Jump to content

Radiotelefons Lattelecom tīklam


vilksz
 Share

Recommended Posts

Varbūt kāds izmanto arī telecoma līnijas, ne tikai mobilos...

 

Tātad, meklēju radiotelefonu, ar auto atbildētāju un citām fīčām, lietošanai dzīvoklī, atradu šo to pieņemamu no Panasonic (KX-TCD230FXT; KX-TCD320FXS) un Philips (CD 2351S; CD 5351S; SE 6351S), bet radās daži jautājumi:

 

Vai Lattelecom tīklā darbojas numura noteicējs?

 

Kas ir DECT ?

Wikipediā palasījos, bet tā arī nesapratu, ar ko šādi aparāti atšķiras no tiem, kuri nav DECT.

 

Varbūt varat ieteikt kādu konkrētu modeli pēc pieredzes?

 

P.S. Cena varētu būt ap 50 Ls, neko vairāk šim pasākumam tērēt negribās.

P.P.S. Šāda doma radās pēc MK2 pieslēgšanas, jāizmanto taču tas telefons, ja reiz minūtes neskaita un par to tiek maksāts, bet esmu atradinājies būt ierobežots ar vadu :)

Link to comment
Share on other sites

Lietoju Panasonic KX-TCD320. Paņēmu pirms pusgada pa ~ 60Ls. Numura noteicējs darbojas, bet mēnesī jāmaksā 1,20Ls. Aķīši tur 3-4 dienas. Kopumā esmu apmierināts.

Kas ir DECT nezinu, nekur nekas prātīgs par to nav. Varētu būt kaut kas saistīts ar numura noteikšanu. Tāpat kā 90-to gadu sākumā bija analogie numura noteicēji (AOH).

Link to comment
Share on other sites

audio_spoks - paldies par linku, nu tapa skaidrs!

 

Arrival - vari mazliet pastāstīt, kā šim modelim darbojas autoatbildētājs? Tas tikai atskaņo manis ierunātu textu, jeb, ir arī iespēja ierakstīt zvanītāja atstātu ziņojumu? Vai, vismaz zināt, kas ir zvanījis.

Sorry, nav bijusi darīšana ar šādiem atbildētājiem, tādēļ nevaru saprast, vai man tas vispār ir vajadzīgs :)

 

Žēl, ka par numura noteicēju jāmaksā, nāksies iztikt bez tā, nav tik svarīgi.

Link to comment
Share on other sites

Kopējā atmiņas ietilpība ir līdz 15 sarunu minūtēm (max 64 ziņojumi). Tas ir gan paša atstātajam ziņojumam, gan zvanītāju atstātajiem ziņojumiem. Pats gan neesmu izmantojis to auto atbildētāju - vienkārši nevajag, bet būs laikam jāpamēģina.

Numura noteicējs darbojas zvanot gan no mobilkām, gan no taksofoniem. Es domāju, ka 1,20Ls ir tā vērts. Telefona atmiņa ir uz 200 numuriem. Var piepirkt klāt vēl līdz 5 klausulēm (KX-TCA130) un runāties savā starpā.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...