Jump to content

majaslapa iekš frontpage


mix
 Share

Recommended Posts

Devil_Inside

Nu gan super-mega-web-guru diskusija sākās. Vislabākais līdzeklis pret odiem ir atombumba! Tādu lietu kā XP iebūvēto IIS jau neviens krutais web koderētājs neizmanto. Labāk salikt kaudzi ar nevajadzīgiem softiem un staipīt krānu. Cilvēks taču teica, ka lapas ir tīrs HTML. Tad kāda mārrutka pēc ir jāuzbāžas ar Apache un PHP?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Devil_Inside

    4

  • Artanis

    22

  • Nettwerk

    11

  • mix

    15

Top Posters In This Topic

Posted Images

lodzinjsh

lol

Vispār diezgan nesmuki aizvirzījusies saruna. Vai bērna dāvāto zīmējumu dod atpakaļ sakot: "Fuj! Tu galīgi neproti zīmēt!"

Labots - lodzinjsh
Link to comment
Share on other sites

Artanis

Devil - a es gadījumā jau pašā sākumā nerakstīju, ka var izmantot iebūvēto IIS?! Mekto - par tavu komentāru man vispār trūkst vārdu. Ja tev tiešām nav ko teikt tad vispār nesaki.

 

EDITED: kāds jau paspēja to rakstu pirms manis izdzēst.

Labots - Artanis
Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside

Sākumā nerakstīji gan!

Savā 1. atbildē Tu mētājies ar tādiem vārdiem kā pizdatijs un padjopkas. 2. - pateici ka topika autoram ir līkas rokas. 3. pazīmējies ka māki rakstīt notepadā. Un tikai 4. postā diezgan nesakarīgi pieminēji iebūvēto web serveri kā localhosta programmu (labs apzīmējums).

Link to comment
Share on other sites

Artanis

Oj, bļāā - man noteikti galvenais ir pazīmēties, vai ne. Bet tu jau nekādi nespēj iztikt nomrāli neiekarstot norādījis uz Win iebūvēto IIS.. Tu nu gan toč esi labāks par mani un rādi īstu piemēru. End of offtop.

Link to comment
Share on other sites

Guest painkiller

Šoreiz nākas piekrist Devil_Inside. Ja cilvēks grib uztaisīt parastu HTMLisku lapu un to vēl nemāk darīt, tad stāstīt par severu programmatūru ir tikai lieki jaukt galvu. Hallo, viņam vēl vismaz nopietnas lapas 20 jāuztaisa, lai tiktu līdz PHP nepieciešamībai.

Link to comment
Share on other sites

Artanis

Bet WAMP's ar 10MB rama patēriņu un 15MB instalāciju gan viņu vienkārši nobeigs. Un, kā jau minēja, var iztikt ar iebūvēto IIS. To iespējo pie Add Remove Windows components.

Link to comment
Share on other sites

ehh nu zel, ka ta nema un izdzesa, bet nekas gan pardzivosu ...

nekas artanis , vismaz prieks, ka visiem izradi savas zinasanas un zinasanas par to, ka autoram likas rokas ... :D vispar jau jautri ta tik turet tev talak

Link to comment
Share on other sites

Programmētājs

Ko jūs mixam sapisā**t prātu?!?!

Viņam vajadzēja saglabāt failename.html un pēc tam divreiz uzklikšķināt uz tā un atvertos ar Internet Exploreri. Tad lai atsūta skrīnšatu, kas par gļukiem.

Bet te jau protams panesās ka bez Apache nevarot.

Kāds bļ**n sakars. Frontpage ar php. Vai tad grūti iedomāties, ka mix neraksta php?

Link to comment
Share on other sites

Artanis

Nu, šeit viņam tika iedoti ļoti labi manuāli lai mācītos advancētākā līmenī. Neba nu visu mūžu sēdēs ar lokālām HTML lapiņām. Čalis tak iegūs skillu un sāks ko nopietnāku uz priekšdienām darīt.

 

Mekto - es, atšķirībā no tevis, vismaz runāju par lietu. Un izlasi PZ.

 

P.S. autors tā arī vēl nav atmetis skrīnšotu ar to, kas viņam tur neiet.

Link to comment
Share on other sites

Programmētājs

Domāju, ka viņam visa kā bija par daudz un viņš vēl beigu beigās atmetīs visam ar roku un kļūs par juristu. (arī nav slikti).

 

P.S. Aceros, ka pagāja vairāki mēneši kamēr sapratu kā FrontPeidžā uztaisīt skriptu ar ko saglabāt tekstu uz cietā, jeb ierubiju kas ir PHP.

Link to comment
Share on other sites

Artanis

Protams, imho, bet nu es uzskatu ka cilvekam vismaz kautkāda literatūra jāpalasās pirms sākt ķipināt kautkādas lapas kopā, un piedevām domāt par viņu publisku hostēšanu. Tas viss izskatās pēc ķeršanās pie lietas galīgi no otra gala.

Link to comment
Share on other sites

bluebird

Es rakstu ar Notepad. Un?...

Nu lai jau dzeks taisa lapu Frontpage.... vinjsh tacu maacaas tikai maacaas!! A tu uzreiz atiec pirkstus un apliec citu cilveeku centienus kaut ko apguut!!!

Link to comment
Share on other sites

Artanis

Kebe - izlasi mož vienu rakstu virs tā, ko es citēju? Tas vienkārši bija kā atbilde vienam čalim kas tur pēkšņi ne pa tēmu sāka stāstīt ar ko viņs raksta.

Link to comment
Share on other sites

Guest velns

Bet nu tak lapa tāpat jātestē, kaut tu viņu zem spilvena liktu. Tātad localhostam OBLIGĀTI jābūt.

neesi iekarsis? lai testeetu uz kompja lapu bez hernjaam kaa php un liidziigi, bet piemeram html tad serveris nekad nav vajadziigs.

uztaisi frontpeidzhaa to suudu, saglabaa kaa html failu un enter uz faila.

Link to comment
Share on other sites

Artanis

Nē, nu ja elementāra lapa pašmācības mērķiem, tad ok, bet ja jau kautkas nopietnāks tad kautkādu servera soft (kaut to pašu iebūvēto) tomēr vajadzēs. Šo lietu jau izrunājām.

Link to comment
Share on other sites

Guest velns

protams. gan arī šī persona tiks līdz servera puses koda rakstīšanai.

Link to comment
Share on other sites

Guest BenZ

cik sapratu vinam viss ko vajdzeeja bia

right click->open with->chose program->internet explorer

 

un ko juus te jaucat galvu nabadzinam. varbuut vinsh vienk grib uztaisiit lapu par sevi un dziivee vinam darbam nebuus nekaads sakars ar datoriem, kur nu vel ar programmeshanu

 

ja kautko nepareizi uzrakstiiju tad atainojos jo manai wi-fi klavenei beidzaas baterijas un rastu ar osk

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Redz kas ir par leitu FrontPage nepareizi tiek atspoguljotas uz FF/Opera/Safari kas nu nekaadi nerosina tajaa programmaa taisiit lapu.Dreamweaver piedaavaa dazhaadus templates uz kaa arii var taisit parastu lapu...

Link to comment
Share on other sites

nu patesteet jau vajadzeetu gan no cita kompja, jo atceros ka vismaz sen atpakalj bija taa ka vinjsh linkus uz citu apakshlapu saglabaaja ar visu Windows celju, jeb c:/My Documents/mana lapa/draugi.htm

 

Protams varbuut jaunaakaam Front Page versijaam shis joks ir izlabots, jo neesmu to programmu redzeejis nu jau gadus triis... .

Link to comment
Share on other sites

Guest BenZ

nu nez 2003 versijaa tas nav manits.

un kaada vaina frontage? vinsh tev aatri uzgenerees kodu un peectam pie code var palabot

Link to comment
Share on other sites

Nu jaa, par Office XP neko taalaak neesmu redzeejis uz savaam kasteem, kas bijushas, jo paraadijaas Open Office... .

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Nu nezinu nevienu advanceetu koderi, ne arii vienkaarshu koderi, kas kodetu lapas frontpage...

Paraadi kaut vienu cilveeku, kas taisa lapas frontpage...

Link to comment
Share on other sites

Guest BenZ

pasaki mn luudzu atshkiriibu starp frontpage code logu un notepad?

Link to comment
Share on other sites

eMDiiPii

Nu, pastāv tāds notepad. UN ?

Kāds sakars tam ar autora problēmu.

HTML (HyperTEXT MARKUP language) ir klienta puses valoda. Serveris tu nafig vajadzīgs, ja nu vienīgi tikai lai pārbaudītu ceļus.

Link to comment
Share on other sites

ja bet uz internet exploer neieit bet uz moxilu ir ok

Link to comment
Share on other sites

Guest BenZ

bet man liekas ka es savaa pirmajaa postaa atbildeeju uz jautaajumu un dazs labs te saaka iebraukt velnsvin zin kur. un vispaar te jau no otraa posta aizgaaja ne tā viss te.

Link to comment
Share on other sites

kadam no jums gribu paradit majas lapu pasak e pastu

Link to comment
Share on other sites

Programmētājs

Saarhive visus failus un pievieno šeit (forumā).

 

Es nemaz nekautrējos lietot FrontPage, tādās situācijās piemēram:

* haltūra, kādam studentam;

* piemirsies kāds tags vai kaut kas tāds ātri pastos un turpinu raklstīt wscitē, jo man viņš patīk (būtībā jau tāds notepads vien ir).

* turklāt ar notepad vienmēr nevar iztikt jo tādas lietas kā background krāsas jūs no glavas izdomāt nevarat turērti noder FrontPage.

P.S. Tā kā te notiek mērīšanās ar krāniņiem vajadzētu uztaisīt konkursu - kurš uzbliezīs labāko lapu notepadā, bez palīglīdzekļiem (labi vēl var izmantot grafisko progu MSPaint).

Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside

Tām pogām gan vajadzēs web serveri ar FrontPage extensions. Tā ir viena no lietām ko no FrontPage nevajag izmantot.

 

Neāksties un liec normālus linkus vai bildītes ar linkiem, ja gribi lai smukāk izskatās.

Link to comment
Share on other sites

Guest BenZ

njaa ar shitaam pogaam neies cauri. ieraksti frontpageaa tipa shito tekstu ko gribi un peec tam uzspied otru pogu un insert hyperlink vai kas taads tur bi. tad ieraksti linku un ok. tad tev buus normaals links nevis pogas kautkaadas.

 

hmm un nettwerk tev ir mac os ka safarri izmanto? vai arii kluudos un saffari bi linuxam?

Labots - BenZ
Link to comment
Share on other sites

na tur vajadzea but bildei

 

a kas par parluprogramu

Link to comment
Share on other sites

Guest velns

bildi tev neviens neredz jo dotajā failā ir tikai adrese uz bildi, kas kā šķiet ir uz tava datora. ja liksi internetā uz kāda servera html failus neaizmirsti par parējiem failiem, elementiem kas vajadzīgi lapai.

Link to comment
Share on other sites

Artanis

Ieliec skrīnšotu..

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...