashaam virtuaalo disku progaam?

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

disks uz aci izskataas diezgan netraumeets...

aa, to iso failu uztaissiit, ar ko tas daraas, ar taam pashaam virtuaalo disku progaam?

Nu, jop - Tu vēl "uz aci" varbūt pats viņu arī taisies lasīt? :) Imāgi var uztaisīt ar daudzām programmām - WinISO, MagicISO, Alcohol 120% (tam arī savs virtuālais draivs ir), utt.

Link to comment
Share on other sites

Man jau Alchohol's patiik jau peec nosaukuma :-D

piedzirda speeli un viss, taa iedod pa galvu, ka iet bez diska :-D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...