Jump to content

pārdošana - ebay


individual
 Share

Recommended Posts

Jautājums (-i) tāds:

 

Kā notiek pārdošana ebay?

Vai forumā ir kāds kas ir pārdevis (pārdod) kautko ebay?

Kā ir ar nodokļiem EU / ārpus EU?

Vai uz paypal ir iespējams saņemt naudu atverot Premium/Business kontu reģistrētu LV?

Vai es varu saņemt (vai izsniegs) kredītkarti, ja man nav patstāvīgu ienākumu (vidusskolenieks).

Kā uz to reaģē Ieņēmumu dienests? Vai arī negribēs kādu kumosu?

Kādas var būt sagaidāmās problēmas? (no pieredzes)

 

Īsumā laikam viss, paldies! Ceru uz sakarīgām atbildēm.

 

 

...

"Iepērkos" ebay jau gadu pusotru (aptuveni 15preces). Gribas arī uzzināt kā ir ar pārdošanu.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz_RLD

Kamēr paypel neatļaus naudas saņemšanu, tikmēr nekas dižs nespīd. Protams var ar čekiem, Bidpay vai naudas pārskaitījumu ņemties, bet tas ir meganedroši un vairums pircēju, arī ieskaitot mani sūtīs naxuj visus kuriem nav paypal verified akaunts. Cik esmu novērojis, tad .de ebayā ļoti reti kuriem ir paypal.

Link to comment
Share on other sites

pardosana notiek vienkarsi, pieregistrejies ka pardevejs, un aiziet. par preces ieliksanu jamaksa nav ja sakumcena 1 EUR ja vairak tad jamaksa, tapat jamaksa zinams % no summas pa kuru pardevi. Ta ka ebay smuki panjem savu dalu. sarekinato cipar smuki atvilks no tavas kreditkartes.

Kur un ka skaitis pircejs naudu doma pats. Karoch redzes ka no latvijas esi, uz lielu atsaucibu neceri, dazi joprojam uzskata, ka dzivojam kokos.

Vari meginat pievilinat ar bezmaksas piegadi, tas friciem patik.

Kreditkarti vari dabut mierigi, piemeram Parex'am ir virtuala kreditkarte, nekadus ienakumus nevajag, krajbankai ari bija, nu izvele ir.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...