Jump to content

ISP un P2P


Guest ThisIsMe
 Share

Recommended Posts

Varbūt stulbs jautājums,bet vai provaiders var redzēt ko es velku un cik daudz no p2p tīkliem?Viens džeks apgalvo ka jā bet manuprāt tas tā nav!Kā tad tur īsti ir?Nu piem. ja pie X cilvēka atnāk kaut vai BSA un paņem viņa kompi uz parbaudi bet tur nekā nav, un ja BSA ir aizdomas ka vienkārši cietais ir apmainīts, tad vai BSA aizejot pie X cilvēka provaidera var uzzināt kaut ko par to ko tas X cilvēks ir vilcis?

Lūdzams nerēkt bet nopietni atbildēt! :!:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
valchers
(labots)

tu tos BSA manuprāt vari nemaz nelaist iekšā ja vien tu esi juridiska persona un tavs dzīvoklis/māja nav reģistrēts kā firma vai kautkas uz to pusi. Un vai ISP redz mmm... to kan es nezinu bet viņi redz tikai to cik tev liels trafiks

Labots - valchers
Link to comment
Share on other sites

Instigater
(labots)

Redzeet var visas tavas paroliites un staigaajoshos xxx failinjus, ja vien taa nav ibanka, tobish sekjuurais http. P2P izmanto diezgan vienkaarshus algortimus, pie tam, gandriiz visos klientos by default shifreeshana ir atsleegta.

Protams, to neviens nedara visiem klientiem tehnisku apstaaklju deelj, bet vienam juuzeram peec ekonomikas policijas pieprasiijuma visas vinja ineta darbiibas vareetu saakt ielogot aptuveni 3h laikaa.

Labots - Instigater
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Cik atceros no tīklu lekcijām, katra proga savām TCP vai UDP paketēm var lietot (un bieži lieto) savu iekšējo formātu, lai atpazītu savus datus. Un tad jau ISP nav nekādu probu noteikt, cik tu runā pa Skype un cik pa P2P velc....

Bija netā kaut kur, kā džeki reverse-engineer veidā mēģina izpētīt, kā Skype darbojas - arī analizējot paketes...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Droši vien paša ISP hubs - daudziem tādi ir priekš saviem klientiem.

Tad tādu 'pievērt' varētu arī nebūt grūti.

 

Bet savādāk - nu kā var aizliegt slēgties pie huba, kas ir, teiksim, Zambijā?

Droši vien tikai aizliedzot P2P kā šķiru...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Nu nevēlamos P2P apstākļos ieteicams izmantot PeerGuardian 2 un utorrent opcijās ieslēgt šifrēsanas funkciju tad vismaz ir kāds privātums garantēts..

Link to comment
Share on other sites

Eiropā ir pieņemts kaut kāds likums,kas aizliedz provaideriem atklāt vai vispār viņiem prasīt,ko cilvēks darījis netā! Tas tiek traktēts kā cilvēktiesību pārkāpums,iejaukšanās privātumā vai kaut kā tā...

Link to comment
Share on other sites

Šo te es arī kkur lasīju, ka tas skaitās cilvēktiesību pārkāpums:)

 

+ jaizvēlas atbilstoš porta numurs robežās no 4000 - 6000 - Man piemēram ir 57000!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...