Jump to content

Jautājums par rakstu "pārpublicēšanu"


Destructo
 Share

Recommended Posts

Labadiena, būtieši, vēršos pie jums pēc nelielas palīdzības, iespējams kāds likumu pārzinošāks cilvēks var palīdzēt.

 

Ir portāls, kas nodarbojas ar dažādu sporta jaunumu publicēšanu. Jaunumi tiek publicēti pēc principa : izlasu ārzemju avotu, uzrakstu saviem vārdiem, iemetu hipersaiti uz avotu un čiki.

 

Radās nelielas problēmas ar NBA.com , šodien viens izspļāva, ka vajag kkādu rakstisku līgumu, cik pameklēju viņu noteikumos, par tādu līgumu ir minēts tikai tādā gadījumā, ja nevēlas likt atsauces uz rakstu.

 

Kā tad tur īsti ir, vai man par savām domām izlasot kādu tekstu ir jāatbild un vai likumā ir tāds pants, vai arī viss, ko es daru ir legāli un nekas nav pārkāpts.

Link to comment
Share on other sites

Destructo

presē, radio vai televīzijas raidījumos vai citos saziņas līdzekļos sniegto informāciju par dienas jaunumiem, dažādiem faktiem un notikumiem;

 

Principā, neko nelikumīgu es nedaru, palasīju arī konkrētā avota noteikumus, neko tādu, kas aizliegtu neesmu atradis.,

Link to comment
Share on other sites

Guest vējš

Katrs autors pats norāda, kādi ir nosacījumi viņa darba tālākizplatīšanai. Autortiesības ir privāto tiesību joma, kurā mantisko jautājumu risināšanā, vienkāršoti sakot, darbojas princips "Kas nav aizliegts, tas ir atļauts".

Vienīgi nedrīkst aizskart tiesības uz autorību. Tas ir - tu nedrīksti uzdot cita darbu kā savu, pat ja autors nav rakstiski to aizliedzis.

Ļoti rūpīgi jālasa, tieši ar kādiem nosacījumiem katrs konkrēts autors ir publiskojis savu darbu. Kā arī rūpīgi jāizlasa Autortiesību likums (vispār jau ārvalstu autoru gadījumā jāskata starptautiskās vienošanās šajā jomā, nevis Latvijas likums).

 

skat. arī šo informāciju

Link to comment
Share on other sites

Destructo

Paldies vējš, palasīšu, šodien kkāda "likumu diena" , bet paldies!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...