Jump to content

! Speles nosaukums vajadzigs...


monZy
 Share

Recommended Posts

Sveiki, tātad pamatskolā nemācījos gramatiku un tāpēc šādi ķēmojos izpalīdzat :)

 

Bija tāda simple spēle kur varēja taisīt uz platēm likt vadus, kondensatorus, slēdžus, spuldzītes, tāda interesanta spēle bija :0 Kā viņu sauc? :)

 

Paldies

 

:D

Link to comment
Share on other sites

izklausaas interesanti:) man arii nodereetu paspeleties ar tadu :)

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Hm.. man līdzīgs jautājums.. kā sauca spēļuku kurā varēja bez konkrēta mērķa ar viskautko darīt viskautko..

Grūti izskastīt.. tjipa uz fizikas likumiem balstīta, saliec sakrāme viskautko, tad ar TNT iekustini kādu bumbu, vinja ripo, kautko aizskar, tas pakustās, utt.. tādu darbību ķēdi varēja mēģināt izveidot. Atceros kad sīkāks biju baigi ņēmos ar to geimuci..

Link to comment
Share on other sites

Hm.. man līdzīgs jautājums.. kā sauca spēļuku kurā varēja bez konkrēta mērķa ar viskautko darīt viskautko..

Grūti izskastīt.. tjipa uz fizikas likumiem balstīta, saliec sakrāme viskautko, tad ar TNT iekustini kādu bumbu, vinja ripo, kautko aizskar, tas pakustās, utt.. tādu darbību ķēdi varēja mēģināt izveidot. Atceros kad sīkāks biju baigi ņēmos ar to geimuci..

vot shitaa ir istaa, arii baigi njemos ar to :) kur tadu var dabut, baigi gribaas uzraut :) speles vispar nespeleeju bet shito ofic gribu :)

Link to comment
Share on other sites

Bija uz Atari 800 XE tāda spēle kur lidinās ar helīti ne to pa vulkānu ne to kā bija jāsauj sīki šudiņi un viens liels meln helis un jāvāc cilvēciņi, otrais līmenis bija zaļš???

Link to comment
Share on other sites

ir arii speelee taada kaa mags un niks tur arii kautkas par elektriibu!

Link to comment
Share on other sites

Circuit maker ar simulācijas iespēju

Multisim

Matlab PowerSim toolbox

 

bet tas viss ir profesionāli un dārgi, bet paspēlēties var:)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...