Jump to content

Jauns IT saits - Jūsu domas par to


foxsk8
 Share

Recommended Posts

  • Replies 146
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MicuksGLS

    5

  • Nettwerk

    9

  • Lapelis

    9

  • foxsk8

    34

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jā tas špikers man lieti noderēs taisot mājas lapas. Nu tā uzmetu nelielu upgreitu forumam bilde varat aplūkot

 

http://best.oo.lv/up.jpg izmainīju novietojumu forumam, tagad arī uz IE rādīs normāli kā vajag, nakošais ko domāju izlabot tas ir fonti, linki, krāsas tekstam un arī izvietojums. Par dizainu runājot neesmu dizainers un nav māksliniecisku pieeju, tāoēc meklēšu pie paziņam palīdzību šajā jomā, varbūt kāds palīdzēs. Kas attiesās uz logo, tas tiks mainīts vienozīmīgi, lapai pārejot uz jaunu domēnu, līdz ar to arī dizains uzlabosies. Kas attiesāc uz LV valodu, tā arī tiks izlabota, kaut vai ar to pašu veco Tildi :D

Link to comment
Share on other sites

Validācija arī ir viena problēma, dažreiz pat es nesaprotu kā tās kļūdas rodas. Tās tiks izlabotas un lapa būs valīda. Visu vienam nav iespējams izdarīt samērā īsā laika posmā. Cenšamies jau cik spēka un laika atļauj.

Link to comment
Share on other sites

Sameeraa forsha lapa. Man patik saturs.

Raksti vareeja buut skaistaak noformeeti. Paaraak vienkaarshhi un bliivi.

Link to comment
Share on other sites

Sameeraa forsha lapa. Man patik saturs.

Raksti vareeja buut skaistaak noformeeti. Paaraak vienkaarshhi un bliivi.

 

Ja autors atradīs redaktorus, un kompanijonus, kam entuziasma tik pat daudz kā pašam, tad projekts var arī aiziet. Pretējā gadījumā draud nogrimšana aizmirstībā. Var redzēt, ka darbs tomēr ir ieguldīts, diezgan.

Protams, ir daudzas acīmredzamas nepilnības, kas durās acīs, un pa kurām visi šeit neaizmirst pieminēt.

Bet tam nevajadzētu sadzīt papēžos autora dūšu un entuziasmu - iesākts jau ir labi.

Arī populārajiem IT saitiem latvijā taču neslēpsim ir savas nepilnībias un arī tādas, kas durās acīs, taču

šie saiti jau ir iekarojušio savu vietu zem saules.

Kā jaunpienācējam, protams, šim projektam nākas saskarties ar visa veida kritiku, un par trūkumiem jaunā projektā tevi protams vajās un izmies daudz vairāk nekā par tādiem pašiem trūkiem eksistējošā populārā projektā.

Tačui ieteikti mācīties no šīs kritikas, lai cik aizskarošatā arī nebūtu, jo kaut kur aiz tā visa kas tev šķiet aizskarošs noteikti ir arī kāds patiesības grauds.

Neslēpšu, ka arī pēcmanām domām, ja projekts paliks tāds kāds tas ir, tam nākotne nav panākumiem pilna.

Taču, kā jau teicu, tas nenozīmē, ka nav vērts turpināt iesākto.

Link to comment
Share on other sites

Kārtējais tīģerēns. Šī adrese jau vairāk kā mēnesi tiek spamota pa labi un kreisi visU iespējamajo saitu komentāros. Tādēļ novēlu tam projektam ātru un mokpilnu nāvi.

Link to comment
Share on other sites

Nu ko ta es varu darīt, ka lapas apmeklētājiem dažiem tā ļoti patīk, un vēlas saitam piesaistīt vairāk cilvēku.

 

Nu esmu uzklausījis jūsu domas, ieteikumus, kritiku, un izdomāju izveidot lapai nedauz labāku dizainu, kā ari izlabot daudz kļūdu, kuras iec acīs tagadēja varētu teikt, ka versijā. Redzu, ka daudzi foruma lietotāji mani apbrīno un slavē, paldies Jums. Bija arī tādi, kas ļoti asi uzņēma šo topicu. Tad nu tā drīzumā varēsiet ievērtēt jauno dizainu , teikšu uz reiz nebūs tur kaut kāda modes skate, ne arī parasts txt formāta fails, lapa būs pielāgota, tā kā redzu, kad daudziem nepatīk izvietojums, izkārtojums, fonti, krāsas, tad nu arī domāju izveidot skinu sistēmu, bet tur jau sākas atkal jaunas problēmas, kuras vajag risināt. Ja kāds no jums vēlas pievienoties kā labu rakstu autors šajā lapa http://best.oo.lv tad dodiet ziņu, jo reāli tikai no jūsu atsaucības un palīdzības varētu izveidoties, laba zināšanu krātuve par IT, kā jau zināms ir Boot.lv un Datuve.lv un tieši arī lielākā daļa interesentu ir šos saitus pacēluši tik tālu, kā tie ir tagad un turpina augt. Respect boot.lv foruma adminiem, ka vismaz nedzēš topicu arā, kā tas notiek citur, ka pat normāli nevienam neko nevar parādīt utt... Tā turpināt arī tālāk. Kā jau sākumā minēju gaidam jauno dizainu :)

Link to comment
Share on other sites

man shkiet ka raxta autoriem vajadzetu paaugties vecumaa nedaudz... ozh pec ~14-15 gadiem, jo savos 16 gados raxtu 10x labaak.... un es neteiktu ka mana dailjliteratura ir augstaa limenii..

manuprat projekts vel ilgu laiku buus tikai entuziastu projekts... jo pats boot.lv nespej nodroshinat savu pastaveshanu tikai no reklamam vien, tad shaads tev treshaas shkiras projekts vel jo vairaak..

Link to comment
Share on other sites

Par lapas dizainu - tīri gaumes lieta. Piemēram man patīk vienkārši veidotas lapas bez mirgojošiem beneriem, visām varavīksnes krāsām un citiem raibumiem. Lapas baneris gan tāds riktīgi pokemonisks. Un gramatika.. Starp citu - boot.lv arī savos pirmssākumos nebija nekāds ahti, tomēr atšķirība tāda, ka projekts izdzīvoja. Dizains un gramatika ir pupu mizas - viss ir labojams. Ka tikai būtu ko rakstīt un kas to visu lasa.

Link to comment
Share on other sites

valoda - ja esi ievērojis, Es ,lapas autors, esmu ar niku best.oo.lv , pārējie ir palīgi, kas palīdz ar ziņām un rakstiem, un neesmu tik sīks kā tev liekas. :D

Link to comment
Share on other sites

MicuksGLS

Lapelis, uztaisi ko labāku un tad lien ķēzīties vai palīdzi autoram :evil: visi ķēzītāji rādiet piemēru!

Link to comment
Share on other sites

Labi, ka ir kaut kur saglabājies, kāds izskatījās boot.lv. Jā sākumam jau ir kā sākumam.

 

Piekrītu MicuksGLS, tā jau ir, lai parāda, kas pašiem ir sanācis, vai top. Gan paši pēc tam sapratīs, ka nemaz tik viegli nav izveidot web lapu, saitu, portālu utt... Var jau lietot visus tos phpnuke, e107, bet kāda tolka, ka uz tādiem griežas vēl tukstošiem lapu. Vairums CS klanu tā taisa savas lapas.

Link to comment
Share on other sites

MicuksGLS personisku iemeslu delj negribu klaji raadit savus "dailjliteraturas darbus", tachu 110% galvoju, ka tu esi lasijis ne vienu vien manu "sacerejumu"... uztver to nopietni vai nee, bet es saku kaa ir...

Link to comment
Share on other sites

MicuksGLS

Jā jā atkal "atmazkas" 110% ka nēsmu lasījis nevienu tavu sacerējumu! ja nav ko teikt tad nelien un neķēzies uz citiem!

Link to comment
Share on other sites

MicuksGLS nu man tieshaam nav nekas japierada, jo shim vecumam jau sen esmu garam... taa ir tikai tava personiga darishana... es vienk saku, ka tu esi lasijis un nevienu vien reizi.... un to es varu garanteet...

es savu esmu pateicis ;)

Link to comment
Share on other sites

MicuksGLS

MicuksGLS nu man tieshaam nav nekas japierada, jo shim vecumam jau sen esmu garam... taa ir tikai tava personiga darishana... es vienk saku, ka tu esi lasijis un nevienu vien reizi.... un to es varu garanteet...

es savu esmu pateicis ;)

Ko tad tā satraucies :lol: es vienk saku, ka nēsmu lasijis nevienu reizi.... un to es varu garanteet...

es savu esmu pateicis ;)

Link to comment
Share on other sites

muljkis :D

 

/visss, beidzam spamu

 

pedejie vardi par projektu - izskatas ka taa veidotajiem ir liela uznjemibaa... tachu sho uznjemibu atri vien var noslapet finansialas problemas... kamer tas nenes nekadu peljnju, viss ir entuziasma limeni....

Link to comment
Share on other sites

Ok, dažas idejas autoram:

-Kaut kā prasās, lai pie rakstiem parādītos arī to publicēšanas datums.

-Bildes pie rakstiem nebūtu slikti noformēt visas vienā izmērā.

-Index lapā mierīgi var palielināt ierakstu skaitu no tagadējiem 5 vismaz uz 10. Pretējā gadījumā, ja īsā laikā top daudz rakstu, bezmaz vai jālien arhīvā, lai apskatītos vai esi visus izlasījis.

Link to comment
Share on other sites

MicuksGLS

muljkis :DNespried pēc sevis ;)

 

/visss, beidzam spamu OK!

 

pedejie vardi par projektu - izskatas ka taa veidotajiem ir liela uznjemibaa... tachu sho uznjemibu atri vien var noslapet finansialas problemas... kamer tas nenes nekadu peljnju, viss ir entuziasma limeni....

tā nav tava problēma :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Apņēmības ir daudz, jā esam entuziasta bariņš, kam patīk dažādas IT jomas. Padomā ir vēl daudz lietu, piem., viena lieta ko gribu izveidot ir free web hostings, pietiekoši labs, kāpēc? Tāpec, ka gan es sāku krāmēties, taisīt lapas, tad Latvijā normālu web hostingu par velti nevarēja dabūt, nācas lietot www.home.lv, vēlāk vajadzības auga www.freewebs.com, tad www.times.lv un visur bija kaut kādi ierobežojumi. Bieži redzu forumos- Palīdziet ar hostingu, kur var nohostēt. Daudzi tur savus saitus uz ārzemju hostingu, bet kāpēc neizveidot vienkāršu un ērtu hostingu prekš savējiem, lai jaunatne attīstās, jo tā ir mūsu nākotne. Jā ar finansēm jau nav švaki, bet ja parēķinam, 1. Ir laiks, kas pēc mācībam ir ļoti maz, tad vēl reāla dzīve :D Servera uzturēšana, elektrība. Varbūt ar laiku izdosies atrast sponsorus, tad jau nedaudz uzlabotos, bet pagaidām un uz kādu laiku uz priekšu raizes mums nav.

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

man viedoklis par foxsk8 izveidojaas kaadu laiku

atpakalj izlasot sjo http://datuve.lv/forums/20664/Ja_gribat_atru_Windows_XP

diemzjeel nekas nav mainiijies....

 

foxsk8 rakstīja:

losi tadi , to iso failu ar kadu nero vai alkoholu ieraksiet parastaja matrica un tad caur boot instalejiet ieksaa! sitais nav tads windows ka parastais kam uz reiz ir exe fails! macaties windows parlikt krutak un ertak!

mhhhh

Labots - drunk_lizard
Link to comment
Share on other sites

Paskaties labāk datumu, tas jau bija manā trakuma laikā :D Varbūt man tagad tavu niku pameklēt un pastīties ko kadreiz esi rakstījis?

Link to comment
Share on other sites

Guest painkiller

Var jau lietot visus tos phpnuke, e107, bet kāda tolka, ka uz tādiem griežas vēl tukstošiem lapu. Vairums CS klanu tā taisa savas lapas.

Te nu gan nepiekrītu. Ir jau daudziem tendence izgudrot riteni no jauna, bet beigās viņiem iznāk tieši tas pats, ko iegūtu, izmantojot CMS, turklāt parasti - daudz caurumaināks. Tā kā esmu taisījis ne vienu vien pētījumu par CMS, to veidiem un paplašinājumiem, tad varu teikt, ka cilvēks ar taisniem pirkstiem, izmantojot CMS un nedaudz pieprogrammējot vai atsijājot moduļus, var izveidot daudz ko iespaidīgu.

CS klani? Loģiski, ka taisa. Ja neesi ievērojis, tad katrai sevi cienošai CMS ir Milzīgs atbalstītāju un koderu loks, kas katrs uzkodē vismaz 2-3 moduļus. Un liela daļa no tiem tiešām ir piemēroti tikai online u.c. spēlēm - statistika, topi, spēlētāju profili un sazin kas tur vēl - pats neaizraujos, nezinu. Katrā gadījumā, ja kāds gribētu to uzkodēt pats un no nulles, var teikt, ka viņam nav kur likt savu laiku.

Link to comment
Share on other sites

Guest cxubrix

Saits.. ja pirmais un no nulles cepts, tad ok. Nesaprotu tikai kadel visur tas jaspamo. Viena lieta, ka cilveks macas un grib feedbacku, kas ir normali. Cita lieta, ka tagad megina palaist tautas savu pirmo meistardarbu kaa kautkadu portalu..nav laba doma.

 

Mani pirmie veidojumi izskatijas vel sliktak.

 

Isak sakot izlem, ja tas ir macibu nolukos, tad uzklausi visus feedbackus(ipasi negativos) un labo, labo, labo.. palasi par usebilitiju un user experience:) Un liels prieks, ka cilveks macas, tiesam! Noteikti ievies kautkadu viesu gramatu vai ko taadu, kur cilveki ar pieredzi(un tadi ganjau ienaks, ja nespamos parak daudz) var ieteikt kadu ideju par krasam, stilu u.c.

 

Ja gribi konkureet(lidzipastavet) bootam datuvei vai kam tadam, tad labak nolien kautkur un atkal lasi, macies, testee.. un tad tikai ej tautaa! Un noteikti padomaa vai ari pec menesiem 2-5 vel bus kada interese tur bakstit jaunumus!

Link to comment
Share on other sites

kakulacis

Gan paši pēc tam sapratīs, ka nemaz tik viegli nav izveidot web lapu, saitu, portālu utt... Var jau lietot visus tos phpnuke, e107, bet kāda tolka, ka uz tādiem griežas vēl tukstošiem lapu. Vairums CS klanu tā taisa savas lapas.

 

Atvainojos, ka atkārtojos, bet es nedomāju, ka to lapu esi veidojis no nulles, ja neesi spējīgs izņemt <!-- News Powered by CuteNews: http://cutephp.com/ -->

:)

Link to comment
Share on other sites

Tas dzinējs ziņu ir pārtaisīts un pielāgots manām vajadzībām, taka varētu teikt parkodēts, kurā arī ir ielikts daduz darba, lai viss būtu kā vajag. Netaisos jau konkurēt te ar kādu :D

Link to comment
Share on other sites

njaa, grafiskaa zinjaa saits iipashi nepievelk, kkas tur nav kaa vaajag... bet nu ja ar laiku uzlabosies gan saturs, gan grafiskaa puse, domaju, ka vareetu buut 'OK'

 

p.s. omg kaads agraak izskatiijas boot.lv :D

Link to comment
Share on other sites

Guest usins

:roll: nu tagad mums vēlviens rakstu autors, tā kā būs vairāk jaunu ziņu!!!

nestāvēsim uz vietas! ;-)

Link to comment
Share on other sites

Es iemetu aci shodien ar shi topika uzpeldeshanu tad nu nekas tur nav mainijies.

shi lapa man paliks atminjaa ar nepievilcigu dizainu un kljuudiigu tekstu...

Link to comment
Share on other sites

:D Šaubos vai, kā jau teicu, taisās jauna lapa, jauns dizains, Varētu bildi ielikt iekšā, bet vēl nav logo un dažas lietas jāpielabo. Dažas lietas gan ir uzlabotas tagadējai lapai (vecai) Foruma topicu attēlošana, ziņu attēlošana, forumā var sūtīt privātās ziņas, kā arī dažas jaunas ziņas, tādi mazi nepamanāmi uzlabojumi. Tagad pielaboju admin paneli, kā arī pāris kodus. Drīz būs gatavs, ielikšu ievērtēt. Varēsiet atkal kritizēt un dot man darāmo vēl pāris nedēļām :D
Link to comment
Share on other sites

Guest usins

Nu ja nav mainījies?! Tad paspēlē vairāk action spēles un sāksi ievērot sīkumus! saitā rādās jaunākie komenti, kuri veikti forumā! Adminu panelī veikti uzlabojumi, mums pat jautājums mainās, atšķirībā no boot.lv, kur es 10 reizes nobalsoju uz vienu un to pašu jaut- jēga? Bet šijā(http://best.oo.lv) var balsot tikai vienu reizi! :)

 

Protams kritika ir jāprot uzņemt. :) neko ne******u.

 

boot.lv kaadreiz "kruti" izstījās! :D

Link to comment
Share on other sites

da piekast dizainu, dzini un bla bla bla... saciet ar latvieshu valodas kursiem....

 

Pagājušā gada nogalē, AMD vadošie pārstāvji lika noprast, ka Barcelona, kodola pēctecis būs Shanghai kodols no 45nm arhitektūras. AMD vecākais vice prezidents Martijs Sejers (Marty Seyer) izteicās, ka Shahghai prasības sevišķi veicinās veiktspējas pastiprināšanos, kā arī buferatmiņas atmiņas efektivitāti.

 

Jau ne vienu vien reizi ir dzirdēts, ka ir arestēts kāds ne visai ļaundabīgs spameris (viens arī ļoti ļauns)

 

Microsoft kompānija ir nākusi klajā ar Windows XP upgreida iespēju uz Windows XP.

 

Mozillai nopietna ievainojamība!Nevajag panikot un uninstaleet to no sava PC! Shīs kļūdas jav ir labotas, ja kāds atceras, ka 20. decembrī viņam atnāca updeiti (ja ir auto rezhīmā).

 

katraa rakstaa kaut ko taadu var atrast...

Labots - Lapelis
Link to comment
Share on other sites

Tas tiesa ka katraa tekstaa var ko atrast, bet nu redzeesim, kaads buus jaunais dizains...

Nav tikai jaaprot uztaisiit dizainu un lapu, bet ir arii jaaprot pareizi rakstiit...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...