Jump to content

Monitora modings


Guest DJtelemundos
 Share

Recommended Posts

Guest DJtelemundos

jou jou jou čaļi :)

 

Taka sodien uz skolu nebija jaiet izdomaju pabeigt savu garadarbu un peilikt visu apskatei lai tauta ievērtē

 

Es te pēdējās divas nedēļas jau cītīgi strādāju pie viena no maniem labākajiem moddinga darbiem sākumā iedvesmojos no tā tur krāsotā moņa topika kur bija sarkans ar melnu un izdomāju ka taisīšu sev arī modingu jo atradu vecu grīdas krāsu no remonta un izdomāju arī savu moniķi nokrāsot bet krāsa izrādījās sakaltusi tāpēc domāju kā savādāk visu sataisīt lai izskatītos kruta man jau sen bija superr ideja par lampu ekrānā bet taka uz rīgu netieku uz temalo vai agrisu pakal moding lampām tad nācās lietot parasto lampu kas darbosies no parastās elektrības jo man nav galda lampas un tad es varu mācīties pie tā paša galda kur daķis jeee jou atradu štābiņā 67 watu lampu kas darbojas uz parastās elektrības un tad ņēmu un vīlēju monitorā caurumu lai to lampu būtu kur ieskrūvēti tas nebija viegli jo bija jāstrādā pie cauruma divus ar pusi vakarus un tad varēju ieskrūvēt lampu kas darbojas tas bija tas vieglākais jo tagad ņēmu tēva lodāmuru un kausēju uz plastmasas ietvada visādus ornimentus lai būtu kruta vēlāk tēvs nāca skatīties kas te smird pēc degušas plastmasas un atņēma man lodāmuru nekas jo vēlāk es atsāku darbu bet tagad bez lodāmura jo ņēmu talkā fomasteru un smuki sakrāsoju rievas un arī kausēto vādru YO lai iešķirtu tam

lielāku akcentu un vēl man nebija sarkana flomāstēra un es paņēmu tēva izoleni un smuki uzlīmēju līnijas tagad bija palicis tikai viena mala ko taisīt es redzēju ka tuvākajā gaterī uz durvīm bija baigi labi

slaīmēti daudzi daudzi alus pudeļu korķīši un nodomāju ka kruta būtu ja arī man uz monitora tā būti bet taka alu man vel ndod veikalā tad nācās likt lietā tikai parastos dzeramos tāpēc ilgi krājot es sakrāju

pietiekami daudz colas fantas un citus korķus ko līmēt pie moniķa tā lūk uz šito visu man aizgāja apmēram divas nedēļas un tagad viss ir gatavs un varu vienlaicīgi strādāt pie datora un taisīt mājasdarbus jo

ir lampa kas darbojas no parastās elektrības

 

1172102954.jpg

1172102956.jpg

1172102958.jpg

1172102960.jpg

1172102981.jpg

1172102982.jpg

1172102984.jpg

1172102986.jpg

1172103001.jpg

1172103002.jpg

 

nu kā vispār

kruta ne

 

čomi jau starā domāju ka par atsevišķu samaksu varētu veikt līdzīgu modingu arī citiem

 

:-D :-D :-D

piis meen jooou

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jetijs

    5

  • Nettwerk

    4

  • Martinsh

    2

  • THE BEST

    9

Top Posters In This Topic

Posted Images

Guest GrIn

Antinj nāc mājās, brālīt pūt stabulīti..

 

 

p.S Šis laikam saucas DJtelemunDOS noriets.........

 

 

 

Nu ko ... bija jautri PASMIETIES>......

Link to comment
Share on other sites

shitas garlaiciigi, gaidu kaut ko izcilaku un gjenialaku

Link to comment
Share on other sites

Guest GrIn

shitas garlaiciigi, gaidu kaut ko izcilaku un gjenialaku

 

varbūt lai Telemundos uztuunee HDD ?

 

:roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest DJtelemundos

Jā ja kādam ir vēlēšanās varu arī pārdot bet lai tas viss notiktos godiigi tad vareetu uzriikot vairaak soliissanu izsoli sakumcena varetu buut apmeeram 65 Ls kurš sola vairāk ?

Netirgo ?

Link to comment
Share on other sites

Guest DJtelemundos

nuja tev nepatiik tad neskaties

 

pameegjinisaakumaa pats kautko taadu uztaisiit tad zinaasi kas tas par darbu

kameer tev nekaa taada nav tikmeer kussi jo muti dzeseet mees visi maaakam

 

:? :? :?

 

man nepatīk :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

DjTelemundos paskaties kas tur ir skaists?Es nekaa skaista tur neredzu visaadi korkji kaa alkasham un pavirshi saliimeets un sakraasots...

Link to comment
Share on other sites

Guest DJtelemundos

Neesmu nekaads miilulis esmu EDT memberris un diezgan sakariigs pacans

 

 

:-? :-? :-?

 

 

Pag, kura miilulis shis ir? Uz iemidzinaashanu...

Link to comment
Share on other sites

Guest DJtelemundos

To atstarotaaju mums deva skolaa bija atnaacis kautkaads ments un daalaaja bet tikai katram pa vienam :(

 

 

Atstarotāju būtu labāk pie skolas somas pielīmējis :)

Link to comment
Share on other sites

amīšu stils, skaidri saskatāms ir fragments no karoga .Laikam no tā kurš atstāts uz mēnesi tumšajā pusē. Drošvien slēptā cāļu reklāma.

0 balles ! nav svarīgi pēc kādas skalas.

Link to comment
Share on other sites

nuja tev nepatiik tad neskaties

 

pameegjinisaakumaa pats kautko taadu uztaisiit tad zinaasi kas tas par darbu

kameer tev nekaa taada nav tikmeer kussi jo muti dzeseet mees visi maaakam

 

:? :? :?

 

a, tu pasaki, kas tur ir smuks ? :evil:

būtu labāk smuki pārkrāsojis, es ar nokrāsoju savējo :mrgreen: biški

 

vot šitam es piekrītu

DjTelemundos paskaties kas tur ir skaists?Es nekaa skaista tur neredzu visaadi korkji kaa alkasham un pavirshi saliimeets un sakraasots...

Labots - K@sparz
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...