Jump to content

Jauns IT saits - Jūsu domas par to


foxsk8
 Share

Recommended Posts

Guest drunk_lizard

obanaa

otrs admins no lielaakaa it portaala arii klaat

laikam jau aizskarts sirds dziljumos, mhhhh

 

atskjiriibaa no tevis es neliidu ar idiotiskiem, greiziem un bezveertiigiem padomiem, ja nebiju paarliecinaats par to pareiziibu

 

ps. par neta aatrumu nesuudzos, mhhh

bet tavam ceelajam serverim iesaku nomainiit modemu no 33 kiB/s uz 56....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 146
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MicuksGLS

    5

  • Nettwerk

    9

  • Lapelis

    9

  • foxsk8

    34

Top Posters In This Topic

Posted Images

Guest usins

Gan pateici.. lielākā IT portāla.. :D... neesmu nez kāds idiots, lai uzskatītu šo projektu par lielāko IT lapu!!! Nebūtu pelnījuši, ka tā sauc... vismaz pagaidām. Nu ja kas mums tagad galvenais normālus userus dabūt vajag.. :)

Kad būs nauda attīstīsimies.. visticamāk vasarā :)

Sor.. bet man nava pieeja serverim :)

Aizskarts gan neesmu :)

Zināma lieta, ka atrodas, kurš piesienas..(nav bieži bet ira).

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

atvaino, bet kopsj es uzturos bootaa, tu esi kaads divdesmitais, kurs grib organizeet it portaalu ar forumu un reklameejas te, mhhhh

parasti kkaadi tiinji, kuru meerkjis ir buut par ADMINIEM IT PORTAALAA

oo, kaa skan, mhhhhh

un nevienam nekas nav izdevies - viss ir miris dabiskaa naavee, jo - muusu tirgus ir par mazu un attieciigaa publika par glupu....

atvaino, bet taa nu tas ir...

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

man liekas, ka ieprieksjeejaa postaa es izskaidroju....

Link to comment
Share on other sites

Guest usins

Jā jā... es jau saprotu, kas ir konkurence.. un jūs jau esat ārpus tās.. :)

Bet skaties- datuve jau slīkst.. drīz jau būs kaut kāda kirila mājaslapele.. :)

Un ir jau daži useri, kuriem patīk uzturētes best.oo.lv jo ja tā padomā es pat varu nebūt admins... man tas neapgrūtinās ieteikt, palīdzēt saitam :)

 

NO vienas puses interesanti palasīt ko jūs spējat izdomāt, lai tikai noliktu cilvēkus utt. un paši aizmirstat kādi esat bijuši paši, kad bijāt iesācēji un arī mācījāties no savām kļūdām, lai tagad varētu palīdzēt jaunajiem useriem :)

Labots - usins
Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

drunk_lizard, nebūs precīzi. Par EOZ nevar teikt nekas nav izdevies. ;-)

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

ADEX, tev kaa vecajam buutistam vajadzeetu zinaat, kaada iemesla deelj tika izveidots eoz....

ja nu piemirsies - bija vesela rinda ar nepamatotaam represijaam pret zinosjiem cilveekiem....

Link to comment
Share on other sites

man liekas, ka ieprieksjeejaa postaa es izskaidroju....

jap, cerams ka šiem izdosies! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest usins

jap, cerams ka šiem izdosies! :)

Paldies :) Lūk dēļ šitādiem vārdiem vērts papūlēties :) Nopietni.

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

kaa jau teicu - lielas ceriibas neliktu.....

tas neko nenoziimee, ka tiek fendereeti raksti pirmajai lapai :>

informatiivaa zinjaa bija un paliks gaisjaa pieminjaa pods.lv ar saviem specifiski personalizeetajiem rakstiem.....

lai dziivotu forums ir nepieciesjams vismaz zinosju cilveeku pamatkodols...

buutaa kaadreiz taads bija(puse paarvaacaas uz eozu, dalja aizvaacaas peec pokemonu invaazijas)

liidz ar to pamati tika ielikti

vai tai tavaa lapelee taads buus, nu nez

nav ticiibas.....

Link to comment
Share on other sites

Guest usins

nu 1. kaart naw mana apele.. :) es paliidzu uztureet vinju.. Lieku kkaadus raxtus... pēdējā laikā gan nesanāk :(

Nu tapē saku- vajag normālus userus, un no tiem jau atlasīsies tie, kas kaut ko jēdz no tās datortehnikas- tagad jau ir izteikti daži, kuri ir tīri gudri šajā jomā :)

Kā redzi viss nevar b't mūžīgs un ideāls. :)

Link to comment
Share on other sites

Dzirdēju te. Kāpēc taisīt kādu vēlvienu IT lapu.

 

Labi.

Atbildi man tad uz pāris jautājumiem.

 

Ko tu darītu?

 

1. Situācija

 

Atnāc mājas no darba, skolas (citas vietas). Piesēdies pie sava PC. Un gribi atpūsties no ikdienas un palasīt kādu interesantu, jaunu rakstu. Bet ko tu dari tad, kad kāda no taviem iecienītākajiem portāliem nejiet. Labi gaidi stundu, dienu, nedēļu. Bet kāda tad būtu tava reakcija. Priecīgs jau nebūtu.

 

Tas jau tas pats, kas ar mobīlajiem operātoriem. Ko Jūs darītu, ja Tele2 dienu nestrādātu?

 

Iespējamā atbilde:

 

Meklēt alternatīvu. Citas vietas, kur atrast, to ko tu vēlies. Lizard, tad pastāsti kā veidojās boot.lv? Tu jau te mums visus noliec. Gribi būt gudrs. Izskaidro tad, kā radās ideja, kāpēc šadu vietu vajadzēja. Neprasu tev referātu, vai domrakstu. boot.lv ir labs piemērs ar ko salīdzināt (pats sākums) arī bija daudz kritikas varbūt. Nezinu neesmu bijis klāt tapšanā. Un ar laiku tu pats sēdi, raksti, domā, palīdzi citiem useriem iekš boot.lv. Redzi viss nāk ar laiku. Mēs tikai parādījam to, kam tu negribi ticēt. Ieliku arī linkus, lai kad izveidoju šo topiku, cilvēki redzēja pa visam ko citu, nevis ko redz tagad.

Paveiktais darbs. Par to, ka projektam nav nākotnes, ka projekts neizturēs. Domāju, ka projekts turēsies ilgi. Nāks palīgi un ar kopīgiem spēkiem arī visu to izdarīsim.

Link to comment
Share on other sites

Guest usins

Fox.. respekt!!! :D nu lūk ar tapē esmu šai lietā iesaistījies! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest usins

Ir tāds teiciens: Pirmie kucēni jāslīcina

tew laikam šitā gadījies ne? vai kā? ir arī citi teicieni, kurus negribās rakstīt, a to zinu, ka ķersies pie grāmatām un sāksi uzskaitīt :D

Link to comment
Share on other sites

Guest usins

nu smuki izskataas tagad tur var uztureeties lapaa...

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Atvainojos, ka paceļu šo tēmu uz augšu, bet gribēju dzirdēt tagad Jūsu domas, ko vēl varētu pielabot, kas forumam pietrūkst. Un arī atspējot tos komentētājus, kuri teica, ka šis nelielais projekts ilgi nedzīvos. Lietotāju pagaidām ir maz, un nekur arī netiecamies skriet. Varētu teikt izveidota vieta, kur atpūsties un reizē arī meklēt palīdzību, uzzināt ko jaunu.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Nu tā atvainojos vēlreiz par tēmas pacelšanu. Forums ir nedaudz attīstijies kā arī mainījis nosaukumu www.notepad.lv . Kā redzams projekts turās un pietiekami labi. Paldies visiem kritiķiem, no***** , ka palīdzējāt vairot mūsu spēku un gribu. Protams vēl dažas lietas palikušas kā Logo un pāris sīkumi.

Labots - foxsk8
Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

tiesji vakar aiz nefig dariit biju tur ieluukojies

raksti tiesjaam ir, khm, profesionaali un forums paarpildiits ar

svaigiem un saturiigiem topic....

Link to comment
Share on other sites

Domēna nosaukumu likām forumā, lai lietotāji izvēlās, pēc tam labākos likām uz balsošanu tā rezultātā sanāca www.notepad.lv. Un kāds tur sakars NIC?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...