Jump to content

Viasat


raivix2006
 Share

Recommended Posts

taatad man ir divi uztvereji viens ir brivajiem kanaliem otrs viasata uz taa brivo kanalu tjunera hodbird 1-5 signaals ir un labs,bet viasata tjuneri nekaadigi nevaru sataisit lai butu signals vis stav pa nulem kaut ari salieku visu kaa vajag ko darit nezinu

Link to comment
Share on other sites

Viasat uztvērēja iestatījumos jānorāda Sirius pavadonis. Ja ir vairākas galviņas tad arī janokonfigurē daisiks.

Link to comment
Share on other sites

Ja brivajam ir divi skruvejamie gali tad skruve kabeli no blodas pie lnb in ,un pie out skruve isu kabeliti kas aiziet uz viasat.signals uz viasat bus tad ja ar pulti izslegsi brivo kanalu tjuneri.(ta butu pareizak darit)tikai viasatam salieci pareizi diseq ta ka ir brivajam.

Link to comment
Share on other sites

raivix2006

tur jau vis ir pareizi saskruvets es jau te prasiju kautkad kaa savienot abus tjunerus esmu to jau sen izdarijis bet hotbirdam rada ka nav signala uz viasat

Link to comment
Share on other sites

tur jau vis ir pareizi saskruvets es jau te prasiju kautkad kaa savienot abus tjunerus esmu to jau sen izdarijis bet hotbirdam rada ka nav signala uz viasat

tu pats saproti ko tu uzrakstiji :-D bet hotbirdam rada ka nav signala uz viasat :?: :?: :-D :-D

Link to comment
Share on other sites

raivix2006

jaa saprotu ko uzrakstiju nu tak nav uz viasata tjunera tam hotbird signala ko lai dara ja otrajam tjunerim vis kaa vajag bet visatam nee

Link to comment
Share on other sites

Ja tev šķīvim ir viena galva, tad zini ka Viasat raida no Sirius pavadoņa nevis no Hotbirda. Brīvo kanālu uztvērēju regulēji pats, vai palīdzēja?

Link to comment
Share on other sites

ja ir bloda ar vienu galvu,un ir noregulets uz hotbirda,tad viasatu tev neredzet kamer bloda nebus pagriesta uz sirius.tad cik tad isti ir tam skivim galvas?

Link to comment
Share on other sites

Viasat uztvērējam, jauzstāda Sirius5*,kā primārais.Vismaz šitiem veciem modeļiem tā bija.

Link to comment
Share on other sites

nav obligati noradit sirius ka primaro jo tjuneram ir opcija diseqa parslegsanai,ja norada 4 lnb tad ir svarigi nedublet pavadonus piem. 1sirius,2hotbird,3astra,4sirius.Ja ir 3 galvas tad obligati viasat tjuneram ir janorada četras galvas nevis tris,citadi gluko.

Link to comment
Share on other sites

...nu ir obligāti!Vot man šitāds aparāts gadījāss....Nočakarējos labu laiku,kamēr sapratu kas par lietu.

Link to comment
Share on other sites

...nu ir obligāti!Vot man šitāds aparāts gadījāss....Nočakarējos labu laiku,kamēr sapratu kas par lietu.

nuja kadus 2gadus atpakal ta vareja but jo pirmie pace viasatam tikai nema automatiski un tas bija sirius.Velak paradijas update no pavadona kas lava parejas satelita frekvences vadit ar roku.

Link to comment
Share on other sites

kalnietis

aha.. vinjiem taa akcija visu laiku, tikai datumi mainaas :mrgreen:

ja godiigi, tad es to komplektu nekad nepirktu.. darbaa taads ir... nu nez nez..

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...