Jump to content

Labākie renderēšanas setingi.


GOOD
 Share

Recommended Posts

Esmu uztaisījis nelielu movie ar sony vegas7, bet nemāku izvēlēties pie renderēšanas opcijām labākos settingus. Tur ir iespēja izvēlēties kodekus utt. Vaidzētu tā lai video kvalitāte ir loti laba, bet lai neaiznjem daudz mb. Biju uzlicis defult un tad tads dažu minūšu movie svera apm. 2gb . Iesakiet lūdzu kādu variantu! :)

Link to comment
Share on other sites

Kādi nu kuram kodeki patīk. Es lietoju DivX 6.1. Ja spiež ar kādiem 1500 kbps un 2 pass'iem, kvalitāte ir tīri laba. Var jau arī ar visādiem x264 kodekiem krāmēties - iegūsi mazākus failus ar labāku kvalitāti, bet tad būs Matroska faili jātaisa, jo x264 ar AVI konteineru diez ko labi nedraudzējas.

Link to comment
Share on other sites

Es vispār neko no šim lietam nesaprotu. Būtu labi ja kads pateiks tieshi ieksh sony vegas ko njemt. Tur tadi divx 6.1 manu prat nav.

Link to comment
Share on other sites

Neesmu Sony Vegas lietojis, bet parsti video apstrādes programmas lieto sistēmas kodekus. Attiecīgie kodeki vispirms ir jāuzinstalē, tad arī video apstrādes programma tos piedāvās izmantot.

Link to comment
Share on other sites

Cik ir bijusi darīšana ar Sony Vegas, tad Vegas NESASPIEŽ materiālu.

Vegas tikai savieno samontētos kadrus vienā lielā. Lai saspiestu video ir jāizmanto citi softi. Kuri, nezinu. Neesmu spiedis.

Un nevajag jaukt renderēšanu ar saspiešanu. ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Darko

Eksportē kā klasisko DV avi un pēc tam to avi čakarē (par to skat. paziņojumus šajā pat sadaļā)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...