Jump to content

VHS >PC KĀDI VARIANTI


martinsv2
 Share

Recommended Posts

Ir problēma ar vhs ierakstīšanu pc! Ir videokartes ieeja bet man neapmierina kvalitāte. Pieslēdzot vhs tv, viss kārtībā bet pc vairs nav tas ko vēlos. Vai ir vēl kāda iespēja dabūt attēlu uz pc bez videokartes starpniecības. No vhs nāk s-video gan komposite. Varbūt kāds zina problēmu kādēļ attēla apakšējā malā rāda šauru nesaprotamu strīpu.

Link to comment
Share on other sites

raiviic
(labots)

Vajadzīga video karte ar Video in, vai arī TV karte ar s-video vai Composite ieeju un programma iuVCR, kā arī PICVideo M-JPEG Codec vai huffyuv, jo saglabājot nekompresētu .avi, fails būs stipri liels. Skaņa no maģa audio out uz skaņaskartes Line in. Pēc tam jau vari pamontēt un pārkodēt uz DVD vai DivX.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

martinsv2

Ir gan videokartei ieeja gan tv karte. Pamēģināšu tev ieteiktās programmas. Līdz šim esmu izmantojis Nero Vision 3!

Link to comment
Share on other sites

Guest Nagla Pakalaaa

Risinaajums ir OLIMPIA 1maja stavaa ...

Link to comment
Share on other sites

martinsv2

Risinaajums ir OLIMPIA 1maja stavaa ...

 

Kā to saprast! :-?

Link to comment
Share on other sites

Guest Nagla Pakalaaa

tieshi un preciizi , bet laikam bija nevis olimpia , bet olympia ;-)

Link to comment
Share on other sites

raiviic

Nu Nagla domāja šito:

http://provideo.lv/lv/consumervideo

Vienkāršai pārdzīšanai jau OK, bet tā kā man ir nepieņemama filmētā materiāla saglabāšana bez montāžas, titru, skaņas uzlikšanas, kā arī attēla kvalitātes koriģēšanas, man pieņemama ir iespēja pašam to visu paveikt.

Link to comment
Share on other sites

martinsv2

Vajadzīga video karte ar Video in, vai arī TV karte ar s-video vai Composite ieeju un programma iuVCR, kā arī PICVideo M-JPEG Codec vai huffyuv, jo saglabājot nekompresētu .avi, fails būs stipri liels. Skaņa no maģa audio out uz skaņaskartes Line in. Pēc tam jau vari pamontēt un pārkodēt uz DVD vai DivX.

 

Man ar tām programmām nekas nemainījās! :|

Link to comment
Share on other sites

Krishius
(labots)

VHS un S-Video? :D

 

VHS ir un paliek VHS. Leetajiem TV tjuuneriem un videokarteem ar analogajaam ieejaam iedziitaa video kvalitaate buus, var teikt, vienaada. Tev atliek tikai k-kaadi trokshnju nonjemshanas filtri un kraasu korekcija. Kaa jau teicu, VHS ir VHS un no taa neko superlabu gaidiit nevar.

Labots - Krishius
Link to comment
Share on other sites

Guest Nagla Pakalaaa
(labots)

met mieru un nemocies , aizej pie profiem ien iedzen uz max Q

Labots - Nagla Pakalaaa
Link to comment
Share on other sites

martinsv2

Attēla kvalitāti es saprotu bet tā strīpa ekrāna apakšā tā ir problēma kuru droši var novērst, kad nopauzē tad pazūd, arī kad uzliek vhs kādu menu logu tad arī nav.

Link to comment
Share on other sites

Guest Nagla Pakalaaa
(labots)

Paregulē Tracking'u.

 

 

atjauc vigiku , noskraapee veestures paliekas no galvaam

Labots - Nagla Pakalaaa
Link to comment
Share on other sites

martinsv2

nav ne viens ne otrs, uz tv rāda labi, tikai uz pc parādās tas gļuks! :|

Link to comment
Share on other sites

Krishius
(labots)

Taa sviitra apakshaa ir gandriiz visiem analogajiem video formaatiem (pagaidaam tikai Betacam'am neesmu redzeejis).

Par to tu vispaar neliecies ne zinis - vinja tur vienmeer ir bijusi un vinjai tur ir jaabuut - kad skataas uz TV, netiek raadiits pilns atteels - apmeeram 10% no bilzhu malaam paliek ''aiz ekraana'' - tas taadeelj, ka analogajam video tajaas vietaas ir visvairaak video signaala kljuudu.

Principaa, nedod dies, ja tu to sviitu njemsi un taapat nahrenizeesi - tu samazinaasi video bildi un uz TV ekreaana tev buus pietuvinaats un veel nekvalitatiivaaks atteels, jo TV ''aizekraans'' taapat paprasiis savu 10% tiesu ;)

Labots - Krishius
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...