Jump to content

uz vecajiem dvd plaueriem raada avi filmas?


Guest winner
 Share

Recommended Posts

Guest snail

Arī uz tiem plejeriem , kuri atbalsta DIVX/XVID, ne vienmēr ir iespējams palaist šāda formāta filmas, reizēm palīdz firmware pāršūšana bet galīgi veciem dvd atskaņotājiem tas jau nepalīdzēs

Link to comment
Share on other sites

vaitad dvd playeriem var nomaniit firmware ?

ja tas ir iespejams man tieshi to ari vajag majas ir kinozale un vina ir softiki nokarusies

Link to comment
Share on other sites

a ko ta uz dvd bez divix var skatiities?

 

Viens no stulbākajiem jautājumiem šajā forumā :twisted: Atbilde - VAR SKATĪTIES DVD.

 

P.S. Neieredzu DivX kā sugu.

Link to comment
Share on other sites

Pilnīgi pareizi-var skatīties DVD!Ja TV nav pārāk liels, var skatīties arī tirgus varianta DVD-5 vienā, 8 vienā, 10 vienā.Ar VSO konverteru var sabāzt 3 Divx filmas 1 DVD, ja grib 5-tad TMPGenc un Half KDVD template!Tā kā man arī ir pavecs XORO , uz kura iet tikai DVD un VCD, pats tā arī rīkojos.Gan DVD, gan Divx ir izmirstošs formāts, pēc dažiem gadiem lietosim HD un zilos starus!

Link to comment
Share on other sites

Kamēr eksistēs P2P tīkli, nekas nemirs.

 

... Divx ir izmirstošs formāts, pēc dažiem gadiem lietosim HD un zilos starus!
Link to comment
Share on other sites

Kamēr eksistēs P2P tīkli, nekas nemirs.

Nu nez, es izmantoju P2P, bet velku tikai DVD. Nākotnē, pieaugot ātrumiem varēs vilkt HD DVD. Tā ka neredzu nekādu perspektīvu DivXam. Ja nu vienīgi priekš skatīšanās smartfonā vai ipodā - bet kādam gan maniakam jābūt lai to darītu :?:

Link to comment
Share on other sites

Tie dvd kas mētājās netā bieži vien nav tulkojuma, a man patīk lupīt iemīļotu gabalu saprotot katru vārdu un izteicienu nevis katru 3.

 

Un līdz superātram netam itsevišķi lauku reģionos mums vēl ilgi ilgi ilgi ilgi jāgaida, lai varētu dzēnāt HD filmas pa netu. Tākā manas prognozes ir ilglaicīgas attiecībā uz divx.

Link to comment
Share on other sites

Guest Cake

Nu nez, es izmantoju P2P, bet velku tikai DVD. Nākotnē, pieaugot ātrumiem varēs vilkt HD DVD. Tā ka neredzu nekādu perspektīvu DivXam. Ja nu vienīgi priekš skatīšanās smartfonā vai ipodā - bet kādam gan maniakam jābūt lai to darītu :?:

 

Būs jau maniaki kas uz ipoda skatīsies filmas hd dvd formātā :D

Link to comment
Share on other sites

Tie dvd kas mētājās netā bieži vien nav tulkojuma, a man patīk lupīt iemīļotu gabalu saprotot katru vārdu un izteicienu nevis katru 3.

 

Tieši otrādi, tur parasti ir gan angļu gan krievu skaņas celiņš un iespēja izvēlēties, savukārt divx parasti ir pieejams tikai krievu tulkojums. Priekš sevis esmu atradis labāko kombināciju - angļu teksts +angļu subtitri, kā pāris filmas šādi noskatījos, tā vairs negribas to stulbo krievu tulkojumu dzirdēt :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc lai nevarētu? Es domāju, ka noteikti. Galvenais dabūt uz atbilstoša izmēra DVD diska.

Link to comment
Share on other sites

kadam jābūt manjakam lai vilktu netā dvd.es jau tad labak aizeju uz nomu un nokopeju neka gaidu kamer atvilksies 8gb,bez tam tie 8gb vel ir ari kaut kur jaglaba.

Link to comment
Share on other sites

Guest winner

ta, karoch nav tolka rakstioit diskos shadam aparaatam filmas? a kas ar tiem avi klipiem? to raada?

Link to comment
Share on other sites

Nu cik var prasīt :evil: Nu tak paskaidroja cilvēki, ka nevar plikus avi uz parasta dvd playera skatīties. :evil:

Vienalga - tas klips vai filma.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...