Jump to content

VIAsats īrijā.


guntis5
 Share

Recommended Posts

Ar 1.20m iet... pārbaudīts.

Link to comment
Share on other sites

Ar 1.20m iet... pārbaudīts.

vari pateikt vietu apm.un cik tads 1.20 tur izmaksa?

Link to comment
Share on other sites

Cik maksā un kur nopirkt momentā nepateikšu, bet zinu tapēc ka paziņas brauca strādāt uz turieni un skatījās. Citi veda šķīvi no šejienes ar tālbraucēju palīdzību.

Link to comment
Share on other sites

Par Īriju nepateikšu bet precīzi varu pateikt par Anglijas vidu iet daļēja paka ar 1,1 ofsetu par maz 1.2*1,4 norma cana zem 100.Cik saprotu Īrija uz rietumiem ir jāpadomā?

Link to comment
Share on other sites

Aigarsclp

Mans brālis strādā īrijā un dzīvo kildare'ē. viņam viasat'u rād, to vai rāda visus kanālus un cik liela bļoda nezinu. Latvijas kanālus rāda ( tā viņš saka ).

Link to comment
Share on other sites

Un kaads varbuut zin ko vairaak teikt par Anglijas vidieni?

Atrashanaas vieta mana ir ierakstiita. MAX kanaali veras valjaa ar mazo briinumu, tachu no Viasat nav ne minjas gan pagaidaam. Dzirdeeju ka Polijaa varot nopirkt skjiivi un tie pat atsuutot, bet siikaaka infa nav, buus jau man ar laikam jaapeerk lielais skjiivis kopaa ar visu uztveereeju, kaa sheit paardodas... .

 

atradu iisteniibaa pavisam oficiaalu infu...:

 

 

SIRIUS Links kaut kur citur... .

Link to comment
Share on other sites

Pēc manas infas ņemot oficiālo viasat pakalpojumu Anglijā dārigi jāmaksa starpniekam (to vajag pŗbaudīt).Varianti-sķīvi pirkt Anglijā karti Latvijā,ja ir nets izmantot šāri.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ar 90cm skivi irijas leja pie kalniem.vareja uztvert enter,inter,enter film,ntv mir,tvci,channel5 ukraine.Viasatam vajadzeja sakot ar 120cm.Polu partikas veikala vareja dabut 110cm par 150eu un 85cm par 70eu.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Richjuks

Esmu sonedel Irija - Sligo un VIASATu te ar 1.2m nav iespejams uztvert, var tikai krievu kanalus - enter, tvci, star tv ukraina u.c.

Link to comment
Share on other sites

Aigarsclp

Dīvaini, jo kad brālis dzīvoja īrijā ja nemaldos ar 110 cm šķīvi uztvēra viasat'a lv kanālus un ne tikai. Viņš dzīvoja pilsētā "kildare".

Link to comment
Share on other sites

a pašam Viasat`am vai Unisat`am slabo pazvanīt, aizmeilot slabo? :) domājams, ka apstāstītu kādas ir iespējas...

Link to comment
Share on other sites

Richjuks

CAP - nav slabo, vienkarsi esmu tikai uz nedelu te.

Aigarsclp - izradas, ka te pie sienas stav 1.5m skivis un uz VIASAT transponderiem NO SIGNAL.

Cik man teica te dzivojoshie - Dublina varot bez jebkadam problemam skatities, tachu Sligo no Dublinas ir diezgan patalu...

Link to comment
Share on other sites

Aigarsclp

Richjuks

Jap es arī esu dzirdējis ka citur īrijā uztvert sirius;u ir grūti/neiespējami (gandrīz).. "Kildare" Atrodas netālu no dublinas (apmēram 60 km).

Labots - Aigarsclp
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...