Jump to content

Nometu Ixus 65 zemē, cik varētu izmaksāt remonts?


Guest Pardodu
 Share

Recommended Posts

Lieta tāda, ka aparāts nokrita uz objektīva un kaut kas tajā aparātiņā ir sasities. Vai tā ir taisnība, ka tikai ELKOR labo šos aparātus? Un vai man tikai tā liekas, ka šo ixusu jaunu nopirkt būs izdevīgāk nekā remontēt?

 

Šādas bildes sanāk uz ixusa pēc kritiena.

Otrā bilde nav fotošops, tādas bildes sanāk, ja fotografē uz ISO - HI.

post-64911-1169235770_thumb.jpgpost-64911-1169235841_thumb.jpg

 

Jau iepriekš pateicos par atbildēm.

Link to comment
Share on other sites

Būtu labi, ja bildes ierakstītu iekš CD un kopā ar aparātu aizstieptu uz Canon servisu (tikai ne Elkor!), teiksim, Maskavas ielā (laikam 40. numurs). Remonts maksās dārgi (varbūt arī nē), tāpēc šādos gadījumos aizdomājas par jauna aparāta iegādi...

Link to comment
Share on other sites

Sada gadijuma ja tev vins nokrita uz objektiva remonts var izmaksat loti dargi.

Cik es esmu dzirdejis sadus gadijumus gandrizvai sanaca letak jaunu nopirkt neka veco labot un vel jagaida laiks kamer jaunu objektivu atvadis un salabos.

Link to comment
Share on other sites

man Canona S3 nomešana zemē izmaksāja ls 100 , kas ir pa lēto jo meistars dabūja lietotu objektīvu. Citādi

būtu ls 150..

Link to comment
Share on other sites

Mefistofels

es draudzenes A610 ar izmetu no rokaam, meeginaaju kert....bet kerot pametu veel augstaak un tad no liela augstuma nokrita uz objektiiva uz griidas :shock:

Domaaju psc, bet nekaa iet kaa nekas nebijis. Neveicas Tev vienkaarsi :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

ness uz canon centru maskavas ielas saakumaa

izmaksaas ~20 lati par izjaukshanu un vainas konstatēšanu

 

ja objektīvs jāmaina, tad rēķinies ar 2/3 no tāda jauna aparāta cenu

 

Izsaku līdzjūtību!

Link to comment
Share on other sites

q64silver

Mans Canon 520 bija kritis uz atvērta objektīva no ~2m augstuma. Kaut kas iekreņķējās, displejs nodzisa. Nebija ko zaudēt, pieliku spēku un iedabūju objektīvu atpakaļ. Domāju, ka viss - amen. Strādā līdz šai baltai dienai. Galvenais, ka nekas nesaduza un nesaskrāpējās. Visu cieņu Canon!

 

Pirku savā laikā, kad aparāts vēl maksāja ~200 Ls. Pareiz, pāris dienas aparātu vēlāk rokās neņēmu :)

Link to comment
Share on other sites

pirmkaart tev varu pateikt shitajos aparaatos ir daargaakais ekraans un optika pacik MJU700 maksaa 70 ls ekraans un 70 optika tad iedomaajies cik tev tas aparaats maksaa un dali ar 3,,,, praktiski tas ir visiem aparatiem !! ja nu vieniigi tu apkakaasi garantijas remontu un tev noteiks to kaa firsmas defektu (iesaku to fishku pameegjinaat, daudziem tas ir izdevevies)

Link to comment
Share on other sites

Guest Pardodu

Es arī iedomājos mēģināt pa garantiju dot, bet uz objektīva ir tāda maza plaisa, var redzēt, ka kritis.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

ness uz canon centru maskavas ielas saakumaa

izmaksaas ~20 lati par izjaukshanu un vainas konstatēšanu

 

Pie reizes gribu pajautāt.Vai manējo "ziepenieku"(Canon Power Shot A530)būtu lietderīgi nest remontēt?

Arī bija nokritis zemē.Vispār jau fotogrāfējot,nekādas izmaiņas kvalitātes ziņā nemanu.Bet nesen paprovēju pafilmēt.Zaļais tonis ir labs,bet pārējās krāsas gandrīz vai melnbaltas.

 

 

Labi.Vēl 40ls es saprastu samaksāt par remontu.Bet ja vairāk,tad mierīgi iztikšu bez kaut kādām filmēšanām.

Link to comment
Share on other sites

Cecilija

Pie reizes gribu pajautāt.Vai manējo "ziepenieku"(Canon Power Shot A530)būtu lietderīgi nest remontēt?

Arī bija nokritis zemē.Vispār jau fotogrāfējot,nekādas izmaiņas kvalitātes ziņā nemanu.Bet nesen paprovēju pafilmēt.Zaļais tonis ir labs,bet pārējās krāsas gandrīz vai melnbaltas.

Labi.Vēl 40ls es saprastu samaksāt par remontu.Bet ja vairāk,tad mierīgi iztikšu bez kaut kādām filmēšanām.

Neiesaku nevienam kaut ko nest uz Canon autorizeeto servisu Maskavas ielaa. Man bija shaada pieredze: Aizstiepu savu PowerShot S1, neleca valjaa Flash. Nu un ko: teica ka jamaa detalja jaapasuuta no Japaanas un taadeelj jaagaida aptuveni 3 nedeeljas un peechaak jaaintereseejas, vai ir gatavs. Peec 3 nedeeljaam zvanu- man saka, ka veel nafff, bet tuuliit tuuliit buus :???: (jaa aizmirsu pateikt, ka remonts soliijaas maksaat ~ 50.- Ls, bet panjeema 18.- Ls). Tiesa- nobriidinaaja, ka ar Flash esot jaapietas dikti maigi! Kaut gan tas nav iisti saprotam, jo jamais ir AUTO, un vai nu atlec valjaa pie nepietiekosha izgaismojuma vai nee. Garantiju iedeva 1 meenesi! Nu un kas, peec 1 meeneesha flash kaa norunaats paarstaaja automatiski darboties un bija jaapiepaliidz ar roku, plus saaka nikjoties fokusa (asuma) iestaadiishana, un vispaar liekas, ka nekaadu flashu servisaa nenomainiija, tik kaut ko biku apgraabstija un plus veel droshi vien kauch ko ievilka naasiis, jo pirms remonta ar fokusa iestatiishanu viss bija OK! Taakaa padomaa pirms nes kaut kur aparaatu! Vislabaak ja ir paziistams meistars...

Link to comment
Share on other sites

Nu tad vēl viens nekaunīgs jautājums.Tam fočikam nav ne skrambu,ne kādu citu kritirna pēdu.Aizdoma,ka garantija arī vēl varētu būt.Varbūt noriskēt un iedot garantijas remontā? :-P

Bet man domāt,ka manis norādītais defekts pamatā rodas kritiena rezultātā.

Vai arī šis defekts var rasties normālas lietošanas rezultātā? :-?

 

 

 

Nu skaidrs.Naff ko čakarēties.Jalūko jauns.

Labots - zhagis
Link to comment
Share on other sites

Cecilija

Nu tad vēl viens nekaunīgs jautājums.Tam fočikam nav ne skrambu,ne kādu citu kritirna pēdu.Aizdoma,ka garantija arī vēl varētu būt.Varbūt noriskēt un iedot garantijas remontā? :-P

Bet man domāt,ka manis norādītais defekts pamatā rodas kritiena rezultātā.

Vai arī šis defekts var rasties normālas lietošanas rezultātā? :-?

Nu skaidrs.Naff ko čakarēties.Jalūko jauns.

Man arii ir doma njemt kaut ko jaunu un veco uzsist gaisaa pa kaadiem Ls 100... :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...