Jump to content

........


Guest djlaurix
 Share

Recommended Posts

ja uzliec uz 43/47 Hz tad viss rādīsies ar līnijām - Interlaced! vismaz 60 vajag

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

PALam vispār būtu jābūt 50 Hz. Mož TV nespēj nosinhronizēties uz 60 Hz, un tā arī ir tā problēma?

Link to comment
Share on other sites

Nezinu kaapeec uz monitoru tev vinnas ir, bet biezzi vien ja uz TV suudiigi lloti tad vainiigs suudiigs vads...

Es taa 3x vadus pirku kameer bija laba bilde.... Panneemu vadu pa 14 Ls, (Gold) bilde ideaala....

Link to comment
Share on other sites

nu patiesiibaa jau te daudz par to bijis rakstiits... Bet nu tu vareeji nosaukt savu videokarti, GeForce vai Radeons, savienojums TV S-Video vai RCA...

GeForce ir mazliet ilgaak jaapachakareejaas....

Un vispaar 1, jaaiesprauzz vadi, jaaiesleedz TV, 2 jaaiesleedz PC.... taalaak saak chakareeties pa settingiem...

Link to comment
Share on other sites

Nu es ar, ar to saslēgšanu ņemos. Nevaru nekādi to kasti pie Component piedabūt krāsainu bildi rādīt. :(

Link to comment
Share on other sites

Nu nav man shobriid ielikts PC Radeons, bet nu cik atceros rocies pa tiem settingiem meklee tv Hercus, exsperimentee... Vadu gan nerausti pie iesleegtas aparatuuras aaraa un iekshaa, vari nodedzinaat S-Video...

 

Ja GeForce bija melnbalts, tad tur bija settingos jaanoraada compozite.... Dazziem TV veel ir taa, kad tas Video ir jaanospiezz vairaakas reizes, jo ir vairaaki varianti....

 

GeForce karteem

 

http://www.digit-life.com/articles2/gf4/geforce4-tv-out.html

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...