Jump to content

Vai ir iespējams HD atskaņot uz dvd atskaņotāja kā?


Karuzo
 Share

Recommended Posts

  • 11 months later...
karapuzik

Sveiki, man ar interesē šis jautājums, pašam ira Plazmas TV ar HD funkciju. ja pieslēdz caur PC tad skaņa iet no PC, bet gribās 5,1 (ja caur mājas kinozāli).

Varbūt kāds var ieteikt kautko?!

Bet cik es sapratu, tad jāpērk lasītājs, kurš maksā bargu naudu?!

Link to comment
Share on other sites

kas tur ko ieteikt - meklē kompi ar ortisko izje un mājās kinozāli ar optisko ieeju :)

 

tas samsungs ir up scale, bet autors laikam domāja: tipa iecep ripulī HD ripu un skaties :)

Link to comment
Share on other sites

Pag, HD ripam nevar būt 5,1 skaņa... (tas tač ir parasts ''tjipa .avi'' formāta fails - vai es kļūdos?)

Link to comment
Share on other sites

es ar neesmu drošs, man bija viens tipa HD DVD rips (A. shvarca Plēsoņa) - tur tipa bija 2 valodas: vācu un angļu + 5.1 angļu val. Atceros - izdevās caur SPDIF izeju palaist, bet faila tipu netceros...avi tas nebija, liekas matrjoška :)

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Atkarīgs no kodeka. HD ripam var būt 5.1 skaņa, ja nav izmantots arhaiskais MP3 bet gan AAC.

Lai parastais DVD pleijeris varētu atskaņot HD filmu to nāksies pārkonvertēt uz DVD izšķirtspēju - max 720x576.

Pa tiešo tas nav iespējams, atliek tikai maukt klāt kompi pie TV, citādi vajag HD pleijeri.

Vāks, ku visi sabiezējuši, nezināju ka tik daudziem ir tik biezs inets, lai 25GB klučus vilktu un terabaitu disku masīvi, kur to visu glabāt...

Link to comment
Share on other sites

jā atceros ka ņēmos ar acc kodekiem :) atskaņoju caur MP classic. nebija tas fails tik smags - kadi 4 gigi, un kvalitāte bija ok. Lai neteiktu vairāk :) bet nu 300 termopilu HD rips ir vēl baudāmāks :)

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

arī loloju klusas cerības, ka varēšu iepirk kādu dvd atskaņotāju ar cietni iekšā, un lūrēt hd. bet izrādās, tur problēmu ir krietni vairāk kā risinājumu:( nokonvertēt tīklā populāros hd failu formātus uz atskaņotāja saprotamiem formātiem ir ļoti grūti! no diskusijām citos forumos sapratu, ka faktiski bez pamatīga kvalitātes zuduma to izdarīt nav reāli, vai arī jāveic kaut kāda zvērīga pārveidošana teju 20 h garumā. tad tur vēl ar skaņas celiņiem un subtitriem ir problemas:(

vārdu sakot atmetu es ar roku..un saku meklēt citā virzienā. blue ray un hd aparāti man neinteresē ka suga, vismas līdz neparādisies normāls kombo aparāts..un būs pieejams kaut kas ko uz tiem atskaņot:)

tagad te esmu noskatījis vienu foršu media strīmeri, kas suportē MPEG 1/2/4, DivX 3.11/4/5, DivX 6/HD, XviD HD, WMV 9/HD, VOB, TS(!!!!! WOOOW), papildus vēl arī FLAC audiofailiem. Aparāts prot upskeilot līdz pat 1080p, kā arī strīmot native 1080p kontentu, tikai jāizmanto lan kabelis...wlans par shvaku. domāju sev uz svētkiem uztaisīt nelielu dāvanu:) kad atšipos, pastāstīšu kā ir.

kas attiecas uz tīklā populāro media kontaineri matroska (*.mkv), tad cik es saprotu, ir iespējmas bez kvalitātes zuduma mkv uz TS pārdzīt. tapēc ši te arī risināma problēma.

jebkurā gadījā, ja pastāv kaut niecīga varbūtība, ka varat līdz savam lcd tv panelim aizvilkt vga un audio vadu, tad notiekti ar to būtu jāsāk. vēl labāk ja var uzreiz no videokartes aizvilkt hdmi. lai arī kabelis maksā ohohoo...tik un tā tas būs krietni lētāks variants..nekā tas ko aprakstīju augstāk

Link to comment
Share on other sites

lētāk notiekti nebūs:) turklāt normālu 1080p ne kurš katrs laptops var pavilkt..a ja vēl grib normālu skaņu..

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...