Jump to content

(Bluetooth) USB device not recognized


sndjs
 Share

Recommended Posts

Pasūtīju no jebaja lūk šādu usb bluetooth adapteri ar šādu specifikāciju:

 

ES-388

Bluetooth USB Adapter

‧ Bluetooth V2.0 Compliant

‧ USB V2.0 Compliant

‧ Operation range- 100m

‧ Built-in antenna

‧ Frequency band: 2.4 Ghz unlicensed ISM band

‧ Max. Data Rate 1Mb

‧ LED status indicator

‧ Software CD included and support Win98/98SE/ME, Win2000, WinXP

 

Līdzi nāca cd ar BlueSoleil draiveriem. Vispirms uzinstalēju tos, tad reboot (WinXP Pro SP2), tad iepraudu adapteri, kuram iedegās zaļa diode, pēc brīža parādās balons ar "USB device not recognized". Tad mēģināju citos usb portos, tas pats. Tad restarts - tas pats.. Nonesu Bluesoleil, restarts, domāju, redzēs, kas būs ar winxp draiveriem - nekas - not recognized. Sameklēju jaunākos Bluesoleil draiverus, uzliku tos, varat trīs reizes minēt - jā, pareizi: not recognized. Pavaicāju Gūgles tantei, šī konkrētas norādes nesniedza..

Ja kādam ir pieredze, kā rīkoties šādā situācijā, lai piedabūtu darboties minēto (vai līdzīgu) verķi, lūdzu, padalieties!

Link to comment
Share on other sites

Pasūtīju no jebaja lūk šādu usb bluetooth adapteri ar šādu specifikāciju:

 

ES-388

Bluetooth USB Adapter

‧ Bluetooth V2.0 Compliant

‧ USB V2.0 Compliant

‧ Operation range- 100m

‧ Built-in antenna

‧ Frequency band: 2.4 Ghz unlicensed ISM band

‧ Max. Data Rate 1Mb

‧ LED status indicator

‧ Software CD included and support Win98/98SE/ME, Win2000, WinXP

 

Līdzi nāca cd ar BlueSoleil draiveriem. Vispirms uzinstalēju tos, tad reboot (WinXP Pro SP2), tad iepraudu adapteri, kuram iedegās zaļa diode, pēc brīža parādās balons ar "USB device not recognized". Tad mēģināju citos usb portos, tas pats. Tad restarts - tas pats.. Nonesu Bluesoleil, restarts, domāju, redzēs, kas būs ar winxp draiveriem - nekas - not recognized. Sameklēju jaunākos Bluesoleil draiverus, uzliku tos, varat trīs reizes minēt - jā, pareizi: not recognized. Pavaicāju Gūgles tantei, šī konkrētas norādes nesniedza..

Ja kādam ir pieredze, kā rīkoties šādā situācijā, lai piedabūtu darboties minēto (vai līdzīgu) verķi, lūdzu, padalieties!

 

Man bija līdzīgi... Win XP rādīja ka device not recognized, bet pats bluetooth un wiss softs strādāja normāli..

Link to comment
Share on other sites

Guest Nagla Pakalaaa

ja gribi lietot alternatiivus BT draiverus no sakuma ir jaadiseblo WXP SP2 BT serviss

Link to comment
Share on other sites

Administrative tools - services - nav neviens serviss, kurš būtu sastīts ar bluetooth. Vismaz nosaukumā nevienam no servisiem nav vārds "bluetooth" vai "BT"..

Link to comment
Share on other sites

Guest Nagla Pakalaaa

Administrative tools - services - nav neviens serviss, kurš būtu sastīts ar bluetooth. Vismaz nosaukumā nevienam no servisiem nav vārds "bluetooth" vai "BT"..

 

 

tev sp2 ir

 

servis saucas bluetooth support service

Link to comment
Share on other sites

SP2 ir (System properties vismaz tā apgalvo) un pie servisiem "bluetooth support service" nav.. sāk jau kūpēt pauris no gūgles studēšanas..

 

Device menedžerī ir jābūt kaut kādam redzamam bluetooth devaisam vai nē?.. Pie Universal serial bus controllers es redzu neko citu, kā tikai unknown device.

Tiešām visi, kam ir usb bluetooth adapteri, bez problēmām tos uzinstalēja?!...

Link to comment
Share on other sites

Nu nav man tāds serviss aktīvs, tā kā nav arī ko izslēgt. Varbūt mans wxp vispaar nesuportē tādu lietu, kā usb bluetooth, jo pēc visas šitās !@#$% visas dienas garumā tā arī nav izdevies tik ne pa soli tālāk.. Device not recognized vai arī Unknown device.

 

pieliku dažus skrīnšotus:

 

1.png

 

2.png

 

 

 

Šodien izmēģināju vēlreiz. Iespraudu adapteri, un, kā par brīnumu, wxp to atpazina! Taču instalēšanas beigās balons parādija sekojošu kļūdas paziņojumu: "Device cannot start (code 10)"

 

Ja pareizi saprotu, tad sp2 līdzi nākošais draiveris atbalsta tikai kaut kādus noteiktus ražotājus un modeļus, un, protams, ka mans konkrētais adapteris tajā sarakstā nav. Instalējot citus draiverus, piemēram Bluesoleil, ir prolblēma ar to, ka tie nav "parakstīti", respektīvi wxp savus draiverus uzskata par labākiem un iespraužot adapteri, instalē tos. Lasīju, ka ir iespējams ar reģistru palīdzību to savest kārtībā, bet tā kā man ar regeditu nav īpaša pieredze, kaut kā negribās to mēģināt.

Labots - sndjs
Link to comment
Share on other sites

Guest Nagla Pakalaaa

peec razotaaja koda pameklee kas tas par briinumu , mosh tikai japielabo .ini fails

Link to comment
Share on other sites

Vieniigais veids, kaa panaakt, lai wxp jamo atpaziist kaa usb bluetooth device (bet errors: device cannot start (code 10), ir shaads: ieksh %windir%/inf failu bth.inf paarsauc par dajebko. Tad instalee bluesoleil. Iesprauzhot mazo velnu, wxp to atpaziist, bet ar mineeto kljuudu. Shajaa gadiijumaa vismaz device menedzherii tas paraadaas kaa Bluetooth device, nevis kaa parrasti - unknown device. Norakstiiju device hardware ids. Biju lasiijis, ka viens sho te pnpid iemaaniijis tam bth.inf failam un tad tas devaiss aizgaajis ar orig wxp draiveriem. Izmeegjinaaju shaadu variantu, ieprieksh nonesot bluesoleil, bet nekaa.. Device not recognized. Pamazaam zuud ceriiba piedabuut to meeslu darba kaartiibaa. Varbuut ir veerts nest visu kasti ar velnu pie kaada speca?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...