Jump to content

Softs priekš Owerclockinga.


Edzhus.exe
 Share

Recommended Posts

Nu tā ka iipashi neko daudz nezinu par owerclocku, bet to pameegjinaat gribas, veeleejos uzzinaat, kaa to iespēejams izdariit. Kādi soft vajadzīgi utt.

 

Sory! Nupat pamaniju ka netur ieliku shito topiku.

Link to comment
Share on other sites

Vajag:

disable curve_hands.dll

Cināt kā owercloku taisīt

Veiksmi un stiprus nervus :)

Link to comment
Share on other sites

ja neko daudz nezini, tad vispirms palasi, pamaacies. nosvilinaasi k-ko un buus beedas.

Link to comment
Share on other sites

Edzhus.exe

Vajag:

disable curve_hands.dll

Cināt kā owercloku taisīt

Veiksmi un stiprus nervus :)

jaa labs jox!

es pa softu tieshi domaaju!

biosaa itkaa var mainit cpu reizinaataajus bet man tas i disable un enable nevar uzlikt!

Link to comment
Share on other sites

Edzhus.exe Lūdzu neko nedari, lūdzu. Vēl nosvilināsi.

Vispirms palasī boota forumā overclocking sadaļu un sapratīsi, ka tur dafiga jāzin :(

Link to comment
Share on other sites

A cho tur ar softiem bakstiities? Vairums jau nu gan BIOS'aa celj frekvences.

 

Edit: Da lab', ar videokarteem ir savaadaak.

Link to comment
Share on other sites

Edzhus.exe

A cho tur ar softiem bakstiities? Vairums jau nu gan BIOS'aa celj frekvences.

 

Edit: Da lab', ar videokarteem ir savaadaak.

Es teicu ka man biosaa it kaa var mainiit reizinaataajus prieksh cpu bet peec 1. restart atkal viss pa vecam!

visu saglabaaju utt

Link to comment
Share on other sites

Es teicu ka man biosaa it kaa var mainiit reizinaataajus prieksh cpu bet peec 1. restart atkal viss pa vecam!

visu saglabaaju utt

mos kad biosaa tu nimani reizinataju uzpied vienreiz Esc un tur bus poga uz kuras rakstiits Save & Exit un tad spied y un Enter! un tur netikai jamania reizinatajs bet ari FSB ! :D

Link to comment
Share on other sites

Vajag maaceet, bet bez praktiskas njemshanaas jau arii gudraaks nepaliks, vajag skilu... No saakuma - pamaacies, lasot rakstus, aprakstus un ''all kinda stuff about OC''.

Link to comment
Share on other sites

Guest shark

Priekš CPU un ram taktēšanas neko nevajag, to dara biosā!

Video parasti taktē no windows vides! Tam izmanto Powerstrip, Ati tool, rivatuner un citas programmas, man personīgi vislabāk patīk ati tool!

Tavam cpu droši vien ir bloķēts reizinātājs, tur tu neko nesamainīsi, jāceļ ir tā saucamais FSB (front side bus), jo vairāk gribēsi taktēt (celt FSB), jo vairāk vCore būs jāpaceļ (procesora barošana), reizē arī jāuzmana, lai ram frekvences īpaši nepārsniegtu noteiktās, tam izmanto dalītājus jeb fsb:ram attiecības, ar šiem gan paceļ, gan samazina ram frekvences! Nu piemēram, fsb būs 200, ja attiecība ir 1:1, tad rams skries ar 200Mhz lielu ātrumu, ja atiecība būs piemēram 5:4, tad rams darbosies ar 160mhz ātrumu, vārdu sakot pārlasi šo rakstu pāris reizes, pameklē vēl netā info un tad jau varēsi sākt ;)

Jo vairāk lasīsi, jo labāk mācēsi taktēt ;)

P.S. Beigās neaizmirsti pārbaudīt sistēmas stabilitāti!

Link to comment
Share on other sites

Edzhus.exe

Jap! TNX shark!

man iisti nebij skaidrs pa tiem fbs bet saaku ierubiit!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest bananzivs

man arii ir taa ... nomainu reizinaataajus ... saglabaju ...

un peec RESATRT viss atkal pa vecam ... !

kaapeec taa ?

Link to comment
Share on other sites

bananzivs: a tu pameegini to jauno reizinaataaju ar iilenu pa tiesho chipaa ieskraapeet.. aatraak un nesaapiigaak nobeigsi sisteemu un miers.. un buus tev jauna sisteema - jaudas vairaak - efekts panaakts ;):mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Ko var spamot, ja nav ko teikt? Kā tad cilvis iemācīsies, ja jūs viņu šitā.

Varu tikai ieteikt palasīt teoriju overclock sadaļā, pamācīties nedaudz teoriju...Pameklē gūglī info par saviem dzelžiem, varbūt Tavam procim bloķēti reizinātāji, u.t.t

Link to comment
Share on other sites

Par OC neko daudz nezinu,bet ietektu no pasa sakuma paskatiities infu par savu MB,varbut vina jau rupnica ir uzcelta.

Link to comment
Share on other sites

Kad taisi OC neaizmirsti pulksteni piesleegt,bez taa neiztikt tad OC nebuus.kaa herci zuud uzgriez pulsteni un buus ok...

Link to comment
Share on other sites

Man atkal liekas, ka nettwerkam ir jālasa un jākomentē delfi, nevis boot, tur tādus tekstus mīl vairāk.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...