Jump to content

Pastaiga pa pilseetu.


hanek
 Share

Recommended Posts

Staigaaju, smuka diena, balts sniedzinjsh, skatos uz brivaa dabaa izlaistiem dzivniekiem pilsetas parkaa (liepaja), lidz pekshni pamanu antenu no sniega. Pieeju, paskatos - Piesalis maita! Uzsperu ar kaaju ta viegli un nonaak nost. Raacija!! Atminos tieshi shada izskata racijas policistiem pie bikseem! Es taa satraukts, iesleedzu, dzirdu kaadu pabeidzam teikumu ''.. jaa, es jau braucu''. Es pilniigi apstulbis :shock: . Skatos baterijas seezhas nost, skrienu uz rimi, perku 10 AA baterijas (maita daudz eed). Piesledzu un saaku peeetiit. 40 kanaali, neatminos uz kura tur runaaja. Varbuut kaads zin kadi ir kanaali:

talbraucejiem

policijai

pazharniekiem

atrajiem

utt.

 

Un ko vel vareetu iesaakt ar to raaciju. Antena vinjai diezgan gara ap 30cm un diezgan resna ar!

Link to comment
Share on other sites

no no no no no !

 

Es but psihs! Es gribu kautko izveidot, teiksim, pieslegties policijas frekvencei un uzlikt kadu kalbasu, vai kautko tamlidzigu. Uz kuriem kanaliem var atrast tas iestades? ^^

Link to comment
Share on other sites

Guest djlaurix

psc kur tadi rodas :evil: , kauns par tadiem

Labots - djlaurix
Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

Es gribu kautko izveidot, teiksim, pieslegties policijas frekvencei un uzlikt kadu kalbasu, vai kautko tamlidzigu.

a vot par sjito tev nieres tikai taa atsitiis

pie kam tevi atradiis aatraak nekaa tu domaa....

Link to comment
Share on other sites

a vot par sjito tev nieres tikai taa atsitiis

pie kam tevi atradiis aatraak nekaa tu domaa....

tu saki? Es kusteeshos, buushu aatrs kaa gepards! Un pielikshu pie racijas uz baterijam darbinamo bumbasnjiku

 

BET ES NEPRASU PAR TO KAS NOTIKS!!!

 

Prasu vienkaarshi kuri ir policijas, atro, pazharnieku kanaali!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...