Jump to content

All in one, izvēle pirkumam


kraasainais
 Share

Recommended Posts

vēlos iegādāties augstākminēto verķi mājas vajadzībām(nav svarīgs ātrums, labāk kvalitāte un mazāk problēmas). tiks printētas arī vienkāršas afišiņas un arī fotoattēli - tātad krāsaini..

vēlētos tādu budžeta variantu, tāpēc esmu noskatījis aparātus un vēlētos dzirdēt gudrāku cilvēku komentārus un arī ieteikumus par viskautko..! :-)

 

EPSON STYLUS DX4850

http://24.delfi.lv/index.php?action=prod&a...201&ref=103

Ko nozīmē:

MEDIA IZMĒRI 10 * 15 cm13 x 18 cmA4A5A6B5EXECUTIVELEGALLETTER

 

Canon Pixma MP180

http://24.delfi.lv/index.php?action=prod&a...020&ref=103

Labots - kraasainais
Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Ko nozīmē:

MEDIA IZMĒRI 10 * 15 cm, 13 x 18 cm, A4, A5, A6, B5, EXECUTIVE, LEGAL, LETTER

To arī nozīmē. Ja interesē visu šo papīra formātu precīzie izmēri collās vai milimetros, pameklē guglē vai vikipēdijā.

Link to comment
Share on other sites

Būtu jātgādina viena balinātāja reklāma, kur tantiņa saka: ja kaut kas der visam, tad tas neder nekam. Labāk paņem HP un miers, un ne 69in1 - bet 1in1. Tas viss ir mārketings, un galarezultātā patērētājam tas neko labu nedod.

 

Gudrs neesmu, bet atsauksmes esmu dzirdējis no tiem cilvēkiem, kuri uzķērās šiem kombainiem līdz parādījās ziņas par tiem. Sākumā viss ok, bet kad beidzas krāsa un... nu ko par tādu cenu var labu sameistarot?

Labots - q64silver
Link to comment
Share on other sites

nenjem epsonu!!! epsoniem probleemas ar kaartridzhu uzpildi..... izplatiitis defekts ir aizkaltusi drukas galva.... un biezhi vien vinjiem ir neizskaidrojami gljuki....

 

Canon Pixma MP180 nevaru teikt ka vinjsh ir labs bet labaaks par epsonu tochna

 

protams ieteiktu tev kraasainu laazernieku, jo tintes printerus jau buutu laiks aizmirst

Link to comment
Share on other sites

kraasainais

nu maksimālā robezā varētu būt kādi 130 lati, ja tiešām tas ir kkāds superlabs verķis, bet nu taisnība ju vien ir, ka tas,aks der visam, neder īsti nekam..

 

diemžēl mājās es nevaru neko daudz atļauties un vieta priekš 3 plastmasas kastēm arī īsti nav un nevēlos uz to tik ļoti saspringt..

ok, tātad no epson es izvairos un izvēle laikam ies par labu Canonam.. :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ko tas mp180 tik daargs? es tieshi pagaishsesdien mekleeju printeri un ar skatijos uz sho, kas gaaja pa 49Ls topocentraa. bet negribeeju maksaat taadu pikji jo man vajag tik printeri nevis multikaku :D apjautaajoties par printeriem pateica ka pats printeris ir vienaadu izskirtspeeju nu praktsiki vienaads ar leeto pixma 1300 kas iet pa 29Ls, tad nu spried pats cik tas kopeetaajs un skaneris kas abi kopaa pa 20Ls dabuujami labs buus, bet nu katraa zinjaa drukaashanai der!

Link to comment
Share on other sites

Tintes printeri, tikai un vienīgi Canon vai HP !

Pārējais ir galvas tiesu sliktāks !

Link to comment
Share on other sites

Es ieteiktu Canon MP 600 modeli, kā reiz iekļaujas cenā līdz 130 LVL, ja pērk interneta bodē. Pats tādu iepirku kādus 2 mēnešus atpakaļ un esmu ļoti apmierināts, mājas lietošanai labu labais. Kādēļ šo nevis MP 180? Toreiz pētīju un salīdzināju visus MP modeļus un šo atradu kā labāko kompromisu starp cenu/kvalitāti. Vispār šai sērijai pluss ir tāds ka uzsvars likts uz printeri, un pārējās fīčas nāk kā papildus. Konkrētajam modelim ir šādas priekšrocības pret lētākiem modeļiem:

 

1. Pietiekami augsta drukāšanas un skanēšanas izšķirtspēja - ciparus precīzi nenosaukšu bet canon mājas lapā var izlasīt;

2. 1 pL tites pilieni, kas nodrošina ļoti kvalitatīvu druku un tintes ekonomiju;

3. 5 kārtridžu sistēma, kas garantē kvalitatīvu fotogrāfiju druku, visi 5 nāk komplektā, cik zinu tad lētajiem modeļiem komplektā nāk tikai melnā tinte;

4. Iespēja apdrukāt CD/DVD diskus - kā nu kuram, bet ja pats kaut ko raksti, tad ļoti noder;

5. Drukāšana pa tiešo no atmiņas kartēm

 

Bet neiesaku šim aparātam izmantot kreisās tintes - i kvalitāte sūdīgāka (īpaši foto), i tinti vairāk tērē, i ganatija zaudēta un liela iespēja nokaut drukas galvu. Tās tintes pudeles tiešām iet pietiekami ilgi, un ar kresajām tintēm nekāda dižā ekonomija nesanāks, tikai un vienīgi problēmas.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
illegal

Pašam dažus mēnešus kalpo Canon MP160 (ļoti līdzīgs tevis piedāvātajam MP180) - jāsaka, strādā ļoti labi un manas vajadzības apmierina, pirkumā neesmu vīlies.

Link to comment
Share on other sites

jarajara

varbūt tas nav svarīgi visiem, bet manās acīs liels + canonam ir tas, ka bez problēmam aizgāja uz xp 64 . (piem. ar hp var nojugties). patika arī canoncentra piedavājums ar tinti. prece tika pirkta tur.

Link to comment
Share on other sites

bobiksons

MP600 ir labākais cena/perfomance/kvalitāte (labs skaners, nesūdīgs foto-printeris,parejais kā parasti).

Pašam ir.

 

PS: foto gan draņķīgi drukā.. moš būs āpamēģina ar dārgo papīru, jo uz lētās Acmes (RIMI pa 1Ls pārdodās) diez ko labi neizskatās

Link to comment
Share on other sites

Ja izvēle krīt uz canon, tad iesaku ņemt, kādu ar dalītajiem krāsu kārtridžiem!

Lietoju gan MP150, gan MP510 un otrais ir vairāk nekā krietnu galvas tiesu pārāks.

 

Printeris canon centrā izmaksāja man tieši tikpat cik lētākajā inet veikalā + līdzi iedeva usb ;)

Link to comment
Share on other sites

Vajadzība ir pēc kombaina scan/print/fax un kā izvēles kritēriju ņemu gan cenu(virs 100ls) gan arī izejmateriālu izmaksas. Pagaidām pēc papētīšanas sanāk ka visizdevīgākais ir Canon kombains .. taču gribētos , lai kombainam būtu arī integrēts karšu lasītājs. Izskatās ka Canoniem tintei ir viszemākās cenas ..

Link to comment
Share on other sites

Senteevs

Man a nu jau kaadus 2 meeneshus ir MP160. Foto drukas kvalitaate bija pat paarsteidzoshi laba manaam aciim. Un arii visaadi paareejaadi shameejai mani apmierina.

Ar lielo PG-50 melnaas tintes kaartridzhu var izdrukaat 500 lpp. Pats paarbaudiiju bakalaura darbu drukaadams :D Manupraat, labs rezultaats.

Link to comment
Share on other sites

Cilvēks, kas tur mājās printeri, it īpaši bilžu un plakātu drukāšanai, ir diezgan mazohistisks. Protams, ir patīkami, ja tev pašam stāv mājās aptaustāma kaste un nekur nav jāvelkas, lai izdrukātu savu atskaiti, tramvaja sarakstu vai Mazpisānu pagasta politisko karti; bet ne jau nu kvalitatīvu bilžu drukāšanai. Labs papīrs ir dārgs, tinte arī ir labā cenā, kvalitāte ir zema (it īpaši ja gribam krāsaini izprintēt cilvēku). 20x30 bildes fotocentros uz foto papīra maksā 70s, 10x15 - 10s.

 

Tika iepirkts canon pixima 1700, līdzi nāca pāris lapeles ar foto papīru un intereses pēc patestēju izprintēt ģīmjus. Protams, ka kvalitāte nebija ne tuvu laboratorijas kvalitātei. Un es atļaušos apšaubīt arī printeru foto kvalitāti līdz kādiem 300Ls. Labs esot canon i9900...

 

i9900 ir apdeitots ar pro9500 un pro9000, skat. linku

 

vēl var uzmest aci šeit.

Labots - kliks
Link to comment
Share on other sites

bobiksons

kliks, kā tu uzdrīksties salīdzināt fotolabaratoriju ar consumer agregātu !??

Turklāt mājās kombains noder (gan drukas, gan virtuves ;) )

Link to comment
Share on other sites

Ko tad es?!?

 

Cilvēks vēlas kvalitāti printējot fotogrāfijas un afišas. Es izsaku savu viedokli par kvalitāti - nu nebūs kvalitāte šādas cenu kategorijas printerim. Kvalitatīvāk, ar mazākām galvas sāpēm un arī lētāk tomēr būs foto un plakātus printēt fotosalonos.

 

Bet ja gribi b/w txt un kādu krāsainu čārtu drukāt ārā, tad var pirkt printeri arī pa 30Ls.

Link to comment
Share on other sites

Guest peleeciits

Nu mees firmaa lietojam pixma 6000 un...lai cik paarsteidzoshi, vinjsh jau kalpo bez probleemaam 3 gadus, ir izdrukaajis apmeeram 1500- 2000 kraasainus DVD vaacinjus+afishas A4 un padrukaajis apmeeram 4000 matricas!

Un straadaa bez probleemaam.

Link to comment
Share on other sites

Nu mees firmaa lietojam pixma 6000 un...lai cik paarsteidzoshi, vinjsh jau kalpo bez probleemaam 3 gadus, ir izdrukaajis apmeeram 1500- 2000 kraasainus DVD vaacinjus+afishas A4 un padrukaajis apmeeram 4000 matricas!

Un straadaa bez probleemaam.

 

Un kā ar kvalitāti (tikai godīgi, ja)?

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Es ar par pixmu :) Pats gan viņu nelietoju, jo šķībi skatos un all in one variantiem, bet viņu te nesen viens printeru remonta vecis paņēma, un tas jau zin, kas lūst, kas nē.

Link to comment
Share on other sites

Klik!

 

tu pats saproti, ko salīdzini. IP1700 ir lētā gala printeris, kas arī drukā attiecīgas, tikai tev saprotamas, kvalitātes ietvaros. Mājās printētas bildes cena nekad nebūs salīdzināma ar fotosalona cenu, jo APJOMS.

Kas ir kvalitāte? Kas ir ātrums? Un kā to visu sajūgt kopā ar cenu? Vajag to visu likt kopā nevis salīdzināt galējības ... jau minētais IP1700 ar i9900.

Un galugalā ... ja tik ļoti patīk rkitizēt, no sākuma jālieto ivss oriģināls, tad jānokalibrē lai rāda vienādas krāsas kā uz monitora tā arī uz printera un tad var bļaut cik labi vai slikti drukā Canon.

 

Tracina, ka lietotājs pats uzkačā kārtridžus, nopērk ACME papīru pa latu un kliedz - fotogrāfijas ir mēsls. (un vēl salīdizna ar fotolaboratoriju)

Link to comment
Share on other sites

Ņem HP All-in-One rīku. Pašam ir, ļoti apmierināts. Var pat kopēt nepievienojot datoram. Par Canon ir dzirdētas sliktas atsauksmes.

Link to comment
Share on other sites

Ņem HP All-in-One rīku. Pašam ir, ļoti apmierināts. Var pat kopēt nepievienojot datoram. Par Canon ir dzirdētas sliktas atsauksmes.

 

 

Man gan liekas, ka ar viņiem visiem var kopēt bez pieslēgšanas datoram

Link to comment
Share on other sites

Johaidī, Barber! Tu te mani galīgi noliec, bet es tikai gribēju pateikt, ka mājas printeris par attiecīgu cenu der tikai b/w txt un ka lētāk+ kvalitatīvāk sanāk aizstaigāt līdz fotobodei, lai iegūtu foto un posterus.

Link to comment
Share on other sites

Nu protams, ka es saliku kopējo negatīvo viedokli, BET

 

ja pērc printeri zem 100ls, tad arī nevajag sacerēties un paredzēt, ka tas būs jauks mājas krāsainais printeris.

Tikko parādās dalītās tintes tā arī var drukāt foto.

A lētāk ... Paprasi, lai kāds fotosalons atbrauc pie tevis uz mājām un uzcep vienu A4 formātu :D

 

Kvalitatīvāk .. stiepjams jēdziens. Ja bilde nav zidevusies un nosūti defaulto, neko neizmainot, tad fotosalons to izmainīs pēc saviem ieskatiem, lai pēc eispējas izskatītos labāk.

 

Mans viedoklis - ja vajag daudz fotogrāfiju un ne personiska rakstura fotogrāfijas, tad var pasūtīt salonā, vai internetā .. bet kopš iegādājos MP800 visas bildes drukāju mājās.

tie kas noliek viss vienā tā īsti šos aparātus nav lietojuši un nodarbojas ar demagoģiju.

Link to comment
Share on other sites

Drusku pasmējos par tām "privātajām fotogrāfijām"! Gan jāpiebilst, ka MP800 cena ir nedaudz virs 200Ls un cilvēks meklē ap 70Ls. Cenas starpība 3x var daudz ko ietekmēt.

 

Bet es tāpat nepirktu ne vienu ne otru ne Barbera brīnumu.

Link to comment
Share on other sites

HP C3180

Nav ne vainas.Nesūdzos.

Link to comment
Share on other sites

1. kārt MP800 neieteicu, tikai teicu, ka pats leitoju

2. kārt to vairs nevar iegādāties, to nomainīja MP810, kas maksā zem 200Ls (ja kas)

3. kārt ... ja tev nav nekā privāta un vari visu likt sabiedrībai uz delnas, tad apsveicu tavu atvērtību. Bet ir cilvēki, kas negribētu, lai viņu bildes parādās pēkšņi kādā publikācijā. Ne jau kāda in'timā fotosesija .. pietiktu, ja kāds pazīstams sabiedrībai cilvēks parādās krogā un izklaidējas.

 

Tev neviens neko neliek pirkt un komentēt peispeidu kārtā. Forums ir ieteikumu līmenī un izvērst diskusijas "ko tu tādu mēslu iesaki pirkt" nav apspriešanas vērtas.

Tas ir tāpat kā peimēram restorānā: paēd pusdienas divi cilvēki, tas kurš maksā, paskatās galasummu un uzmet uz 'teju, bet tam kuram nav naudas izpēta rēķinu un murmina ka viss tik dārgs.

 

Bootisti .. kļūstiet pieauguši un sāciet domāt globāli nevis 35mm leņķī un līdz 2m :D

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Nesen vienam cilvēkam iepirku Canon MP510 - apmierināts kvalitātē un funcionalitātē. Bet nu 70Ls neiekļaujas diemžēl šis verķis.

Link to comment
Share on other sites

Lexmark 5470, iekļaujas 70 latos.

Drukā ātri, skanē normāli. Fakso arī - izmēģinājām mājās gan saņemšanu gan sūtīšanu.

Link to comment
Share on other sites

Brother allin one no dārga gala(zem 200 ls) ir labi, lielas kartridzas kuras pats var viegli uzpildīt un wifi iekšā.

Pašam Brother MFC 820CW(praktiski vairs nav pārdošanā, jauns modelis nomainījis, bet tam kartridzas kautkādas sīkas izskatās)

Labots - rashns
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...