Jump to content

LMT Biznesa / VIP klients un tā priekšrocības


marixxx
 Share

Recommended Posts

Te taisos tā kā jaunu trubu iepirkt, bet parēķinot mēneša maksu nemaz īpaši lētāks tas telefons nav. Var teikt telefons līzingā un es nenosauktu to par mazcenas.

 

Piemēram, telefons HTC HD2. 39Ls + 10.50 * 24 = 291Ls. salidzini.lv saitā šāda truba sākās no 305Ls bez piesaistes LMT tīklam.

Labots - Mežavecis
Link to comment
Share on other sites

htc touch II mazcenas bija 19+6.50*24=175Ls, bet veikalā maksā 155Ls tagad 19+4.50*24=127Ls

Link to comment
Share on other sites

vai pareizi saprotu ka jaunajā centrādī vienalga kāds tev pieslēguma veids - mēnešmaksa visiem pieslēgumiem vienāda.

Link to comment
Share on other sites

btw, iespējams kāds nezināja. Bet, ja tu ņem VIP mazcenā telefonu, kurš nav parastajā mazcenas piedāvājumā, tam nav piesaistes LMT tīklam un vari lietot arī citus operatorus.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Žaks Noriss

Nu beidzot ir kaut kāda kārtība ieviesta tajos maloceņņikos! Android tālruņi nāk kādi 30...40Ls zem salidzini.lv cenām.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Varētu būt, skatījos tikai H T C, LG trubas...

Link to comment
Share on other sites

Man ļoti patīk kolonna "BEZ Pakalpojuma mēneša maksas". Ja vien pēc kāda gada nebūs kas līdzīgs šim (Apvienotā piedāvājuma maksas tiem, kas iegādājušies Mazcenas mobilo līdz 2009. gada 30. aprīlim)...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

kāds var padalīties ar LMT biznesa klientu telefoniem? Ir doma paņemt jaunu, bet zināmu iemeslu dēļ nevaru pats apskatīties iekš manslmt

Link to comment
Share on other sites

kāds var padalīties ar LMT biznesa klientu telefoniem? Ir doma paņemt jaunu, bet zināmu iemeslu dēļ nevaru pats apskatīties iekš manslmt

Link to comment
Share on other sites

Lūdzu, šis būs pats jaunākais LMT piedāvājums!

 

Man boot.lv neļauj ielaadeet vinju sisteemaa taapeec, te būs.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 1 year later...

Varbūt kāds var iemest jaunāko listi?

Man arī interesētu. Gribu zināt vai ir jēga slēgt klāt VIP (2 numuri jau ir, trešais kā OKarte, kuru neizmantotu).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

cik es saprot tagad korporativo nomaksas .xls tabulu var redzet tikai Mans LMT galvenais pieslēgums, pareijem piedava linku uz Trodeks šnjagu, varbut kads var apskatit tie jaunie iPhone5 viniem ir saraksta vismaz ka preorder?

Link to comment
Share on other sites

Mazliet ne par tēmu, bet vai kāds nevarētu pateikt, kur var apskatīt LMT korporatīvo klientu telefonu piedāvājumu un cenas?

Link to comment
Share on other sites

Varu aizsviest uz PZ, kad būšu ticis pie kompja, man ir uz 03.09.2012.

 

Bet korporatīvā konsultants tak uzreiz atsūta ja paprasi, darba laikā.

 

Exeli te nevar nosūtīt, tā kā dodiet meilus!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 years later...

LMT biznesa lietotājiem ir pieejams sarunu saraksts caur Mans LMT pēc noklusējuma, vai tāpat jāpieprasa kā papildus pakalpojums?

Link to comment
Share on other sites

Jāpieprasa! UN pat man liekas ka tas ir par naudu!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...